Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17301) Chris78 válasza LA_COSTE (#17292) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi az infót. Üdv

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#17302) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni: Nokia C6 és SE Xperia X8 közül ti melyiket választanátok? Tegyük fel, hogy az árat nem vesszük bele az összehasonlításba. És lehetőleg indokokat is írjatok!

Köszönöm.

(#17303) ForRedGlory válasza jooker82 (#17299) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A szolgáltatódtól kérsz pár hónapra visszamenőleg híváslistát és akkor meglesznek a számaid. Mondjuk név nem lesz hozzá értelemszerűen, de max eljátszod párszor ezt:

1., felhívod a számot
2., beleszólsz, hogy: hé Gazsi Te vagy az?"
3., mire a válasz: hülye vagy, én a Kiss Gizi vagyok
4., bontod a vonalat
5., kaján vigyorral nyugtázod hogy megvan a számhoz tartozó név.

:DDD

(#17304) albiosz válasza ForRedGlory (#17303) üzenetére


albiosz
őstag

:D:D
Az ötlet jó, de egy 100 név feletti listánál ez kissé drága lenne... :)

(#17305) Cyberbeni válasza chopper84 (#17289) üzenetére


Cyberbeni
addikt

függetlent lehet használni bármilyen simmel, és a magyar nyelv használata független attól, hogy milyen sim van benne. marketnek meg az számít, hogy milyen országbeli sim van benne, de ez csak a fizetős progik megjelenítése, vagy elrejtése miatt fontos. egyébként meg market enabler, és magyar simmel is lesz fizetős a marketen.

(#17306) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Én is egy kis kérdéssel fordulnék a topichoz :)
Eddig szinte csak Nokiáim voltak, de most éppen megakadt a sor, eladtam az utolsót is szeretnék valami használt, de jó telefont venni.
Eddig sorrendben 6600-6630-e51-n95-n82 (az n95-öt visszasírom kicsit, az n82-nek a billentyűit nem tudtam megszokni)

Igazándiból valami olyasmit szeretnék ami kamerában erős(emiatt félek az e52-től), lehetőleg wifit GPS-t tudja, és a world doksikat gond nélkül kezelje, esetleg a többi officeos cuccot is ( Puska meg ilyenek :) )
Az érintőst annyira nem szeretem, mivel sűrűn játszom meg ilyenek, néha az ujjam is koszos a munkámból adódóan, így inkább a billentyűzetes telefonokat preferálom.
Árban max olyan 25e-ig mennék el, természetesen nem ragaszkodom a makulátlan dobozos szép változatokhoz :)

Előre is köszi annak aki ír valamit is :)

(#17307) akos3 válasza Babetta-X (#17306) üzenetére


akos3
addikt

E52-t nem kapsz 25ért. és a kamerája sem vmi jó.
N78 van ilyen árban jó kamerával.

(#17308) Babetta-X válasza akos3 (#17307) üzenetére


Babetta-X
senior tag

E52-t már lehet 25e körül kapni csak nem a legszebb darabokat. N78-at nem ismerem, csak az utódját, nővéremnek olyan van az tetszik. Gondolom az n78 is 5mpixeles. Más gyártótól esélytelen ez a dolog?

(#17309) akos3 válasza Babetta-X (#17308) üzenetére


akos3
addikt

N78 3,2MP, AF, carl zeiss optika szal nem egy E52 szintjén van. Nagyon jó teló csak ajánlani tom (vt nekem), míg az E52-t nem ajánlom jó szívvel.

(#17310) Babetta-X válasza akos3 (#17309) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Az a bajom az n78-nak is eléggé rizsbillentyűi vannak. Az e52-ben is 3,2-es af-es kamera van, csak nem carl zeisses talán. Az N82-ben 5mpixeles volt, szép képet csinált, de sms írásakor erősen tépkedtem a hajamat.

(#17311) akos3 válasza Babetta-X (#17310) üzenetére


akos3
addikt

E52 nem AF és nagyon sokat számít h CZ vagy sem. De az a telefon nem a kamerája miatt nem jao, hanem maga a szoftver fagyogat.
Igen, N78nak talán a bill-e az egyetlen hibája, de én meg tudtam szokni és hát kárpótol azért a tudás :)

(#17312) picur220 válasza Babetta-X (#17310) üzenetére


picur220
veterán

Az E52 nem AF-es, de (talán lehet, hogy ennek okán) valami rettenet gyorsan készít képet, szinte nincs is shutter lag, vagy csak 0,05s körül. Tényleg nagyon gyors!:D A billentyűi kényelmesek, maga a telefon jó, nálunk van a családban, és semmi baj nincs vele.
Ami még jó választás, az az N79.

[ Szerkesztve ]

(#17313) Babetta-X válasza akos3 (#17311) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Most mindkettőtöknek válaszolok :9
Nekem volt sima N95-öm és annak elég nagy volt a fotó gomb utáni várakozása. Nem tudom, hogy ezt a 8GBs verzióban kijavították-e de nem hiszem. Azt hittem az e52 is AF-es, de csak mert manapság már minden AF-es :DDD
Az N79 tényleg elég jó Nővéremnek olyan van, nem semmi telefon, de sajnos 30e alatt esélytelen próbálkozás. Nomeg nekem a szoftvere sem tetszik, hogy őszinte legyek.

(#17314) akos3 válasza Babetta-X (#17313) üzenetére


akos3
addikt

E szériában nem jellemző (most nem is tudok egyet sem, lehet nincs is) az AF elterjedése. Ezért ajánlunk N szériát.

(#17315) korpicschess válasza akos3 (#17314) üzenetére


korpicschess
veterán

:) E66, E71, E72 pl. ;)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#17316) akos3 válasza korpicschess (#17315) üzenetére


akos3
addikt

jaj tényelg E71 :) még van is itthon egy belőle. csak annyira trágya még így is az enyémhez képest, h azt hittem abban sincs ;]

(#17317) fahrii válasza Babetta-X (#17310) üzenetére


fahrii
őstag

Én N78al tolom és szerintem egyáltalán nem zavaróak a gombok, sőt nekem kifejezetten bejön mivel jól elkülönül. Egyébként nagyon jó kis teló, bár az N82től nem jobb.

(#17318) akos3 válasza fahrii (#17317) üzenetére


akos3
addikt

nah mondom én h 25ért a legjobb választás :K

(#17319) Babetta-X válasza akos3 (#17318) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Ebben nem kételkedem tudásra tényleg nagy, de az N82 gombjai is hasonlóak az én ujjaim pedig tuti gnómok, mert nekem egyszerűen kényelmetlen :)
Most a HTC kaisert nézegettem még mint lehetőség, bár a mérete elrettent kissé.

[ Szerkesztve ]

(#17320) akos3 válasza Babetta-X (#17319) üzenetére


akos3
addikt

jaj régi Winmobilt ne vegyél! fejed fogod a falba verni utána!

(#17321) sz_abika


sz_abika
addikt

Melyik a legolcsobb full flash tamogatott 3G-s mobil jelenleg a piacon?

PSN: xszabikax

(#17322) DeadMeat válasza jooker82 (#17296) üzenetére


DeadMeat
veterán

gmail accodon fent kellene legyenek a contactok.Rántsd le onnan.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#17323) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Hali

Okostelefont szeretnék vásárolni. 2 telefon közül szeretnék választani: Samsung Galaxy S vagy HTC Desire HD. Mik az érvek és az ellenérvek egyik másik telefonhoz?

Válaszokat előre is köszönöm!

braner00 kerüljétek!

(#17324) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok, a Badát futtató Samsung telefonok közül melyiket érdemes választani?

(#17325) Ricardo válasza Dhampir (#17324) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyértelműen a Wave 1. Jelenleg ár/érték arányban az a legjobb.

(#17326) Babetta-X válasza akos3 (#17320) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Miért? Ennyire nem szeretitek a winmo-t? Szerintem windowsra elég sok program van, a kaiserben egész jó a wifis dolog is, meg így az Igo is fut rajta.
Vagy van valami amiről nem tudok? :)

(#17327) akos3 válasza Babetta-X (#17326) üzenetére


akos3
addikt

Ezeken még a régi WM6.0 van ami nem sok jót hagyott maga után. Én nem csipázom, de neked lehet h bejön.. :)

(#17328) MC Pite


MC Pite
veterán

Féloff:
Android, S60v5, Defy, X6

Motorola Defy és Nokia X6 között vaciláltam egy darabig, míg az N79 szervizelése nem várt fordulatot vett és el nem döntötte (miszerint vásárlás helyén le kell vásárolnom a készülék árát, és ez történetesen egy nokia mintabolt volt).

Főleg a 2 vas, de a 2 rendszer is eléggé különbözött. X6 le lett húzva, öreg *, gyenge, minek.
Oké, Defy jó kis telefon, azért is tetszett, strapabírósága pont az i-re.

X6-ot lehúzta a sajtó, főleg a comes with music miatt. Nézzük máshonnan: 5800 sikeresnek mondható, pedig bőven van hibája(én rühellem) - ebben javítottak belőle jó párat/szinte mindet.
A gép tűrhető sebességű, karc álló+kapacitív kijelző jó képpel (kicsi a felbontása? féltem tőle mert ezt mondták, de mindenütt tűéles, mi a ráknak nagyobb felbontás akkor??), normális alakja van, 8(/16/32)Gb memó a fedélzeten, egész korrekt képeket csinál (de, csinál olyat mint az N79, csak a vakut tették közel, így hagyni kell egy kis helyet a kép alján :U ). Ennek is jó hangja van, erre is létezik minden program/hack ami kellhet.

Jól szól kihangosítva (szeretem ha nem prüntyögés a csengőhang ill navinak normális hangja van), számomra fontos volt hogy _jó minőségű headsetettel_ használható legyen -nem, füles nem elég; igen feltalálták a bt headsetetket-, és ne kelljen naponta tölteni. Sokat hallgatok zenét, örülök annak hogy WH700assal tudom használni, fel tudom venni a hívásokat tekerés közben, léptetni tudok, hangerőt állítani, és a szükségesnél nincs több súly a nyakamban/nem eszik több áramot.
Másoknak jól bírja az X6, 2-5 napig, nálam 3 még sose volt meg :U . Persze, nokiásan xarul van összerakva, erre csak sóhajtani tudok már és vagdosni a papírcetliket a hátlap alá megint.

A 2 rendszerre vonatkozólag nem bántam meg hogy megint symbian lett. Androidot még csak pár órát használtam,tény; nem rossz, de android/defy topikban pár dolog nem tetszett - elsősorban telefont akarok, nem egy multimédiás linuxos mini pc-t amivel lehet telefonálni is. Alapból vannak profilok, globál vágólap szépen megy, memkártyára telepítés is, nem akar állandóan a neten lógni (persze van adatcsomagom, de én használom, akkor és annyit amire szükségem van). Ébreszt még egyet lemerülés után (kikapcsoltan), akinek widget, több homescreen, akármi kell erre is kész van. Szóval előbb telefon, ha multimédiás izomkütyünek nem is olyan jó. És legalább a gsm ábécés sms-ekhez sem kell sokat trükközni (2 robotos ismerős a világért sem mondta meg hogy át lehet-e állítani nem extended gsm ábécére, csak hogy hülye állat vagyok hogy 2011ben akarok én még sms-t küldeni).

Persze nem ártott volna akár erősebb vas/vagy divx support, jobb összeszerelés, vagy amoled kijelző hogy még tovább bírja, vagy egy kis plusz ram (jé, az már 8910hd :) ).
Motoportál sem rossz cucc, meg persze azért nem baj ha cserélhető a memória - ha alapból egy 'fölös' kártyát is kapok hozzá. Motoronálnál abból indultam ki hogy az a biztos mai már van, a froyo foltozásai vagy megérkeznek, vagy nem.

Féltem S60v5-től, de megszokható és hogy ezzel már megy megy a szignózás nincs program ami ne lenne rá(N79hez sose érkeztem meg a fájlok). Persze, pár programon csiszolhattak volna hogy a gombok ne a kijelző szélén legyenek pl, de kevés az ilyen szerencsére.
szerk: Igazatok volt, meg lehet szokni (a normálisabb!) érintős billentyűzetet, nem írok lassabban mint a korábbi gombos telefonon. (5800 és deriváltjain továbbra sem megy túl jól.)

Hogy mit akartam kihozni ebből?
Nem mindenkinek ugyan olyan fontos minden szempont, lehet hogy vannak emberek akiknek jobban megfelel egy S60as telefon mint egy droidos és ettől még nem teljesen hülye (nem rólam van szó :DDD ). Most 8910et hamarabb vennék már mint Defyt, ha elsőre hülyén is hangzik - ott a mostani egyetlen hátrány, a film konvertálgatás is eltűnik.

Az elején még rendesen rosszul éreztem magam és féltem hogy tényleg ráfázok erre(s60 android helyett, inkább el kéne adni a csere X6-ost kapásból), annyira ezt nyomatta mindenki a neten és élőben a környezetemben is. Nem bántam meg. :R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#17329) MC Pite válasza Babetta-X (#17308) üzenetére


MC Pite
veterán

S60 fronton N79 és i7110, bár kicsit drágábbak. Utóbbi papíron tökéletes gép, N78 helyett pedig sztem sokkal inkább érdemes N79et nézni (képek, erősebb akksi, jobb energiagazdálkodás, szebb :) )

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#17330) akos3 válasza MC Pite (#17329) üzenetére


akos3
addikt

N79 nincs 25ért még. 26-27től fölfele kezdődnek. Nem tom, h mennyire gondolja szigorúan a 25ös plafont, ha még belefér akk sztem is N79.

(#17331) MC Pite válasza akos3 (#17330) üzenetére


MC Pite
veterán

Mivel gyakorlatilag hibajavított N78, sztem mindenképp megéri, és hozz lehet szokni hamar a érintős gyűrűhöz is :).

Nem okosban talán SE Elm-et is lehet kapni ennyiért, van akiknek még jobb lehet mint az okostelefonok (pl húgom/aki nem szeret fórumot és nokiaprogramok.hu-t bújni ), és wifi,af+led,gps, minden van, ráadásul gyárilag jól 'felprogramozva'.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#17332) akos3 válasza MC Pite (#17331) üzenetére


akos3
addikt

N78 az elég jó telefon vt igy nem tom h milyen hibákat orvosoltak rajta szoftveresen. Ja és azon is vt navigyűrű már! :K

(#17333) Dhampir válasza Ricardo (#17325) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm a készülék javaslatot. :R

(#17334) Dhampir válasza MC Pite (#17331) üzenetére


Dhampir
félisten

A SE Elm elfogadható fotókat készít?

(#17335) Dhampir válasza MC Pite (#17328) üzenetére


Dhampir
félisten

A "Féloff" szép beszámoló volt, több ilyen kellene! :C

[ Szerkesztve ]

(#17336) Badb0y


Badb0y
addikt

Micsoda rendszerek lettek ebbe a topikba bevezetve :)

Tehát:

- Árkategória: mindegy
- Használt vagy új: mindegy
- Hol vennéd meg: ahol a legolcsóbb (Mo-n kívül is)
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont: 2 évig szoktam 1 telefont legjobb esetbe használni.
- Mire használnád: mindenre, amit ki lehet hozni belőle (flash,gps,eseleg még doksi szerkesztés is,wlan)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is: mindegy
- Milyen kialakítású telefont keresel: mindegy

A lényeg, jó ideje dual simes telefont keresek, ami minden elvárásnak megfelelne, de úgy érzem nem fognak olyat villantani, amire várok. Ami jónak néz ki:

1. Gsmart Rola
2. Samsung B7722

Úgy érzem Android felé hajlok, volt iphone-om is, azt is szerettem.

Érdekelne egy bestbuy és egy olyan ami most mondhatni nem a legdrágább, de mindent tud.

Ha nem sokat segítettem a specifikációmmal, akkor még kérdezzetek :)

Köszönöm előre is.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#17337) Joshi


Joshi
titán

Üdv. Behalt a telóm és szeretnék venni egy olcsó Androidos telcsit. Eddig 3 kiszemelt áldozat van: Vodafone 845, ZTE Blade, RBM3.
Hogy mire kell: telefonálni(ki hitte volna :D ), gps, zenehallgatás, rádió és azt hiszem ennyi.
Jelenleg Vodás vagyok de mivel feltöltő kártyával is megfizethető telefonokról van szó így nem zárkózom el más szolgáltatónál beszerezhető készüléktől sem. A tudásuk nagyjából hasonló, talán a ZTE felbontása magasabb de ez akár a hátránya is lehet(lassú).
Nem tudok dönteni, mindenképpen a legjobb ár/érték arányú telcsi kellene valamint nem szeretném a szervizbe hordani. A segítséget előre is köszi.

(#17338) Vangelis válasza Joshi (#17337) üzenetére


Vangelis
nagyúr

zte.. légy kemény :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17339) Joshi válasza Vangelis (#17338) üzenetére


Joshi
titán

Ezeket a telefonokat ki lehet függetleníteni? Vagy lehet kapni kártyafüggetlenül is?

(#17340) picur220 válasza Joshi (#17339) üzenetére


picur220
veterán

A ZTE-t nem nagyon lehet kapni függetlenül, de kifüggetleníteni lehet, van, ahol ingyen adnak kódot a neten, ha beírod az IMEI-t. Állítólag működik is, én nem próbáltam (a telo hiányában:D).

(#17341) Joshi válasza picur220 (#17340) üzenetére


Joshi
titán

Akkor most egyértelműen ZTE Blade a jobb választás? :U

(#17342) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget vacillálok a dolgok között.. Sokszor úgy érzem az ész érvek helyett inkább az dönt, hogy ilyen kütyü meg kissé qwerty mániás vagyok, főleg mert sokáig nyúztam egy jornada 720-at és most hiányzik kissé :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17343) picur220 válasza Joshi (#17341) üzenetére


picur220
veterán

Hát... igen:D

(#17344) LA_COSTE válasza Joshi (#17337) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

LG Optimus, SE X8 típusú készülékeket is ajánlom a figyelmedbe.

(#17345) Baylee válasza albiosz (#17045) üzenetére


Baylee
csendes tag

Igen már az ottani SF-ekben (Blade) sem AMOLED van, az első széria volt olyan. Viszont más specifikáció sem jók amik mobilarénán van fent. Kijavítanám ha nem gond.

Memória:

256 MB RAM, 150 MB ROM felhasználható
512 MB RAM csak régebben le volt korlátozva, egy T-pontban történő szoftverfrissítéssel emelhető, ez a frissítés nyújt megoldást a szürke-kék képhibára is.

Szilvás bukta.

(#17346) devcse


devcse
csendes tag

üdv,

segítséget szeretnék kérni: ajánlottak egy htc diamod 2-t cserébe a régi dolgaimért. a technikai jellemzőket elolvastam, igazándiból arra lennék kíváncsi, milyen buktatói lehetnek annak, h a teló amcsiból származik, független, de nincs magyar nyelv.
köszi

(#17347) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok!
Most, hogy megkaptam a hőn áhított E72-est, rá kellett jöjjek, hogy ez a teló sem tökéletes számomra. Nem mondom, hogy szar, egyáltalán nem az, egy csomó szuper dolgot tud, okos, tök sokáig bírja, de pl kicsit lomha néhol, meg képkezelésből is lehetne jobb, nekem ez is fontos volna.

Úgyhogy, - még épp időben :P - megpróbáltam átgondolni, hogy mi is kell nekem egy telefonban, amit most összefoglalnék, és jelentőségteljes várakozás közepette a tisztelt fórumnak adnám, hogy mit tud ezzel kezdeni. Nem mondom, hogy egyből lecserélem rá a frissen kapott E72-t (bár aztán ki tudja...), de mindenesetre nagyon kíváncsi volnék, létezik-e egyáltalán ilyen készülék. Kéretik a listát komolyan venni! :B
Szóval:

– fürge, gyors, minél folyékonyabb működés
– jó, szép fényképek (makró is), min 2-3 Mpixel (Autofókusz jó volna) (P990i-hez szoktam)
→ kikapcsolható exponálás hang
→ kikapcsolható vaku ÉS vakusegédfény
→ gyors, könnyű képkezelés (pl. zoom 100%-ra, hogy ellenőrizhető legyen az éppen elkészült kép)
– emailezési, böngészési lehetőség (nem kell gyakran, de amikor kell, legyen valami)
– jegyzetek írásának lehetősége
– ébresztés, akár több időpontban is
– nem szar kijelző, legalább 320x240/240x320 pixel, de nem hátrány ha nagyobb
– WLAN
– memkari bővítési lehetőség
– fentiek mellett amennyire lehet, emberi ár (véletlen sem a 100+ ezres kategória)
– T-s előfizető vagyok, tehát T-függés nem gond, T-nél újonnan vagy használtan vásárlás is szóba jöhet
– hosszú távra venném, átlagos használatra, főleg telefonálás, sms, fotózgatás, néha egy kis internet, film

―――――――――――――

– ha a fentieket tudja, akkor még okosnak sem kell lennie. bár nem hátrány, de a lényeg tényleg nem ez
– nem vettem a feltételek közé, de azért egy jó akksiidő külön öröm volna
– qwerty-sek és hagyományosak is jöhetnek bátran, viszont csak olyanok, aminek "nem valami szar" a billentyűzete, hanem jobbfajta
– fulltáccs, táccs és non-táccs is jöhet bátran, hadd válogassak :)
– egy jól használható, praktikus, szerethető készüléket szeretnék (pl. a SE C901-et nagyon megdicsérte Bocha, de a wifi hiánya miatt ugrott..)

Előre is köszi :R :R

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#17348) Babetta-X válasza Wyll (#17347) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Így azért elég tág tartományban tartoznak a kívánságaid, csak azért bátorkodom írni, mivel én is hasonló, csak szűkebbre fogott kategóriát kerestem, pár HSZ-el ezelőtt ajánlgattak: N95,N79,N82 csak, hogy párat említsek.
A Kaiserben a windowst hátrányként emlegették, meg az akku üzemidő is kicsi, de a kamerája 3mpixeles af-es, igaz segédfényt nem tud.

(#17349) picur220 válasza Wyll (#17347) üzenetére


picur220
veterán

Motorola Milestone (1GHz fölé húzható CPU)
Samsung Wave
Nokia N79 (használt) (nagyon jó akkuidő és nagyon szép képek, viszonylag gyors zoom (de nem a gyári képnézegetőben))
Motorola Defy (gyors+szép képek+strapa)

(#17350) korpicschess válasza Babetta-X (#17348) üzenetére


korpicschess
veterán

Kaiser manapság kb hulladék kategóriában van, sajnálom. Lassú, nagy, nehéz, rezisztív, kamerában pedig gyenge...

Wyll:
Így első pillantásra megfordult bennem egy Samsung Wave/ Wave II (de inkább az első ár-értékben). Az tetszik?:)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.