Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeX|


DeX|
tag

Hali! Monitor Driver keresek Proview 17'' PX-769-es monitorra XP alá. HelP

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#2) Snowcat válasza DeX| (#1) üzenetére


Snowcat
tag

http://www.proview.net/service/download/index.htm
persze ha ramentel volna a honlapjukra, a te szemed is kibokte volna a link...

(#3) DrSoul


DrSoul
őstag

Sziasztok.
Acer AL1714-esem van, plug&play, tehát megy. De a WinXP csak ezt írja rá, hogy Plug@play monitor. Valaki írta, hogy érdemes feltenni a drivert. MEgnéztem az ACer honlapját, le is töltöttem Bővebben: link
Az XP-ben frissíteni akartam az illesztőprogramot, de mondta, hogy ennél jobbat (ami van), nem talál (azaz a plug&play... mármint írta, hogy nincs ill. progi, mert talán nem is kell).
Ha arra a könyvtárra klikkelek, ahová letöltöttem és kitömörítettem az inf file-t, akkor is azt mondja, hogy ennél jobb, ami van, nincs... :DD
:F
Tippek?

Mindig az X jelöli a pontot...

(#4) Folze válasza DrSoul (#3) üzenetére


Folze
aktív tag

jó az a plug&play, nem kell megpiszkálni
nekem amúgy samsung 710N-m van, és ha felteszem a driverét, akkor nem engedi a 75 Hz-et 1280*1024-ben

(#5) DrSoul válasza Folze (#4) üzenetére


DrSoul
őstag

na jó, akkó marad így... :D

Mindig az X jelöli a pontot...

(#6) Folze válasza DrSoul (#5) üzenetére


Folze
aktív tag

ez csak az én tapasztalatom ezzel az egy moncsival :)

(#7) baluka válasza DrSoul (#3) üzenetére


baluka
tag

Próbáld meg így:
Eszközkezelő-monitor-illesztőprogram frissítése-itt válaszd ki azt az opciót, hogy saját magad adod meg a driver helyét-jelöld ki a könyvtárat, ahol az .inf kiterjesztésű drivered van, miután ezt kinyitotta a Win, válaszd ki a monitorod pontos típusát és kész. Ezután már nem plug and play moncsiként fogja felismerni, hanem az általad megadott típusként!
Amúgy pedig jobb, ha fel van rakva a driver, pl. a refreshlock progi direkt figyelmeztet az indításakor, hogy nem sima plug and play driverrel használd!

(#8) Kikike


Kikike
tag

Üdv!
Kérdésemet talán nem a legjobb helyre írom ezért bocsi!
Nos. Én nem keresek drivert mert megvan. Már fel is raktam. A kérdés ennyi:
Miért jó ez nekem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.