Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doooo


doooo
veterán

Jaj de jó, olyan rég mutatkozott be új csúcs-Xiaomi, pláne, hogy mindjárt jön a 13T-széria is, tehát őszre így két új széria is lesz (gyakorlatilag megegyező tulajdonságokkal).
Biztosan felívelnek majd az eladások. Ja nem.

[ Szerkesztve ]

(#2) floratm


floratm
senior tag

Semminemjó :O

(#3) novinyul válasza doooo (#1) üzenetére


novinyul
veterán

Ez kb. jövő évben lesz nálunk :U Amúgy meg a Samsung is egyre gyorsabban adja ki a következő szériát. Mert hát ugye baromi jók az eladási mutatók náluk is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#4) hardver1985


hardver1985
tag

Huuu de várom, jah nem :DD

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó lenne ha dupla közelségérzékelővel jönne, arra az esetre ha az egyik nem működne ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) doooo válasza novinyul (#3) üzenetére


doooo
veterán

Hát a Xiaomiénál jobbak, az biztos.
Mikor adja ki a következő szériát amúgy? Mennyire lesz hamarabb, mint az elmúlt években bármikor?

(#7) Graphics válasza doooo (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De ez Téged miért zavar?

Sose értettem, amikor egy user, aki nem is Xiaomit használ, teljesen jogosan véleményt formál.

Viszont nem értem, hogy ebbe nap mint nap miért kell energiát fektetni?
Le kell szarni, ne foglalkozz vele.

A Samsung hamarabb rendezi meg a következő eseményt, de ezt szerintem Te is nagyon jól tudod!
Nem értem, ha előbb a Samsung körül dobnád fel ezt a témát, teljesen releváns lenne.

Ha viszont nem tudtad, akkor nem vagy kellőképpen Samsung párti. ;] Nehogy azt mondd, hogy nem követed az eseményeket?

Szerk.: Tudtál róla, szóval .....

Na ebbe tettem energiát. Villanyt le, mára ennyi.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Elit3Zotya válasza Graphics (#7) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Láttam már nem egy fant, de azért ő na.. :DDD
Én várom a Samsung bejelentését is, mert szeretem a fold szériát, de azért remélem elfelejtik már végre a FrédiBéni kijelzőt és végre váltanak 10 bitre vagy ne adj isten 12bitre, és ugye fényerőt is illő lenne végre növelni ha már ők gyártják az egyik legjobb panelt másnak(Iphone 14 pro), mert mindenki lelépte már őket ebben IS.!
A kamerákról nem is beszélve, hogy konkrétan 3. éve ugyan azt adják el, mert pl 21 ultra óta nem lettek jobbak a fotók, sajnos legnagyobb bánatomra. :(((
De majd frissítéssel a Samsung helyre rakja a kamerát, ami kb olyan, mint az AMD-nál a szuper driver ami 10 éve érkezik, csak nem tudom hova. :F

13 Ultráról gondolom megint nem lesz érdemes váltani a sima 14 és 14 pro-ra.
Most hogy kipróbáltam kb mindent IS, úgy érzem, idén is a Xiaomi csúcs áll hozzám a legközelebb, valahogy ebben a modellben érzem megint az erőt. :K

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#9) doooo válasza Elit3Zotya (#8) üzenetére


doooo
veterán

Ugye nem azt akarod mondani, hogy én hoztam fel őket megint? Nálad többet senki nem beszélt (offolt) róluk ebben a topicban. Akkor most hirtelen átvedlettél Xiaomi-vérfanból, Samsung-vérfanba (saját logikád alapján)?

(#10) joey04 válasza Elit3Zotya (#8) üzenetére


joey04
titán

idén is a Xiaomi csúcs áll hozzám a legközelebb, valahogy ebben a modellben érzem megint az erőt.

korábban azt írtad, hogy az oppo a legjobb idén. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Graphics válasza joey04 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A specifikációk erősen tudnak ezen változtatni. Nem egy márkában kell gondokozni. Tudom, öngól, de van aki szélesebb látókörben nézelődik.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Elit3Zotya válasza joey04 (#10) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem igazán :N
Az első pár nap használat után gondoltam, hogy az Oppo felé húzok, mert ugye nekem mindegy melyik márka, csak jobb legyen ;]
De több hét használat után, azt mondom ha letennék elém mind a 3-at, akkor bizony a 13 ultrát választanám, mert az én felhasználási szokásaimhoz, talán az ált a legközelebb.!
Nyilván mivel neked egyik sem volt, nem tudod megítélni, én sem tudok egyértelmű győztest hirdetni, de ezt már leírtam neked is.
Olyan hogy legjobb szerintem nincs, inkább olyan van, hogy kinek mi a fontosabb.
Az s23 ultra is tud legjobb lenni, mert vannak olyan funkciói amik a másik 2 be nincsennek meg, és ha ez fontos valakinek, akkor hiába jobbak kijelzőben vagy kamerában vagy nem nevetséges a töltési sebességük. ;]
Akkor is az marad a legjobb nekik, mert használják a note funkciókat vagy a dex-et.
Vagy mert fontos nekik a sűrű és hosszú amd frissítés, de videózásban is a legjobb androidon belül szvsz.
Ezek is fontos szempontok és ebben a Samsung a legjobb jelenleg.
Egyéni preferencia kinek melyik a legjobb és hogy melyik áll a legközelebb hozzá.

#9doooo Miért ne lehetnék én is Samsung fan..? Csak te lehetsz az..? :DDD
Én szeretem az ők termékeiket is, amikor valamit jobban csinálnak leírom azt is nyugi, és meg is veszem. :K
Persze nem leszek soha olyan jó fizetett színész, mint te. :R

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#13) joey04 válasza Elit3Zotya (#12) üzenetére


joey04
titán

Igazából rövidre zárult a kérdés, mert belemásztam hogy milyen hátrányok lehetnek még a kínai szoftver miatt, ezért esett el az oppo, meg a fotós topikkal ellentétben nekem elég fontos az uw látószög, és minőségben hiába etalon az oppo uw, ha nem elég széles. Ha akár egyengébb de szélesebb uw lenne az oppoban, és lenne eu-s forgalmazás, akkor az lenne a nyerő, mert üzemidőben jobb mint a xiaomi, kamerában szintén. Így viszont a 13 ultra marad, ha váltok. Ott meg az a baj, ami az itteni tesztben is le van írva, hogy az Authentic meg a Vibrant között félúton lenne valahol a nekem optimális. De hát ez van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Elit3Zotya válasza joey04 (#13) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Üzemidő szerintem nem mérvadó, mind nagyon jól bírja.
Kamerában meg nem jobb az Oppo, én is úgy éreztem, hogy igen, de összehasonlítva a képeket, egyáltalán nem jobb, sőt pont Authentic miatt nekem jobban is tetszik. [link]
A 3x zoom az, ami jobb az Oppo-ban, de mindent össze vetve kamerában, egy jobb csomag az ultra szvsz.(szélesebb ultraszéles, 5x zoom, változtatható rekesz, authentic.)
De az tuti, hogy az authentic megosztó, és nem mindenkinek tetszik.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#15) joey04 válasza Elit3Zotya (#14) üzenetére


joey04
titán

na itt jön be a szubjektivitás. :) szerintem jobb az oppo kamerában. a szélesebb uw valóban hiányzik, de ezt mondtam is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Elit3Zotya válasza joey04 (#15) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Igen így van, szerintem rossz választás ezek közül nincs.
Mindenki eltudja dönteni neki melyik a jobb. :)
Soha nem próbálom másra erőltetni, csak annyi, hogy leírom, hogy szerintem miért jobb ez vagy az a másiknál. :R

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#17) doooo válasza Elit3Zotya (#12) üzenetére


doooo
veterán

"Persze nem leszek soha olyan jó fizetett színész, mint te. :R"

Ó, dehogynem, még sokkal jobb is. A 14 Ultrát minimum ingyen kellene megkapnod a cégtől, remélem meg is lépik, megérdemled. ;) Ha így haladnak az új szériákkal, januárra már meg is érkezik. :DDD

(#18) sfefe válasza doooo (#17) üzenetére


sfefe
őstag

Látom Neked fáj valamid....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#19) 7Heads Drago válasza Elit3Zotya (#12) üzenetére


7Heads Drago
veterán

jól fizetett színész....
:D :D :D

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20) Plazmacucci válasza Graphics (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát talán mert szétkúrják ezt a tetves bolygót az ilyen kapitalista szemétgyárak. És ezt globálisan értem, nem erre az egy szem gyártóra. Ezen a vonaton nincsen fék.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) Graphics válasza Plazmacucci (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hu de zöldek lettünk :DDD .

Nem kell megvenni, és akkor már is tettél a bolygóért. Ha sokan leszünk, akkor ez a világ máris jobb hely lesz.

Én leszek az első , nem veszek ilyet. Már is érzem a superzöldek.

A gyártók az igényt szolgálják ki, előbb a userek fejét kell megvakarni.

Kereslet-kínálat. Amíg te is megveszed az új készüléket, addig álszentség, amit írsz.

Hozzateszem, nem a Xiaomi a legnagyobb mobilos cég...
Sok cég van. Ez meg csak egy pletyka volt... Nem több.

Más elektronikai hulladék, az autógyártás, gumiiipar nem bántja a zöldérzeted?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Plazmacucci válasza Graphics (#21) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nagyon rendes vagy, hogy máris minősítesz, mert gondolkodok. Felőlem azt csinálsz amit akarsz de ne másokon élvezkedj.
Életemben 2 darab készüléket vettem újonnan, de nem hiszem, hogy bármi jelentősége volna. Kizárt, hogy az emberek önön maguk állítják fel a keresleti igényt. Tényleg annyira naív vagy, hogy azt gondolod a gyártók csak kiszolgálnak?
A másik meg, hogy értelmezéssel is gondod van, hiszen leírtam: " ezt globálisan értem, nem erre az egy szem gyártóra" Tudod ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23) Graphics válasza Plazmacucci (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Dehogy minősítelek!

Jól teszed, amit teszel. Én teljesen egyetértek veled. Valóban, kizárt, hogy az emberek állítják fel az igényeket, és a gyártók kiszolgálják.

De akkor miért veszik meg az emberek? Miért fogyasztunk? Ki lehet ezt terjeszteni messzebbre is, de ez még mindig csak egy mobil.

Nem, abszolút nem éri meg konfrontálódni egy telefon miatt ,ettől teljesen el is fogok határolódni a későbbiekben is. Nem vesszük meg.

Valahol viszont a fejlődés elkerülhetetlen, mert különben 250D-ben ücsörögnénk a mai napig, az igények egy részét kiszolgálná az is, az ökolábnyoma is talán karcsúbb, de ezek már messze túl nyúlnak a témán.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) 7Heads Drago válasza Graphics (#23) üzenetére


7Heads Drago
veterán

De akkor miért veszik meg az emberek? Miért fogyasztunk?
Mert nincs jobb? Vagy mert pont ez az akciós a szolgáltatónál? Vagy mivel a csapból is ez folyik egy idő után elhiszed a reklám szöveget? Egy rakás termékből tudtak régen jóval tartósabbat csinálni, manapság meg csak a sz@r van. Ha meg véletlenül van jó is akkor meg ugye a pénztárcánk szab határt sokszor. Én se veszek fél milláért telot... de még a 300.000 is az inger küszöbön túl van.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#25) floratm válasza 7Heads Drago (#24) üzenetére


floratm
senior tag

Belga: Fizetésnap:

"Még5lövés:
A harminc nap letelt.
A számla le volt adva.
A meló el van végezve.
Ez a fizetésnap.
Fogok venni kenyeret,
Meg még ... iPhone-t.
Ha ma utaltak már,
Mer’ ez a fizetésnap" :))

(#26) pusszycat válasza floratm (#25) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Úgyis tudom, h az Ai írta rém rímtelen. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#27) Noukoum válasza Plazmacucci (#20) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem a gyártó veszi meg hanem a fogyasztó.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#28) floratm válasza pusszycat (#26) üzenetére


floratm
senior tag

Miii? Ezt a Belga irta. Enber! :Y https://youtu.be/tezjI5j9z8U

(#29) Graphics válasza pusszycat (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Belga - Fizetésnap (2012)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.