Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen biblia cd, dvd-t ?

Hozzászólások

(#1) próbakocka


próbakocka
senior tag

Mit ajánlanátok?Hangos biblia, és megfilmesítések szóba sem jöhetnek, eletronikus biblia kellene, hasonlóan a biblia 5.0-hoz, csak attól esetleg korszerűbb ... online szintén nemjó, CD vagy DVD formátum érdekel, és persze hogy hol lehet kapni.

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#2) ragazzo


ragazzo
őstag

Ez még engem is érdekelne,de azt sem tudtam hogy van ilyen egyáltalán.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#3) t1


t1
addikt

lol :)

(#4) Viszlát válasza próbakocka (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

Én a Biblia Téka nevű progit használom. Sokkal jobb a Biblia cd-nél, a keresőmotorja is precízebb. Jelenleg ezt tartalmazza:

[kép]

Úgy tudom, hogy a Good News-ban lehet kapni (Dob u.).

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5) kymco válasza Viszlát (#4) üzenetére


kymco
veterán

Plussz 1. pont a Biblia Tékának. Nagyon szeretem használni. És elég olcsó! Az Arcanum terméke www.arcanum.hu

www.refujvaros.hu

(#6) próbakocka válasza Viszlát (#4) üzenetére


próbakocka
senior tag

köszi, ma utánanézek!

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#7) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Tudom ajánlani esetleg ezt is:

[link]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#8) terad


terad
újonc

Sziasztok! Nekem van egy 16db-os kazettás ''hangos'' bibliám, kicsit elavult, de teljesen érintetlen, nagyon jó hangminőségben. Az egész új testamentum megtalálható rajta, ha vkit érdkel szívesen eladom.
david123456789@freemail.hu

Tera

(#9) _Petya_ válasza terad (#8) üzenetére


_Petya_
őstag

#1: Hangos biblia, és megfilmesítések szóba sem jöhetnek..

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#10) TexT-BoY válasza próbakocka (#1) üzenetére


TexT-BoY
addikt

from isten@menny.hu: ''A menyorszűg kulcsát keresem.... VAAN 4990Ft.:D.... és MEGVAAAN most: ISten 5.1 és isten fut kindóóz alatt!:D
és már kapható a kis interaktí biblia amely segiti a gyerekeket a világ végére való gyors felkészítésre. Ahol a szereplőket mesefigurák alakitják: például az isten egy kis aranyos maci a sátán pedig egy nagy gonosz medve. hi-Hi-Hiii:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#11) #51736960 válasza TexT-BoY (#10) üzenetére


#51736960
törölt tag

vazze Text, azt hittem már felnőttél :)

és hogy on is legyek: szvsz az elektronikus biblia nem az igazi... ha bibliát olvas az ember akkor fogja kézbe, érezze a bőr tapintását, a papír illatát, stb..


[Szerkesztve]

(#12) gozso


gozso
senior tag

javaslom megismerni a konyv formajut is:)

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#13) TexT-BoY válasza #51736960 (#11) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Bocsnáat mindenkitöl csak ez annyira ide ilett :B. Amugy folyamatban van a nővekedés project OFF OFF

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#14) Viszlát válasza TexT-BoY (#13) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem, egyáltalán nem illett ide. Egy komoly érdeklődéshez hogy illik egy olyan szintű baromság mint az uristen@menny.hu? Várom a magyarázatot.

Üdv, V

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15) TexT-BoY válasza Viszlát (#14) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Mert ha komoly érdeklődés rossz helyen van a topic. HA meg félkomoly akkor már johelyen van a hszem. ugyanis egy ilyen kaliberü topcinak nem a FG-ben hanem az SW( szoftver) részben kéne elhelyezkednie... nem? Amugy nott offensive de engem ez az egész téma nem érnit és egyre inkább távolodom töle ahogy látom a zárt templomokat és a netes bibliákat... Utánam irtak és elöttem is a biblia azért biblia hogy érezd a pair és a bőr illatát....
Amugyis hoiva jutunk? vasárnapi mise a gép elött? ONline?:D nemár
Üdv. TB a többit vagy priviben vagy a boxban

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#16) kymco válasza #51736960 (#11) üzenetére


kymco
veterán

Egyetértek, de mikor egy témát dolgoznék fel, akkor az elektronikus konkordancia a nyerő, hát még ha egy-egy igeszakaszt különböző fordításokban akarnám elolvasni.... esetleg a görögbe is bele-beleolvasva....:)
Tehát a papíralapú Biblia a csúcs :), de segítség a CD alapú..... :)

www.refujvaros.hu

(#17) kymco válasza TexT-BoY (#15) üzenetére


kymco
veterán

Amerikában egy ismerősöm mesélt az autós mozihoz hasonló istentiszteletről... bemész a kocsival a ''templomba'', és behangolod az autórádiót és gyerünk.... félelmetes...

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen biblia cd, dvd-t ?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.