Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) sowi válasza Prof01 (#795) üzenetére


sowi
őstag

jo akkor elbeszeltunk egymas mellett, ujat viszont minek kene behozatni kulfoldrol?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#802) Topiccsendőr válasza #25954560 (#800) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

úúú, le kell mennem nekem is a horvátokhoz :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#803) Prof01 válasza sowi (#801) üzenetére


Prof01
veterán

Jajj...A márkakereskedők külfüldről hozzák be a mocikat nem? És a regisztrációs adót nekünk kell rá kifizetni. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#804) Gaboman válasza Prof01 (#803) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nem éri meg az új külföldről ezt a Pétfürdői motorkereskedő mondta nekem.
Ha megérné ők is hoznának nem csak használtat!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#805) Prof01 válasza Gaboman (#804) üzenetére


Prof01
veterán

Nem teljesen értem amit írtál. Akkor az a márkakereskedő honnan szerzi be? Nem külföldről?
Mert itt nem gyárnatak MO-n Honda-t, Kawasaki-t, Yamaha-t..stb..

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#806) Prof01 válasza Topiccsendőr (#802) üzenetére


Prof01
veterán

Én tavaly akartam átmenni horvátba mocival. A magyar határon átengedtek (de nem ám szóltak volna pedig tudták), de a horváton nem. És azért mert 50esen itt Mo-n nincs rendszám, nem úgy mint ott. Aztán haverral fogdulhattunk vissza. :(((

Ha valaki 50-essel akart volna kimenni most már tudja, hogy nem érdemes. :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#807) golyani válasza golyani (#778) üzenetére


golyani
addikt

7UP!

Basic energy 2t vagy high energy 2t. ezeket néztem lényeg h jaso FC és ISO-L-EGD meg legyen. a basic is teljesíti de most Shell Advance VSX 2-t használok és legutóbbi infóm szerint az aral olaj kb 1000-rel olcsóbb.

(#808) Gaboman válasza Prof01 (#805) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nem márkakereskedőt hanem motorkereskedőt irtam!
Ők használtmotor kereskedők!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#809) Prof01 válasza Gaboman (#808) üzenetére


Prof01
veterán

Jajj bocs. :B
Figyelmetlen voltam... :))

[Szerkesztve]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#810) Stalker-2572 válasza sowi (#793) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:R ;)

All Black...

(#811) #25954560 válasza Topiccsendőr (#802) üzenetére


#25954560
törölt tag

fuss! :D

[Szerkesztve]

(#812) ALI_G


ALI_G
veterán

Mint azt említettem a drágaszágomnak 2 indexbúrája tört le, és egy teljes index is.
Ma hívtak, hogy holnap-holnapután kicserélik mindet garanciálisan :Y :DD :DD

én nem is reménykedtem már, de hittétek volna?

[Szerkesztve]

(#813) Tüzi válasza #25954560 (#798) üzenetére

A srác akitől veszem a Q8-at, 600RR-ben használta, és kizárólag pályán. Neki semmi baja nem volt vele, és nem ette neki. Akkor? Nekem meg utcaiban megevett annyit, amennyit írtam. Szerintem az R4 egy kalap szamóca. A csörgésről nem beszélek. :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#814) #25954560 válasza Tüzi (#813) üzenetére


#25954560
törölt tag

ertem en. de: mikori rr? mennyi km-rel? mi a pontosabb tipusa a q8-nak? mennyibe kerul? hoz-e nekem is? :D

(#815) Prof01 válasza Tüzi (#813) üzenetére


Prof01
veterán

Próbálj ki vmi 4T-s IGOL olajat. 2T-ben nagyon jó. Én IGOL Racing 2T-t használok. ;)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#816) Tüzi válasza Prof01 (#815) üzenetére

Tudom. Az eddigi legjobb olaj amit láttam/használtam az az Igol volt.
Tudsz még szerezni? Hol?

Amúgy Q8 SBK Racing 15w/50.
Nem tudom mennyi van neki, mert én még lefoglaltam magamnak 24 litert. Az 6 olajcsere, 3-4 évig kihúzom vele :D
Megkérdezem majd.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#817) stargazer


stargazer
senior tag

ez hihetetlen! a mellettünk álló 10emeletes előtt áll egy fejidomos fz6. én nem értem se odaláncolva nincs az oszlopokhoz, semmi. nem tudom milyen védelmi berendezés lehet rajta de nekem nagyon vakmerőnek tűnik a dolog én tuti nem hagynám csak úgy ott. ez is kicsit aggaszt a motorvásárlással kapcsolatban, igaz van itt egy belső udvarunk de még így se mernék itthagyni egy 1.3 milliós motort, még odaláncolva se.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#818) Tüzi válasza stargazer (#817) üzenetére

Elmész tescóba, veszel olyan mozgásérzékelős gépágyút, mint Alien filmben, körbeaknázod, felmész tetőre egy Dragunovval, vagy egy SEAL-el, és nem fogják ellopni a motorod.
Ha teljesen biztos akarsz lenni a dolgodban, a kerítésbe belevezetsz olyan 40-50ampert, mellette meg bedobozolsz pár tucat atomgránátot is.
Így megmarad a motorod, és majd menet közben ütnek le róla :C :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#819) #25954560 válasza Tüzi (#816) üzenetére


#25954560
törölt tag

elgondolkodtam ezen a hosszu porgetes utan eszik dolgon es arra jutottam h lehet h tenyleg az en olajam nem birja azt a nagy terhelest, vegulis az eleg kemeny lehet. akkor viszont a 15w50 jobb otlet lehet, de akkor barmibol. ez az igol is izgatja a fantaziamat :) megneztem a magyar honlapjukat, de nem tudok donteni. utana kene meg olvasnom

(#820) sowi válasza Prof01 (#803) üzenetére


sowi
őstag

ugy gondoltam ujat minek hoznal be magadnak ha arra vannak a kereskedok akiktol ugyanannyiert megkapod, a hasznaltat meg talan megeri...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#821) Jolly Roger


Jolly Roger
csendes tag

Hello all érdeklődnék hogy esetleg nincs valakinek elfekvőbe 120/50 r18 és 120/90 r18 méret közti hátsó gumija használt is jó óccsón van cserében egy HD Sportster gyári hátsó gumim a méreteket most nem tom de ha kell leírom előre is kösz :R

Road to hell this is my life.

(#822) Prof01 válasza Jolly Roger (#821) üzenetére


Prof01
veterán

De milyen kell? Az se mind1, hogy endurora, crossra, vagy sportmocihoz.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#824) jasszer válasza degu (#823) üzenetére


jasszer
senior tag

Köszönjük az építő jellegű hozzászólást.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#825) Prof01 válasza jasszer (#824) üzenetére


Prof01
veterán

kb. :(((

Látszik nem motoros,de ne is legyen nem neki való! Elég max egy motoros játék az legalább nem veszélyes neki... :DDD



[Szerkesztve]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#826) Jolly Roger válasza Prof01 (#822) üzenetére


Jolly Roger
csendes tag

Valamilyen sport túra gumi kéne csak 18 colos felnire elég nehézkes szerezni ami meg van az drága még a 130-as is jó lenne. Bocsi hogy elfelejtettem milyen kell :B :R

Road to hell this is my life.

(#827) Prof01 válasza Jolly Roger (#826) üzenetére


Prof01
veterán

Nincs olyanom, de eljutattni is nehéz lenne. :( Nézz körül ott Szombathelyen. Biztos árul ott vki használt gumikat. :U ;)
Milyen mocid van aminek 18''-os a felnije?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#828) Jolly Roger válasza Prof01 (#827) üzenetére


Jolly Roger
csendes tag

Egy istenkirály Mz :D :D kicsit átépítem aztán kéne szélesebb gumi. pont most jött meg az oldaltáskám is :D (ezzel muszály volt eldicsekednem :DD )ezt azt kicseréltem. Mint említettem van egy eredeti HD gumim csak az meg 16 colos és eléggé ügyesbajos lenne egy ilyen kicsi kereket szerezni meg berakni mert haverom is ugyan ilyen problémával közdött bele is került nem kis pénzébe :( Amúgy a neten kerestem de ott is elég drágák úgyhogy sztem maradnak a motorbontók. Köszi a segítséget :R !!! Esetleg valaki más??? :B

Road to hell this is my life.

(#829) sowi válasza Jolly Roger (#828) üzenetére


sowi
őstag

ezt nehez lesz, a 18as nem a legnepszerubb meret, 17es felnit nem tudsz ra rakni?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#830) stargazer


stargazer
senior tag

a k7-es burgman 400-as is nagyon tetszik, még az ára is elfogadható, 1milió6, csak kicsit gyenkécske országútra... :(

bár ha arra gondolok hogy majdnem vettem egy 2 éves full gyári állapotú fz6n-t 1milió350-ért akkor kétségeim támadnak hogy mit is kéne igazábol venni.

ha mondjuk szeretnék többszáz km-es távokat is lemotorozni akkor ti mit ajánlotok?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#831) Topiccsendőr válasza Tüzi (#813) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Azért nincs olyan, hogy nem eszi az olajat, mert a nagy forsulatszám miatt nincs ideje lehúzódni az olajnak, tehát ezért eszi az új motoroknál is, nem azért, mert rossz a blokk. Sportmotornál egy kicsit csúsztatás az, hogy egy cseppet sem eszik. Még az újaknál is. ;)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#832) Probiker válasza Jolly Roger (#828) üzenetére


Probiker
aktív tag

Gyártanak még 18asat ;) Én tavaly vettem a jawa-mra :)
Nincs nálatok normális gumis? Itt bementem gumishoz, montam mi kell és nézte listán mennyibe fog kerülni. ''xy ért tudok hozni, 2nap múlva lesz itt''. Na meg persze ingyé felrakták :)

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#833) Jolly Roger válasza Probiker (#832) üzenetére


Jolly Roger
csendes tag

Mennyi az az xy és hol? Ja és mik a méretek én is találtam egyet viszonylag olcsón de nem értem a méreteit valki help :B :R
http://www.r17.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=171&category_id=197&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

Road to hell this is my life.

(#834) Jolly Roger


Jolly Roger
csendes tag

120/90-est én is tudok rendeltetni de 13 kemény magyar forintért :O van rá egy hónapom mert műszakira kell vinnem de ha minden kötél szakad akkor muszály azt megvenni :W

Road to hell this is my life.

(#835) Jolly Roger


Jolly Roger
csendes tag

Ti szoktatok találkozóra járni? Én ahova csak tudok megyek a Következő Keszthelyen lesz?

Road to hell this is my life.

(#836) #25954560 válasza Topiccsendőr (#831) üzenetére


#25954560
törölt tag

sot, kb harom eve nekem a szerelok mondtak h a vadi uj r1-ek szepen iszogattak az olajat, es ez nem bug, hanem feature :D

(#837) Jolly Roger válasza #25954560 (#836) üzenetére


Jolly Roger
csendes tag

Nincs tökéletes mostor :DD Csak az MZ :))

Road to hell this is my life.

(#838) Probiker válasza Jolly Roger (#833) üzenetére


Probiker
aktív tag

Azért írtam xy-t mert már nemtudom mennyi volt :D Amugy itt vettem: [link]

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#839) Probiker válasza Probiker (#838) üzenetére


Probiker
aktív tag

No fene, Elqurtam linket, nem kicsit.... egy ú betü került bele. :[link]

[Szerkesztve]

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#840) Jolly Roger válasza Probiker (#839) üzenetére


Jolly Roger
csendes tag

Köszöntem :R

Road to hell this is my life.

(#841) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Na most hogy nemrég szó volt itt a kawa zxr-ekről megnéztem párat, és mondhatjuk hogy szemezek vele :)
Viszont 1 valami nem tetszik rajta. Jön a plexitől két oldalt egy egy cső a tankba (?).
Na azmiaz? mire szolgál? Mert legtöbbön van, de láttam vagy 2-3 amin meg nincs rajta és külsöleg meg megegyezik szal nem hinném hogy késöbbi évjáratu model lenne.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#842) Topiccsendőr válasza Shkiz0 (#841) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

250-400-750 nél a régi 750-nél az a ram air cső, ami torlónyomást idéz elő a légszűrőházban, és valamiféle ''menetszél feltöltést'' eredményez. Szerintem emg gyönyörű, hogy át van vezetve a fejidomon keresztül. A ZX 7 R nek már oldalt van és nem látszik. Egyébként a kisebbeken ha nincs rajta akkor egész egyszerűen nem rakták fel, miután újrafényezték :D
Ettől dögös a Ninja én azt mondom.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#843) #25954560 válasza Topiccsendőr (#842) üzenetére


#25954560
törölt tag

jaja :) ram air van a zx12-nel is (csak maskepp es ott komolyan szamit) szoval arra inkabb buszkenek kell lenni :)

(#844) Topiccsendőr válasza #25954560 (#843) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Tulajdonképp nincs olyan motor, amin ne lenne. FZR, CBR, RSV, ZX, VTR, az összes sportmotoron van, a japánokon meg már vagy húsz éve :D

Szerk:
Inkább Skhizonak kellett volna írnom, mert te úgyis látod az FZR-en a két fémcsövet oldalt :D

[Szerkesztve]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#845) jasszer


jasszer
senior tag

Közeleg a motorvásárlás, de még mindig nem tudtam dönteni a ZZR és a GSF között. (250 ccm, max. 500e HUF) Alapvetően munkába járni kellene (fele belváros (=dugók), fele országút, össz. napi 50 km), szinte egész évben, plussz néha szaladgálni a városban és rövidebb túrákhoz. Szempontok:

- megbízhatóság / fenntartási költség
- fogyasztás
- szélvédelem (mivel 10 fok alatt is hajtanom kellene, ebben a ZZR a nyerő)
- gyorsulás / manőverezés (a dinamikus városi közlekedéshez, álló autók között/mellett is)
- kényelem

Tud vki vmi perdöntőt a fentiek alapján?

[Szerkesztve]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#846) Topiccsendőr válasza jasszer (#845) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ha tehetném, nem vennék belpiacos motort.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#847) jasszer válasza Topiccsendőr (#846) üzenetére


jasszer
senior tag

Azt honnan lehet tudni h melyik modell csak belpiacos? Más használhatónak tűnő motort nem nagyon találtam ebben a kategóriában, de ha van vmi jó 5lésed... :) Tkp bmi érdekel, amivel a fenti feltételek teljesítésével el tudok jutni A-ból B-be.

[Szerkesztve]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#848) feca81 válasza jasszer (#847) üzenetére


feca81
aktív tag

MZ? millio hozza az alkatrtesz,varosi kozlekedesre jo,stb stb stb

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#849) Topiccsendőr válasza feca81 (#848) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Háát, azt inkább olyannak kéne venni, aki egyszer sokat rákölt, meg tudja reszelni otthon, azután jó lesz. A kapható MZ-k állapota nem éppen kifogástalan, tele van gányolással, elhanyagoltak.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#850) jasszer válasza Topiccsendőr (#849) üzenetére


jasszer
senior tag

Jogos, elfelejtettem említeni h
a) nem értek hozzá
b) nincsenek szerszámaim sem
c) 4T-ben gondolkozom mindenképpen.

Apokalipszis? Ezeknek?!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.