Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2051) PeetWhite válasza Mazsesz (#2049) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Nekem 3 db Lordi, 1 Placebo és 1 PapaRoach album is felfért az 512esre úgy, h a fényképezőben a 2mps módkor még mindig 300+ tárhelyet irt ki...

(#2052) Mazsesz


Mazsesz
csendes tag

És a képeket is a kártyára menti?? Akkor jobb mint gondoltam :) :) :) Én is gondolkodtam, hogy lecseréljem-e az N80-at K800-ra, de nem vitt rá a lélek, főleg a joystic miatt, de neked mákod van, hogy a W810i nem joysticos. A K700-addal nem volt bajod ilyen téren?? A bátyámnak is, meg a haveromnak is szarrá ment a K700 joysticja.

(#2053) Icedevil válasza Mazsesz (#2049) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Hát igen 64-esre nem sok minden fér. :(

(#2054) Nordik


Nordik
őstag

Most én is inkább már a sony ericssonnal ,azon belül a w810i-vel szemezek, online gsm boltokban szinte ugyanannyiba kerül a w800i és a w810i,talán 1000 forint az eltérés. az ára 78-80 ezer forint között van. Majd hónap végén megkapom a fizetésem ,és remélem szeptember elejére lemegy 70 körülre az ára és akkor megveszem ,ha minden igaz. :D :D

[Szerkesztve]

(#2055) ALI_G


ALI_G
veterán

Melyik a legolcsóbb mobil ami lejátszik MP3-at, és legalább 512 MB-ig bővíthető a memóriája. Jó lenne még ha jó minőségű stereo fülhallgatója lenne, vagy lehessen hozzá kapni jó minőségűt, esetleg minijack-es legyen. Lényeg, hogy vmilyen módon élvezni lehessen a hangzást is.

(#2056) PeetWhite válasza Mazsesz (#2052) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Joy WD40nel ovatosan kezelve, semmi baja... Sorry, vki elb***ta a laptopom, most csak angolul tud a kicsike... Ezt is megeltem... :DD

(#2057) Sirandrish válasza Hold (#2045) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..már azóta látom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2058) Sirandrish válasza ALI_G (#2055) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha ennyire a zenére öszpontositol akkor miért nem veszel valami Mp3 Playert?
egyébként nemtudom mi az olcsó számodra de szerintem az általad kért tulajdonságok a W800i-ben vannak meg ami azért nem egy olyan nagyon olcsó teló.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2059) ALI_G válasza Sirandrish (#2058) üzenetére


ALI_G
veterán

Hát igen. Az nem olcsó, még használtan sem. Azt még tudom, hogy a K750 is bővíthető, de nekem az is drága.
Mindenképp egyesíteni akarom az mp3 lejátszót, és a telefont.

Nincs vmi olcsó nokia esetleg? Az újak már majdnem mind bővíthetőek ha jól tudom, csak olyan sok model van, hogy lehetetlenség átnézni melyik menyi, melyik szolgáltatónál hány évre, mire végére érek, kezdhetem előlről. Csak gondoltam hátha van vkinek hasonló elképzelése és tudna segíteni.

(#2060) Icedevil válasza ALI_G (#2055) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Ha a használt is jó akkor ott a Motorola E398.Bővíthető memo,MP3 és olyan 20K körül van.

(#2061) Nordik


Nordik
őstag

esetleg motorola L7? ennek bővíthető a memóriája ,újonnan függetlenül 43ezer ,de lehet még ez is sok.

(#2062) ALI_G válasza Nordik (#2061) üzenetére


ALI_G
veterán

L7 már olyan olcsó? A k700i-t még 1,5 éve enyiért vettem. Amúgy bejön, mind a design, mind a motorola. A kedvenc márkám, csak anno drágának találtam. V66-osom volt 2 évig, mutter már 1,5 éve nyúzza. Semmi baja.

Motorola E398. 20-ért kicsit gagyi. :)

(#2063) tween


tween
őstag

Sziasztok!
Melyiket vegyem?
Samsung d600 vagy Samsung e900?
Szerintetek?

(#2064) s0n1c


s0n1c
csendes tag

Hello mindenkinek!
Melyik telót vegyem szerintetek (használtak) Samsung x700, SE k750, Nokia 6230i, Motorola l7?

(#2065) kaller1 válasza s0n1c (#2064) üzenetére


kaller1
veterán

K750i
tveen-E900

.::> <::.

(#2066) Icedevil válasza tween (#2063) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Mind a kettő jó de inkább E900.

(#2067) Sirandrish válasza ALI_G (#2059) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Nokia nem arról híres hogy jól szól rajta az mp3 főleg az olcsóbbak közül...sajna...w550? az ugyan nem bővithető de 256mega a belsőmemje...bár az se olcsó.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2068) Sirandrish válasza Icedevil (#2060) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah ez mind szép csak olyan a szoftvere mint a...fuuuu...hát egy nagy sz@r...barátnőmnek volt..sms-t ugy irt hogy elkezdte nyomkodni a telefont...mondjuk végzett egy perc alatt aztán még le kellett tenn a telfont még egy percre hogy be is irja azt amit már rég megnyomtak..lassu mint a bűn..


Kaller E900..szerintem:)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2069) Icedevil válasza Sirandrish (#2068) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Én csak pár órára próbáltam ki nekem jó volt.

(#2070) Mazsesz válasza tween (#2063) üzenetére


Mazsesz
csendes tag

Szerintem azon múlik, hogy az érintőgomb, vagy a sima gomb jön be jobban. Valamint, hogy melyik tetszik jobban. Én D600-at vennék, de bejön az E900 is. :)

(#2071) Mazsesz


Mazsesz
csendes tag

E900 szvsz jobb, mert Samsung. :B

(#2072) Mazsesz válasza Mazsesz (#2071) üzenetére


Mazsesz
csendes tag

Ez az előző Kallernak szól. :B

(#2073) ALI_G válasza Sirandrish (#2067) üzenetére


ALI_G
veterán

256 mega az épp, hogy elég legyen. Azt könyű túlnőni. Ha bővíthető egy masina, akkor azt olcsón lehet viszonylag. 1 Gigás kártyát láttam már 9e Ft-ért, az meg semmi érte. Igaz nemtom milyen kártya volt.A SE telókba milyen megy? CF?

(#2074) Atomgeszi válasza ALI_G (#2073) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Memory Stick DUO PRO, de az újabbakba már M2 micro(ennek nem tom pontosan a nevét, lényeg h. nagyon pici :) )

(#2075) Icedevil válasza Atomgeszi (#2074) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Memory Stick Micro a neve. :)

(#2076) ALI_G válasza Atomgeszi (#2074) üzenetére


ALI_G
veterán

Remélem nem drágább sokkal, mint a régebbi kártyák.

(#2077) Tofitofi


Tofitofi
tag

Sziasztok!!

Egyik bnőm telót akar venni,de nem tudja,h milyen legyen,nagyon nincs otthon a témában.Mit tudnátok ajánlani kb 35-40ezerért használtan függetlenül?
mp3 lejátszás nem fontos,csengőhangnak kell csak,szóval nem kell 9347584378 mega memória,mondjuk ha van ennyiért,akkor az nem baj!:D
Lehetőleg legyen kinyitós vagy csúszkás.
Ennyi az igény!:)

Köszi!!

(#2078) PeetWhite válasza ALI_G (#2076) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

1-3 ezer forinttal drágábbak... (gigatel.hu)

(#2079) Sirandrish válasza Icedevil (#2069) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nemtudom..ami neki volt az nagyon lassu volt ésmég sok hátránya volt ezen kivül...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2080) Icedevil válasza Sirandrish (#2079) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Ha te mondod.

(#2081) Sirandrish válasza Icedevil (#2080) üzenetére


Sirandrish
legenda

figyelj..több hónapig használta nap mint nap...hallottam amiket mondott meg tapasztaltam is ezeket.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2082) ALI_G válasza Tofitofi (#2077) üzenetére


ALI_G
veterán

samsung e530
kb. enyiért van, és a legjobb női teló. Van is teszt a mobil arénán. 80 mega tárhely. 1,2 Mpixel.
Barátnőmnek is ez van. Imádja, semmi pénzért nem váltana. Szép, nőies, funkcióiban is igazodik egy nőhöz.

(#2083) ALI_G válasza PeetWhite (#2078) üzenetére


ALI_G
veterán

Az belefér, főleg használtban még kevesebbnek kell legyen a különbség, lehetőleg semmi :D De új garis PH eksön biztos van abból is.

(#2084) Tofitofi válasza ALI_G (#2082) üzenetére


Tofitofi
tag

Köszi szépen,a fehér még tetszik is neki úgy ahogy!!!:)

Esetleg mások?35-40ért használt teló?:)

(#2085) Icedevil válasza Sirandrish (#2081) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Értem én,biztos hogy jobban tudjátok milyen telo valojában mivel többet használtátok.Én csak azt mondtam nekem az alatt a pár óra alatt nem volt vele semmi bajom.

(#2086) Sirandrish válasza Icedevil (#2085) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát jah..végülis mindegy..mert ha valaki mondjuk nem ir sok sms-t akkorszinte észre se veszi...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2087) tween


tween
őstag

Két választásom van:d600 vs z540
Mellik legyen az illető?
?
Szerintetek?
:)

(#2088) Sirandrish válasza tween (#2087) üzenetére


Sirandrish
legenda

én D600at ajánlom..nekem is az van éstökéletesen megvagyok vele elégedve..szerintem egy nagyon szép ésjó teló...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2089) Icedevil válasza tween (#2087) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Én is a D600-at ajánlanám.

(#2090) Viktor0610 válasza tween (#2087) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben 3G-lefedett helyen vagy nagyobb városban laksz és sokat használod a WAP-ot,mindenképp' a Z540-et javaslom,egyéb esetben valóban a D600 a befutó.

Xiaomi 13T

(#2091) Nordik


Nordik
őstag

szerintetek inkább k750i-t vegyek vagy d600-at ,a d600 külsőleg sokkal jobban tetszik ,de a k750 pedig többet tud ,értem ez alatt hogy van infra ,háttérbe tud menni az mp3 stb. ja meg lenne egy kérdésem ,hogy ha d600-ra küldök mondjuk egy videót ,akkor azt először muszály a telefonra memoriájába menti ,vagy menthetem a memóriakártyára is?

(#2092) serious válasza Nordik (#2091) üzenetére


serious
tag

Ha gépről küldöd tudod a kártyára küldeni egyből amúgy az mp3 lejátszást háttérbe megoldja egy szoftver frissítés. Azt nemtom hogy ha telóról küldöd úgy is menti -e a kártyára mert nekem nincs benne kártya egyenlőre megteszi a belső memo is :D

(#2093) serious válasza tween (#2087) üzenetére


serious
tag

Sztem is d600 csak ajánlani tudom :D

(#2094) Nordik válasza serious (#2092) üzenetére


Nordik
őstag

ok köszi! A szoftverfrissítést hogyan tudom megoldani? És a gyári ,kártyafüggetlen csomagban mi található pontosan?

(#2095) Dmezsder


Dmezsder
csendes tag

Sziasztok! Telefon vásárlás előtt állok, de egy pöppet döntésképtelen vagyok :DDD
Kb. 40-45 k-t szánok teló vásárlásra, új vagy használt az mind1. A leendő telót leginkább mp3 lejátszásra szeretném használni.

A válaszokat előre is köszi! :R

[Szerkesztve]

Epic....

(#2096) Icedevil válasza Nordik (#2094) üzenetére


Icedevil
aktív tag

D600+Aksi+Papirok+Töltő+Adatkábel+CD+TV-kábel+Headset.

(#2097) Sirandrish válasza Dmezsder (#2095) üzenetére


Sirandrish
legenda

A leendő telót leginkább mp3 lejátszásra szeretném használni.


akkor azt javaslom nézz alaposan körbe vagy potold meg pár ezer HUF-al a pénzmagodat és SE W800i....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2098) Sirandrish válasza Nordik (#2091) üzenetére


Sirandrish
legenda

D600 Powaa...majd nem halgatsz háttérben mp3-at de érzed helyette a siklást:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2099) PrinczA


PrinczA
őstag

Milyen telefonok naptárját és telefonkönyvét lehet Outlook-al fajdalommentesen szinkronizalni, ugy mint egy PDA-nál (igaz azon win fut :) ).
A Motorola MPX200-om volt ilyen.
Most pl.: 6680-ra fáj a fogam?

Esetleg 50eHUF alatti telefon.

(#2100) serious válasza Nordik (#2094) üzenetére


serious
tag

Szoftvert frissíteni lehet otthon is csak egy szervíz kábel kell hozzá ami kb 2000huf a Gigatelnél és le kell töltsd a neked megfelelő szoftvert én a mariomastert ajánlom. De a régi d600 fórumban már kiveséztük a témát. :D

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.