Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) ragazzo válasza tibibi (#399) üzenetére


ragazzo
őstag

Ha legközelebb gondod van,írj egy mailt és megpróbálok segíteni.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#402) ragazzo válasza Daneey (#400) üzenetére


ragazzo
őstag

Valóban pofátlanok a reklámjai,de szerintem ezek nélkül nem lenne sehol sem.1999 nov 30-tól van jelen itthon.Ha nem lett volna agresszív és szemtelen,akkor énem lenne 21%-os részesedése.Mindez úgy, hogy soha nem veszített csak szerzett piacot.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#403) Daneey válasza ragazzo (#402) üzenetére


Daneey
tag

Ebben tökéletesen igazad van. Amúgy sztem a T-Mobile a nagy cégekre hajt mostanság, mert nekik van ilyen nemesfém kártyájuk, és így soha nem látott kedvezményekhez jutnak. Azt viszont nem tudom, hogy van a Vodafone-nál. Ergp láttam a reklámjait, hogy Vodafone GPRS PCMCIA lártya laptop-ba; nos addigra nekem ilyen a Westel900-nál fél éve volt. Szóval még van hova fejlődniük. De kétségtelen: a magyarországi Vodafone leányvállalatnak kreatív reklámügynöke és -szakembere lehet :)

De látom, mostanában már a Tele2 is kezd nagyon nyomulni pofátlan reklámokkal. (Hiszen érthető: ő is még új a szakmában.) De a T-Mobile is most visszavágott egy reklámmal :DDD. Láttátok? Jók ezek a versengések...

(#404) daninet válasza Daneey (#403) üzenetére


daninet
veterán

szegény tele2 hogy lehordta a tmobil közbe semmi rosszat nem tett..lehet hogy a tmobilná napi 18órát lehet telefonálni ingyen de nem mindenki abban az 1 csomagban van és van akinek jól fognak jönni azok a lefaragott percdijak...

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#405) Sipi16


Sipi16
senior tag

Én pannonosan kezdtem volltam westeles... most vodkás tök jó a vodka a sharp gx 25 öm blútúsz infra 6230 al kommunikál vagyis nincs letiltva 265ezer színű kijelző vga kamera 35e éert vitamxal és 10ért feltöltőkártyával hülye lenne aki mást venne....
yah havi előfizu díj 1000ft!!!!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#406) ragazzo


ragazzo
őstag

Nem adok sokat a vodának-talán két-három év- és átveszi a vezető pozíciót.Ha azt nézzük, hogy világszerte 165M előfizetőjük van,akkor nem rossz a rangsoruk.Nincs rossz helyen a magenta sem,de a Telenor hátrébb helyezkedik el.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#407) panizzi


panizzi
aktív tag

mennyi a kapcsolási díj, ha át akarom irányítani az egyiket a másikra ??

no limit

(#408) Joe bácsi válasza panizzi (#407) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérdezd meg! INGYENES!!!! Egyszerű és gyors!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#409) ragazzo


ragazzo
őstag

Úgy tudom, hogy nincs kapcsolási díj,de mindig kimenőhívásként kerül kiszámlázásra.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#410) krystman


krystman
őstag

Én nekem van Pannon,Voda,és T-Mobile karim is.Én eredetileg Pannonos vagyok.Vodát csak azért vettem,mert szinte mindenki Vodás körülöttem.A T-karit meg csak kaptam.Tény,hogy minden szolgáltatónál van valami jó szolgáltatás.Én most már csak szinte csak Vodát használom beszélgetésre a Pannon a wap miatt van már meg szinte.meg elég sokan ismerik.Viszont a Vodánál van a legjobb kártyás csomagok.Én nekem a Joker+ van rajta megrendelve.És szerintem nagyon jó.Az a havi 375ft-os díj szinte semmi.A hétvége hálón belül is csak 9ft.És szerintem se a Pannon és a T-mobile sem tud ilyen tarifájú csomagot adni.Viszont az tény,hogy sokszor észre veszem azt,hogy mintha ''csuklana'' a hang.Pannonnál ilyet nem veszek észre.Amúgy szerencsém van a térerő téren,mind a 3szolgáltatónak teljes a térereje.Minden esetre én elégedett vagyok a Vodával.Viszont a Pannon szerintem nagyon leült.Mind akcióban és szolgáltatások terén is.

(#411) RAM válasza ragazzo (#406) üzenetére


RAM
őstag

magenta?

Csak tisztán

(#412) Ürgülfütty válasza reno (#1) üzenetére


Ürgülfütty
tag

Sziasztok!

Felháborító, hogy az emberek a T-mobile üzletben az ajtóig állnak a sorban, a Vodafone bolt meg üresen tátong? Miért?
A Vodafone percdíjai is és a telefonok ára is olcsóbb!
Mi az oka?

Ezt ugye nem komolyan írtad???? Ezen röhögök fél órája.:C Mindjárt megsajnálom a Vodafone-t...

(#413) Tollas


Tollas
csendes tag

Én Pannonos vagyok és ezen a topicon csak röhögni tudok.
Egyébként + szerintem az is bolond, aki azt mondja, hogy nem bolond az, aki T-mobilos.
Mellesleg már nagyon unom, hogy már 1 csomó minden német kézben van már magyarországon. Ráadásul a hálózatuk minősége se olyan jó, mint ahogy azt mondják (hangátvitel minőségegyérebb mint a pannonnál). Ezt haverokkal be is bizonyítottuk, amikor a 3 szolg. hangátvitelének a minőségét vizsgáltuk.

(#414) nagyis válasza Tollas (#413) üzenetére


nagyis
tag

Szerinted a pgsm magyar tulajdon?

(#415) Shalala válasza Daneey (#400) üzenetére


Shalala
senior tag

Hello!
Megtudnad mondani , hogy melyik elofizetessel/opcioval hivod a csaladtagokat ingyen?
Nalunk a csaldban van 1 platina es 2 aranykartya.
Nem lenne rossz egy kis ingyenhivas.

(#416) X@b3e válasza nagyis (#414) üzenetére


X@b3e
addikt

De a neve olyan magyar:))

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#417) Tollas válasza nagyis (#414) üzenetére


Tollas
csendes tag

Nem persze, hogy nem. Az anyacég a Telenor de az legalább Norvég cég. A norvégokkal + semmi bajom a németek + lenézik a magyarokat.

(#418) zsiga667 válasza Tollas (#417) üzenetére


zsiga667
addikt

LOL...
Az értelmesebb németek szeretik a magyarokat, a suttyókkal meg nem kell foglalkozni...

(#419) Zebu


Zebu
addikt

Sziasztok!

Olvasgattam a topicot és csak annyit fűznék hozzá, hogy a cég ahol dolgozom 1 éve váltott vodára. Költségcsökkentés, vagy valakinek a business-sze volt nem tudom.... kb 400 kártya, vagy több lett lecserélve, számhordozás a régi pannontól stb.

A szolgáltatások minősége egy vicc. Hang szakadozik, térerő ratyi, ügyfélszolgálaton még nem tudtam elsőre elintézni semmit. GPRS PCMCIA kártya hol működik hol nem. PDA-val összelőttem a 6230-asomat. modemként akartam használni, csak kicsit elakadtam. Felhívtam a technikai csapatot és nem tudtak segíteni. Neten találtam meg, hogy miként kell a kártyán manuálisan a GPRS módban tárcsázni, APN-t beírni stb. Egy vicc komolyan !!!!!!

A másik a hozzáállás. a Key account leszar. Kérsz egy úgy kártyát és míg a pannon kb 1 órán belül kiküldte futárral közben a Vodánál majdnem 1 hét az ügyéntézés !!!!!!! Felháborító! A GPRS kártyára már 2 hete várunk...... Szopás. Egész addig jó arcok voltak amíg a cég nem szerződött le velük 2 évre. Utána leszarják. Undorító.
Jah és a hab a tortán, hogy egy irodaházban vagyunk velük és még ígyis ilyen nehézkes az egész! Több helyen az irodában pl nincs térerő és nem a világ végén vagyunk. Kérdem én, milyen már, hogy a saját irodájukban ezt nem tudják megoldani????? Külön projekt volt erre Vodán belül, de nem jött össze a dolog. Vicces nem?

A végére még annyit tennék hozzá, hogy június óta nem kaptunk tőlük számlát, ugyanis a számlázási rendszerükben nem tudnak kiállítani olyan hiteles számlát ami a céges kedvező percdíjakkal készült volna. Mert a szoftverük erre nem alkalmas.

Kicsit fikázós lett, de kiakasztó a dolog! Nem?

szerk: a kaucióról ne is beszéljünk. Mi alapján feltételezik, hogy nem fizetem be a számlát????????? Áh nagyon utálom a Vodát...:R

[Szerkesztve]

(#420) Deep


Deep
tag

Nem gondolom , hogy többen vesznek T-Mobile-t mint Vodafone-t, az hogy többen vannak még!!! az egy dolog...
Lassan lassan szerintem a magyar vevők is lesznek annyira tudatosak és árérzékenyek , hogy valóban összehasonlítják az árakat az összes apróbetűt, kitételt, időszakot, kedvezményt figyelembe véve és akkor nagy többségben ha csak az árakat nézzük a Vodafone a nyerő szerintem. Folyamatosan nézegetem hasonlítgatom az ajánlatokat, reklámokat (elfogulatlanul, kizárólag az árakat elemezve), és úgy gondolom tényleg a Vodafone ha picivel is de mindig aláajánl a másik két szolgáltatónak. És ez így lesz a jövőben is a piacszerzés érdekében (Vitai Attila többször elmondta, hogy a T márka számíthat kemény árversenyre a jövőben is.)
És most kicsit a saját véleményemet is leírnám:
Lehet, hogy a vodafone reklámkampányai agresszívnak tűnnek, de legalább tényleg nem az elhallgatásra alapszik, hanem az egyszerűségre és az árakra. Na mert ha megnézitek a T reklámját amiben a 15 Ft-os percdíjat reklámozza és utána elolvassátok hogy hogy és milyen esetekben jön is össze az a 15 Ft akkor már mégsem olyan ''magentás'' a helyzet :DD És ez így van a T-Com vs. Tele2 vel is , fel is jelentették emiatt a T-t. Egyszerűen nem mondanak igazat azzal, hogy nem mondják el hogy az az ingyen mégsem mindig és mindenkinek ingyen..stb.... Na ezért vagyok berágva kicsit mostanában a T-re ;) Az előfizetős árlistákat is összehasonlítva a T-nek valami borzalom, szinte egész nap az órámat kellene nézegetnem, és azt, hogy kit hívok, hogy tudjam, mikor mennyit is fizetek valójában. Talán ezért is hivatkozik sok T-s emberke arra hogy de a családomban is T van. A Voda a csomagjai nagy részében megszüntette árban a hálózaton belül/kívül fogalmát és sokkal letisztultabb díjcsomagokkal dolgozik... Persze lehet bonyolítani pl. Select Tarifacsomag, de még így is átláthatóbb számomra legalábbis...
A hálózat és ügyfélszolgálat minősége számomra nem kardinális probléma, mert annyira egyik sem rosszabb a másiknál, és hát tudom mellette, hogy a Vodafone csoport mekkora tőkét tud beinjekciózni akármikor az itthoni márkába, mint a DT, vagy a norvégok... :) Ezért is szövetkeznek a Voda ellen, mert érzik kicsit a vesztüket? :) Lehet ha az árakkal és tisztességes reklámokkal vennék fel a versenyt többre jutnának :)
Peace!!! :)

Opera 9.5, Core 2 Duo E6550@3000MHz, iAudio 7

(#421) Deep


Deep
tag

És egy friss cikk, hogy ebben a hónapban is többen vettek vodafone-t mint t-mobile-t, és a növekedés nagyobb ütemű az előfizetéseseknél :DD Hajrá voda :D

Opera 9.5, Core 2 Duo E6550@3000MHz, iAudio 7

(#422) Coyote2000 válasza Deep (#421) üzenetére


Coyote2000
őstag

Minden hiaba, en akkor is utalom a vodat mint a xart.

Pont a kis buzi aprobetuik miatt, a Live menu miatt, meg a nagy odafestett logo miatt, ami minden telefont elcsufit.

Pl. SE T610 gyonyoru acel-fekete szinekben pompazik, erre odab@sznak egy piros logot a hatlapra meg egy nagy feliratot az elejere...

fuck voda

(#423) Deep válasza Coyote2000 (#422) üzenetére


Deep
tag

Hát ezekkel a mondatokkal belálthatod hogy kizárólag külsőségek, megszokások (fikázás ) :) és olyan dolgok miatt maradsz a T-nél ami viszont a pénztárcádat húzza le :) Hát te tudod :D Egyébként pont az ilyen fogyasztókra építi a T a reklámjait (színek, zenék, események , álmok ... :) és nem azt hangsúlyozza ki, hogy mennyi is az annyi :DD Ha neked megéri hát goooo :D

Opera 9.5, Core 2 Duo E6550@3000MHz, iAudio 7

(#424) Deep válasza Deep (#421) üzenetére


Deep
tag

Jah a linket elfelejtettem:

Bővebben: link

Opera 9.5, Core 2 Duo E6550@3000MHz, iAudio 7

(#425) Coyote2000 válasza Deep (#423) üzenetére


Coyote2000
őstag

Nem nekem szemelyes okom van ra: a T-Mobile ugyanis szerzodes kotott az allammal, es ha valaki kozalkalmazottkent dolgozik, az kap max. 3 kedvezmenyes elofizetest. Ebbol az egyik szerencses en vagyok. Igy most havi dij 1100 (brutto), 40 db ingyen SMS, percdijak:

H-P 8-16: 21 Ft (mindegy kit hivok)
H-P 16-22 es hetvege: 15 Ft (-II-)
Ejszaka: 10 Ft (-II-)

Plusz ketevente 1 db ingyen telefon 20000 Ft-ig, vagy ennel dragabb tella arabol 13490 Ft kedvezmeny + havi 560 Ft jovairas a szamlamon a telefon arabol.

Szoval nekem megeri T-Mobileosnak lennem. Nem csak a kulso alapjan :C

Ja, es masodperc alapu szamlazas!!

[Szerkesztve]

(#426) Deep válasza Coyote2000 (#425) üzenetére


Deep
tag

Jah ez más, de ezt eléggé elhallgattad :D
De mivel nem mindenki közalkalmazott ezért Te eléggé kiesel ezzel a nem is olyan nagy kedvezménnyel az átlagból! :)
Egyébként a Vodánál is van másodperc alapú számlázás és 1000 Ft-os havidíj nem csak közalkalmazottaknak ;)

Opera 9.5, Core 2 Duo E6550@3000MHz, iAudio 7

(#427) nyu válasza Deep (#426) üzenetére


nyu
csendes tag

nem csak olyan mp alapu szamlazas van a vodanal ami havidijas.. nekem asszem ''vodafone '' nevezetu kartyas csomagom volt hetvegen es este 6 utan 33 FT/perc, maskor 66Ft--- es mindez mp alapon, 0 hufos atalassal...szerintem nagyon megeri vagyis megerte... 1 honapja pannonos vagyok mert elofiztesre valtottam *-* .. viszont meg nem jottem ra hogy miert :)

Az e'let nemi u'ton terjedo'' hala'los betegse'g...

(#428) Deep válasza nyu (#427) üzenetére


Deep
tag

Na ezaz, hogy miért? :DD

Opera 9.5, Core 2 Duo E6550@3000MHz, iAudio 7

(#429) petyus11 válasza Coyote2000 (#425) üzenetére


petyus11
tag

Közalkalmazott, postai dolgozó, vasutas stb. ezeknek mind van külön előfizetése, na persze ha a szakszervezett elintézte és attól függ h melyik szolgáltatóval kötött szerződést. Nekem vodás van mp alapú 2500Ft előfizetési díj amit le is beszélhetek :DD . De a t-nél magánszemélyként soha nem fogok kapni ennél jobbat! :)

Élet ünnepnapok nélkül: hosszú út vendégfogadók nélkül.

(#430) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

A topic címére reagálva - szerelmes kalandom a vodával

[link]

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.