Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi probémák (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) norby


norby
csendes tag

Hello
Msi kt3 ulra 2 alaplapom van xp 1800+ os procivaal jelenleg win xp van és néha váratlanul megfagy és az ikonok a tálcárol eltünnek ja meg néha azt irj hogy a .... memoria cimrol .. re változik .szerintem memo hiba samsung256 ddr 333 meoriám van ez lehet a hiba?és ha igen milyenre cseréljem tudtok olyan forumokat melyen hasonlo problémával küzdene
ha tudtok segitsetek

professzor

(#2) MaUser válasza norby (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Erre könnyen választ kapsz ha letötlöd a memtest86 nevű programot és lemezről futtatod.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) drpele válasza norby (#1) üzenetére


drpele
senior tag

Felesleges tesztelned a memóriát!
Nekem is ilyen mobom van és ugyanígy szívtam a samsungal.
Nem kompatibilisek egymással :(
Cseréltesd ki a boltban a memot, ezt tudom ajánlani :P

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#4) drpele válasza drpele (#3) üzenetére


drpele
senior tag

Jah és szvsz mindegy milyen memot rax bele (samsungon kívül :DDD )
Nekem most egy 256-os és egy 512-es 333Mhz-es noname van bent és tökéletesen működik vele a cucc.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi probémák (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.