Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Mp3 szerkesztés mci /cdda (winrip) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Antonio


Antonio
senior tag

üdv...

1.
Mielőtt elkezdeném agybafőbe bemásologatni MP3 formátumban a CDlemezeimet a gépbe megkérdem mit jeleten ez:

WinRip-et használok ... Preferences/General és ott van két lehetőség MCI és CDDA (default) lehet az ég világon semmi jelentősége ...de azért megkérdem


2.
egyébként csak úgy kiváncsiság képpen 1-2 adott számot beraktam(egy letisztultabb d&b-t és egy kristálytiszta Jazz-t) MP3 formátumba az összes lehetséges méretbe 128/160/192/224/256/320 kbps ... de az ég világon semmi különbséget nem vettem észre a visszajátszásnál pedig töbször végighalgattam koncentrálva a különbségekre... amúgy Asus a7n8x delux sundstormal + Genius 5.1 Fadobozos on halgattam


milyen minőségű cuccnál jön elő a a kölönbség ? egy ''átlagos'' hifinél ... vagy csak hi-end nél?

amúgy maradok az ''arany középútnál'' ??? 192 be fogom berakni

egyébként a 128kbps = default Cd qualiti kijelentés ''mennyire állja meg a hejét''
főleg a ha műsoros CD lejátszásánál 141 kbps- ír ki vagy a minőség nem feltétlenöl az egy másodpercre eső átfolyó adatmennyiségtől függ ?


na persze ha sok pénzemlenne én is csak műsoros CD-ket vennék :(

thx

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Mp3 szerkesztés mci /cdda (winrip) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.