Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) SLayerS_Csusza


SLayerS_Csusza
csendes tag

A következő problémában kérem segítségeteket. Milyen egeret vásároljak? Logitech MX500-at vagy vmi más A4tech rádiós optikai egeret?Ha a4techet akkor milyet?Köszönettel:
C5u5za

''RPG, StarCraft & PC Forevva''

(#2) burgatshow válasza SLayerS_Csusza (#1) üzenetére


burgatshow
veterán

Az MX500-al jól jársz, mert mind melóra mind játékra kiváló!! :DDD

(#3) xTr_C5u5za


xTr_C5u5za
csendes tag

na immáron uj nikkel...Tehát MX500?De nem zavar a vezeték? Én föéeg CSzek és StarCraftozok és legyen pontos is, de azt mondják hogy az MX motor jó meg minden de a vezetéke nehéz.Ettől függetlenül győzzezek meg jobban :)

AMD RuLeZ

(#4) burgatshow válasza burgatshow (#2) üzenetére


burgatshow
veterán

Ja és nagyon gyors a kamerája!! :DD 1,5m/s a doboza szerint

(#5) burgatshow válasza burgatshow (#4) üzenetére


burgatshow
veterán

Hát ha engem nem zavar warcraft3ban és quakeban akkor nem hinném hogy téged zavarna pedig elég jól nyomom mind2! Nem nehéz érdemes!

(#6) xTr_C5u5za válasza burgatshow (#5) üzenetére


xTr_C5u5za
csendes tag

Hja!Okay. Thanx. Ha vezeték néljülit vennél akkor milyet?

AMD RuLeZ

(#7) burgatshow válasza xTr_C5u5za (#6) üzenetére


burgatshow
veterán

Valszeg MX700!! Logitech párti vagyok!! :DDD Nyugodtan megveheted! Megéri!

(#8) xTr_C5u5za válasza burgatshow (#7) üzenetére


xTr_C5u5za
csendes tag

Sajna anyi lém nincs az kicsit drága most nekem...

AMD RuLeZ

(#9) burgatshow válasza xTr_C5u5za (#8) üzenetére


burgatshow
veterán

Akkor vmilyen A4 :DDD De mondom jól jársz vele!!

(#10) Vikthor válasza SLayerS_Csusza (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia!

Én most cseétem egeret a PC-hez és szerintem a Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 mindent überel... 5-gombos (programozható), kényelmes, jó használni. 9990 bruttó.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12) burgatshow


burgatshow
veterán

Remélem segíthettem!

(#13) xTr_C5u5za válasza Vikthor (#10) üzenetére


xTr_C5u5za
csendes tag

hali! Én most adtam el az Intelli 1.1-et... De már 3-as is van?
na utánanézünk!

AMD RuLeZ

(#14) WolfByte


WolfByte
tag

Logitech Dual Optical mouse-t használok otthon. Nagyon pontos, precíz műveleteket lehet vele végrehajtani :) Egyaránt jó animátoroknak és fps-fanoknak, mindkettő esetben jó szolgálatot tesz immáron 1 éve, csak ajánlani tudom.

Tipp: Ne vegyél rádiós egeret - kényelmes, esztétikus stb. ellenben az adatátviteli teljesítménye erősen vitatható.

Jó vásárlást :D

(#15) Vikthor válasza xTr_C5u5za (#13) üzenetére


Vikthor
nagyúr

(#16) xTr_C5u5za válasza Vikthor (#15) üzenetére


xTr_C5u5za
csendes tag

kössza a linket

AMD RuLeZ

(#17) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Nekem mx500-asom van, és elégedett vagyok (korábban CS). A belsejében állítólag vannak eltávolítható nehezékek, ha csökkenteni akarod a súlyát. (Engem nem zavar). De! Semmivel nem tud többet az intellinél (utóbbit is többször volt lehetőségem használni).
Persze, ha a presztizs szempont, akkor mx :)

egyéb állatfajták

(#18) xTr_C5u5za


xTr_C5u5za
csendes tag

Microsoft Wireless?

AMD RuLeZ

(#19) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

MX500 még egy pötty:DD

(#20) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Háát, ami a vezetéknélkülieket egereket illeti, megvan a véleményem, viszont nem mentes az elfogultságtól (szemben az mx vs. intelli kérdéssel). Ezért ebben inkább nem foglalnék állást :)

egyéb állatfajták

(#21) sbazsi


sbazsi
veterán

Kinéztem két egeret.
Logitech - Bővebben: link

Microsoft - Bővebben: link

Az első 10eft most a MM-ban, máshol nem láttam bár nem kerestem.
az utóbbit pedig 6eft-ért adja az adott site, de sztm olcsóbban is meg tudom szerezni.

szóval kinek mi a véleménye a fent említett rágcsálókról, jó-e az MS noti egere?

Ha jól tudom, ez az, aminél a vezetéknélküli vevőegységet az aljába kell csatlakoztatni.
Ez mennyire tud zavaró lenni, ha pl nem sima felületen használom? (teszem azt, az ágyon, ami lehet, hogy meg van gyűrődve? árt neki?

szóval jöhet minden a témával kapcs.

tudom, rég indult a topic de a téma mindig lehet aktuális. és nem akarok fél év múlva újabb 5-10 eft-ért egeret venni, inkább most vennék valami jót, tartósat, használhatót

(#22) tréfi_x


tréfi_x
csendes tag

sziasztok! tonkrement a regi gorgos egerem, es arra gondoltam itt az ido egy komolyabb ragcsalot beszerezem. Ezen a teren eleg tapasztalatlan vagyok - osidok ota, egy Cora-s Geniusszal jatszom :) -, ti mit javasoltok? A keret kb. 10 ezer forint lenne.

Q_(°_°)Q

(#23) Loretto válasza tréfi_x (#22) üzenetére


Loretto
veterán

Logitech és Razer termékek is beleférnek talán, ezek meg minőségiek.Természetesen a felhasználási terület is meghatározza a terméket.

Soirée...

(#24) tréfi_x


tréfi_x
csendes tag

hat aktivan jatszok, szoval nem art, ha van benne anyag. :) Es ha veszek, egy optikai egeret, az ala kell egerpad? Vagy elvan a kartonlapon is? :) + Nem tudnal vmi konkretabb dolgot mondani, melyik megy hamar tonkre, hasonlok. :))

Q_(°_°)Q

(#25) Loretto válasza tréfi_x (#24) üzenetére


Loretto
veterán

Érdemes itt is visszaolvasni, nagyjából ezzel van tele.MX510, MX500, Razer copperhead ill. diamondback (talán jól is írtam), olcsóbb megoldás lehet a Trust predator, esetleg a A4 Tech X7.
Az alátétre válaszolva, optikától (esetleg lézertől függ), ill amit aláteszel, annak felületétől.

Soirée...

(#26) tréfi_x válasza Loretto (#25) üzenetére


tréfi_x
csendes tag

ugy dontottem hogy diablack-ez veszek. Mindenkepp optikaira szeretnek atterni (a gorgos gyakran bekoszolodik, es akkor nem reagal, vagy csuszik :) ) . Meg ehhez lenne akkor egy par kerdesem. :) Azt hallottam, hogy a lezeres technika pontosabb, igaz ez? Vannak mar olcsobb lezeres cuccok? Az alatt, hogy kell-e pad az potikai egerhez pedig azt ertettem, hogy nem art neki, nem teszi-e tonkre, ha teszemazt nincs alatta semmi. + Te milyen egeret hasznalsz? :)

Q_(°_°)Q

(#27) Szólista válasza sbazsi (#21) üzenetére


Szólista
senior tag

Nekem ez az egerem van:[link] Notihoz használom,meg vagyok vele elégedve.Teljesen kézre áll,jól be lehet állitani,használaton kivül beteszem az aljába az usb-s vezérlőt.Ha nem kapsz hozzá cd-t,a microsoft oldaláról lehet programmot letölteni.
Mindig sima felületen használom.

[Szerkesztve]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#28) rauschie válasza tréfi_x (#26) üzenetére


rauschie
senior tag

a lézer pontosab, ez igaz, de én nemvagyok annyira pro, nemérzek belőle semmit.

G1esem volt sokáig, szerettem nagyon.

mx518at lehet kapni 10ezer párszázért, az mindent ver a kategóriájáan, copperhead ami még jó, illetve az a4tech x szériája, de amikor a kezembe vettem mindegyikkela valahogy ojan tesco feelingem támadt, mintha a fele kilenne spórolva, de tényleg nemtudom miért és engem izzasztott is.
ha ezek téged kipróbálás után nemzavarnak, meg azse hogy 1irányu a dpi váltó akkor meleg szivvel ajánlom őket, meg kb énis azon a véleményen vagyok amit a ph tesztek irnak általába.

tehát razer és logitech között észérvek alapján nemlehet külömbséget tenni, mindenki vegye a szimpatikusabbat, ha pedig nemszeretne annyit költeni/nem zavarják amiket fejjebb irtam akkor a4tech, illetve én ajánlom nagyon a g1et, bár az optikája öregecske már, bár engem ez nem zavart 1általán és az egészet 1be imáttam.

döncs szived szerint!

(#29) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Üdv!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy milyen egeret vegyek akkor, ha nekem egyszerre kelleen játékra, illetve képmanipulálásra, amihez egy igen pontos egér kellene. És még persze dizájnos is legyen. Kettőt kiszemeltem magamnak, de igazán nem tudom elfdönteni, hogy melyik lenne a jobb. Íme:
Logitech MX 1000 Cordless Laser:[link]
Razer Plasma: [link] igazából ez tetszik jobban... :B

Előre is THX!

Hasek


[Szerkesztve]

Üdv. H

(#30) djg válasza Hasek (#29) üzenetére


djg
aktív tag

Szia!

Mindkét termék nagyon impresszív, de a Te egered a Razer! A vezetékes egerek játékra, és ezáltal precíziós munkára jobbak, a Razer pedig az egyik, ha nem a legjobb.
A Logitech nagy előnye lehet vele szemben, hogy nincs bajlódás a vezetékkel, és a lézeres technológia igen meggyőző, de ha tényleg nagy játékos vagy nem lehet kérdés.

(#31) tökfey


tökfey
tag

Sziasztok!
Nekem elsősorban játékra kéne valami jó, de nem túl drága egér. :B Eddig ahogy olvasom Microsoft vagy Logitech mellett voksol a többség. Szóval legyen relatíve pontos, de ne legyen aranyára. Jaa...és persze tökéletesen megfelelne 1 szimpla vezetékes :)
Előre is köszönet a válaszokért :R

[Szerkesztve]

Ezt most mondtam, vagy csak gondoltam?

(#32) Rolly válasza djg (#30) üzenetére


Rolly
veterán

nekem semmi bajom az mx1000sel játékalatt sem illetve grafikai cuccoknál sem. kivéve akkor amikor szobatársam logitech egere gondol egyet s arra a sávra vált amit én használok. ilyenkor szoktuk szindni a világot aztán két gombot megnyomok és helló :D

(#33) rene85


rene85
aktív tag

Helló! genius ergo 520-ról mi a vélemény? istenien néz ki, mx518 optikáját használja nálam ez mindent visz. a gombok viszont... egy másik fórumon azt olvastam hogy csak multimédiára lehet használni a + meg - jelet = nem lehet programozni egyik gombot sem, csak ilyen multimédiás dolgokból lehet válogatni, mire akarod használni. CS:S meg enemy territory nagy kedvenc, azokhoz kéne 1-2 fegyvert stb beállítani valami extra gombra.

(#34) rene85


rene85
aktív tag

UP

(#35) dany27


dany27
őstag

hy

szentetek milyen egeret vegyek olyan 6-7ezer körül én néztem az A4Tech 750F-et.

Más 5let esetleg, game-ra kéne.

(#36) a1rl1ne válasza dany27 (#35) üzenetére


a1rl1ne
tag

Hi
Nekem is ilyen egerem van,gyors könnyen jól kezelhető játékok alatt is szerintem jó választás.A Logitech Mx310 után meg kellett szokni ugyan de erre jobban rásimuk a tenyér.A dizájn is tökéletes csak ajánlani tudom.

I was born in a dump my mother died, my daddy got drunk they Left me here, to die or grow in the middle of Tobacco Road

(#37) a1rl1ne válasza dany27 (#35) üzenetére


a1rl1ne
tag

Hi
Nekem is ilyen egerem van,gyors könnyen jól kezelhető játékok alatt is szerintem jó választás.A Logitech Mx310 után meg kellett szokni ugyan de erre jobban rásimuk a tenyér.A dizájn is tökéletes csak ajánlani tudom.

I was born in a dump my mother died, my daddy got drunk they Left me here, to die or grow in the middle of Tobacco Road

(#38) a1rl1ne


a1rl1ne
tag

Bocs csak 1x akartam. :R :R

I was born in a dump my mother died, my daddy got drunk they Left me here, to die or grow in the middle of Tobacco Road

(#39) mcmike


mcmike
őstag

Sziasztok!


Éppen egér vásárlás előtt állok, és kiszemeltem magamnak az alábbit:

Logitech MX400 LASER

Ez még egy árban elfogadható egérnek tűnik (kb 8k), csak az alábbi két ''apró'' paramétert nem találom seholsem róla:

- a lézer fejegység pontossága, azaz: Dpi :F
- a görgő oldalirányban is használható? :F

Előre is köszi a segítséget... :R

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#40) ANT válasza dany27 (#35) üzenetére


ANT
őstag

Ha ebben az árkategóriában akarsz maradni, akkor más 5let nem nagyon lesz. Amúgy jó kis egér az az X750! :C

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#41) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Hali mindenkinek!

Notebookhoz szeretnék egeret vásárolni, de mivel nem vagyok jártas a témában gondoltam tapasztaltabbak segítségét szeretném kérni.

Milyen márkát, típust, csatlakozásút (minden bizonnyal USB-s) ajánlotok? :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#42) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Logitech egeret mindenkinek. Volt már vagy 25-30 egerem, de eddig ez jött be legjobban. MX510 - :R

(#43) ANT válasza SzalaiG (#42) üzenetére


ANT
őstag

Aha, csak nem mindenki szán rá 10k fölötti összeget a rágcsálójára! :DDD

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#44) SzalaiG válasza ANT (#43) üzenetére


SzalaiG
addikt

8eFtért vettem. Mindennap használom. Szerintem ennyit megér. :)

(#45) ANT válasza SzalaiG (#44) üzenetére


ANT
őstag

8k-t valóban megér, csak én félre lettem vezetve a kiskerarak.hu jóvoltából. Ott közel sem ennyiért van ez az egér. Csak nem nagykerben vetted?

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#46) D4rkm4n válasza ANT (#45) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Tehát a Logitech képviseli a minőséget ugyanakkor jó drága.

Sajnos anyagilag nem állok túl jól, így nem tudok 8000Ft-ot szánni csak a patkányra. :O

Valami olcsót de strapabírót esetleg tudtok ajánlani?

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#47) ANT válasza D4rkm4n (#46) üzenetére


ANT
őstag

Mégis mire használnád? Játékra? Simán munkára? Pl. az A4TECH-nek elég sokféle egere létezik, mindenféle változatban, sokféle felhasználásra. És jóval olcsóbbak pl. a Logitech-nél. (www.a4tech.com és válogass. :) )

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#48) D4rkm4n válasza ANT (#47) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Köszi a linket!

70-30 arányban használnám munkára és játékra.

Lévén hogy közel az egyetem olyan egeret szeretnék ami kibírja az állandó utazás viszontagságos körülményeit.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#49) Tuareg0 válasza a1rl1ne (#36) üzenetére


Tuareg0
tag

Végülis miért cserélted le az mx310-edet X750F-re? Jobb az a4tech? Csak azért, mert én most pont e kettő között vacillálok, mindegyik 7k körül van.
Bár az is lehet, hogy rászánok +2ezret és veszek egy mx510-et.
Jah és persze játékra kellene, FPS.

(#50) ANT válasza Tuareg0 (#49) üzenetére


ANT
őstag

Hasonlítsd össze a kettőt.[link]és[link]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.