Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PeterSon


PeterSon
csendes tag

Hi!

Most vettem nem rég egy AMD Athlon XP 1800+ os procit és eddgi nem sikerült tuningolnom az alaplapom abit kx7 333. Ha átállítom a szorzót akkor egyszerűen nem indul vagy visszaállítja. Lehetséges hogy le van zárva a proci?? Mit lehet tenni az ügy érdekében???
Előre is THX minden tanácsot!
Bye

(#2) LukE válasza PeterSon (#1) üzenetére


LukE
veterán

megállsz 1 pillanatra: unlockoltad a procit? Ha nem tudod, hogy mit kérdezek, akkor nem:) Mert ha nem, akkor csak az fsb emelésével tudod túlhajtani.

Ha nem csak elírtad, és tényleg így akartad tuningolni, akkor szerintem keress a cikkek között! ''tuning alapozó'' volt a címe, azt olvasd el, meg mást is, amit találsz, és utánna is csak óóóvatosan!!

Komolyan!! Ha valamit elrontasz, jobb esetben csak elszarsz vele egy rakás időt. De rosszabb esetben komolyabb baja is lehet a gépednek, vagy a gépeden az adatoknak!

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#3) karib


karib
addikt

Igen, a Tuning alapozót mindenképp ajánlom. Most készül egy cikk az AMD-k húzásáról, szorzózár feloldása, egyéb nyalánkságok. Tegnapra kész akartam lenni vele, sajnos csak szombatra várható :(

Department of Redundancy Department

(#4) PeterSon válasza karib (#3) üzenetére


PeterSon
csendes tag

Hi!

Nem unlockoltam, Én azt hittem hogy az XP-k nem lockolt procik :DD
bye

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.