Hirdetés

2024. szeptember 16., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok

Hozzászólások

(#1501) G@ß! válasza blaswork (#1500) üzenetére


G@ß!
őstag

Én vista alatt semmilyen drivert nem tettem fel, és minden megy!

(#1502) blaswork válasza G@ß! (#1501) üzenetére


blaswork
tag

na juhéé! ez a pozitiv csalodas! akkor irany a bolt

szerk: bocsi elfelejtettem 1 nagy köszönöm-öt

[Szerkesztve]

(#1503) G@ß!


G@ß!
őstag

Áhh szóra sem érdemes :))

(#1504) proper


proper
őstag

hello mindenkinek
az lenne a problémám hogy ismerösöm vett egy msi 655x-et és egyik naprol a másikra megszünt a touchpad, a szervizesek csak pislogtak de nem találtak megoldást csak ujratelepitették a wint
lentebb olvastam az fn+f3 ki be kapcsolja de arra se reagál csak beadja a keresőt :)

valakinek van hasonló tapasztalata vagy esetleg megoldása a problémára?

elöre is köszi

(#1505) G@ß! válasza proper (#1504) üzenetére


G@ß!
őstag

Csá!

Az Msi 655x-nek a touchpadját fizikailag nem lehet letiltani!
Szal az FN+F3 nem ér amugyse semmit...
Fel van rakva a touchpad drivere? Mert ha igen, akkor nézd meg a tulajdonságokban, hogy nincs-e letiltva, vagy ha nincs fenn a driver, akkor tegyél fel egyet.

Még 1 lehetőség: vedd ki az akksit, majd tedd vissza, hátha ez hozza a megváltást :U :D

(#1506) D-LAN|FuRioN válasza proper (#1504) üzenetére


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Ha esetleg nem lenne drivered tettem fel egyet. Install,restart aztán az egértulajdonságokba ott lesz vagy a tálcán, ott próbáld meg állítani. GLHF!

http://furion.extra.hu/touchpad.zip

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#1507) proper válasza D-LAN|FuRioN (#1506) üzenetére


proper
őstag

köszönöm a tippeket és a segitséget :R ki fogom probálni

de a eszközkezelőben nem találom csak az usb-s egeret, remélem sikerül müködésre birni

(#1508) proper válasza proper (#1507) üzenetére


proper
őstag

köszi a tippeket :R

az aksi levétele helyrehozta a problémát :C

(#1509) copper77 válasza csibor (#1498) üzenetére


copper77
csendes tag

meg tudlak érteni.
ha még emléxel rám...
msi655 gépet dec 4-én vettem, és kikapcsolt a kijelző, majd nem tudtam bekapcsolni soha többet.
23-a óta szervízben dekkolt.
mindenféle hamuka után lezárták a szervízben az ügyemet jan. végén, mert nincs a gyártónak alkatrésze (alaplap)
balhéztam januárban rikvestben és nb.huban is majd a héten újra elmentem, elhoztam a szervízből gépet!!!
nb továbbra is ígérte, hogy segítenek rvest is.
most itthonról írok,mert csodálatos módon működik frankón :C
de nem bízom benne. sajnos

üdv

(#1510) Desantos77


Desantos77
csendes tag

D-LAN|FuRioN! :R

Eddig nem tudtam kikapcsolni a touch padot, nagyon zavart. Még egyszer köszi.

Kérdés: Hosszabb időre külföldre megyek, mi tudok tenni ha gond van a 655x gépemmel? Garancia él kint?

FOREVER SISU!!

(#1511) D-LAN|FuRioN válasza Desantos77 (#1510) üzenetére


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Szivesen! =) Amúgy nemtudom, gari van e rá külföldön én már egy ideje délkoreába vagyok és itt szarakodik a memóval de nemnagyon tudom hova vinni szóval megkell várnom amíg hazaérek :( Szerintem nagyban függ, hogy hova mész :D Itt koreába LG meg Samsung van azonkivül te itt más márkát nem veszel garantáltan :D

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#1512) troland26


troland26
őstag

szisztok
kérdésem a következő lenne s271 -be lehet cpu-t cserélni ? mert látom hogy forgalmazzák sempronnal meg x2-vel is , tehát ha én veszek egy sempronost de idővel ki szeretném cserélni x2-re akkor azt meg tudom csinálni?


mod : egyébként van ilyen gépe valakinek ? valami tapasztalat?


[Szerkesztve]

(#1513) Desantos77


Desantos77
csendes tag

Troland26, nem vagy véletlenül vegyész?

FOREVER SISU!!

(#1514) troland26 válasza Desantos77 (#1513) üzenetére


troland26
őstag

ezt most miért kérdezted? :) nagy hülyeség volt a hsz-emben?

egyébként nem , logisztikai vonalon mozgok

(#1515) Desantos77


Desantos77
csendes tag

Dehogy, csak a paraméterekből gondoltam, hogy ismerlek. Egyébként bocs, nem akartam gubancot.

FOREVER SISU!!

(#1516) csibor


csibor
őstag

MSI VR600 175K a MM-ban.Miért nem lehetett a sex-ben enyiért adni :(

(#1518) ben11


ben11
őstag


Sziasztok!

Egy M670x tulaj meg tudja mondani hogy hol található a gépen a kártyaolvasó??
Ezeken a képeken nem látom:
http://www.hardware.info/en-US/productdb/bGNka5iUmJnK/viewphoto/1

Esetleg linkelnétek egy-két képet?

Köszi!

(#1519) csibor válasza ben11 (#1518) üzenetére


csibor
őstag

Pont szemben,anyitó gomb alatt,és a 3.5 jack dugóktól balra.

(#1520) ben11


ben11
őstag


Köszönöm a választ!

Lenne még egy kérdésem..Az DVD-nél mit jenet az hogy dual és mit hogy super multi?Mi a különbség,melyik a jobb?

(#1521) proper válasza ben11 (#1520) üzenetére


proper
őstag

a dual az azt jelenti hogy két rétegü igy iroknál a jelölés azt jelenti hogy tudja irni a dupla rétegü dvd lemezeket

a super multi: Többféle írási-olvasási formátum támogatása

ha mégis hülyeséget irtam akkor javitsatok ki :R

(#1522) Utopista


Utopista
tag

Szevasztok.

Van egy MSI 677X típusú gépem. Aki MSN-be, Skybe-ba szokott beszélgetni nem tapasztalt fúrcsa folyamatos háttérzajt (búgást), vagy, hogy a beszélgető partnernek gerjedne a hangszórója! Driverek újratelapítése sem segített teljesen megoldani a problémát! A microfonnal minden rendben van.

üdv.

(#1523) troland26 válasza Utopista (#1522) üzenetére


troland26
őstag

sztem a ''búgást'' valamilyen fogyasztó okozhatja lehet a noti ventije vagy nekem volt olyan, hogy a partnernél egy asztali lámpa használata okozott folyamatos háttérzajt mikor le kapcsolta elmúlt

(#1524) csibor válasza proper (#1521) üzenetére


csibor
őstag

super multi:Palán a ram tamogatása?

(#1525) FefeeX válasza csibor (#1524) üzenetére


FefeeX
veterán

a super multi igen, a ram támogatása

(#1526) FefeeX válasza Utopista (#1522) üzenetére


FefeeX
veterán

a próbléma, hogy a mikrofon pont a hangszóró mellett van, ez megszűnik, ha fülhallgatót használsz...

(#1527) G@ß!


G@ß!
őstag

Üdvözlök mindenkit!

Van egy nagyon nagy problémám.
Mégpedig a laptop (MSI 655x) azt műveli, hogy állandóan magától nyomkodja a kurzor billentyűket, valamint játékban (CS:S) leveszi a hangot. A hang levételéhez 2 gomb kell, és azok elég távol vannak egymástól, valamint a kurzor billentyűktől.
Vírus elvileg nincs rajta (nod32, spybot, spyterminator)...
Ja, és az egeremet (A4tech x750f) is cseszteti, olyan mintha kábelhibás lenne, és néha belassul, aztán megint jó...
Ezt a jelenséget közvetlen a gép bekapcsolása után már csinálja.
Win XP reinstall is volt, azóta is szar...
Tudna valaki segíteni nekem?
Volt valakinek hasonló problémája?

Köszi is előre!
Gabi

(#1528) FefeeX válasza G@ß! (#1527) üzenetére


FefeeX
veterán

billenytűk a kurzorfélék ott malegszenek, azzal max hűtés - illetve kábel ki-be , nekem akksi nélkül kábellel nem csinálja, mint más problémát sem, éstovább él az akksi is...

(#1529) G@ß! válasza FefeeX (#1528) üzenetére


G@ß!
őstag

Szóval te is tapasztaltad ezeket a jelenségeket?

Köszike

(#1530) Desantos77


Desantos77
csendes tag

Aksi nélkül is lehet használni? :F Ezt nem tudtam. Király.

FOREVER SISU!!

(#1531) G@ß! válasza FefeeX (#1528) üzenetére


G@ß!
őstag

Az akksikivétel sem segített, sajna szerviz marad, ha nincs jobb 5let... :O :O :O

(#1532) J00hnny


J00hnny
aktív tag

Hi all!

M673X-ről vki tud vmit? Tapasztalatok? Vélemények?
Ja meg egy nagy kérdés? MSI vagy ASUS?

Thx

J

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#1533) csibor válasza J00hnny (#1532) üzenetére


csibor
őstag

Elméletileg még nincs senkinek itt a ph-án.De nagyából ugyanaz mint a 677-es,annyi különbséggel 7600 helyett 7400go,és 6 helyett 9 cellás aksi.MSI vagy ASUS lényegében szimpátia kérdése szerintem.ja MSI-in teljes bill van.

(#1534) szeko


szeko
csendes tag

Sziasztok! Nekem olyan problemám lenne, hogy nemrég vette egy msi m670-es notit, eredetileg 128-megás videókarival (Go 6100) de sehol nem tom beállítani 128-ra, és csak alapból 16 mega, a bios-ba és op-rendszeren keresztül sem, gondoltam a bios frissítésre, csak annak nem merek nekiállni, van vakinek vami ötlete, hogy hogy lehetne biosfrissítés nélkül megoldani, vagy vigyem vissza gariba!
(Ha volt már hasonló kérdés bocs, de nem volt időm minden hozzászólást elolvasni)

[Szerkesztve]

(#1535) csibor válasza szeko (#1534) üzenetére


csibor
őstag

Csak bios frissítéssel müködik.

(#1536) FefeeX válasza Desantos77 (#1530) üzenetére


FefeeX
veterán

Ne is használd hálózatról akksival, mert tönkreteszi...

(#1537) Rolly válasza FefeeX (#1536) üzenetére


Rolly
veterán

azaz hibernáljam le a gépet, majd ki az aksi és be a táp és élesztés pl?

(#1538) FefeeX válasza Rolly (#1537) üzenetére


FefeeX
veterán

az úgy csúnya lesz... be a táp, majd ki az akksi, nem is kell hibernálni.

(#1539) #16820480


#16820480
törölt tag

üdv!

laptop vásárlás előtt állok, és a két kiszemeltem az MSI S271 ( [link] ), illetve az S240 ( [link] ) lenne. ebből mondjuk kiderül, hogyelső számú a hordozhatóság, nincs szükségem akkora teljesítményre.

az lenne a kérdésem, hoyg van-e valakinek valamilyen irányú tapasztalata ezekkel a notikkal (akár olyan jelleg is, hoyg XY helyen ki van pakolva, és meg lehet tapogatni)? eddig inkább az S420 felé hajlok, leginákább az ár miatt, meg ott azt írják a bolt honlapján, hogy világgaranciát adnak hozzá (ez jól jönne, mert fél éven belül külföldre megyek hosszabb időre).
illetve tapasztalat nélkül, paraméterek alapján melyiket ajánlanátok inkább? mindenképpen kicsi és könnyű gépet szeretnék, ami lehetőleg nem fogyaszt sokat, és nem melegszik nagyon.

előre is köszi a véleményeket!

(#1540) csibor válasza #16820480 (#1539) üzenetére


csibor
őstag

S420-ról hátrébb van link.

(#1541) #16820480 válasza csibor (#1540) üzenetére


#16820480
törölt tag

köszi! figyelmetlen voltam :(

viszont a tesztben azt írják, hogy mivel a Celeron procik nem támogatják az Intel SpeedStep technológiáját, így nem képesek visszavenni az órajelből, amikor az ember nem használja annyira erősen a gépet. viszont nekem az egyik ismerősöm mondta, hogy neki is C-M procis laptopja van, meg még valakinek a családban, és mindkettő tudja ezt a feature-t. akkor most hogy is van ez :F ?

(#1542) csibor válasza #16820480 (#1541) üzenetére


csibor
őstag

A cerka tuti nem tudja.Csak a Pentium M.És nem is biztos hogy később ki tudod cserélni Pentium-ra,mert általában a cerkás notebook-hoz herélt chip-et raknak.Bár az MSI talán nem.

(#1543) #16820480 válasza csibor (#1542) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk összesen emiatt az egy dolog miatt fordult meg a fejemben a csere rendes P-M-re, amúgy a teljesítménye biztosan elég lenne a Cerkának is.

de asszem végül csak az S420 mellett kötök majd ki, ilyen árban ennél jobb gépet biztos nem kapok...

(#1544) csibor válasza #16820480 (#1543) üzenetére


csibor
őstag

(#1545) #16820480 válasza csibor (#1544) üzenetére


#16820480
törölt tag

köszi, ez tök szuper gép, de majdnem pontosan kétszer annyiba kerül... :U

(#1546) #49899008


#49899008
törölt tag

Sziasztok.
Epp notebook vasarlas elott allok es szeretnem kerni segitsegeteket.Eddig nem sokat tudtam az MSI markarol es minosegerol de a forumot olvasgatva belattam hogy nem lehet rossz.Ezert ket gep merult fel bennem:
1.DELL inspiron 1501
15.4''WXGA (1280x800pixel) TrueLife TFT
ATi Radeon X1150 - 256MB HyperMemory
AMD mobile Sempron 3500+ (1.8GHz)
512MB DDR
80GB HDD
DVD+/-RW D-Lay.
Wi-Fi (802.11a/b/g)

2.MSI Megabook M670X-045HU
AMD Sempron 3400+ processzor
1GB DDR2 memória, 80GB SATA merevlemez
15.4'' WXGA kijelző, 1280x800 pixel szélesvásznú felbontás
SuperMulti DVD-újraíró
WiFi, Gigabit LAN
Videokártya: nVidia Go 6100

Tudom teljesitmenyben ugyanaz a ket gep,vagy legalabbis nagyon hasonlo.Sot jelenleg arban is hasonloak.Elsore egybol Dell-t mondtam,de a forumot olvasgatva mostmar elbizonytalanodtam.Szoval szeretnem segitsegeteket kerni a dontesben.A valaszokat elore is koszi.
Udv

(#1547) csibor válasza #49899008 (#1546) üzenetére


csibor
őstag

Nekem szimpatikusabb az MSI,de nekem az van.DELL aksi mennyit bír? Numerikus billentyűzetet mennyire használnád ki? Garancia?

(#1548) #49899008 válasza csibor (#1547) üzenetére


#49899008
törölt tag

Hat Dell oldalan 3-5 orat irtak akksira, bar sztem ez inkabb maximum 3,5-4 ora lehet.Fokent programfejlesztesre hasznalnam,netezesre meg filmnezesre.Dell gari 3 ev.Igazabol nem a ket gep kozotti teljesitmeny erdekel mert az nagyon hasonlo.Inkabb a ket gep kozti minoseg,elettartam (azaz hogy 2 ev utan is gep legyen),megbizhatosag,meghibasodas( bar ez elvileg mindennel elofordulhat).Billenyuzet meg lenne hozza kulso usb.
Udv

(#1549) csibor válasza #49899008 (#1548) üzenetére


csibor
őstag

A M6XX sorozat tavaly összel jött ki,hogy menyire lesz megbizható,fogalmam sincs,én legalábbis megelölegezem neki.A régebbi sorozatók viszonylag tartósnak bizonyultak.

(#1550) poklacsek válasza #49899008 (#1548) üzenetére


poklacsek
csendes tag

Szerintem anyagminőségben, megbízhatóságban egyértelműen jobb a Dell. Nincs bajom az MSI-vel, de a Dell notebook-ok jobban össze vannak rakva.

Hirdetés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.