Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Meghajtók betűjelei Windows alatt (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) karib


karib
addikt

Valaki világosítson fel, hogy WinXP Home HU alatt hogy tudom megváltoztatni a CDRW és DVD meghajtók betűjeleit.

Biztosan triviális, de eddig nem kellett megcsináljam, most viszont sürgős lenne :)

Okos emberek ide! :DDD

Department of Redundancy Department

(#2) KovacsUr válasza karib (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

[L]http://support.microsoft.com/?kbid=307844[/L] :)

[Szerkesztve]
Hőjj, most látom, hogy okos embereket vártál volna.. bocs, hogy idepofátlankodtam :DDD

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#3) drpele válasza karib (#1) üzenetére


drpele
senior tag

Felügyeleti eszközök - Számítógép kezelés - Tárolás

Szerk.: No már mind1 :DDD

[Szerkesztve]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#4) karib válasza KovacsUr (#2) üzenetére


karib
addikt

Jól van, itt néztem én is, csak vak vagyok és nem néztem a HDD partíciók alá.

Köszönöm a sok okos ember megnyilvánulását :)

Amúgy biztos megtaláltam volna én is a helpben, de én inkább megkérdezek valakit, aki tudja élből - utálok helpekben turkálni.

Thx. még egyszer :D

Department of Redundancy Department

(#5) ser666


ser666
csendes tag

Sajátgép->Jobb egér->kezelés->lemezkezelés.
Ott megjelennek a meghajtók->jobb egér->meghajtóbetüjel és elérési út modosítása.
Ennyi.
Ha cserélgetni akarod a meghajtók betüjelét akkor elöbb az adott eszközt le kell tiltani, vagy eltávolítani/ezt pontosan így fejből nemtom/. ezekután annak az eszköznek a betűjelét is választhatod.
Remélem segítettem.:)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Meghajtók betűjelei Windows alatt (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.