Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Vangelis válasza Neck (#800) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát sajna nem de picivel gyorsabb a 9100 as ezt nem viatom..(csak 8500) de nagy kül nincs én call of .. nyomok vele és ut alatt sem vettem észere külömbséget 1024*768 ban...semmit:)

de a 9000pro most nincs már nálam a 9100est meg postázom délután:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#802) Neck válasza Vangelis (#801) üzenetére


Neck
veterán

Mind1. De akkoris 9100Powa :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#803) Vangelis válasza Neck (#802) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Okéjj.....ha lesz szólok:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#804) Neck


Neck
veterán

Amit még keresek...

Slot1/FCPGA átalakítót szeretnék nagyon.
Meg ha van valakinek akkor PIII procit bele, soksok Megahertz-el :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#805) Neck válasza Vangelis (#803) üzenetére


Neck
veterán

Várom :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#806) Neck válasza Neck (#804) üzenetére


Neck
veterán

Up! :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#807) bergeron válasza Lupin. (#790) üzenetére


bergeron
csendes tag

Akkor mennyi is az az olcsó?
Az ami a képen van (Rev 4C, LG tunerrel)?

(#808) Lupin. válasza bergeron (#807) üzenetére


Lupin.
tag

Igen, rev 4C és LG logo is ott figyel a tuneren, anyi a külömbség hogy az antenna bemenet felett nekem nincs már csati.
Ár: 5k
Miskolcon házhoz szállítás megoldható :D

[Szerkesztve]

(#809) Lupin. válasza bergeron (#807) üzenetére


Lupin.
tag

Csináltam pár fotót:
Bővebben: link

(#810) Vangelis


Vangelis
nagyúr

NINCS VALAKINEK EGY VGA?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#811) bergeron válasza Lupin. (#809) üzenetére


bergeron
csendes tag

Új Leadtek Winfast2000 RM 6,5-7k bruttó, ha lehet kapni, és mivel Leadteket használtam már (igaz Deluxe-ot), az szimpatikusabb.
Ezért, a tiedre max 4k-t áldoznék. Vagy veszek Leadteket.

(#812) Lupin. válasza bergeron (#811) üzenetére


Lupin.
tag

4,5 csak hogy egyikünknek se legyen igaza.

(#813) Antimatrix


Antimatrix
tag

Új bontatlan wincseszterek eladók.

120gb Maxtor 2mb 7200rpm bontatlan 13,9k
120gb Samsung 2mb 7200rpm bontatlan 14,9K
(de itt nem tudom bizonyitani ugyanis ez műanyag tokba van)

Adok minkét vinyóra 3 nap kiprobálási garanciát.

esetleg kisebb vinyót beszámolok.

512/400 Hynix memória 3 nap garancia 14,4K 1db
512 D43 Hynix memória 3 nap garancia 15,5k 1db
512/333 Hynix memória 2005 májusig ranacia 13,9k 1db


ABIT GF3 Ti200 6cm-es vékony hűtőventi igy tuningolható Ti500-is 64mb 9,9k

vagy ASUS V9950 FX5900-as 128mb 256 bit

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#814) Vangelis


Vangelis
nagyúr

g2 olyan drága???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#815) Neck válasza Antimatrix (#813) üzenetére


Neck
veterán

A vinyó lehet hogy érdekelne, de még megbeszélem :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#816) Antimatrix válasza Neck (#786) üzenetére


Antimatrix
tag

Igy igaz a TRIPLEX egy nagyon fain kari

nekem TRIPLEX EYE BOMB 9500Pro-m 8pipa gyárilag van gyári Infineon 3,3ns kocka ramokkal
3dmark 03-ba alabol 3677ponttal kezd (275/270)

és lehet tuningolni elég keményed 4237pontnál tartok és még nincs vége
:)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#817) ÁjjLe BoBBi válasza Antimatrix (#813) üzenetére


ÁjjLe BoBBi
csendes tag

az fx5900 mennyi?
ti200ből mennyit engedsz?

''Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.'' Ha érdekelnek az online versenyek látogass el ide -> www.liveforspeed.hu , jelentkezz és mártózz meg az adrenalinban!

(#818) Antimatrix válasza Neck (#815) üzenetére


Antimatrix
tag

jó várom visszajelzésedet...
:)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#819) Lupin. válasza Neck (#815) üzenetére


Lupin.
tag

Haverod nem hív a karival, mi a száma? Vagy szólj neki, hogy holnap hívjon.

(#820) ÁjjLe BoBBi


ÁjjLe BoBBi
csendes tag

mx440,TI4200 érdekelne max 10k körül
vagy kicsit komolyabb kártya mondjuk 6600GT vagy 9800Pro
valakinek van valami jó cucca számomra ? tnt2 m64 nem mindenki álma

''Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.'' Ha érdekelnek az online versenyek látogass el ide -> www.liveforspeed.hu , jelentkezz és mártózz meg az adrenalinban!

(#821) Antimatrix válasza ÁjjLe BoBBi (#817) üzenetére


Antimatrix
tag

milyen árat irjak amiből lehet alkudni vagy a fixet...

Tudod mit alkudjál
47k

az ABIT Ti200-at odaadom 9k-ba (mert ti500-as szinten megy)

:)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#822) Neck válasza Lupin. (#819) üzenetére


Neck
veterán

Mondta, hogy ma nem ért rá. Holnap hívni fog, igérem.
Lehet még ma este.
Meddig jó neked ma este, ha felhív? :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#823) Neck válasza Antimatrix (#818) üzenetére


Neck
veterán

Na figy. Az a helyzet hogy most éppen veszik a HDDmet. És ha elviszik, akkor kifizetem a tied, és átrakom rá a cuccot. Szal még egyeztetés alatt van.
Azt a CsamCsungot ne add má el :D:D:D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#824) ÁjjLe BoBBi válasza Antimatrix (#821) üzenetére


ÁjjLe BoBBi
csendes tag

annyiért 6600GT-t veszek az meg már odavág csukott szemmel egy 9800Pro-t is
ez meg megfagy a 9800SE árnyékában is...25k

''Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.'' Ha érdekelnek az online versenyek látogass el ide -> www.liveforspeed.hu , jelentkezz és mártózz meg az adrenalinban!

(#825) Antimatrix válasza Neck (#823) üzenetére


Antimatrix
tag

nem rajtam mulik a dolog egy haver bizott meg vele hogy eladjam neki mert nincs netje

sajna ugy van hogy aki hamarabb kifizeti az viszi a vinyót...
mivel itt is az ár dönt mivel csak 3 nap gar van rá emiatt szerintem először az olcsóbb vinyó fog elmenni...
:)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#826) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Senkinek nincs egy jó karija 20k körűl..nagyon kéne:)
ócsóbb lehet.-)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#827) Antimatrix válasza ÁjjLe BoBBi (#824) üzenetére


Antimatrix
tag

Mi fagy meg minek az árnyékában.....???????????

Na nem kell azért elszállni a 9800Se miatt...!!!
a 128bites eleve felejtő de mindegy
a 256bitesbe van spiritusz de hamar kijön belőle ez biztos...

én 3-at vittem vissza a nagykerbe képhiba miatt hiába volt rajta tuning hűtés még a meziken is nem segit rajta sajna....
ezek a kártyák kifáradnak nem birják hosszú távon tuningot... megadja magát az árnékoló technika... :)

ha 47k-ért tudsz hozni 6600Gt és az nem INNO 3D hanem Chaintec vagy MSI akkor hozzál nekem is de nem 1 darabot hanem mindjárt 2db mert szerintem csak a billenytűt koptatod és nem tudsz hozni legfeljebb nettó(47k)+Áfáért
Még Redman is többért árulja pedig ő sem a kisujjából szopja szerintem....
Ha az egyetemre gondolsz akkor meg a Pintér művek felejtős mindig elfogyik a számlája... :(

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#828) ÁjjLe BoBBi válasza Antimatrix (#827) üzenetére


ÁjjLe BoBBi
csendes tag

ijj szopás de tok annyiba és nem i3d.:DD

[Szerkesztve]

''Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.'' Ha érdekelnek az online versenyek látogass el ide -> www.liveforspeed.hu , jelentkezz és mártózz meg az adrenalinban!

(#829) Mosqu!to válasza Antimatrix (#827) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nana, nem kell magunktól annyira elszállni.
Egy jó 9800SE bírja a tuningot, tartós ideig, csak jó darabot kell szerezni, amit használtan, és tesztelten nem nehéz.
6600GT kérlek szépen alien computerben van, 43800+fáért, és az meg tökmind1, hogy inno, vagy nem inno, itt a teljesítményről van szó. Ráadásul biztos vagyok benne, hogy 1-2 hónapon belül kerül magyarországra jókora mennyiségű ilyen kari, mivel oriási rá a kereslet.
A te kártyád pedig egy 9800pro-hoz képest is kishal, nem is egy kategória. Azokat pedig zalmannal szórják 40 körül.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#830) Antimatrix válasza ÁjjLe BoBBi (#828) üzenetére


Antimatrix
tag

akkor üzletejlünk...
Milyen márka ha már nem INNo 3D?

ha 2db veszek 44k/db?

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#831) ÁjjLe BoBBi válasza Antimatrix (#830) üzenetére


ÁjjLe BoBBi
csendes tag

eddig egy van ami még bizonytalan sorsú...valahol a rokonságban landol

''Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.'' Ha érdekelnek az online versenyek látogass el ide -> www.liveforspeed.hu , jelentkezz és mártózz meg az adrenalinban!

(#832) Antimatrix válasza Mosqu!to (#829) üzenetére


Antimatrix
tag

én nem vitatom hogy az SE birja a tuningot de nem tartós ideig az biztos...
Nem halottam még hogy az én SE-m már 2 éve megy Pro szinten és semmi baja..

na hagyjuk 2 év mulva kiderül hogy kinek van igaza.... de akkor már mindegy lesz mert te sem Se használsz hacsak nem x800Se-t Pro moddingolva és nekem sem fx5900-am lesz remélem.

Mi az hogy kishal?
na nehogy már a 9800Pro legyen a nagyhal mert mindjárt átriom a cápamesét és ujradigiztetem hogy eszi meg a 9800Pro az fx5900-et és kiadom mint PH kalsszikus animációs kisfilm és Milliomos leszek (milyen jó ötleteim vannak :)

ha zahlmannal lehet venni 9800Pro-t ami gyári nem moddingol smia 9800 akkor sazerintem mindenkinek ilyen kártyája lenne jó ha 45k sikerül megkeriteni
ami a legolcsóbbat láttam az is 40k volt ami 9800@9800Pro modding volt...

de ez is mindegy....

De ne már hogy a 9800Se árnyékában is megfagyjon a kártyám...
én biztos leülök játszani és mikor már az indiánok üzennek a 9800Se -ből a füstjelekkel én akkor azt mondom végre elértük az üzemi hőfokot na gyerünk csapjunk a pixelek közzé....

25k vegyél akciósan ha tudsz 5700Ultrát de abból is csak INNo3d és hajsd ki belőle a GDDr3 maximumot és akkor kiderül ki mikor miről beszél és mi milyen tartós...
:(
Na de minegy inkább fx5900 Ultra szintre tuningolva mivel a gyári rézhűtés miatt megy mint
9800se@9800Pro és ha megáll rajta a venti akkor lehet tiszta szenet bányászni a gépházból
:)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#833) Antimatrix válasza ÁjjLe BoBBi (#831) üzenetére


Antimatrix
tag

ha már egy van ott csak van 2 is???
:)

Milyen márka ha már nem INNO3D?

egy digit fotó egy link vagy valami tipusjelzés...

gondolom nem Powercolor és nem MANLI vagy EAGLE gyártmány?????
:)

bár mondjuk szivesen megnéznék egy ilyet hogy hoyg nézne ki előtte és utána..

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#834) Mosqu!to válasza Antimatrix (#832) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Na, azt nem én mondtam, hogy elbújik egy 9800se árnyékában, viszont egy moddolhatóéban elbújik bizony. Ezt a hűtés dolgot meg nemtom honnan veszed, hogy szétég, stb... Meg mi az, hogy megáll rajta a venti? Ugyanannyi az esély arra, hogy a te kártyádon álljon meg. Semmivel nem rosszabb ezen, ráadásul ha a tieden megáll, ugyanúgy szénné ég.
Amúgy itt a ph-n láttam már 9800pro-t zalmannal elkelni 42 körül.
Mellesleg 25-ért ÚJONAN kapsz 5700ultrát, nem használtan. Azt pedig ne felejtsük el, hogy a tied az.

Ja, még valami: még szerintem 2 éve kint sincs a moddolható 9800 SE, ráadásul nem is nagyon használ az ember egy ilyen kártyát ennyi ideig, ezért felesleges ilyen dolgokkkal dobálózni.

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#835) Antimatrix válasza Mosqu!to (#834) üzenetére


Antimatrix
tag

az a 4. 9800Se amit még nem kellett visszavinni a nagykerbe a moddingolást ez birja a legtovább

megállt rajta a venti és a srác ujján égési nyomok maradtak amikor a gép áramelátának drasztikus kikapcsolása után ki akarta szedni a kártyát....

és ez nem vicc!!!

miért mennyit megy egy 9800Se@9800Pro moddinggal 3dmark 03-ba?

csak nem 6000pontot????
:)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#836) Mosqu!to válasza Antimatrix (#835) üzenetére


Mosqu!to
addikt

pedig mehet annyit könnyen, mert én a húzott 9800pro-val megyek 6800 pontot.
Viszont egy 5900 mennyit megy?
Amúgy mindenből vannak hibás darabok, az fxből is biztos. Amúgy mint már mondtam, biztosan jót kell venni, nem zsákbamacskát.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#837) Antimatrix válasza Mosqu!to (#836) üzenetére


Antimatrix
tag

na látod csak 5300 pontot csinál alapból.
:)
de játékoknál ez nem egetrengető

de neked akkor nem 9800Pro@Xt van akkor?

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#838) bergeron válasza Lupin. (#812) üzenetére


bergeron
csendes tag

Mindkettőnknek igaza van, ha én azt mondom, hogy nekem 4k-t ér, te meg, hogy annyiért nem adod :) Más kérdés, hogy üzlet nem lesz...
Egyébként hibátlan? (pl. csatlakozók nem lettek kitépve, nem lötyögnek).

(#839) Lupin. válasza bergeron (#838) üzenetére


Lupin.
tag

Csatlakozókkal minden ok.
Ha kell 4k-ért akkor szólj.(tel számom az adataimnál)

(#840) Neck válasza Mosqu!to (#829) üzenetére


Neck
veterán

''és az meg tökmind1, hogy inno, vagy nem inno, itt a teljesítményről van szó''

Na ez azért nem egészen így van. Menny be a 6600/6600GTbe, és olvass vissza, fogsz találni bőven ilyet hogy:

''f0s inno''
''Sose veszek többet Innot''

STB
Én találtam :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#841) Mosqu!to válasza Neck (#840) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Tudom, hogy a hangja mint egy turbina, de ezen kívül mi baj van vele?

Antimatrix:
Nem e? :D
Az fx-ed DX 9-es játékokban meghal, 0-t teljesít :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#842) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hi
Úgy néz ki jövőhéten lesz egy két cucc amit akár jópénzért el is adnék.
Abit nf7 v2.0 mindenével, dobozában
Geforce4 MX440/64MB/agp 8x
ATI 8500/64MB (annyit tudok róla, hogy nem LE).
Ha valakinek valamelyik kellene írjon mennyit adna érte!

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#843) kem


kem
addikt

Hali érdekel valakit?
Bővebben: link
Miskolcra lehet elis vinném...

Köszi!

(#844) ÁjjLe BoBBi válasza mycso (#842) üzenetére


ÁjjLe BoBBi
csendes tag

ha az mx440 128 bites akkor 5k,viszont annyiért érdekel is!!
radeon gondolom akkor 275/275 /ön döcög alapon ezért 9k

''Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.'' Ha érdekelnek az online versenyek látogass el ide -> www.liveforspeed.hu , jelentkezz és mártózz meg az adrenalinban!

(#845) koniki


koniki
csendes tag

Sziasztok,
Kérdésem az lenne, hogy mi a különbség az nf7 rev 0.1 és rev 0.2 között?
Valamelyiken van sata?

(#846) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ismer valaki olyan emberkét Miskolcon aki adatmentéssel foglalkozik?
Elb@szódott egy 160-as SATA-s Samsungom!:(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#847) kem válasza koniki (#845) üzenetére


kem
addikt

Az rev 1.0 vagy 2.0 vagy 1.1 valahogy így van, de nemtom mi a különbség
A sima NF7-en nincs sata. Az NF7-s en már van, és a többin is.

Köszi!

(#848) Vangelis válasza mycso (#846) üzenetére


Vangelis
nagyúr

8500 7ért kp érdekel..máris:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#849) mycso válasza Vangelis (#848) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hét végén vagy jövőhét elején lesznek nálam a cuccok talán, de a 7 k az keves!

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#850) Vangelis válasza mycso (#849) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem sajna nem ér többet.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.