Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Modder honlap (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ahoj belétek!

Na szóval arról lenne szó, hogy az egyik hawerommal kiötlöttük, hogy kéne csinálni egy modder oldalt, ahol rengeteg kép, leírás, satöbbi van rajta. Ez szerintem jó ötlet, de sajna szem mi ketten kevesek vagyunk hozzá. Namármos szeretném a segítségeteket kérni!

Minden olyan modról érdekelne engem kép és leírás, amit ''földön futó'' ember csinált én nem gyári a mod. Szóval ha van esetleg ilyenetek, akkor szivesen várom azt, de honlapszerkesztéssel, satöbbivel is kapcsolatban várnák ötleteket, tippeket, satöbbi.

Emilcímem: greed@egon.gyaloglo.hu

A hozzászólásokat előre is megköszönném.

Üdv: Bazsesz

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#2) Genialis válasza Bazsesz (#1) üzenetére


Genialis
aktív tag

Ha meglesztek, néhány frankó képet tudok adni...:D :D :D

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#3) engusz válasza Bazsesz (#1) üzenetére


engusz
veterán

Ha engedi időm, akkor Én is tudok segíteni. Az általad felsorolt kategóriák bármelyikében...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ahoj belétek!

Na szóval. Az oldalt most szeretném regisztrálni, de még nincs eldöntve, hogy hol (valszeg a tar.hu-n lesz). Minden moddal kapcsolatban nagyon hálás lennék, legyen az egy egyszerű v komolyabb VGA-mod, ház, satöbbi. Minden segítséget előre is köszike!

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#6) _George


_George
senior tag

Kép-adásban én is tudok segíteni...
de miért a tar.hu-n?
miért nem saját domain???
:)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#7) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Sajnos a saját domainnel kisebb problémák lennének. Elvileg ahoz be kellene kapcsolva lennie egy gépnek állandóan. Mondjuk ez lenne a kisebb probléma, de ott van még a bűvös hogyan saját domaint címszó. Szal ezért gondoltam a tar.hu-ra.

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#8) Bazsesz


Bazsesz
őstag

ui: thx a kép-adási segítséget

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#9) Szeni válasza Bazsesz (#7) üzenetére


Szeni
aktív tag

No a domain regisztrálás/fenntartás nem egészen így működik!

1. Regisztráció vmely arra joggal rendelkező cégnél.
2. Tárterület bérlés.

Ezek kb. 20e Ft két éves fenntartással (bejegyzés+regisztrációs díj+100MB tárhely+e-mail címek), utána kb évi 5-6e Ft.

A saját szerverrel ''csak'' annyi a gond, hogy fix IP-cím kell, ami nem egy olcsó móka, valamint akkor is fel kell vetetni a szolgáltató DNS-ébe.

(#10) Arius válasza Szeni (#9) üzenetére


Arius
aktív tag

Kivéve, ha regelsz ingyenesen valahol, és veszel egy routert (tizenpárezer forint).

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#12) _George válasza Kalandor (#11) üzenetére


_George
senior tag

NETEN IS REKLÁMOZNAK HASONLÓKAT...

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#13) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Nos, lényeg az, hogy az x3 lett az oldalnak a tárhelye. Amúgy nem tudom, hogy mi lenne ezzel a tárolási gondokkal. Nekem a tar-on van egy regem, és azzal még nem cseszegettek. Szóval maradt az X3.
Ja, az oldal leendő elérésije:

free.x3.hu/xmods

Jelenleg még csak egy nem üzemel lapot nyomtam rá, de rajta vagyok a dolgokon.

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#15) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Biztonsági mentés alapból nálam CD-n szerepelnek... :)) Szal ezekkel nincsen gond. Ha meg bezár a bazár, akkor van másik... De ez remélem, hogy elég jó lesz. Majd eldőlik. Addig is HAJRÁ!!!!

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#16) _George


_George
senior tag

nos, ha esetleg kész lesz az oldal, akkor írok egy linket hogy hol találsz képeket...
:)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#18) _George válasza Kalandor (#17) üzenetére


_George
senior tag

:)

off
irtam valamelyik topicba az aláírásoddal kapcsolatban...
on

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#20) _George válasza Kalandor (#19) üzenetére


_George
senior tag

így! válasz?

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#22) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Az oldal 1 helyen lesz, nem lesz darabolva. Biztonsági mentés meg minden eltöltésről lesz csináűlva. Jól át van ez gondolva, csak még meg kellessz szerkeszteni.

Szal most várok minden ötletet.

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#23) engusz válasza Kalandor (#4) üzenetére


engusz
veterán

Nem kaptam meg.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#24) modd3r


modd3r
őstag

Ez az új modder oldal miben lenne más, mint mondjuk a radikalmod ?

(#25) lesaux válasza modd3r (#24) üzenetére


lesaux
veterán

Na itt az illetékes! :DDD

(#26) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Nos, én szeretnék egy ojan oldalt csinálni, ahova nem csak az ilyen nagy durranásokat rakják bele, mint pl. a G-gnome extrém háza, hanem a kisebb modokat is.

Pl: modolt Tseng Labs ET6000 VGA

Nem nagy szó a mai értelemben, de azért mindenkinek kell egy olyan lap, ahol az ő dicsőségeit megnézheti, és másoknak közzétegye.


A másik dolog pedig az, hogy nem tudok mit csinálni magammal, és honlapot szeretnék szerkeszteni. A legnormálisabb téma pedig ez. :))

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#27) modd3r válasza Bazsesz (#26) üzenetére


modd3r
őstag

''Nos, én szeretnék egy ojan oldalt csinálni, ahova nem csak az ilyen nagy durranásokat rakják bele, mint pl. a G-gnome extrém háza, hanem a kisebb modokat is.''

Szerintem a radikalmod lenne a legboldogabb, ha lenne olyan hazai modder, aki megfelelő színvonalú munkát küldene.
Nézd csak meg a korábbi hírek között, hogy pl.: Engusz-al van egy kis interjú, pedig az ő háza sem egy Rebirth 8.0... :DD

Ez természetesen nem azt jelenti, hogy elég egy hazai modder honlap, sőt nagyon örülök annak, hogy egyre többen kezdenek mozdulni ebben az irányban.
Bízom benne, hogy a hétvégi akcióval végre +törik a jég, és végre sokan kezdenek otthon reszelgetni... (és nem csak az asszonyt...) :C

Üdv !

(#28) Bazsesz válasza modd3r (#27) üzenetére


Bazsesz
őstag

Ahoj!

Végre egy olyan, aki támogatja az ötletet. Nekem személy szerint nagyon tettszenek ezek a dolgok. Örömmel nézem, hogy milyen ötletesek azok, akik rászánják magukat a modolásra. Ezért szeretnék egy ilyen oldalt csinálni. Személy szerint én nem vagyok valami nagy modder, mert eddig nincs sok a számlámon, csak a VGA meg a volt biullentyűzetem, de még hátra van egy rakat, amit meg akarok valósítani.

Szóval hajrá magyar modderek! Főzzük le a külföldieket! :))

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#29) modd3r válasza Bazsesz (#28) üzenetére


modd3r
őstag

Mi az, hogy egy ?

Az előttem szólók mindannyian támogattak... :)

(#30) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Jaj, igazad van, bocsika.

Örülök, hogy vannak támogatóim. Egyedül az dobott egy kicsit vissza a honlaptól, hogy ott a radikalmod, akkor meg minek. De most már csak előre megyek.

Szal köszönök minden megtett támogatást, és előre is köszönök mindent!

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#31) LukE


LukE
veterán

ha megnézed a radikalmodot, akkor látod, hogy szerepelnek ilyenek, hogy küldj képeket, leírást, stbt:) szóval mehetnek oda dolgok, senki sem fog érte haragudni.

Nincs ott olyan sok ember, aki folyamatosan tudna moddolni, hírezés meg az a pár teszt/cikk sem pár perc. (de legalább van frissítés, lásd OCPortal, jó lenne, ha a vízhűtésk is megvehető lenne...) (vagy pölö legalább 2 elindult, pár cikkes oldal gazdája is reklámozta magát, ami aztán kifulladt)

Nem lelombozni akarlak, hajrá meg minden, de egy oldalt működésben tartani elég macerás. (főleg, hogyha az ember nem akar mellette éhen halni:D)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#32) _George válasza Kalandor (#21) üzenetére


_George
senior tag

de hova írjak mailt?????????????????

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#33) _George válasza _George (#32) üzenetére


_George
senior tag

ja, megvan...

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#35) _George válasza Kalandor (#34) üzenetére


_George
senior tag

akkor mind1, mert szvsz én vagyok a legmesszebb...
amugy itt megnézheted a munkáimat: [L]http://www.tar.hu/sz_george[/L]

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#36) LukE válasza LukE (#31) üzenetére


LukE
veterán

[L]http://www.radikalmod.hu/index.php?p=1&x=ga&y=14[/L]
naugyemonomén:DD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#37) flatcoke válasza Bazsesz (#30) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Szia!

A radikalmod részéről csak azt tudom mondani neked, hogy ne foglalkozz másokkal, ha van egy elképzelésed akkor valósítsd meg. Ha ez jó, és tetszik az embereknek akkor nincs jelentősége annak, hogy van-e radikalmod vagy nincs...:-)

Üdv!

Kite, modding, iPhone

(#38) iwu válasza flatcoke (#37) üzenetére


iwu
addikt

hali!
nem rég kezdted a radikalt, ha yóm MléxM, walami erroral indult...
aztán azóta kissé felgyúrodott!!!:DDD

ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#39) _George


_George
senior tag

én nem látom értelmát ennyi modder honlapnak, szvsz felesleges..
legyen egy vagy kettő ami színvonalas, (pl. ph!, radikalmod...) és kész, ezeket mindenki ismeri és folyamatosan náézegeti...
legalábbis részemről ez így működik,
ha itt elindul 100 ''kis'' modder oldal azt mér majd egy idő után nem lehet követni...
de, ahogy érzitek... a ti dolgotok... (HA SOK IDŐTÖK és ötletetek van, akkor hajrá)

G.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#40) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ahoj megint.

Szóval nekem rengeteg ötletem van így elfekvőben.
Pl:

-hűtőborda
-vízhűtés
Persze házilag... :))

Meg sok minden. Nekiáltam itthon vízhűtést kreálni, saját magam, házilag. Igaz, a tesztalany nem nagyon melegszik, de az elvét oda tudom biggyeszteni az oldalra, és az már jó. Meg amúgy is barkácsolós tipus vagyok, mindenfélét kitalálgatok. :))

Szóval most előrefele szeretnék haladni vele. Úgy tervezem, hogy hétvégére beüzemelem a BETA állapotot, de ez még nem biztos. Bár jól esne a vasárnap esti vizeletemnek. :))

Üdv: Balu

UI: thx minden segítséget, ötletet, ellenvetést

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Modder honlap (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.