Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Melyik a legcsendesebb DVD (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) esteban


esteban
senior tag

..azt mar tudjuk melyi a legcsendesebb proci, HDD, de meg hianyzik a DVD .... ki tudja ????

iBook + RedBull :)

(#2) Egon válasza esteban (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Szerintem a mostaniak közül Toshiba, meg a régi Hitachi-k...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) Sirpi válasza esteban (#1) üzenetére


Sirpi
senior tag

Hali!

Nekem Toshiba 16x/48x-am van, viszont más cuccokról nincs tapasztalatom. Azért azt meg kell jegyeznem, hogy igen fel tud pörögni a kis drága, és olyankor lehet hallani egy bizonyos (elég magas) frekit, ami kicsit zavaró, de összességében tényleg elég elviselhet? a hangja. Egy CD-t kb. 2,5perc alatt másol fel, ami kb 4,5MB/s, azaz 30x-os körüli az _átlag_-sebesség (mondjuk kicsit lassan indul meg, de aztán megy, mint a golyó...)
Szóval a kérdést nem tudom eldönteni, de szerintem nem volt rossz választás a cucc.

Sir Pi

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#4) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

HI
Az LG Combo-nak nem nagyon van hangja. (8*DVD)

(#5) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Toshiba, LG és Pioneer-es tapasztalataim vannak. Pio az valami borzalmas, rosszabb mint egy porszívó. Toshiba addig kicsit gáz míg felpörög, de olvasás közben már csak a LED villog, hangot nem ad. Az LG kb. félúton van a porszívó és a hajszárító közt...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#6) Elrood


Elrood
őstag

Nekem Sony van (16x/40x DDU-1621)ez is elég csendes, mert addig veszi vissza a sebességet amíg rendesen tudja olvasni, tehát nem 16x-son nyomatja ha eltudja olvasni normálisan 6x is

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#7) guest


guest
veterán

A Hitachi a leghalkabb, csak már nem igazán lehet kapni, de a Toshiba se egy porszivo.

prohardver vendég

(#8) gergoke

Szerintem a leghalkabb az asztali. :))
Aki filmet akar nézni az idővel úgyis vesz egyet... a pc sajnos nem alkalmas film nézésre, túl hangos :(

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Melyik a legcsendesebb DVD (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.