Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) chros válasza Dworkyll (#31) üzenetére


chros
őstag

Rog: eddig a szg ventilatorait hallgattam, most mar talan zenet is tudok hallgatni :)))

Eloljaroban annyit, hogy mikor megvettem, hallgattam par orat, s mikor hazaertem, rogton frissitettem a firmware-t, ugyhogy nem nagyon tudom milyen volt azelott ...

Nos altalaban azt irtak a rosszallok (2002-t futottam at):
1. rossz minoseg
2. ugralas (skipping)
3. rossz battery performance
4. rossz customer support
5. nagyon jo features

1. ebben lehet valami. Bar mar regen (5 eve) volt discman-am, de az anyag nagyon 'muanyag' ... Azt irtak, hogy eltorott a fedel, s ebben lehet is valami -> vigazni kell ra ! Mint lattad a fedelen vannak a kezelo szervek: a jogwheel jobb-kozepen, s ha ezt nyomogatom, akkor a fedel mozog fel-le a nem jo illesztesnek koszonhetoen (kb 0,5 mm-ert)

2. nos ez erdekes. Mar csak azert is, mert beolvassa a memoriaba az adatot (allitolag 8MB mem), s utana nem porgeti a CD-t !!! szoval nem ertem. Az 1.0-s firmware-rel volt valoban nemi halk pattogas ... (es bizonyos konyvtarneveket nem tudott megjeleniteni (nem volt benne semmi spec karakter), de a 2.05-tel ez eltunt) 2.05 f.: Autokaztunk vele (s a '86 Fiat Uno nem a lengescsillapitoirol hires :) ), de semmi gond nem volt ...

3. hat ezt nem tudom, holnap kiprobalom: feltoltom teljesen, s otthon hagyom mig dolgozom. Egyebkent a toltest jelzi a kijelzon, s lejetszasnal folyamatosan mutatja a jobb felso sarokban a battery allapotat ...

4. mivel a Mistral-ban vettem, ennel rosszabb customer supportot ugysem tudok elkepzelni :)

5. hat ezek tenyleg szenzaciosak ! pl.:
- 4 soros grafikus kijelzo
- a cd-n levo konyvtarakban tudsz lepkedni, mikozben szol a zene (mint winamp)
- egy adott konyvtar tartalmat is tudja ismetelni
- scrollozasi sebesseg beallitas
- hosszu mix-eknel, ha a vegere akarod tekerni, akkor skip a kovetkezo track, s visszateker
- mutatja a hatralavo idot
- stb ...

Ami nekem hianyzik a feature-oknel:
- crossfade a szamok kozott (ez tenyleg jo lenne)
- szamok sebessegenek allitasa (de ez csak az en hulyesegem)
- Ogg support (ugyan csak most jott ki az 1.0, lehet hogy beepitik ...)

Ami furcsa:
- van rajta LineOut kimenet, de ez is erositett ! azaz ha Equalizert, hangerot allitasz, akkor az is hallatszodik ...

egyenlore ennyit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.