Hirdetés

2024. szeptember 16., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok

Hozzászólások

(#1351) csibor válasza FefeeX (#1350) üzenetére


csibor
őstag

Kivettem az aksit,és hagytam 2 órát pihenni,igy pöcre indul.Egyelöre még nem teszem vissza az akumlátort.Hétvégén azért kap 1 új wint.A szoft hibát még nem zárom ki teljesen.És mindenképpen új biost kap.

(#1352) FefeeX válasza csibor (#1351) üzenetére


FefeeX
veterán

örülök hogy bekapcsolt... remélem nem lesz több gondod vele...

(#1353) Pompi válasza aprofi (#1341) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ahol meg tudtam nézni, ott 127ezer nettó.

Feel Good Inc.

(#1354) aprofi válasza Pompi (#1353) üzenetére


aprofi
csendes tag

Köszi.
Hát őszintén megvallva kevesebbre számítottam. A egyik legolcsobb vebáruházban ''csak'' 5E-el drágább. (nekem ennyi lenne felmenni érte pestre) pl [link]
De azért kösz mégegyszer.

[Szerkesztve]

(#1355) csibor válasza aprofi (#1354) üzenetére


csibor
őstag

Onnan ingyen házhoz hozzák.

(#1356) Desantos77


Desantos77
csendes tag

Sziasztok!

Először is köszönöm a segítségeteket. Tegnap megvettem a 655X-t, még az este felraktam rá mindent. Nagyon féltem a kijelzőtől, hogy milyen lesz. De kellemesen csalódtam. :) Nagyon pöpec kis gép.
:))

FOREVER SISU!!

(#1357) FefeeX válasza Desantos77 (#1356) üzenetére


FefeeX
veterán

Én is ezt mondtam eddig :) :R 655X rule! :)

(#1358) Zolko81


Zolko81
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Köszönöm segítséget és tippeket. Felhívtam a Rikvesztet, de ilyen billentyűzet hibárom még nem is hallottak. Mindenképpen vissza viszem.Mégegyszer köszönöm.

MSI megabook 677

(#1359) Desantos77


Desantos77
csendes tag

Szia Fefeex!

Igazad volt. :)

Lenne egy kérdés, neked mi van beállítva monitornak? Nem találtam semi konkrétat az MSI CD-n.

Előre is köszi!

FOREVER SISU!!

(#1360) aprofi válasza Zolko81 (#1358) üzenetére


aprofi
csendes tag

Várjuk a fejleményeket, és legfőképp a Rikvest garanciális javításhoz való hozzáállását. Érdekel a hangnem , készségszség, gyorsaság, hátha én is egyszer rászorulok, bár a főnököm épp most javasolta, ne vegyek laptopot, várjak 3-4 hetet, és kapok a cégtől. Na erre kiváncsi leszek. :F

(#1361) Kabu


Kabu
tag

Sziasztok!!

Notebook vásárlás előtt állok és a tanácsotokat szeretném kérni! Kinéztem egy MSI 655X-032 gépet, nagyon tetszik :C , és ahogy látom itt mindenki elégedett az MSI notijával...Sokan írják, hogy a kijelző nem valami jó, ezalatt pontosan mit kell érteni?? Mondjuk egy Fujitsu-t azért ver??? Asus-on gondolkodom még, de az csak PentiumM-es és Go7300-as karival, ráadásul 512MB-os memória van benne és így is csak 40 ezerrel olcsóbb...Nekem meg azért játékra is kell...Ja, még valami: A Fujitsuk milyenek, miért nem szeretik őket??? Valamint valaki tud valamit mondani az Ati X1100 / 256 MB /karijáról??? Milyen szinten van?? Előre is köszönöm a segítségeteket! Üdv. mind :R ekinek!

(#1362) aprofi válasza Kabu (#1361) üzenetére


aprofi
csendes tag

A kijelzőt az első tulajok ebben a topikban ''mi ez a szar'' ihlették, ezér a késöbb vásárlők inkább már kellemesen csalódtak, hiszen nagyon rosszra számítottak.
De a kijelzo véleményezését meghagyom az ilyet birtoklóknak.(szerintem nem gáz)
A videókártyák összehasonlítását itt találod: [link]
Lapozz legallulra a grafikonhoz.

(#1363) FefeeX válasza Desantos77 (#1359) üzenetére


FefeeX
veterán

Na most ezt a hszt nem értem, milyen monitornak mi volt beállítva...

[Szerkesztve]

(#1364) FefeeX válasza Kabu (#1361) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerintem tökjó a kijelző, nekem csak a látószögével van problémám. A 7300as nem rossz, de annyira nem jó, az x1100meg... hát nem játékra tervezték. Szóval inkább vedd a 655-öt, szerintem nem fogsz csalódni. FS-vel mi a probléma: az én legnagyobb problémám, hogy CSAK a FS-által kiadott windowssal megy, a vásárolt origi winnel sem... Szóval a professional installt buktad, hacsak nem szerzel tőlük egyet... ASUS sem rossz, szebb a kijelző picit, és jobb a taccspad. De drágább is... Szóval én meg vagyok elégedve a kicsi MSI-mmel...:)

(#1365) Kabu


Kabu
tag

Köszönöm a segítségeteket :R , akkor 2 héten belül ém is csatlakozom az MSI-s táborhoz, tudom, hogy nem fogok csalódni, hiszen az asztali gépemben most is van MSI-s cucc /NX6800/ és nagyon meg vagyok vele elégedve...Köszönöm mégegyszer!! :C Balázs

(#1366) FefeeX válasza Kabu (#1365) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem az asztalimban tök véletlen, hogy sok cucc MSI - alaplap, videokari, meg DVDRW is az volt egy darabig... :)

(#1367) Desantos77


Desantos77
csendes tag

Fefeex
Monitornak mi van beállítva? Általános monitor?

Kabu
665X jó vétel. Én három napja vettem. Sokat megnéztem, de ilyen teljesítményűt nem kapsz ennyiért. A F.E.A.R. simán fut rajta, nem beszélve a Call of Duty 2-ről. :) A monitortól én is tartottam, de nincs gond vele. :))

FOREVER SISU!!

(#1368) FefeeX válasza Desantos77 (#1367) üzenetére


FefeeX
veterán

több monitor/alapértelmezett monitor. Nem oszt nem szoroz mit állítasz neki...

(#1369) dexter7891


dexter7891
csendes tag

Lenne egy kérdésem az m677x-el kapcsolatban. Nemkem is ilyen gépem van és nem kaptam a tv out hoz semmilyen kábelt. Az asztali gépemben egy ati9600 pro van. Az is tv-outos és annak a kábelével haszálom. Az a vége ami a notihoz megy ugyanolyan, szal azt hittem jó lesz. A probléma: csak az s-video kimenettel ismeri fel a tvt (ad képet) az rca-val sehogy se sikerül összehozni.

A 7600 tv kimenete csak s-videot kezel? Esteleg a kábel nem jó hozzá? Jó lenne összehozni mert még elég kevés tvn van s-video bemenet!
Előre is köszi.

(#1370) aprofi válasza lax-lee (#1331) üzenetére


aprofi
csendes tag

Helo lax-lee!
Lehet, hogy a cégem finanszíroz nekem egy laptopot, így lehetőségem lenne egy komolyabbat (drágábbet) venni. A numerikus bill. nekem tetszik, tehát az MSI ezért bejön nálam.
Utána olvasgattam az L735-nek. A nagy kijelző tetszik még benne.
A gyorsam merülő aksi mit jelent? Kb. hány órát megy aksirol?
Ami viszont a legjobban érdekel, hogy az MSI honlapján [link] allul valami beépített tv tunerről gagyognak, bár angolul nem értek. Van a tiedben tv tuner? Kaptál távirányítót, és/vagy táskát?
Ha valaki tud angolul felvilágosíthatna mi is van pontosan az MSI honlapon :R .

Köszi!

(#1371) G@ß!


G@ß!
őstag

Na mosz szarok be!!
1 hónapos MSI 655x, sokat nyomtam eddig rajta a CS:S-t semmi probléma...néha kifagyott , aztán csak a kikapcs gomb segitett, de a visszakapcsolásnál még a BOOT logo se jelent meg. Van amikor csak ugy magatol kikapcsolt, mikor simán normál hömérsékleten bekapcsoltam.

Ma viszont, beszarok, nézem a kedvenc sorozatom (prison break) - füles volt rajtam - erre valami iszonyat hangos kattogásokat hallok, pár másodpercenként fellvillan a HDD kék ledje. Mondom magamban : Ez lehetetlen!
Ennyi idő alatt nem lehet bad sectoros....
A faszom kivan, hogy mindig kifogom a szarokat!

Szerintetek mi lehet??

PLZ HELP ME!

GABi

(#1372) G@ß!


G@ß!
őstag

[link]

[Szerkesztve]

(#1373) bor-isz


bor-isz
csendes tag

1 hete M655x tulaj vagyok!
Minden Ok a géppel, de van egy nem kis probléma, amit csak tegnep vettem észre.
DVD-+RW lemezeket (Sony, Fuji) nem hajlandó írni. Beteszek egy szűz lemezt erre a nero kiírja hogy a lemezen adatok vannak, formázni-törölni kell... A formázás-törlés 10 mp alatt megszakad és kiírja hogy ILLEGÁLIS lemez. Próbáltam más író progival, ugyanez!
Ötelt? Vkinek hasonló probléma?

(#1374) FefeeX válasza bor-isz (#1373) üzenetére


FefeeX
veterán

milyen márka a tiedben az író?

(#1375) FefeeX válasza dexter7891 (#1369) üzenetére


FefeeX
veterán

nekem 655öm van és ugyanez a probléma, nem a kártya, a noti lehet a bűnös, az MSI csinált vele valamit... :( Szóval ha rájövök, majd megírom mi a gáz...

(#1376) FefeeX válasza aprofi (#1370) üzenetére


FefeeX
veterán

kizártnak tartom hogy a notiban alapáron beépített tuner is lenne...

(#1377) FefeeX válasza G@ß! (#1371) üzenetére


FefeeX
veterán

a mellékelt kép alapján a vinyódnak semmi baja de már sokan panaszkodtak hogy néha hangos, nekem is az néha...

(#1378) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziaszotk!

Érdemes MSI notit venni?Mennyi probléma van vele?

Én ezt néztem ki:

[link]

Nekem csak netezésre,filmnézésre,programozásra,zenehallgatásra kéne!

[Szerkesztve]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1379) G@ß! válasza FefeeX (#1377) üzenetére


G@ß!
őstag

Köszi szépen FefeeX !

(#1380) FefeeX válasza cellpeti (#1378) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerintem többnyire nincs vele probléma, 1-2 embernek volt már hogy nem kapcsolt be... De amúgy csak ajánlani tudom...

(#1381) Peetee(tm) válasza cellpeti (#1378) üzenetére


Peetee(tm)
aktív tag

eddig 1 Msi noti kivételével csak jókat hallotam róluk
viszont az MSI-vel is előfordulnak a felhasználónak nem tetsző, idegesítő tulajdonságok

amit kinéztél az is korrekt ki gépnek néz ki!

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#1382) Peetee(tm) válasza G@ß! (#1371) üzenetére


Peetee(tm)
aktív tag

ami el tud romlani az el is szokott
sajnos az én hdd-m is furcsa hangokat hallat magából, de eddig hála istennek semmi...még semmi, de később :F

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#1383) G@ß!


G@ß!
őstag

1,5 hónap után kopik a noti tácspad melletti része...LOL?! :W :W :W

(#1384) csibor válasza cellpeti (#1378) üzenetére


csibor
őstag

ha most kellene venni lehet inkább ez lenne a befutó.Mindenkinek!Nero-val hogy tudok boot cd-ét késziteni?

(#1385) Peetee(tm) válasza G@ß! (#1383) üzenetére


Peetee(tm)
aktív tag

az tény és való hogy anyagaiban nem a legjobb választás az MSI noti, :(((

kopik az enyém nem..., csak olyan mintha zsírosodna...

csibor: mi lenne a befutó? vagy csak én nem látom? :F



[Szerkesztve]

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#1386) csibor válasza Peetee(tm) (#1385) üzenetére


csibor
őstag

nekem még nem kopik!Bár ez nem vigasztal téged.

(#1387) Peetee(tm) válasza cellpeti (#1378) üzenetére


Peetee(tm)
aktív tag

ehez mit szólnál: [link]

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#1388) csibor válasza Peetee(tm) (#1385) üzenetére


csibor
őstag

A 662-es kb ugyanaz teljesítményre, meg akku üzemidőre is,ráadásul olcsóbb,és xp is van hozzá.

(#1389) Peetee(tm) válasza csibor (#1388) üzenetére


Peetee(tm)
aktív tag

igen igaz csak az brutto sok itt, de ahol ő neézte nem, szal ez a hsz tárgytalan
[link]


[Szerkesztve]

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#1390) FefeeX válasza G@ß! (#1383) üzenetére


FefeeX
veterán

mondjuk igaz, elég hajlós műanyag. De mondjuk én taccspadot utálom, meg ezen elég gázos is... Meg billentyűt is külön használok. Szóval az enyim remélhetőleg nem mostanában kopik meg... Egyébként a logitech egér is megkopoik 2 hónap alatt ha minden nap használod sok órát és izzad a kezed...

(#1391) FefeeX válasza csibor (#1384) üzenetére


FefeeX
veterán

így simán néróval nem tudom egyáltalán lehet e bootos cd-t csinálni, de ha win-t szeretnél visszaalakítani, ajánlom az nlite-ot... :) Csinál boot-os ISO-t a hekkelt XPből... Ha nem erre vagy kíváncsi, akkor bocs... Mondjuk akkor nem toom minek a boot CD :)

(#1392) bor-isz válasza FefeeX (#1374) üzenetére


bor-isz
csendes tag

gsa-t10n
már az xp-t is úrja húztam uaz... A DVD-t látja a formátumát is, de nem ír!

(#1393) Peetee(tm) válasza bor-isz (#1392) üzenetére


Peetee(tm)
aktív tag

anno nekem is volt ilyen parám és kb egy hét illetve cirka 5-6win ujratelepítés kellet ahoz hogy rájöjjek mi a fene baszakszik velem....
..a problémám az ujjonan letöltött és telepítet chipset driver okozta
esteleg ha most próbálkoztál ilyennel akkor ezt nézd meg...

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#1394) FefeeX válasza bor-isz (#1392) üzenetére


FefeeX
veterán

havernak volt a notijába hasonló dolog, szar volt az író... És a verziószámod alapján szerintem az egy LG... Lehet ezzel van baj, de Peetee megoldása sem hagyandó figyelmen kívül...

(#1395) bor-isz válasza FefeeX (#1394) üzenetére


bor-isz
csendes tag

lehet, hogy rossz az író, de akkor cd-t és cd-rw-t miért írja? Az alholot már leszedtem...

(#1396) FefeeX válasza bor-isz (#1395) üzenetére


FefeeX
veterán

mert CD és DVD teljesen más technológia... Lézerfej félre lehet kalibrálva, FW frissités lehet megoldaná...

(#1397) lax-lee válasza aprofi (#1370) üzenetére


lax-lee
csendes tag

Szia ''aprofi''

Jó céged van neked hogy egy 300k körüli vérbeli játékgépet megfinanszíroz neked...
Milyen cég ez,nincs még felvétel oda??? Mennék :)

A gép nagyon jó, minden játékot fullon tökéletesen visz. Csak ajánlani tudom. A kis akksi idő kb másfél órát jelent. (általában vonaton használjuk,amikor barátnőmmel megnézünk két szökés részt vagy valami két óránál rövidebb filmet. Nos ha jóval rövidebb mint két óra,akkor akár végig is tudjuk nézni... :F )

A beépített tuner (mint ahogy a weboldalon is hivatkoznak rá) csak egyes területeken jár a notihoz, sajnos magyarország még nem került fel erre a listára. Nekem sem távirányítót,sem beépített tunert nem adtak.

Bármi kérdésed van keress bátran. Akár mail-ben is,mert nem minden nap nézek fel ide...

Üdv

Régen a lányok úgy főztek,mint az anyjuk. Ma pedig úgy isznak,mint az apjuk!

(#1398) Hellac


Hellac
csendes tag

Nekem is van egy M677-em, a kijelzője nagyon bejön, jó gyors visz minden game-t, eddig ki tudtam csikarni belőle 2 óra 10 percnyi kapacitást, alapjáraton full halk semmi hangja nincs.

Apróbb hibák amiket az elmúlt 2 hétben tapasztaltam(mióta megvan), és már más is említett itt:
-a burkolat anyaga kicsit fura mert meglátszik rajta nagyon az újjlenyomat, mindig törölgetni kell.
- Hosszas 3d-s terhelés alatt melegszik a kis drága, de egy kis optimalizáció után max hőmérsékletek: GPU: 80 fok körül CPU: 70 fok (gondolom más gyártótól származó hasonló teljesítményű notik se lehetnek sokkal hidegebbek)
- Full terhelés alatt eléggé pörög a venti, tehát eléri egy átlag pc zajszintjét
- Ugyancsak full 3d-s terhelés alatt halk interferenciát lehet hallani (zizeg benne a videochip)
ez mondjuk érdekelne hogy mondjuk Peetee-nek csinál e ilyet az ugyanilyen notija?? Tehát hogy természetes e ez, vagy az enyém hibás, vagy típus hiba?
- És végül a winyó halk fura hangja néha, de ez látom másnál is így van, valószínű hogy ez a fujitsu winyók sajátos hangja és nem hiba.

Összességében eddig nagyon elégedett vagyok vele, főleg azért mert ilyen teljesítményű más márkájú noti iszonyat drága ehhez képest. De azt hogy nagyon jó és ajánlanám mindenkinek csak 1-2 év eltelte után mondanám nyugodtan, amikor még mindig működik.. Remélem így is lesz...

(#1399) Rolly


Rolly
veterán

engem is egy 677es laptop érdekel vagyis vele szemezek, bár kicsit sokallom az árát, a költségvetésemhez :B

(#1400) aprofi válasza lax-lee (#1397) üzenetére


aprofi
csendes tag

Nem tudom mennyit szán rá a cég, ill. hogy tényleg finanszíroz-e nekem egy laptopot. A német főnököm azt mondta 3-4 hét múlva visszatérünk rá. (Egyébként ő ajánlotta, hogy ne vegyek privát, majd a cég vesz.) Na mindegy, nem akarok itt nagyzolni, biztos az, ami már a kezemben van. Talán azért lesz rá lehetőség, mert egy viszonylag nagy projektet fogunk indítani a meglévő 2 mellé, ha minden jól megy.
Köszönöm az infót. Most várakozó állásponta helyezkedem 3-4 hétre.

Hirdetés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.