Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Munkahelyi hálózat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) krisz1216


krisz1216
újonc

Sziasztok! Nagy feladatot kaptam a főnökömtől. Igazából arról lenne szó, hogy az egyik irodahelyiségben van a szerverdoboz (szervergépek, illetve switchek), és ezt szeretné átköltöztetni az irattárba, kb 25 méterrel alrébb. Utánna néztem, és lehet, hogy ez meghaladja a képességeimet, valamennyire azért otthon vagyok benne, de nem igazán tudom, hogy is kezdjek hozzá. Szerinte csak annyi az egész, hogy hosszabb kábeleket kellene csinálni, és kész. Véleményem szerint viszont nem, és azért szeretném a véleményeteket kérni, hogy valami értelmes magyarázattal tudjak hozzá fordulni, hogy miért nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő szeretné.

Így nézne ki a dolog.
Esetleg, ha valaki szánna rá egy kis időt, hogy válaszoljon, azt nagyon megköszönném.
Ha valami nem világos, kérdezz és válaszolok, csak valahogyan jussunk 1-ről a 2-re

[ Szerkesztve ]

(#2) 4Grider válasza krisz1216 (#1) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egy kérdésre nem hozunk létre topic-ot, főleg ha már van hasonló topic a fórumon.
A főnököd meg hívjon hozzáértőt, mert a hálózat az it infrastruktúra alapja. Ha az alapot elrontod, arra nem biztos, hogy építesz házat.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Munkahelyi hálózat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.