Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Monitoron lévö info felvevőt keresek 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zsamiatt


zsamiatt
őstag

a téma még midnig érdekel!Nem hinném hogy illegális lenne, és csak egy dolgot kértem egy program nevet. Tisztelt Moderátor aki lezárta az elözö forrumot. Azért mert valami neked nem szimpi vagy nem értesz vele egyet nem biztos hogy ez a megoldás.. Mint ahogy az sem ha lop egy alkalmazott meg iylenek. Az meg hogy a fönököm kéri nem az én gondom, ha jogsértő az ö felelösége, de nem hiszem hogy egy rendszergazdátol se kértek volna még ilyet.....

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#2) steve@prhw válasza zsamiatt (#1) üzenetére


steve@prhw
őstag

Volt évfolyamtársam rendszergazdáskodott, e-mail turkálást kértek volna tőle, kapásból lerázta a főnököt... Ez van, törvénytelen.

Nem érv az, hogy ''de ők is azok''. Pláne, ha botrány lesz belőle, és a bíróságon szajkózod... És az sem biztos, hogy megtapsolnak érte, ha bejelented, hogy ''én csak a főnök kérését teljesítettem''...

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#3) ReJim válasza zsamiatt (#1) üzenetére


ReJim
őstag

mi kell neked? milyen topikot zártak?

</end.?>

(#4) Jim Tonic válasza zsamiatt (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

De ha bezárta egy moderátor, azt jelenti, hogy nem kívánatos itt. Minek feszíted a húrt?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5) VladimirR válasza ReJim (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

volt egy ugyanilyen nevu topicja, ahol szinten arra a blodsegre hivatkozva keressett ilyen programot, hogy nem illegalis, de megha az is lenne, az is torvenytelen, hogy az alkalmazott meg lop

(#6) snowflake válasza zsamiatt (#1) üzenetére


snowflake
tag

Érdekes egy munkahelyed lehet...
Nem hiszem, hogy túl etikus dolog lenne, ha ezt véghez vinnéd.


Olyan dejavu érzésem van -ügynöklista.... monitor info agent....

(#7) steve@prhw válasza snowflake (#6) üzenetére


steve@prhw
őstag

Az hagyján, hogy nem etikus... Most képzeld el, hogy vélt - vagy valós- indokkal kitesznek a ''rendszernek'' köszönhetően. Akkora munkaügyi pert csapnék (most úgyis divatos az adatvédelem), hogy még a főnök szomszédja is azt fizetné...

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#8) crab


crab
senior tag

nálunk a suliban ilyen rendszer működik, hánynom kell tőle..:((
még egy papírt is aláírattak velünk, hogy elfogadjuk! (ha nem akkor mehetsz másik iskolába...)
persze az első dolgom, mikor a géphez ülök az az, hogy lelövöm a progit!:))

(#9) ReJim válasza VladimirR (#5) üzenetére


ReJim
őstag

szóval olyan progit keres, ami felveszi a képernyön lévő dolgokat?
azért mert az alakalmazottak lopnak??
ez durva, mondja meg a fönökének, hogy rugja ki őket! :)

</end.?>

(#10) Pisti_zzZZ válasza zsamiatt (#1) üzenetére


Pisti_zzZZ
tag

nem értek néha egyes embereket.:(

''Onnan fogod tudni, hogy jól vagy, ha nem találsz senkit, akinek a helyébe lennél'' - Kispál és a Borz

(#11) zsamiatt


zsamiatt
őstag

na tisztázunk valamit, nem jotanácsra van szükségem hanem a program nevére, az hogy mire használom az legyen az én dolgom senkinek semmi köze hozzá. Aki nem tud ilyen progit az nkább meg se szolaljon....hülyeségek nem érdekelnek.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#12) VladimirR válasza zsamiatt (#11) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''hülyeségek nem érdekelnek''
minket sem
szervusz, gyere maskor is

(#13) Male válasza zsamiatt (#11) üzenetére


Male
nagyúr

Ez így nem megy. Ha illegális, akkor zárják a topicot. Ha viszont legális dologra kell (van legális felhasználása is), akkor írd le, és szerintem segíteni fognak.

(#14) Male válasza steve@prhw (#7) üzenetére


Male
nagyúr

Hogy egy munkahelyen nem etikus, ezzel egyetértek. Hogy törvényesen meg lehet csinálna, arra viszont azt kell hogy mondjam, hogy igen. Ez van. Már az e-mail turkálás is etikátlan szerintem, de azt is lehet. Persze mindehhez az kell, hogy aláírja a dolgozó. Ha nem írt ilyet alá, és kirúgják, mert egész nap szexoldalakat nézegetett, akkor simán beperelheti a munkaadóját, és nyerni is fog (nem is keveset). Ha viszont aláírta, akkor ez van. Én se örülök neki, de nem én hozom a törvényeket.

A másik, hogy van más legális felhasználása is: pl a saját gépemen futtatom, és azt akarom megtudni, hogy valaki hozzányúl e. Szerintem ezt simán megtehetem.

(#15) MarKoo válasza zsamiatt (#1) üzenetére


MarKoo
őstag

Légyszíves ne nyitogass topikokat. Már egyszer elmondtam, hogy amire te használni akarod az sérti a személyiségi jogokat és hagyjuk hogy milyen dolog.... :U

Nem zárom, de megvan a véleményem és.........

(#16) rudi válasza zsamiatt (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Topicot zárom, indok az ALAPELVEK között találhato jobb felül, de azért berakom:

amit tiltunk fórumunkban:
- minden olyan beavatkozás, mely hátrányosan változtatja meg a fórum megjelenését, illetve akadályozza annak rendeltetésszerű használatát
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás jogszabályba ütközik, jogszabálysértésre buzdít

Mások megfigyelése beleegyezésük nélkül jogtalan, ha bizonytékot szerzel jogtalan módon az nem használható fel bizonyítási eljárásban. Az aláírásokat, beleegyezéseket nem láttuk.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Monitoron lévö info felvevőt keresek 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.