Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2501) Algieba válasza ZR92 (#2500) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Már mint élvezhető minőségű a megörökített esemény. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2502) piqla


piqla
őstag

Jaaaaj, meg mindig szenvedek N73-N70 kerdesben... Valahogy nekem jobban tetszik az N70-es, de nem lenne butasag mar ujonnan venni egy olyat?

Szereted az állatokat?

(#2503) Viktor0610 válasza piqla (#2502) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már miért lenne butaság megvenni az N70-et?
Amennyiben nem használod ki az N73 nyújtotta többlettudást és/vagy elég az N70 tudása, csak ''trendiségből'' ne vegyél N73-at.

Xiaomi 13T

(#2504) piqla válasza Viktor0610 (#2503) üzenetére


piqla
őstag

Ha oszinte akarnek lenni magamhoz, akkor nagyon-nagyon halkan megsugnam magamnak, hogy gyakorlatilag az N70-est sem hasznalnam ki. Az Ngage ota szerelmetes vagyok a Symbianba, egyszeruen szeretem ha basztathato (elnezest) telefonom van. Nem feltetlen a jatekokra gondolok, hanem a sok-sok hasznos-haszontalan kiegeszito programra. Ami reszemrol az N73 fele billentene a merleg serpenyojet, az ugye a szebb kijelzo, a kepkezelo-szoftver... Es hat ''csak'' +30 ezer. Ha lenne fuggetlen, uj N70-re penzem, akkor gyujtenek meg hozza, hogy eleg legyen a masikra...

Egy fel eves, jo (tenyleg jo) allapotban levo, Pannon L7-ert vajh' mennyit kerhetnek aproban, mennyiert szamitanak be egy masik telefon araba gsm-boltokban?

Szereted az állatokat?

(#2505) Viktor0610 válasza piqla (#2504) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Inkább magánszemélynek add el, mert a mobilboltok elég rossz áron veszik be a készüléked.

Xiaomi 13T

(#2506) Sirandrish válasza Algieba (#2501) üzenetére


Sirandrish
legenda

P990et akarsz...hát igen...ahogy olvasgattam róla nem lessz rossz és ami a legjobb hogy nem kellessz érintőcerka az iráshoz kinyitott állapotban:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2507) Algieba válasza Sirandrish (#2506) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oh, én nagyon bírtam a cerkával való pötyögést.
Egy csomó régebbi (tavalyi) hsz-emet a mobilarénára vele írtam. :D Vagyis a P800-ason.

Nekem ez a műanyag billentyűzet nem tetszik, pláne, hogy a virtuális ugyanúgy elérhető maradt, ami szerintem egy rossz vicc.

Mindegy. Az a lényeg, hogy már azt tervezem, hogyan lesz meg az ára... Na, azért bankot nem fogok rabolni. :)
Csak attól félek, hogy nehezen, de türelmesen, munkával összegyűjtöm rá a pénzt, aztán majd jön egy vadbarom és elragadja tőlem a drágámat. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2508) piqla válasza Algieba (#2507) üzenetére


piqla
őstag

Igen, sajnos ez benne van a pakliban... Utcan ne mutogasd, es maris kevesebb ra az esely.

Szereted az állatokat?

(#2509) Algieba válasza piqla (#2508) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Majd a legcsoróbb kinézetű gyári fülessel fogom használni, sőt, nem is gyárival, hanem valami gagyi utángyártottal, hogy teljesen elrejtsem a zsebemben lapuló telefon kilétét. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2510) piqla válasza Algieba (#2509) üzenetére


piqla
őstag

Es szerinted a gipszik majd elotte odamennek megnezni, hogy original SE vagy Szenheizer? :(

Szereted az állatokat?

(#2511) Algieba válasza piqla (#2510) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ne akard, hogy olyan legyek, mint Malacka a Micimackóból...
Menten átértékelem a mobiltelefonok iránti vonzódásomat és egy köteg rőzsével és tűzszerszámmal fogok szaladgálni, áttérve a füstjeles kommunikációra. :DDD
Csak az a baj, hogy szegény, hátrányos helyzetű barna barátaink már a fát is lopják...

[Szerkesztve]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2512) ZR92 válasza Algieba (#2511) üzenetére


ZR92
tag

Ez jó volt. :D :DD

(#2513) tween válasza Algieba (#2511) üzenetére


tween
őstag

Nem semmi vagy :DD

[Szerkesztve]

(#2514) csimpok


csimpok
aktív tag

Nokia 6070-ről milyen tapasztalatok vannak? Elsősorban megbízhatóság, beszélgetési hangminőség, akku üzemidő érdekelne.

(#2515) piqla válasza Algieba (#2511) üzenetére


piqla
őstag

Te rohadt rasszista! (Nem baj, egyetertek :DDD)

Szereted az állatokat?

(#2516) Algieba válasza piqla (#2515) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oh, szerintem semmi rasszista nem volt a megjegyzésemben, csak egyszerű tényt közöltem, hisz sajnos, igaz. Észak-keleti erdeinket csak az nem lopja, aki nem akarja...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2517) piqla válasza Algieba (#2516) üzenetére


piqla
őstag

No, ezt kapd ki: Leanyfalun epult egy uj haz, es mint tudjuk, ott nem 5 Ft egy negyzetmeter. Felepul a kis (k*rva nagy) haz, hatalmas kert, kiraly.
Ugyanebben az idoben, egy, a pesti hatar kozeleben levo jatszoterrol eltunt a komplett kerites, fembol volt, izleses.
Mit ad Isten, egy embernek feltunt, hogy az eltunt kerites pont olyan, mint amilyen a haz kertjet fogja vedelmezni... Illetve nem OLYAN, hanem AZ.

Szoval ami itt van, az tragedia :(

Egyebkent megjegyezve: en is emiatt vacillalok meg mindig a telefon-kerdesben, mert kiadnek egy rahedli penzt, akkor nincsen kedvem ahhoz, hogy korbealljanak 10-en, es elvegyek... Amikor ezt, mint olyan mondom az ismeroseimnek, azt mondjak uldozesi maniam van. Pedig szerintem szimplan ilyen vilagban elunk, ilyen Budapest, es a tobbi:(

Szereted az állatokat?

(#2518) Algieba válasza piqla (#2517) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Amit írtál az igazi személyiségbeli szegénységi bizonyítvány. Az ilyet élete végéig kutyagumi szedésre kötelezném, vagy ha nem tetszik ez neki, elkoboznám a vagyonát, hogy tudja meg, van a világon törvény is. A pofátlan rohadékja, ellopni egy játszótér kerítését...

De van más is, a húgom egy lakberendezési boltban dolgozik és volt egy gazdag vevő, akinek a felesége vette a függönyöket cirka 600e értékben, a fickó meg azóta se fizetett, mondván a felesége borzalmasakat vett és neki nem tetszenek... Holott a fickó nem csóró, piszok nagy háza van, csak valamiért ezt vette a fejébe, mert ő ''valaki'', közben meg egy akkora szánalmas véglény, hogy a normál ember cipőorráig sem ér fel.

Izé, tán keresnünk kéne egy másik topicot... Mert elmentünk más irányba.



Topicba illő kérdés, hogyan lehetne megvédeni a Nokia 7710-es kijelzőjét? Tetszik, jó lenne addig, amíg össze nem kaparom a P990 árát... De nagyon zavar a hatalmas és védtelen kijelző.

Vagy még továbbra is tetszik, szintén csak az átmeneti időszakra a Samsung X700-as, de arról semmit se tudok. Kinek van ilyenje? És kinek mi a véleménye róla? Az ára szerintem a tudását tekintve nagyon jó.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2519) piqla válasza Algieba (#2518) üzenetére


piqla
őstag

Van a vilagon torveny, csak itthon szart sem er.

Amugy: itthon nem igazan terjedt el a dolog, plane, hogy nem lehet telefonalni vele... Talan Sony-Psp kepernyovedo jo lenne ra :F

Szereted az állatokat?

(#2520) Zoli bácsi válasza Algieba (#2518) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

''hogyan lehetne megvédeni a Nokia 7710-es kijelzőjét? ''
[link]

(#2521) Algieba válasza Zoli bácsi (#2520) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez az alap, hogy fóliát tesz az ember egy ekkora kijelzőre. A P800-asomra is feltettem. :)
Én arra gondoltam, hogy a P800 esetében a flipje félig védte a kijelzőt a fizikai behatások ellen. Szerintem a 7710-esét nagyon könnyű véletlenül úgy benyomni, hogy vége.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2522) tween válasza Algieba (#2521) üzenetére


tween
őstag

Valamilyen merev falu tok?

(#2523) Yc00n


Yc00n
csendes tag

sziasztok.fontolgatom jó öreg Nokia 7650esem lecserélését.főbb kritériumok a következőek lennének:
-Nokia :)
-hosszú aksi élettartam (ne kelljen 1-2 naponta töltögetni)
-okos legyen,symbian rendszer

amiket nézegettem az N72 illetve a kommunikátorok de nem akarok azért egy halom pénzt se
ilyen célra áldozni.ha valaki tud megfelelő alternatívát kérem jelezze.

(#2524) Zoli bácsi válasza Yc00n (#2523) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Szerintem az okostelefonok Milyen okostelefont vegyek topikjába tedd fel a kérdést, ott előbb kapsz segítséget.
Szerk: [link]

[Szerkesztve]

(#2525) Yc00n válasza Zoli bácsi (#2524) üzenetére


Yc00n
csendes tag

kössz.felteszem oda is.

(#2526) Sirandrish válasza Algieba (#2507) üzenetére


Sirandrish
legenda

a cerkás pötyögés nekem is tetszett...addig míg nem szálltam pl buszra vagy hasonló:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2527) Algieba válasza Sirandrish (#2526) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Buszon írni vele valóban lehetetlen volt a rázkódás miatt. No, de ilyenkor mindig eltettem a kicsikét és csak az mp3-mak danoltak róla a fülembe. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2528) Möhe


Möhe
addikt

Hali.
Új mobilt szeretnék venniés 3 telefon között vacilálok. :F
1.-Nok 6230i
2.-Nok 6280
3.-Sam D900
Az előző az 6230 volt , nagyon meg voltam elégedve vele. Ez melette szól az i-s változatnak. A 6280-tól viszont azért félek mert sokszor hallok szoftverhibáról meg lötyögésről.(ennyi negativumot erről). A D900 viszont teljesen ismertetlen csak a tesztről és a fórumból kiindulva a sérülékeny ''kasztni''-t,és a gyenge akksit sérelmezem. Az első fele annyiba kerül mint a másik kettő de ha azt nézem hogy ha nincs kedvem külön fényképezőt használni ha utazom akkor az utóbbi nekem a jobb.

(#2529) Algieba válasza Möhe (#2528) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ismeretlenül is a Samsungot javaslom.
Sokkal több panaszt olvastam az első kettőről.

A Samsung X700-as meg egyre jobban tetszik. Igazán okés, hagyományos, multimédiás telefon.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2530) Bodyka


Bodyka
csendes tag

Én tuti hogy Samsung D900-at veszek!!! Sztem most az a legjobb telo!!! :D :DDD :) :P :U :R :)) :Y :C :DD

(#2531) tuttika


tuttika
tag

Hi
Mi a véleményetek a nokia N80ról? :F

A hold'em pókerben bármelyik két lappal lehet nyerni - de nem egyforma eséllyel.

(#2532) Jégkokó válasza Algieba (#2529) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát éppenséggel nekem már közel egy éve van meg a 6230i m és az ég világon semmi baj nem volt vele.Én bátran ajánlom, mert jó kis telefon.De akár lehet nézni a 6233 at is, nagyobb kijelző éas nagyobb tudás, ráadásúl még nem is olyan drága :)

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2533) Geli


Geli
senior tag

Sziasztok!
90körül milyen telót ajánlotok,ami bővíthető memóriás (vagy legalabb 2giga belső mem), vmi jobbfajta kamerával (min 1,3as), és mp3lejátszós? más igényeim nincsenek :)
nokia 6680ast néztem ki,de az kicsit drága,ahhoz képest hogy már tök régi :U
segítsetek,gyorsan kell,mert bexart a masik telom,és most teló nélkül vagyok!!!! köszi

(#2534) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Üdv!
Már jóideje vacilálok néhány teló között de végülis ezekre jutottam,6680 vs N70 vs W800i ,és max 50-et adnék valamelyikért szerintetek melyiket vegyem meg és mennyiért kaphatnám meg őket mondjuk pannonosan vagy függetlenül ha lehet minél jobb állapotban,minden tartozékkal garisan stb..

A válaszokat előre is köszi..

(#2535) Jégkokó válasza Geli (#2533) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mondjuk egy nokia 6233, E60, E50,N70 ezeket már olyan 90 ezer ft alat már meg lehet kapni és bővíthető az összes, habár kamera nem mindbe van, de azért ha nem létfontosságú, akkor nem baj gondolom ha nincs

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2536) Jégkokó válasza Lotusomega (#2534) üzenetére


Jégkokó
veterán

Sztem a 6680 ast tudnád megvenni a legjobb áron, a mulltkor olyan 60 körül láttam az xxlgsm nél ,nem rossz üzlet, mert a mobilarénás mobilokat is mindig onnan kapják meg tesztelésre :) .

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2537) Sirandrish válasza Algieba (#2527) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah jó de akármikor jöhet egy sms amire gyoran kéne reagálni de buszon ezt sajna nem teheted meg:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2538) Sirandrish válasza Möhe (#2528) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem a 6230i nem 1 kategória a másik kettővel..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2539) Möhe válasza Sirandrish (#2538) üzenetére


Möhe
addikt

Igen valóban nem 1 kategória.Mivel elhagytam :W a telómat ezért kellene 1 új,és nekem erről már van tapasztalat, ill az elődről ,így ez nem okoz nekem fejtörést.De a másikak viszont fizikálisan tetszenek és tudásilag is viszont tapasztalat híján nemtudok mit tenni.Jó lenne ha valami biztosat tudnék T-rémobiléktól hogy a szoftverből még mindig a nyomi verzsönt rakják a 6280ra vagy gondolkodtak a sok hiba után? A samsungnál a kis akksiteljesítményt sérelmezem. Ezé vagyok gondban, nameg ha persze nem a jelenlegi fizum lenne hanem +még a fele minimum, nah akkor nem lennék szívbajos tökölni a dolgon. :DDD

(#2540) Sirandrish válasza Möhe (#2539) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát a T-mobájl-t nem tudom hogy miket müvel de hogy a Samsungnak gyenge lenne az aksija hát nemtudom...igaz nekem nem E900am hanem D600am van de ugy hogy naponta beszélek rajta 20-30percet (ez99%ban megtörténik) akkor is simán kibir 5-7napot ami ha nem telefonálok akkor szerintem egy olyan 11-13 napra bővül ami szerintem nem olyan rossz..persze ez nem azt jelenti hogy az e900 is birja eddig de általánosságban nem igaz a samura hogy gyenge lenne az aksija..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2541) Viktor0610 válasza Sirandrish (#2540) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, 11-13 napot akartál írni? :F Ennyit talán a monó kijelzős 6310 bír.
Elég hihetetlenül hangzik, hacsak nem kapcsolod ki éjszakánként és/vagy nem töltesz rá USB-n...

Xiaomi 13T

(#2542) djtoomi válasza Viktor0610 (#2541) üzenetére


djtoomi
addikt

nem azért de nekem most 3 telóm van egy sharp sh 550.megvettem 2 hete.első nap hallgattam mp3-at rengeteget elment 3 sms 5 percet dumáltam.estére lemerült de azért met 1 jel-et mutatott mikor megvettem.feltöltöttem azóta nem hallgattam mp3-at csak csengőhangban napi 5 per cbeszélgetés és 2 sms összesen azóta 10 sm és 30 perc duma és most jelzi hogy kell aksi.van egy motorola v3-am azon napi 1-2 órát beszélek és 3-4 napig simán bírja.eskü amilyen vékony akksija van nagyon sokat bír én is meglepődtem.vagn egy samsung e 720-am napi 10 perc dumával 1 sms-el simán bír 10 napot töltés nélkül és én hívók mp3 nem szól hiába az a csengőhangom senki nem hív én hívok

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2543) Möhe válasza Sirandrish (#2540) üzenetére


Möhe
addikt

A tesztben irva volt hogy: normál használat mellett 1.5napig birta a D-900. Ha ez nem rövid akkor nemtudom , hogy mi az.

(#2544) bianca3


bianca3
tag

Sziasztok! Segítsetek. Vacilálok új mobil vásárlásán. A pénztárcámhoz a SE W300 ára közel áll. Viszont jobban tetszik a SE W810i. Az ára miatt részletre tudom megvenni. Aztán még utólag képbe jött az SE W700. Szerintetek melyik a jobb? MP3 és FM miatt venném meg, hogy ne kelljen külön telót és mp3 cipelnem. Nos? Melyiket vegyem?

(#2545) Sirandrish válasza Viktor0610 (#2541) üzenetére


Sirandrish
legenda

én ha nemhasználom akkor simán kibir 7-9 napot...lehet ez a max és picit túloztam de szerintem már ez is szép teljesitmény...

Möhe az tényleg elég gyér..azt nem tudtam:)

[Szerkesztve]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2546) RadeonExClÛB válasza bianca3 (#2544) üzenetére


RadeonExClÛB
tag

Sz.tem az Se W700 lenne a leg ideálisabb választás. Mert tudtommal a w300 ba nincs memória bővítés. :(
És az Se w700 és W800 nem sokban különbözik.

(#2547) Jégkokó válasza RadeonExClÛB (#2546) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igazából tudomásom szerint annyi köztük a külömbbség, hogy az egyikhez 512 es kártya van a másikhoz meg 256 os.De manapság nem olyan drágák ezek a kártyák

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2548) evR válasza Jégkokó (#2547) üzenetére


evR
aktív tag

ez nem lényegi változás... már ha az SE W700i SE W800i ről beszélsz...
mert az igazi eltérés a kamerában van! SE W700i kamerájában nincs autofocus...

''...trend a lelke mindennek...''

(#2549) shev7 válasza evR (#2548) üzenetére


shev7
veterán

illetve a W700 tamogtaja a stereo BT-t + van benne edge.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2550) bobace válasza shev7 (#2549) üzenetére


bobace
őstag

szerintem meg nem támogatja se az EDGE se a Stereo BT-t :R Legalábbis hivatalos oldalon nincs rá utalás!

[Szerkesztve]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.