- Egy kis depi (szösszenet inkább), remélem elfér itt :) 3#
- Pulsar X2 V3 Size 2 Gamer Egér és Pulsar 8K Wireless Dongle
- Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
- Adattár lemez előkészítése Windows telepítéshez
- sziku69: Szólánc.
- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
- Matteo005: 9800X3D
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 4 – Zöldséges ragu, ami sokféleképpen elkészíthető
- sellerbuyer: Hogyan turbózd fel a NAS-od sebességét olcsón és egyszerűen?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Samus: Rhyme Project: Fénysebesség
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- sh4d0w: Tele a hócipőm
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
toldy
őstag
Nos akkor hosszabban.
Intel alá ( lga-775)
Intel DG41MJ [link]
Intel DG45FC [link]
Intel DQ45EK [link]
Az intel lapok nem olyan vészesek, de procibann erősebb lesz mint az atom az kétségtelen de grafikailag viszont elég soványak. Valóban nem tuding bajnokok de hogy mikre van lehetőség a biosban sajna nem tudom.
Zotac GF9300-D-E [link]
Ez egy nagyon jó lap, nekem is ilyen van, megvagyok vele elégedve, grafikailag még az integrált is jó rajta de van teljes értékű pci-e 2.0 16x . Tuningolni jól lehet benne de alulfeszelésre nincs lehetőség ( jelenleg, pletykák szerint új bios változásokat hoz, remélem)AMD alá ( am2/am2+)
EQS AB6S-RS690IKM [link]
Kicsit régebbi lap, nem ismerem.
J&W MINIX 780G-SP128M [link]
Amd oldalon ez a legjobb lap sokan dícsérik ám nem teljesértékú a VGA slot ( am3 proci ready, egy jó Athlon II e procival nagyon jó választás)
Zotac GF8200-C-E [link]
Ez még egy jó lap, kezeli az am3 procikat normális integrált vga , de sajna csak egy pci-e 1x van rajta.Ezen kívül intel alá létezik még a Zotac 610i [link] valamint 630i [link] illetve ezek különböző variációi ( pl wifi-s) ezek jó lapok , elfogadható integrált vga-val és jó áron (10-20e Ft között) de egyik napról a másikra eltüntetk itthon körül kell nézni hátha van még valahol.
Ezeken kívül még biztosan vannak lapok , hirtelen ennyi. ( tuningolni szinte mindben lehet valamilyen szinten, alulfeszelést sajna nem tudom, utána kell nézni fórumokon).
Szerk. A konfigom rajta van az adatlapomon nézd meg.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ASUS ROG STRIX B550-F GAMING alaplap eladó /Garanciás/
- G.Skill Trident Z5 DDR5 6000 MHz 2x16 GB RAM eladó
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1600MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1333MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) G.Skill Ripjaws V 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S23+ 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3421
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Geforce GTX 1050, 1050 Ti, 1060, 1650, 1660 - GT 1030 - Low profile is (LP)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Starlight- 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen,,MS3433
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest