Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) _seth_


_seth_
veterán

Voda:Moto T720-at akartam venni előfizuval ugye a teló asszem 32K lett volna és még 40K-t akartak kérni kauciónak LOL. Voltam kártyás és a cég egyoldalúan megváltoztatta a csomagom!!! Örök harag!
Pannon: kevés telójuk van és az sem a legjobb.
T-Mobile: Aranykártyás vok :D :( Szemét cég (nem szemetebb mint a többi!!!!)) Náluk telóvásárlás előfizuval: neten megcsináltam és másnap jött a DHL-es srác a telóval semmi plusz költség meg ez meg az mint a vodánál. Nem tom megmondani, hogy átlagban milyen számokat hívok mert nem mobilszolgáltató alapján válogatom az ismerőseimet :)


Egyiket sem dicsérem! Mindegyik ugyanolyan pénzéhes banda és nem is kell őket félteni sem!

+ Szégyen amit a telóárakkal és a percdíjakkal művel mindhárom szolgáltató, hol van az UNIÓ? :)

Vigyázzatok mert jönnek a Seth-ek :D Nekem sem forgalmazzák a telómat itthon :D Motorola A925 (ez is 3G meg UMTS meg pda....) Látjátok minden Seth-nek jó telója van!!!

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.