Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) reno


reno
tag

Sziasztok!

Felháborító, hogy az emberek a T-mobile üzletben az ajtóig állnak a sorban, a Vodafone bolt meg üresen tátong? Miért? :(((
A Vodafone percdíjai is és a telefonok ára is olcsóbb!
Mi az oka?

(#2) JoHnni válasza reno (#1) üzenetére


JoHnni
senior tag

vodafone pl a k700-al mit csinált, röhej, egyszerűen lekorlátozza a menüt pl náluk nem lehet mp3-at betenni csnegőhangnak, máshol igen



[Szerkesztve]

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#3) Digital


Digital
addikt

Nekem nem szimpi a nyomulós reklámhadjárata,és az üzletei is igénytelenek! Ja és 7 éve T mobile-os vagyok:D

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#4) mahatma válasza reno (#1) üzenetére


mahatma
aktív tag

erre én is kiváncsi vagyok, bár én is T-Mobile-os vagyok, de már 8 éve.....

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#5) WillChi válasza reno (#1) üzenetére


WillChi
senior tag

Nálunk Kaposváron mindkét üzletben éppen elegen vannak. A központi Vodafone-ban általában jó sokat kell várni, hogy sorra kerülj...

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#6) Petie


Petie
veterán

vodafone power.
dehogy miért vesznek tmobile-t hát nemtom.
én kártyás vagyok és vodánál marha jo percdijaim vannak.
joker plusz ha vkit érdekel nézze meg :)
és 1 tmobilos havert már átcsábitottam vodkára:)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#7) reno


reno
tag

A K700-ról írt hozzászólás oké, igaz. Bár azért 52990-ért Bluetooth headsettel ajándékba nem rossz a T-mobilenál azt hiszem kártyával el sem vihető.

Az üzlet kinézettel mi a baj? A reklám lehet, hogy idétlen, de nem az a lényeg, hogy te olcsóbban beszélsz?

(#8) WillChi válasza reno (#7) üzenetére


WillChi
senior tag

A K700-as topicban volt szó egy progiról, amivel megkerülhető az MP3 lekorlátozása.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#9) Gambit válasza reno (#1) üzenetére


Gambit
őstag

Pár évvel ezelőtt akartunk céges előfizetést kötni velük, meg venni egy 6310-est. Az egy dolog, hogy a 6310-esre várni kellett, mert meg kellett rendelniük, de ráadásul kértek egy kiló papírt is, mindenféle igazolásokat. Elmentünk, leraktuk a kiló papírt, problémáztak vele, és kitalálták, hogy nem jó a fénymásolt aláírás címpéldány, az EREDETI kell nekik. Röhögtünk egyet, átmentünk ugyanazon épületen belül a westelhez, és megvettük ugyanazt a telefont rendelés nélkül, 5 perc alatt. Én pl. emiatt vagyok most is t-mobilos.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#10) Digital válasza reno (#7) üzenetére


Digital
addikt

Nézd meg itt Szegeden a Tesco-ba a ''pultjukat''...az üvegek kitörve,telefonok halomra dobálva...T mobiléknál korrekt a kiszolgálás,nem csak odáig vagyok jó míg aláírom a szerződést.. A tarifái nekem pont megfelelnek!
kíváncsi vagyok mikor zárják a topikot;]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#11) WillChi válasza Gambit (#9) üzenetére


WillChi
senior tag

Pár éve még nyomokban sem volt kiépülve annyira a Voda, mint most.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#12) faster


faster
nagyúr

Én Pannonos vagyok, nekem kit kellene utálnom? ;)

[Szerkesztve]

(#13) WillChi válasza faster (#12) üzenetére


WillChi
senior tag

Szerintem senkit ill. semmit. Én sem utálom egyik szolgáltatót sem. Már voltam mindegyiknél. :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#14) rOwLeY válasza faster (#12) üzenetére


rOwLeY
őstag

:D:DLOL!!
Szvsz senkit!
De ezt tényleg én sem értem!én csak azért vagyok T-mobilos mert a családom kb 10 éve Westeles(R.I.P)!és szinte az összes ismerősöm szintúgy T-s!

(#15) Allien válasza WillChi (#11) üzenetére


Allien
veterán

Mi van kiépülve??? Max az üzletek vannak, de hol a hálózata? Ja, bérli a másik 2 szolgáltatótol! Ha azt mondják ezek ketten, hogy elég, elmehet a rákba a voda.:B Bár, igazat írtál, mert a pár évvel ezelöttihez képest azért több antennájuk van.
Én azért vagyok Tmobilos, mert a cégem ezt adta.:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#16) rocket válasza reno (#1) üzenetére


rocket
nagyúr

Az a sok ember reklamalni all sorban :D
Viccet felreteve, aki kovette az esemenyeket az elmult jopar evben, az tudja hogy a pannon es akkor meg westel (ma mar ugye t-mobile), szandekosan nem licitaltak egymasra percdijakban, es sokaig voltak 100 ft-os csucsidos percdijak, aztan jott a 3. resztvevo a vodafone, es azota megy a percdij haboru, de a legtobb ember nem fordit ra 15 percet megtudja melyik csomag, melyik cegnel lenne a legjobb neki, a t-mobile nevet sokszor hallotta/olvasta, ezert oda megy telefont venni.
Vodafone nem lenne, ma meg mindig egyhelyben allnanak a percdijak (csucsido 100ft-ert) es lenne 3 fele csomag.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#17) Gambit válasza WillChi (#11) üzenetére


Gambit
őstag

Akkor is komolytalan dolog eredeti aláírás címpéldányt követelni. Nem gondolhatták komolyan ők sem.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#18) Cane


Cane
őstag

kb. 1 éve még a vodkának elég gyenge telefonválasztéka volt.
ahogy észrevettem más telefonoknak is eléggé átbuherálták a menűjét. nekem nem jött be.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#19) rocket válasza Allien (#15) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez azert nem igy mukodik :)
Inkabb azon kell elgondolkodni, hogy azok a cegek akik berlik a halozatokat, hogy tudnak joval olcsobbak lenni azoknal, akiktol berlik....

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#20) rocket válasza Cane (#18) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez igy van, ebben kene fejlodniuk, mert a vodafone live-os telefonok hagynak kivannivalot maguk utan finoman szolva :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#21) WillChi válasza Allien (#15) üzenetére


WillChi
senior tag

- A kezdeteknél valóban csak bérelt hálózata volt a Vodának, de ha jól tudom ez mára megszűnt. Felénk legalábbis saját adótornyaik vannak.
- Én meg azért vagyok pillanatnyilag Vodás, mert 2 éve is volt GPRS Internet 3.150 HUF-ért. Azóta meg nem váltottam máshova, mert minek... :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#22) Brae válasza reno (#1) üzenetére


Brae
őstag

Valszeg abból az időből, mikor még gyík volt a voda területi lefedettsége fönnmaradtak az előítéletek.

(#23) Allien válasza rocket (#19) üzenetére


Allien
veterán

Hát, kib***ott egyszerűűű!:)) Mint a Matáv, kontra Tele 2. Megveszik nagyker áron, és mivel nincsen jelentős kiadása (mivel igazából csak a reklámra, és a saját belső dolgaira kell költenie, és pl. a hálózatot NEM neki kell fejlesztenie), ezért is olcsóbb, meg ha nem lenne olcsóbb, nem menne hozzá a kutya sem.:B Igaz, a voda azért lassan építget, ha jól tudom, de csak lassan. Az a 97%-os lefedettség ugye NEM valós.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#24) kantor válasza reno (#1) üzenetére


kantor
tag

a vodafonnal sok helyen kiskocsogok dolgoznak.

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#25) RAM válasza reno (#1) üzenetére


RAM
őstag

Megszokás, lustaság, hűségszerződés.
Amúgy tényleg unszimpatikus a stílusuk ott..

Csak tisztán

(#26) RAM válasza kantor (#24) üzenetére


RAM
őstag

:F:Y:F

Csak tisztán

(#27) WillChi válasza Gambit (#17) üzenetére


WillChi
senior tag

Szerintem is valóban furcsa, de nekem, mikor előfizetői szerződést kötöttem anno, kellett volna vinnem közüzemi számlát. Én a befizetett csekket vittem, mert úgy gondoltam, hogy az lehet (a Pannonnál azt kérték régebben). Kiderült, hogy maga a számla kell. :(( Egy darab T68-asuk volt már csak, ha otthagyom, elviszi más. Hát, az ügyintéző srác odaadta úgy a telót, hogy majd valamikor beviszem a számlát. Jóindulatú volt. :) Ami még érdekes volt, hogy az új telók mellé valamiféle kaúciót kellett volna fizetni (10e). De, itt jön az érdekesség, hogy ha van érvényes előfizetésem már, akkor nem kell. A Pannonos előfizumat elfogadták, pedig az a konkurrencia... Egyébként nekem csak jó emlékeim vannak mindhárom szolgáltatóval kapcsolatban. :B

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#28) sbálint


sbálint
aktív tag

Valószínüleg akkinek szinte az egész rokonsága t-mobilos és ő maga is több éve akkor nem fog áttérni!
Aki a t-mobilnál köt előfizetést az egy évig tuti nem tér át vagy még több ideig!
Na meg a macera az új számmal!
És a vodafone hihetetlen mit művel a telókkal!
Lekorlátozza a bluetooth, nem lehet mp3-at csengőhangnak betenni és még sok más változtatás!
Ezért nem!

[Szerkesztve]

(#29) S e t h


S e t h
nagyúr

Két éve vagyok vodás és az is maradok ha nem is értek egyet sok dologgal de a kedvezmények miatt maradok.
Viszont elszomorít engem is, hogy lekorlátozzák a készülékeket valamint egyre kevesebb szimpatikus gépük van.
Függetlenül kellett megvennem egy telót mert ők még nem forgalmazzák mert sehol sincsenek 3G téren.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30) _seth_


_seth_
veterán

Voda:Moto T720-at akartam venni előfizuval ugye a teló asszem 32K lett volna és még 40K-t akartak kérni kauciónak LOL. Voltam kártyás és a cég egyoldalúan megváltoztatta a csomagom!!! Örök harag!
Pannon: kevés telójuk van és az sem a legjobb.
T-Mobile: Aranykártyás vok :D :( Szemét cég (nem szemetebb mint a többi!!!!)) Náluk telóvásárlás előfizuval: neten megcsináltam és másnap jött a DHL-es srác a telóval semmi plusz költség meg ez meg az mint a vodánál. Nem tom megmondani, hogy átlagban milyen számokat hívok mert nem mobilszolgáltató alapján válogatom az ismerőseimet :)


Egyiket sem dicsérem! Mindegyik ugyanolyan pénzéhes banda és nem is kell őket félteni sem!

+ Szégyen amit a telóárakkal és a percdíjakkal művel mindhárom szolgáltató, hol van az UNIÓ? :)

Vigyázzatok mert jönnek a Seth-ek :D Nekem sem forgalmazzák a telómat itthon :D Motorola A925 (ez is 3G meg UMTS meg pda....) Látjátok minden Seth-nek jó telója van!!!

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#31) rocket válasza Allien (#23) üzenetére


rocket
nagyúr

Ezek a halozatok evek ota nem voltak fejlesztve, az kiepites arat mar 10x behoztak :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#32) L3zl13 válasza reno (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

T mobile-nak van a legtöbb előfizetője. Akinak sok haverja t-mobile-os valószinűbb, hogy ő is olyat vesz...

Aki hülye, haljon meg!

(#33) RAM válasza L3zl13 (#32) üzenetére


RAM
őstag

Mostanában egyébként csökkent a piaci részesedése ha jól tudom. :F

Csak tisztán

(#34) sequator válasza L3zl13 (#32) üzenetére


sequator
senior tag

nekem 7 éve van westel/tmobil(domino) és 3 éve vodafonom(vitamax city).
az a baj a tmobillal, hogy a hálózaton kívüli percdíjai nagyon magasak, hálózaton belül meg gyakorlatilag ugyanannyi mint a voda. ezért egyedül vezetékest éri meg hívni tmobilról

Sautia

sequator

(#35) Den válasza reno (#1) üzenetére


Den
veterán

miért felháborító? vodafone részvényes vagy? :)

www.simson4t.hu

(#36) kirkri


kirkri
addikt

Én úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy tök mindegy, hogy milyen szolgáltatónál vagyok, csak minden mobil /és vezetékes/ számot ugyanazon az áron hívhassak és jó percdíjjakon. Voltam Westeles 5 évig, de nem okozott lelki problémát az, hogy átmentem a Vodához. Előfizetéses meg akkor lettem, amikor már a teljes előfizetési díj lebeszélhetővé vált. Én még nem jártam olyan szegletében az országnak / pedig járok néha a világ végén is/ hogy ne lett volna térerő, tehát ezzel feleslegesen riogatják az embereket szerintem. Az viszont nagyon nagy marhaság, hogy Vodánál hitelbírálattal döntik el, hogy kell-e kaukciót letenned előfizetéses teló vásárlása esetén. Mondjuk se tőlem, se az asszonytól nem kértek, de akkor is:(((

21 éve a Prohardveren! ™

(#37) Digital válasza Den (#35) üzenetére


Digital
addikt

ezek szerint mehet a Vodás topik?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#38) kirkri válasza Digital (#37) üzenetére


kirkri
addikt

Akkor ezért nem találtam nemrég a kedvenc Vodafone gyalázó topikomat:DD

21 éve a Prohardveren! ™

(#39) nRu3


nRu3
addikt

6éve vagyok pannonos és t-mobilos, én a t-mobil szolgáltatásával nem vagyok megelégedve, vodát 1honapig használtam elég is volt, igaz akkor még rosszabb volt a lefedetségük.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#40) tildy válasza reno (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Az a lényeg hogy olcsón de jó , és használható szolgáltatást kapj.
Én azért sem vennék soha vodás telót, emrt általában live menüs.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) Husky válasza reno (#1) üzenetére


Husky
aktív tag

- Havi védőpénzt nem fizetek virtuális szolgáltatásért. (Vezetékes telefonnál ott a drót, ott oké.)
- Nem fogom a napi telefonos ügyeimet hajnalra vagy éjfélre időzíteni csak azért hogy olcsó legyen.
- Nem fogom a telefonpartnereimet az alapján megválogatni hogy milyen készülékük van.
- Tehát worst-case scenariot nézek. Percdíjak, ár szerint rendezve, csökkenő sorrendben:

VitaMAX Dumabérlet -- 39Ft + Havi 2250Ft
VitaMAX City -- 96Ft
VitaMAX Joker -- 75Ft
VitaMAX -- 66Ft
VitaMAX DUO -- 58Ft
VitaMAX Joker Plusz -- 36Ft + Havi 375Ft

Domino Nap -- 39Ft
VitaMAX Uno -- 39Ft
VitaMAX Uno Plusz -- 35Ft

Tehát ha -4Ft/perc, -6Ft/SMS fel tud izgatni, akkor Voda. Ketten maradtak versenyben.

Domino Napnál viszont van olyan is hogy 33Ft/perc míg a Voda fix 35. Ez tehát a TM átlagárát is lehúzza ~36Ft/percre. Így meg már csak SMS árakban van különbség... Nos, én nem vagyok egy nagy SMS-bűvész... pusztán az, hogy megtakaríthatok akár havi 500 forintot is ha figyelem a vekkert és ügyesen telefonálok nem egy hű de vonzó lehetőség... (Na bumm, max. nem viszem el az autót a mosóba hanem megcsinálom otthon - így ugyanott leszek anyagilag.)

Tehát: miért menjek át a Vodához?

(Végülis komolyabban csak az tart a T-Mobile-nál hogy régi ügyfélként ingyen kapom a mail->sms értesítéseket. A Vodánál nem láttam ilyesmit, ilyen árban.)

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#42) nRu3


nRu3
addikt

djuice kártyás
Csúcsidőben, hétköznap 6.00 - 16.00 óráig 49 Ft 43,56 Ft 39,20 Ft
Csúcsidőn kívül, hétköznap 16.00 - 6.00 óráig 25 Ft 22,22 Ft 20 Ft
Hétvégén 00:00 - 24:00 óráig 25 Ft 22,22 Ft 20 Ft
számlás
Csúcsidőben, hétköznap 6.00 - 16.00 óráig 49ft
Csúcsidőn kívül, hétköznap 16.00 - 6.00 óráig 25ft

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#43) Kekmen


Kekmen
senior tag

Én Vodás vagyok, azért lettem az mert most Magyarországon tudtommal csak a sima Vitamax másodpercalapú és nekem ez éri meg.
Valamit mondtok azzal hogy a menü elég gázos a T610-esemet is szoftverfrissíteni kellett az eredetivel mert vodásnál lefagyott a menü.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#44) L3zl13 válasza sequator (#34) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szvsz nem csak feltétlenül az hálózaton belüli hívások miatt befolyásoló tényező, ha az ismerősöknek is olyan van...

Aki hülye, haljon meg!

(#45) woodpaul


woodpaul
őstag

Tudja valaki, várható-e ballagási akció dominós készülekekre?

Androidő

(#46) GodHeart


GodHeart
senior tag

én 3 évig voltam t-mobilos, és akármilyen csomagot választottam, mindig igen hamar elment a pénzem, és az a tudat, hogy az összes haverom olcsóbban hív, meg hogy 39ft/sms.. hát az utóbbi egy évben igencsak megelégeltem... :((

Áttértem Pannon DJuice-ra és most boldog vagyok! :) Olcsó és jó, így tudnám jellemezni. Ráadásul mikor Győrben vettem olyan aranyos csaj szolgált ki! :DD

Vodafone-t meg alapból nemvennék.. számomra olyan mint a tesco. unszimpatikus, mert mindig ottvan mindehol...

(#47) nRu3 válasza Kekmen (#43) üzenetére


nRu3
addikt

talána pannon is másodpercalapu, de nem biztos

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#48) tildy válasza nRu3 (#47) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem az:(:O

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49) nRu3 válasza tildy (#48) üzenetére


nRu3
addikt

sajnos igazad van az elöbb megnéztem, de nem is volt soha másodperc alapu?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#50) SpiT


SpiT
tag

Egyszerüen szólva: mind a 3 szolgáltató sz*r! Vodafone ügyintézése az vmi irtózatos! Haverom apjának van egy cége és az alkalmazottaknak kellet telefon (100db), hogy pontosan miért abba ne menjünk bele én sem vagyok tisztában vele, de azt tudom, hogy hónapokig kellet rájuk várni. Hiába hivták midnig mondták, hogy megvannak-megvannak intézkednek, de semmi. Határidön belül nem teljesítették így utoljára felhivta öket, hogy ha a héten nincs náluk, akor birósághoz forul. Egyből ott lett! :)

MOD: Jah, és az a live! menü... BÖÁÁ! :)

[Szerkesztve]

Winbond BH-5 rlz ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.