Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) e-biza válasza #64791808 (#100) üzenetére


e-biza
őstag

2, elöfordul, viszont idáig nagyvárosban nem veszett el a térerőm, ha elveszett, általában a t-mobileos ismerösömnek sem volt, persze biztos lehet találni olyan helyet ahol a t-mobilenak van csak térereje. lényegében akik frekventáltabb helyen laknak/kirándulnak (nem az alföld közepe, bár lehet ott is van térerö nem tudom) azoknak szerintem teljesen lényegtelen melyik a 3 szolgáltató közül

3, részemröl szimpatikus a vodafone marketingstratégiája. ugy tudom ez külföldön divat, de lehet a magyar társadalom nem érett meg. elég árnyaltan szidta a konkurenciát pl a feltalálos reklámmal. ha öszehasonlit az pedig nem konkurencia szidása. itt tények vannak, egy mosopor reklámnál nem lehet azt mondani hogy az Ariel jobb mint a Dosia mert nem bizonyithato. Ellenben ha a Ford azt hirdetné hogy az Ö kocsija olcsóbb mint a Suzuki Swift (u.abban a kategoriában) akkor ameddig ez az állitás igaz (Suzuki nem modosit árat), a reklám nem kifogásolhato mert igaz, ráadásul informativ, hiszen tudom hogy melyik kocsinál olcsobb.

4, a t-mobilenak is saját menüje van, legalábbis a siemensböl igy emlékszem. pont u.olyan mint a live. volt szerencsém valami kihajthato t-mobileos telefonhoz, nem akarta elfogadni az én telefonommal csinált képet infrán keresztül.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#102) bolondember válasza #64791808 (#100) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Nem szídják, kimondják, h jobb. És ez sokszor igaz is...
Azért, mert itthon nemrég jött be az ún. ''összehasonlító reklám'', attól még külföldön régóta van, és sikeresen megy...
Nekem már elég régóta van vodás kártyám (majd 1,5 éve előfizetésem), és nem volt térerő gondom az elmúlt 3,5 év alatt.. Kivétel lennék?! ;)
Live.... Javarészt a főmenü ikonjainak lecserélését jelenti (sajnos még mindig előferdül a abutítás is <-ezt ellenzem, kérem szépen); amit nem értek: mindenki szídja, h így-úgy csúnya lájv menű... ÉN személy szerint max 2-3 másodpercet töltök a főmenüben, tehát... Beljebb pedig TÖK ugyanaz...

Most akkor én vagyok a kishibás?!:F :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#103) e-biza válasza bolondember (#102) üzenetére


e-biza
őstag

nekem azota van vodám hogy a Vitamax City megjelent és a metroban nem volt térerö sokáig. nem tudom miota van, mert keveset metrozom ha utazom akkor is rövid ideig. :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#104) bolondember válasza e-biza (#103) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

passz, én ''vidéki'' vagyok, metrós tapasznyalatom nincs....:)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#105) Panther válasza ragazzo (#91) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hmm, erről nem tudtam. Meglepő. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#106) Bog válasza Allien (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia,

tévedés, amit állítasz.
A Vodának már jó két éve saját hálózata van, nem bérli senkitől.

üdv

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#107) gstm


gstm
tag

A pannonnak és t-mobile-nak még mindig jobb a hálozata mint a vodafone-nak, és ahogy észrevettem, a vodafone hálozata elég gyorsan tulterhelödik... Nézzük csak meg a karácsonyi / szilveszteri idöszakot. Ez a tulterhelödös dolog mondjuk igaz a másik két szolgáltatora, de ha ugy vesszük nekik több ügyfelük is van. Én személy szerint gyülölöm, hogy mostmár ez a szokás a szolgáltatoknál, hogy telerakják a saját logojukkal, saját menüjükkel, meg minden ''nagyon hasznos'' dologgal a telefont. Arra a kérdésre, hogy miért választják kevesen a vodát talán az a válasz, hogy sokaknak még mindig egy fejletlen kis lefedettséggel üzemelö szolgáltatót jelent, pedig ez nem ma már nem teljesen igaz. Használtam 1 évig vodás kártyát, de a t-mobile meggyözöbb volt. A tapasztalatom, hogyha kártyás elöfizetést használok, akkor szinte mind1, hogy melyik szolgáltatonál vagyok, gyakorlatilag napok alatt elfogy az összes pénzem.

(#108) #64791808 válasza e-biza (#101) üzenetére


#64791808
törölt tag

2., magyarország lakosságának jó része nem nagyvárosban lakik. Nyílván a nagy népsűrűségű területeken jó a lefedettség, ott lehet a legnagyobb használati hatásfokkal rendszert kialakítani. No és aki kisvárosban él?

3., Az, hogy külön divat, és hogy nyugaton már ''bevett szokás'', attól még érveléstechnikailag továbbra is ''bunkó érv''.

4., A neki gyártott modellekben igen! De a vodafone-nál az adott készüléket csak lájvval veheted meg, a tímobájlnál pedig pl samsung E-800/810/820 mintájára meg tudod venni saját menü nélkül is.

(#109) e-biza válasza #64791808 (#108) üzenetére


e-biza
őstag

2, a kisvárosiakról nem tudok érdemben nyilatkozni, volt már úgy hogy egyedül nekem volt téreröm a ház sarkánál, se t-mobile se pannon nem volt ott. lehet 100 esetböl 1, de nekem pont jol jött. :) amúgy meg a kisvárosiak olvassanak utána hogy van-e térerö. kérdezzék meg, ha van voda bolt, akkor biztosan van térerö is :)

3, bunko érv az összehasonlitás? nem tanultam érveléstechnikát, elhisszük. ennek ellenére engem nem zavar, de hát izlések és pofonok

4, a webshopot végignézve, a telefonok nagyrésze ilyen magenta szinü menü-vel van ellátva
[kép][kép][kép][kép][kép]

[Szerkesztve]

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#110) --GERY--


--GERY--
csendes tag

Én t-mobilos vagyok és eddig a térerővel sosem volt gondom! (akár metrón utaztam, akár a Bükkben kirándultam) Szerintem a t-mobilllal egytlen probléma van: hogy k**va drága:((( Pedig már szinte az összes létező díjcsomagot kipróbáltam! Nem tudom ezen mért nem tudnak változtatni....:(

(#111) Vangelis válasza --GERY-- (#110) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szerintem azért mert nagyon sokan veszik őket megszokásból:F

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#112) golyani


golyani
addikt

muter vállaltánál lehet olyat h egy kártyra havonta x összeget küldenek ezért vagyok Westeles(mert még mindig westeles a telefonom holott másnak westeles sim átváltott t-mobilra nekem nem:F)
nekem ez elég jó ok h inygen telefonálok havonta.

(#113) Sea Edge


Sea Edge
tag

A csucsidon kivuli, halozaton beluli ingyen telo nagyon ott van a szeren a vodanal. :C

(#114) Vangelis válasza Sea Edge (#113) üzenetére


Vangelis
nagyúr

?? ennél mire gondolsz???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#115) Sea Edge válasza Vangelis (#114) üzenetére


Sea Edge
tag

Regi Rock & Roll elofuzinal volt olyan opcio, hogy csucsidon kivul, halon belul ingyen lehet telefonalni.
Van akinek meg mindig ilyenje van. :)

(#116) Fade_Away


Fade_Away
őstag

Nos az én storym keményen indokolja mért nem leszek soha többet vodás.

PGSMről áttértem voda előfizetésre. A történetben fontos dolog, hogy Pécsen lakok elég frekventált helyen nagyon messze van tőlünk a legközelebbi Pécs tábla (kb 5km)(Pécs jakabhegyi út)

Hazavittem a mobilt és míg mint PGSM mint westel hálózat a lakásban maxon van így meglepődtem, hogy vodás hálóm sincs. Kikisérleteztem a legfölső emelet ablakában van 0-1-2es térerő. Ha ennél töbebt akarok: érthetően akarok vkivel kommunikálni, úgy hogy értsem is amit mond akkor ki kellett mennem a lakásból és gyalogolni egy 2percet. Bementem a vodahoz reklamálni aztmondták küldjek emailt 1hó és megoldódika probléma. Küldtem emailt vártam egy hót semmi válasz vagy javulsá nemtörtént. Erre küldtem egy rendes postai levelet vodanak 1 hó letelt semmi válasz vagy javulás. Erre bepipultam, hogy fizetem az 5000ftket előfzetésre és ők szart se szolgáltatnak írtam nekik egy levelet, hogyha nem orvosolják a problémát és mégcsak nem is válaszolnak akkor a köztünk lévő szerződést érvénytelennek tekintem.
Nem válaszoltak, hálozatom továbbra se lett visszatértem pgsm hez minden tökélesen: barátaim, üzleti partnereim elérnek, ha bringázok a mecseken van háló és semmi bosszúság.

(#117) atuci válasza faster (#12) üzenetére


atuci
senior tag

magadat? :) (mármint a pannont)

vicc volt, nehogy komolyan vedd!

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#118) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Szerintem az az oka, hogy sokan még mindíg a T-mobit választják mert a magyar ember egyszerűen ilyen felfogásó, ami régi és nagy az jó. Hogy egy példát is hozzak mondjuk a bankszektorból. Válallkozói (céges) számlavezetés költségei a OTÉPÉnél 2,5HUF + 50HUF/levél (amit ugye minden számlatörténéskor) küldenek + az utalási/átvezetési díj. Ugyanez a káendhánál 900HUF + HUF/levél + az utalási/átvezetési díj ami nagyjából ugyanannyi.
És lásd az emberek mégsem jönnek el tömegesen az OTÉPÉtől, sőt.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#119) Jordy


Jordy
csendes tag

Megnezitek a vodafone es a t-mobile is sajat menuvel dobja ki telefonjait, meg rabassza a hatlapra akis logojukat!milyen kibaszas mar meg elronditani piros meg lila hatterszinnel a kijelzo kepernyojet, nemazert ha mar megveszek egy telefont akkor mar az eredeti szoftverrel fusson amit a gyarban ratoltenek es azt a telefon maximalisan ki tudja hasznalni.A t-mobile es a vodafone megteheti ezt hogy iylen ratyi telokat dob ki a piacra ilyen alacsony arral es korlatozassokkal mert megeri nekik ha tobb szaz db ember megveszi ezeket.
T-mobile-t nem szeretem, soha nem is szerettem nem is fogom mar a neve is elilyeszt nekem nem szipatikus az egesz szolgaltatasi rendszeruk meg ugyebar az araik pl a gprs naluk csak perc alapu szamlazarsa megy meg van valami kis csomag amival alig lehet wapolni vodafonnal jobb a helyzet mert ott 400 ft majdnem korlatlanul wapolhatsz stb. A vodafonrol alkotott kepem az hogy meg mindig van egy kartyam es szerintem most mar nem csalnak a szamlazassal sem nem ugy mint regen, teny a joker tarifacsomagjuk eleg jo nekem is az van az egyik telomon.
De en meg mindig azt mondom megveszem a pannonal kicsivel dragabban a telefont es teljes erteku telefonom lesz nem ugy mint a t-mobilnal meg a vodafonnal hogy ilyen szir szar korlatozasok meg nezegessem a szar menuiket.
Szerintem akarhogyan nezem meg mindig a pannon az egyik legjobb ceg hazankban mert tenyleg azt a szolgaltatas nyujtja amire szuksege van az embernek.Szoval t-mobile meg a voda is csak lihegjen a sok szar reklamjaval ugysem fogom oket valasztani(a jovoben) a mokkolt telefonjaikkal.(van kivetel itt de azok mar 100e forint folotti telok amikbe mar oksem mokkolnak bele de ugyanennyiert mar a pannonal veszem meg:)) )


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#120) Grafiqs válasza Jordy (#119) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ez egy érdekes feldobás mindíg ez a saját menüs kérdés. Nekem pl.: 6230-am vodka spec. előfizuval. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy simán ki lehet kapcsolni a LIVE-ot (mármint a gombot), többi meg csak séma, váltasz és nem lesz. Butítva, meg a tapasztalataim alapján nincs. Legalábbis ez a telotipus.

Ennyi!

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#121) Jordy válasza Grafiqs (#120) üzenetére


Jordy
csendes tag

Jo de mien mar az hogy egyik szolgaltatonal mukodik az infra minden telefonnal (pannon) masiknal meg nem(vodafone).
Szerintem ez egy kicsit kibaszas nah mind1

(#122) atuci válasza Grafiqs (#118) üzenetére


atuci
senior tag

Talán azért van ez (magamból kiindulva), hogy az emberek a mai világban inkább a megbízhatóságra, stabilitásra törekednek, nagyon sokan buktak itt mindenféle mértékben pénzeket az elmúlt 10-15 év alatt, bizonytalanná vált a munkahely, stb...
Szerintem ezért szeretik az emberek az OTP-t/t-mobilet(anyám kb 30 éve vezeti az otp-nél. ill elődjénél a számláját, én is ezt tanultam tőle, nem váltok csak azért, mert éppen a cib, vagy k&h vagy bármelyik másik bank éppen kedvezőbb ajánlatot tesz a számlavezetésre. )
És ezt a bankok/mobilszolgáltatók ki is használják, ezekre az emberekre is építenek (aranykártya/más kedvezmények)
Más tészta az ügyfélszolgálat, reklám, garanciális ügyintézés stb, amelyekben mindenkinek van jó és rossz tapasztalata is.
Akinek még nem volt valamelyik, azt üzenem: ami késik nem múlik :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#123) Grafiqs válasza Jordy (#121) üzenetére


Grafiqs
őstag

Erre nem tudok mit mondani mert ez az első LIVE-os telom, és nincs vele gondom.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#124) Grafiqs válasza atuci (#122) üzenetére


Grafiqs
őstag

Én akkor dobbantottam az OTP-től (szintén szülöi súgásra nyitottam ott a céges számlát) amikor felemelték 2eHuf-ról 2,5eHUF a havidíjat. Ami ugy éves szinten 6eHUF emelés.
Ekkor körülnéztem a ''halpiacon'' Több bankot is végigjártam mivel nem kényszerített semmi ezért, több szempontot is mérlegeltem, ügyfélszolgálat, szolgáltatások, árak. Namármost amikor bementem a K&H bankhoz akkor kb.: 2 perc után fogadtak, egy olyan asztalnál ahol a hölgy velem egymagasságban ült egy asztalnál és mikor elmondtam neki miért is jöttem akkor a következő kérdése az volt: Megkínálhat-e esetleg kávéval teával, vagy valmi üditővel. Pedig hozzá kell tennem nem egy hatalmas cégről van szó (bár ezt akkor a hölgy még nem tudta), na megvolt az első jó pont. Utána elmondta a kondíciókat és tett egy ajánlatot amivel éves szinten ~19000Ft-tal kevesebbet kell erre a kötelező cuccra költenem.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#125) atuci válasza Grafiqs (#124) üzenetére


atuci
senior tag

nos, igen, még szerencse, hogy van ilyen pozitív példa is. Én régimódi vagyok, utálok változtatni a szokásaimon, de lehet, hogy már nekem is váltanom kéne bankot. mobiszolgáltatót nem, jó nekem a westel/t-mobile :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#126) Grafiqs válasza atuci (#125) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ez egyszerű saját/történet vélemény amiből mindenki leszűrheti magának amit akar/tud. :)

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#127) Rolly


Rolly
veterán

T-mobilos vagyok, s az előfizetéseik nem rosszak. Hálózaton belül olcsóbb mint a Voda, s több veszteles bocs T-mobilos van mint vodás :D

(#128) e-biza válasza Rolly (#127) üzenetére


e-biza
őstag

ez a kulcs a t-mobilehoz. egymás között nagyon olcso, ha az ismerösök nagyrésze ilyen akkor nem érdemes váltani.
Jordy: nekem egy sagem myv-55 van vodalive menüvel. az infrám megy, nem úgy mint a széthajthatos t-mobile-os telefonnál (talán samsung? de nem tudom én sem). tudok rá fogadni és küldeni is mindent. tudtommal a g30-as van letiltva ilyen nagyon durván a vodánál.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#129) reno válasza Rolly (#127) üzenetére


reno
tag

Na mondj egy T-mobile-os havidíjas tarifát, melyben olcsóbb a percdíj hálón belül mint a Vodánál. Melyikre gondoltál?

(#130) csiga997 válasza golyani (#112) üzenetére


csiga997
őstag

Az operátor neve a telefon szoftverbe van bedrótozva, vagyis ha nem veszel új telefont ill. nem update-elteted a softot a régiben akkor az idők végéig westel-t fog neked kiírni.

(#131) somodisoma válasza e-biza (#128) üzenetére


somodisoma
senior tag

Haaaat nemtom, en azt latom, hogy a vitamax joker halozaton kivul is olcsobb altalaban, mint a tobbi szolgaltato halozaton belul. (Na jo ebben van egy kis tulzas, de akarmelyik szolgaltato akarmelyik elofizeteset veri). Ha nemhiszed, jarj utanna. En megtetem.

A westel u.a. az eset, mint az OTP, gagyi, de nemvaltanak az emberek, mert lustak/nemerdekli oket/azt hiszik jobb nekik stb. A westel abbol el, hogy O volt az elso szolgaltato Mo.-n, es halozaton belul kedvezmenyeket ad, igy a kisfia/kislanya is westeles lesz. (Persze, ha utanaszamolnanak, akkor rajonnenek, hogy igy tobbet fizetnek, de nem is akarnak utannaszamolni, mert megvannak gyozodve, hogy igy jo nekik.)

Szerintem ilyen egyszeru az indok.

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#132) bolondember válasza csiga997 (#130) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez SZVSZ nem teljesen igaz, láttam ennek már ellentetjét is...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#133) Grafiqs válasza Rolly (#127) üzenetére


Grafiqs
őstag

Szeretem az ilyen erôs, okos felépített érvrendszert! :U :C

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#134) csiga997 válasza bolondember (#132) üzenetére


csiga997
őstag

Át lehet írni NITZ-el, de nem tudok róla, hogy bármelyik hazai operátor is használna ilyet. Hol láttál ilyet? (Mármint, hogy uaz a telefon egyszercsak más operátor nevet ír ki? És milyen telefon volt?)

(#135) tildy válasza somodisoma (#131) üzenetére


tildy
nagyúr

Pannon happyt hétvégén és este nem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#136) Xantomas


Xantomas
őstag

Ennek elvi okai vannak.
Vannak azok akik azért vesznek T-mobile telefont, mert a rokonoknak, vagy a barátoknak is T-mobile telefonjuk van.
De, vannak akik tisztában vannak a Voda gusztustalan húzásaival. Ezzel most nem a reklámokra célzok, hanem a piaci hozzállásukhoz. Európa nagyrészén a Pannon és a T-mobile hálózatából lopott készülékeket nem lehet használni. Vica versa. A külföldieket se ezekben a hálózatokban. Figyeljétek csak meg, hogy a drága, enyhén nem idén nyáron barnúlt, hazánkban ragadtak, milyen szolgáltatót prefrálnak... Nem a T-mobile-t, de nem is a Pannont. Mert valahogyan az aluljárós ''kell e feltöltő kártya féláron'' telefonokat nem tudják használni egyik hazai hálózatban se.

Mihelyst a Voda felveszi az IMEI feketelistát, én megyek a Vodához. Otthagyom a T-mobilet. De ezt nagyon kétlem. Ugyanis kb az 5%át elvesztené az előfizetéseinek, és ez ugyebár üzletileg nem megengedhető dolog.

Az, hogy az üzletei eléggé ratyi felépítésűek, kit érdekel. Valahogy lejjebb kell szorítani az árakat.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#137) Xantomas


Xantomas
őstag

Egyértelműen a Pannon a legjobb szolgáltató... Akárki akármit mond.
Árai nem a legjobbak, de sokkal segítőkészebbek, és barátságosabbak is. Mind a kirendelt, és mind a telefonos ügyfélszolgálatokon, és a szervízekben is. (Nomeg a pultos lányokat se szabad elfelejteni :D )
T-mobile-nál elküldenek, ha valamit telefonon kérdezel, vagy legalább hülyének néznek. Igaz amilyen kérdésekről hallottam, hogy némely humanoid egyed feltett... Nem csoda hogy ki vannak borulva.
Voda a legolcsóbb, de az előbb leírt indokok miatt az én szememben el van ítélve.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#138) Xantomas válasza csiga997 (#134) üzenetére


Xantomas
őstag

Mondjuk a Westelnél? A Westel - T-mobile váltás után. Egyszercsak kiírt a telefonom ( 5510, 6310i) valami olyasmit, hogy ''operátornév megváltozott, újraindítás szükséges''.
Vagy valami hasonlót. Ugyan ezt tette c55-tel. Szóval használja a T-mobile a NITZ-et.

Bár a régi őskövület Alcatel OT Easy-m a Vodára is 70-H-t írt. Azóta is viszasírom azt a készüléket. Belesett a kádba, meg se kottyant neki. Leesett az ablakból, szintén. Minden kibírt.

[Szerkesztve]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#139) Grafiqs válasza Xantomas (#137) üzenetére


Grafiqs
őstag

Én spec. moóta voda van azt használom. A szolgáltatás minôségével nincs gondom (95% Budapest) és nagyon nem akarok a saját pénztárcám ellensége lenni. Ebbôl kifolyólag választottam.

Bár ez csak egy halk magánvélemény...


G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#140) tildy válasza Xantomas (#137) üzenetére


tildy
nagyúr

Szvsz midnenhol lehetnek kedves, illetve kevésbé kedves üfszesek.
Én nem modnanám , hogy a t-mobilenál elküldenek, mert ez nem igaz.
Egyébkétn én sem voltam a saját ellenségem:
ugyebár pannonál ott van a páratlanszám:
csúcsidőben egy vezetékest vagy panonost féláron hívsz:
namost én páromat mindig 24 ftért hívtam, de ott van fater is, ő 18ért hív engem. Csúcsidőben!
És ez elég jó, főleg ha az ember általában a párját, családját hívogatja.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#141) Grafiqs válasza tildy (#140) üzenetére


Grafiqs
őstag

Bár szerintem a 18HUF hálozaton belül csúcsidôben sem túl rossz.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#142) tildy válasza Grafiqs (#141) üzenetére


tildy
nagyúr

Új praktikumnál mindig 18 ft, erre az egy ''páratlanszámra'', Viszotn kb 200Ftos havidíjja van:U.
A többinél páratlanszám esetén 600ft éves díj van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#143) Grafiqs válasza tildy (#142) üzenetére


Grafiqs
őstag

Vodkánál (hozzáteszem spec. díjcsomaggal) az elôfizu 2250HUF mely 1:1-ben lebeszélhetô. Hálózaton belül és csúcsidôn kívül mindenhová 18HUF. Csúcsidôben kifelé meg 37HUF 30 másodperces alapon.
Szerintem ez nagyon korrekt.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#144) dzsoni válasza reno (#1) üzenetére


dzsoni
senior tag

Felháborító, hogy az emberek a T-mobile üzletben az ajtóig állnak a sorban, a Vodafone bolt meg üresen tátong? Miért? :(((
A Vodafone percdíjai is és a telefonok ára is olcsóbb!
Mi az oka?


Felháborító... rotfl

Egyebek:
3 évig voltam pannonos, semmi bajom nincs velük, amikor eljöttem akkor vezették be a fizetős ügyfélszolgálatot, bár nem ez volt az oka a távozásnak :)
3. éve használok westel/t-mobile-t, van is némi elfogultságom a cég iránt (aki ismer tudja miért :))), teljes mértékben meg vagyok velük elégedve.
Egykori mukahelyemnél lehetőség adódott voda előfizukat venni, és a munkatársaimmal ingyen beszélni, el is jutottam egy üzletig ahol közölték velem a fentebb már párszor említett 40k-s előleg befizetését. Mosolyogtam egyet és kijöttem. A többiek kifizették, örültek, és kb. egy hónap várakozás után már működött is az ''ingyen beszélünk egymás között'' dolog. Amúgy nem tudom hogy egy szerencsétlen szolgáltatás aktiváláshoz miért kell egy hónapot várni :F

(#145) Grafiqs válasza dzsoni (#144) üzenetére


Grafiqs
őstag

A Vodka akkor szokott depositot kérni ha elôfizetést vásárolsz telefonnal és a hitelbíralton a minôsítésed nem a legjobb. Ezzel csak saját magukat védik. Szerintem valahol érthetô.
Egy példa 2 hónapja elôfizu+6230 vásárlása volt a cél. Pedagógus fizetés + 20 éve 1 munkahely = no deposit.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#146) dzsoni válasza Grafiqs (#145) üzenetére


dzsoni
senior tag

Tisztában vagyok vele. 97 óta van előfizum (westel, pannon, westel/t-mobile). Ha így csinálják a hitelképességi vizsgálatot akkor nagyon rosszul teszik (gy.k. maguk ellen dolgoznak). Annó amikor én mentem telót venni, volt nálam egy szép hivatalos papír ami feljogosított arra hogy üzleti (pontossan nem emléxem már a nevére) díjcsomaggal telefont vehessek. Volt nálam szig, útlevél, jogsi, adókártya, vállalkozói igazolvány, egyedül talán a születési anyakönyvi kivonatot hagytam otthon... 99-re visszamenőleg az összes létező számlakivonat el van rakva, igaz nem vittem magammal, de ha kérték volna 15 perc alatt bevittem volna nekik, de nem kérték, csak rávágták hogy 40k. Érdekes módon ezt az akkori cégem területi képviselőjével is eljátszották, eléggé röhejesnek tűnt a dolog. Egy akkori kollégámmal szintén ugyanez a szitu, csak ő kissé indulatosabb természetéből kifolyólag megmondta az üzletkötőnek, hogy rádönti az asztalt ha most nem kap telefont abban az árban ahogy az a reklámokban és az árlistán van. Kapott :D

[Szerkesztve]

(#147) Xantomas válasza tildy (#140) üzenetére


Xantomas
őstag

Személy szerint én is hasonló okokból gondolkodok a Pannonon.
A westel társkártya már lassan 5 éves (azért se lesz lecserélve arra a nagyon szép, kedvenc nőegyedem :D kedvenc színűére cserélve) , és már a felnőttkor határát jóval átlépve azért az ember szeretné a saját névreszóló előfizetését használni, nem apuci által nyitott társkátya előfizetést. Bár az is igaz, hogy a család által összetelefonált pénzért annyi pontot kapunk, hogy lassan telik belőle kéthavonta egy feltöltőkártyára.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#148) atuci válasza Grafiqs (#145) üzenetére


atuci
senior tag

elmennek a p*csába!

Ha veszel egy hűtőt valahol 80k-ért, akkor arra símán kapsz hitelt, jó kis 30-40%-os kamattal, itt meg egy telcsi miatt kérnek el hitelfedezetet? Persze leléphetsz vele, de hány ilyen történik Mo-n? Szerintem több ember nem fizet a hűtője után, mint a zelcsi után, amit sokkal hamarabb kikapcsolnak.

Az más ha kapásból úgy vesz valaki telcsit, hogy nem fogja kifizetni, de hát ez benne van a pakliban, csak a vodának fáj, ha lelépnek vele, a másik kettőnek nem?

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#149) somodisoma válasza tildy (#135) üzenetére


somodisoma
senior tag

Mert miert?!?! A happynel 19 mindenki, a Vitamax joker plusznal meg 9 Ft. halon belul, es 19 halon kivul mindenki...

Akkor melyik az olcsobb?

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#150) ragazzo


ragazzo
őstag

Mindenki csak azt írja hogy ennyi meg annyi a vodánál a deposit.Azt már elfelejtik, hogy a T-Mobile-nál is kérnek,csak többet.Egyedül a Pannon az,akinél vagy fekete vagy,vagy fehér.A voda és a T-mob ad még egy esélyt,igaz hogy több pénzért.A kiszolgálásról meg annyit,hogy sok embernek nem tetszik ahogy a vodánál bánnak az ügyfelekkel. A vodán belül a márkaboltokat értem.Ott nincs rászorítva az udvariasságra,mint egy vállalkozónál dolgozó viszonteladó.A márkaboltosok azt hiszik,hogy nekik mindent szabad,és hogy felsőbbrendűek mint a többi kolléga.Ezzel nem értek egyet,pedig nekem is vodás telóm van.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.