Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Patrik.Varga


Patrik.Varga
tag

Nagyszerű. Egy újabb csoda, csak jobb kezeseknek.. :W

(#2) Kansas válasza Patrik.Varga (#1) üzenetére


Kansas
addikt

Nekem ennek az elemesnek egy korábbi verziója van(ettől kb annyiban különbözik, hogy a görgője nem világítós), és hát pl. egy Logi G603-hoz képest gyalázatos az üzemideje... csak az segített rajta, hogy vettem bele 1,5V-os AA formátumú LiPo akksit(1600mAh) amit USB-C-vel lehet tölteni... előtte fosta magából a lemerült elemeket, olyan gyorsan merültek 2.4GHz-es kapcsolattal...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#3) ilor14 válasza Kansas (#2) üzenetére


ilor14
tag

Nekem G305 van, tegnap cseréltem benne lítium elemet, amire nem is emlékszem, hogy mikor raktam bele, mert olyan régóta benne volt :DDD

(#4) Kansas válasza ilor14 (#3) üzenetére


Kansas
addikt

Lehet, hogy nekem is az kellett volna... de a Basilisk tud BT-t is(nem rossz, ha laptoppal is használnád és nem akarsz vacakolni a dongle átdugdosásával), és jóval olcsóbb volt(megvételkor 15e) egy G603-nál, és funkcionálisan nem látom rosszabbnak, mint az volt. A Razer bloatware app-ot persze nem tettem fel.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#5) Knobber


Knobber
aktív tag

Nem rossz, de még várni kell amíg kicsit esik az ára. Fapados egeret fapados pénzért.

Logitech LightSpeed Hero G604 is ennyi, lényegesen több gomb lehetőséggel hero szenzorral.

Youtube: Knobber

(#6) Kansas válasza Knobber (#5) üzenetére


Kansas
addikt

Nem annyira fapados egér ez, a vezeték nélküli egerek túlnyomó többségénél még mindig messze jobb játékra.
Az viszont érdekelne, hol lehet ennyiért Logitech LightSpeed Hero G604-et kapni... ahol én néztem ott bőven drágább 80 ajrónál(30e), inkább 100 körül és afölött van(36-40e). A vicc az, hogy aki le tud mondani az RGB-s görgőről, az vehet sima Basilisk X-et 20-22e-ért...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#7) Knobber válasza Kansas (#6) üzenetére


Knobber
aktív tag

https://eger.arukereso.hu/logitech/lightspeed-hero-g604-910-005649-p625819656/
34 699 Ft-tól 12 ajánlat - Koknrétan a legolcsóbb ár most az Office Depot.

https://www.alza.hu/razer-basilisk-v3-x-hyperspeed-d7721100.htm
Előrendelésbe 33 790Ft

+ 1 - 2 ezer forint lehet bármelyik irányba mozgolódás , de alapvetően egy árba vannak.

+ a Sima basilisk 20ért az jó. Ha ez felváltaná azt és kb. beesne arra az árba akkor csábító vétel.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Knobber

(#8) wolfman válasza Kansas (#2) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem a V1 van meg ebből. Az a helyzet, hogy a munkahelyemen kidobott AA elemekkel táplálom, amikkel még 3-4 hónapot elzötyög. :D Komolyan mondom, ez egy csoda mennyi ideig bírja. Belerakom a valamiből kiszedett, lemerült elemet, nagyjából még 60-70%-osnak látja és eskü napi használat mellett még bírja amit említettem. Nálad valami baj lehet, mert a Logitech G703-asom is maximum egy hónapot bír egy töltéssel.

#6Kansas: Itt vettem HA-n az én Hyperspeedemet használtan 13eFt-ért patyolat állapotban, még a doboza is olyan volt majdnem mintha én bontanám ki először. Érdemes figyelni. 2db is van, második 18eFt volt! :D (Na, hát nekem ez az egér mocskosul bejön)

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) David888 válasza Kansas (#2) üzenetére


David888
tag

Basilisk V3 X Hyperspeed-em van. Egy elemmel (!) már két hónapja tolom, napi 6 órás használattal. Ezelőtt G900-at használtam, de azt minden héten töltenem kellett úgy, hogy a led világítást is kikapcsoltam. :)

PSN: SentineLHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.