Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#793) longwild


longwild
aktív tag

Sziasztok!

Asus P4C800e-deluxe lap tulajdonos vagyok. Boldog is lennek vele, ha egy kozelmultbeli processzor csere ota nem lennenek gondok.
1. 1,7Ghz es Celeron utan raktam egy 3Ghz es HT-s Prescott-ot. Az 1,7 es huzva volt 10% ot. Most minden inditasnal ''Overclocking failed''. De az nem si számít, h az 1,7es húzva volt, mivel most eredeti beállításokkal megy, vagyis húzás nélkül(15x200). Az overclockingos üzenetzet követően csak f1 v f2 áll rendelkezésre, melyekkel bios/vagy tovább enged windowsba default értékekkel. A problémát msot ideiglenesen emgoldottam azzal, h az externalt lehúztam 200-ról 100-ra, na de ez így nagyon nem kóser...:/(1500mhz). Egyébként a pres mellett van két különböző márkájú(hynix, kingston) 256@266mhzes ram. A kérdésem tehát az lenne, h msot mit lehet tenni, h a 3ghzest valóban kihasználjam...

A második gondom pedig az integrált háló-/firewirekártyával lenne. A gond az, h az integrált lannal nem megy a net, míg pci-os ethernettel meg igen... Különben meg azóta nem megy, amióta használatba vettem az amúgy az addig nem letiltott firewiret. Mostmár hiába tiltom, csinálok bármit, csak a pcios lan segít...:/ Légyszi segítsetek!

szoftver szakmabeli && Beverly250

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.