Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect

Hozzászólások

(#751) maskimx válasza Drizzt (#734) üzenetére


maskimx
őstag

Azvagyok ;]

Egyszer már végigvittem, és ha mindent ki akarnék próbálni, ahhoz még vagy ötször kéne. Annyira nem jó sajnos :(
Maga a hangulat és a megvalósítás 10/10, de kevés a tartalom, ami miatt sokszor lehetne végigjátszani. Már másodjára elnyomtam a párbeszédek 70%-át, mert elsőre szinte mindent kipróbáltam. Így meg maradt a puszta harc, meg "mékózás" :)
Várom a kiegészítőt meg esetleg sdk-t, akkor indulna be igazán a tartalom gyártás, fanok részéről.

www.tacticalgamer.com

(#752) sasa134 válasza -kdM- (#748) üzenetére


sasa134
addikt

- nem a Therum színével van bajom, hanem a grafikai megvalósítással. Nem kell hogy Crysis dzsungel legyen rajta, de azért ilyen textúrákat, kérem szépen...kkhmm...

- onnan veszem hogy van rajta nyersanyag, hogy megjelenik az info-ablakban

- sztem hülyén veszi ki magát hogy csendben álldogáló embereket/lényeket gyakorlatilag fellökhetsz, nekik szaladhatsz és meg sem mukkannak.

- akkor is arcade-os sztem hogy pikk-pakk tied lesz a cucc ami kb 800 méterre lévő enemyn volt mielőtt kinyírtad. Az Oblivionban meg a Baldur's Gate-ben is szépen ode kellett sétálni érte. Casual shit.

Nem kell egyetérteni ám. Élvezd csak, én is azt próbálom.

Avanti Roma

(#753) -kdM- válasza sasa134 (#752) üzenetére


-kdM-
senior tag

van fogalmad rola hogy milyen eroforrast igenyel az alltalad elvart jatek? majd 10 ev mulva esetleg...addig pedig mutass (vagy csinalj) egy olyan jatekot ahol minden npc interaktiv es lehet vele beszelgetni

esetleg le mehetsz az utcara lokdosni embereket ha annyira reakciora vagysz

(#754) sasa134 válasza -kdM- (#753) üzenetére


sasa134
addikt

1991 óta játszom PC-n, előtte sok más géptípuson. Láttam már pár játékot. Majd mutatok neked is.

Addig játsz tovább és örülj. Te napszemüvegen keresztül játszol, elfogult és ostoba vagy.
Viszlát.

Avanti Roma

(#755) -kdM- válasza sasa134 (#754) üzenetére


-kdM-
senior tag

1991 óta játszom PC-n, előtte sok más géptípuson. Láttam már pár játékot. Majd mutatok neked is.

tudod ilyenkor szoktak tenyleges peldakat felhozni...de nem latom
vagod mi az az erveles? (szerintem meg a '91-es jatekfelhozatalt ne hasonlisd a maihoz plane miutan a grafikat is fikaztad)

most jottem ra, hogy veled felesleges vitatkozni, mivel keptelen vagy elfogadni barmilyen tenyt es te beszelsz szuklatokorusegrol (omg...)

mellesleg ha rendszeresen olvasnad a topicot vagy csak venned a faradtsagot, hogy visszaolvass nem irnal hulyeseget

koszontem (tovabbi "ervekkel alatamsztott" uzeneteket privatba)

[ Szerkesztve ]

(#756) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sziasztok! Ennek a játéknak az eredeti, legális verzióját fel lehet telepíteni egyszerre több gépre? (Pl. egy játékot 2 gépen játszani.)

(#757) hoax


hoax
aktív tag

Nah!
Végre megvettem én is...
De nem ám 8000-é!
Aki akar egy kicsit spórolni, az menjen a "Hülye azé nem vagyok!"-ba, és vegye meg 6999,-Ft-ért...!
Az a vicc, hogy ugyanaz a CD projekt-es termék olcsobb, mint a CD projekt-nél... :U

[ Szerkesztve ]

Don't panic!

(#758) Drizzt válasza WonderCSabo (#756) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Perszee, csak futtatni nem lehet, benn kell legyen a dvd. Vagy ha átpakolászod a dvd-t, mert közel vannak a gépek, akkor senki nem fogja levágni a kezed.
Na más spoiler!!!

Szóval beszélgetek Ashleyjel, s elkezd verset szavalni, nézem a válaszlehetőséget, a következők vannak: (iró neve), nem? Szereted a verseket?

És akkor meglátom alul a szokásos félig gonosz helyen levő választ: "Mi ez a szar???" :D:D:D

Amúgy meg lehet kettyinteni egy játékon belül több nőt is, ha ügyes az ember? Nekem úgy kezd körvonalazódni, hogy Liara, meg Ashley is sikerülhet.

I am having fun staying poor.

(#759) Drizzt válasza hoax (#757) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A Cdprojekt nem árul, csak kiad/forgalmaz, nem? Szóval megadnak egy ajánlott felhasználói árat, ed azt nem kötelező a boltoknak követni, saját boltjuk pedig nincs.

I am having fun staying poor.

(#760) hoax válasza Drizzt (#759) üzenetére


hoax
aktív tag

Igazad lehet...

Don't panic!

(#761) tiv83us válasza Drizzt (#758) üzenetére


tiv83us
veterán

SPOILER
A sajat team-en belul csak a Te altalad emlitetteket lehet megkuldeni, viszont a Citadel-en, ha ferfi karakter vagy es a Consort Chambers-ben segitesz a "madamon", akkor az o grabancat is el lehet kapni, bar kozel sem akkora virtualis elvezet, mint azt varnank...:U /Fele annyit sem mutatnak mint Ashley-nel vagy Liara-nal es fele annyi ideig sem.../.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#762) WonderCSabo válasza Drizzt (#758) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Bemountolom, azt meglátjuk, mi lesz.

(#763) whitezo88 válasza tiv83us (#761) üzenetére


whitezo88
nagyúr

SPOILER

COnsort chambersben eddig 2x voltam (most játszom végig2.-szor) de hiába csináltam meg a legjobban a küldetést, csak egy köszönetet kaptam, és semmi... mit rontottam el?
a másik 2 csajnál se volt semmi előző végigjátszáskor, bár nem is mentem rá a hajón a sok dumálásra.

még valami: ha nőt indítok kivel lehet összejönni? Kaidannal? mert nem hisem h a Turian vagy a Krogan pajtás nagyon tetszene neki ;]

[ Szerkesztve ]

(#764) zolomon17


zolomon17
senior tag

Hol van egyáltalán a Consort Chambers? :F

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#765) Drizzt válasza zolomon17 (#764) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Fellegvárban a kereskedelmi kamaránál, szerintem legalábbis.

I am having fun staying poor.

(#766) zolomon17 válasza Drizzt (#765) üzenetére


zolomon17
senior tag

Ma délután lesz végre egy kis időm játszani majd meglesem.

Gyűjtjük a trófeákat ;]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#767) Drizzt válasza WonderCSabo (#762) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem nem fog menni. Másolásvédelem.

I am having fun staying poor.

(#768) Bluegene


Bluegene
addikt

1.van képminőség különbség vista és XP alól?
2. XP alatt hogy lehet élsimítót rányomni?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#769) WonderCSabo válasza Drizzt (#767) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én is attól félek. De egy próbát megér.

(#770) zolomon17 válasza Bluegene (#768) üzenetére


zolomon17
senior tag

Nincs különbség a két oprendszer alatt.
Az élsimításra nem emlékszem :B

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#771) Romvr válasza Bluegene (#768) üzenetére


Romvr
őstag

1. Kötve hiszem hogy lenne. :(
2. Újabb ATI kártyánál mintha lenne valami trükk hogy driver-el ráerőszakolni az AA-t. De egy Google keresés talán többet tud mondani. :F

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#772) Xirtam


Xirtam
veterán

Fú gyerekek végre megvettem magyarul , és értem hogy mi is a történet ! 5 órát játszottam így vele , hogy magyar de a kódexben minden új információt elolvasok stb. Olyan szinten beleélem magam a világába hogy fúúú amíg eszek addig is nehéz letenni , nem hogy aludni!

Végre enyém a Normandi , negatívum talán csak az , hogy ugye unreal motor van alatta és no élsimítás , de valahogy maga a story a karakter ki dolgozotsága a szinkron fúú mindezt elnyomja ! :D

BioWare le a kalappal !

Tudtommal Trilogia lesz nem?

:C :R :C

Jaj el is felejtettem a kérdésem!
Ugye a csapatomba lesz még egy csaj, nah ő vele hol találkozok hogy tudom " megszelidíteni " ???? Válaszotokat köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#773) Drizzt válasza Bluegene (#768) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Van valami tweakguide, vagy hasonló nevű oldal, ott le van írva, driverben kell valamit ügyeskedni. Amúgy izgi, nekem is néha lefagy, de van olyan, hogy órákig semmi baja. Ez utóbbi másnak ment.

I am having fun staying poor.

(#774) Bluegene válasza Xirtam (#772) üzenetére


Bluegene
addikt

nekem is nagyon bejön, körály! :C
és fut a gépemen 60FPS-sel, VGA tunning nélkül, nagyon fincsi!
star wars feeling

a crysis is jó, izgi meg szép, csak szarul fut a gépeken(alacsony felbontás v alacsony fps)

a AC gyönyörű, jól fut, de uncsi

a Mass Effect jól fut, látványos és jól fut, brávó!

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#775) Drizzt válasza Bluegene (#774) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hol jársz? Lesz még hely, ahol azért nem lesz meg az a 60, de kb. a fele várható. :)

I am having fun staying poor.

(#776) Bluegene válasza Drizzt (#775) üzenetére


Bluegene
addikt

az elején a citadellben

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#777) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ejj, ez tényleg elég megunhatatlan. Eddig 19 játékóránál járok save alapján. Viszont már lett nagyon jó fegyverem, meg rakás pénzem.

I am having fun staying poor.

(#778) Xirtam válasza Xirtam (#772) üzenetére


Xirtam
veterán

Nah tegnap éjjel sikerült megtalálnom a DR nőt és így végre a csapatom tagja, mondjuk valahogy Williams hadnaggyal is állandóan a sex és a csók az állandó téma és a DR-nőnél is! :P

(#779) bishopx2


bishopx2
tag

Mass Effect

Szóval van egy olyan problémám hogy eljutotam ahhoz a részhez mikor megkapom a
hajom Andreson Kapitánytól mert ő visszavonult nah itt bemegyek a hajóba
és nem tudok mit csinálni a galaxis térképhez mentem de kiirja hogy özvegy
és rákattintok az egérrel akkor tovább megy és beadd valami csillagokat mert eddig
csak fekete kép volt de elistunik csak egy pillanatra jelenik meg a galxis réképe
és kigyó ...... ir ki aztán megint kattintok és tejut következik megint egy pillanatra megjelenik a csillagok de ismét eltunek és majd betöltés és ugyan ott vok mint eddig
már mindenkivel beszéltem a hajón meg a fellegvárba is..........

előre is köszönöm a válaszokat !!!!

Megjegyzés: olyan mintha nem birná megjeleniteni a galaxist de ez miért lehetne ??
DirectX Jun
8.6 driver
A gépem adatai láhatóak az adatlapomon...de most csak 2 GB van a gépbe
4 GB ram helyett ...........

van ilyen..

(#780) Szasinka


Szasinka
tag

Nah én is megvettem a cuccot. Nagy várakozással vetettem magam bele... Én a Baldur's gate jellegű rpg-ért rajongok és ezekután a harc nekem nagyon FPS (vagy inkább TPS) szerű. A KOTOR-nál még emészthető volt, hogy kiadtam, hogy hogyan üsse azt ütötte és a pause gombbal megállítva kényelmesen kigondoltam, hogy hogyan is kéne csinálni. Itt viszont nagyon akciódús az egész harci cselekmény (nekem a társak parancsal való irányítása is furcs főleg, hogy elég butácskák tudnak lenni) bár sokan biztos ezt jobban szeretik mint én. E van. A hangulat, grafika, beszélgetős részek (bár ez a mondatkiválaszósdi rendszer elég furcsa volt elsőre, miért nem volt jó az a) b) c) rendszerű megoldás?) viszont nagyon tetszenek, így nem bántam meg, hogy megvettem. Remélem a játék végéig kitart ez a hangulat és fent tudják tartani a feszültséget a sztoriban.

(#781) Romvr válasza bishopx2 (#779) üzenetére


Romvr
őstag

Probléma első oka: Nem boltban vetted meg! Mennyél és vedd meg!

Probléma második oka: Rossz (azaz régi) töréssel próbálkozol. Ajánlom a [MODERALVA] probléma megoldására mivel itt nem warezolunk. (sajnálom de ütnek a kezemre ha pontos segítséget adok)

[ Módosította: tiv83us ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#782) -kdM- válasza bishopx2 (#779) üzenetére


-kdM-
senior tag

szerintem vidd vissza a boltba, hogy csereljek ki

ez a tort jatek bugja

(#783) zolomon17 válasza Xirtam (#778) üzenetére


zolomon17
senior tag

Ne éld bele magad, hogy háremet gyűjtesz, egy idő után választani kell ;]

Megkerestem a matrónát a Citadell-ben, hát nem volt vmi nagy extra :DDD Bunkónak kell lenni és akkor kapsz a jótanács mellé egy "hátmasszást" is :))

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#784) zolomon17 válasza Drizzt (#777) üzenetére


zolomon17
senior tag

Én eddig 21 órát gyűrtem bele, Virmire után járok, 43. szint körül. Fegyverből most találom meg a VII-VIII. szintűeket, bár van bennük elég sok gyatra...
Pénzem meg mint a pelyva :DDD, de legalább nincs mit vennem belőle, mert a boltosok csak sz@rokat árulnak :))

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#785) Szasinka válasza Drizzt (#727) üzenetére


Szasinka
tag

Nem a shiftet kell nyomni, h szaladjon :F Harci helyzetben nekem elkezdett szaladni mint állat csak elég hamar kifáradt. Biztos sok a cigi... :))

(#786) zolomon17 válasza Szasinka (#785) üzenetére


zolomon17
senior tag

Nyomni nyomhatod, csak nem fog gyorsabban menni... ugyanis csak harci helyzetben van valódi sprint (storming). Egyéb esetben, az ahogy mozog a kari, az a futás (ahhoz képest van még a séta).
Persze lenyomhatod a shift-et bármikor, a kamera szöge a főhős vállához fog ugrani, a kép kicsit megnyúlik, de ennyi. Egyszer próbáld ki, hogy egy hosszú, üres folyosón előreküldöd a két társad, majd ha picit eltávolodtak, utánuk indulsz és lenyomod a shiftet. Úgy tűnik majd, hogy gyorsabban haladsz, viszont a két másik figurához nem fogsz egy hangyányit sem közeledni, ergo nem gyorsultál.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#787) Szasinka válasza zolomon17 (#786) üzenetére


Szasinka
tag

Aham. Én is csak harci helyzetben próbáltam, nyugiban nem. Ráérek én sétálgatni, legalább nézelődöm egy kicsit. A Witchernél azé nagyobb tempót diktál a kari szóval azután ez már nem zavaró itt. (Ott mindig kivont karddal mentem kínomban főleg a mászkálos küldetéseknél.)

(#788) DZs


DZs
senior tag

Sziasztok!
Telepítettem tegnap előtt a játékot. Indítom, fekete képernyő, homokóra, merevlemez dolgozik, eddig rendben, majd a gép kikapcsol. Valami kilöki a rendszert.
HW hibára gyanakszom, de hiába olvasom a hozzászólásokat, ilyen hibára nem találtam megoldást.

Valakinek volt hasonló tapasztalata?

(#789) bishopx2


bishopx2
tag

Kösz a segitséget már tovább is vittem.......

Üdv: Bishop

Megjegyzés: Kicserélték a boltban ;)

[ Szerkesztve ]

van ilyen..

(#790) Xirtam válasza zolomon17 (#783) üzenetére


Xirtam
veterán

Választanék én legszívesebben Williams-t de midig terelia szót meg , hogy feletessel nem jöhet össze! Kétlem , hogy ebből lesz hancur :( de akkor is fűzni fogom!

Amúgy Wrex történetei elég érdekesek , én úgy szoktam , hogy minden fő quest után visszamegyek a hajóra és beszélgetek velük de Wrex története és háttér story-ja valami fantasztikus meg amikor beszól az elenségnek :D Super Csapatból " Rossz Fiú " - ra emlékeztet :D Mr. T :D

(#791) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Igaz, hogy ezt a játékot csak 3 gépre lehet feltenni? :F És hogy internetes aktiválás szükségeltetik? És mi van, ha nincs is internetem?

(#792) zolomon17 válasza WonderCSabo (#791) üzenetére


zolomon17
senior tag

Semmi nincs net nélkül, nem köll a reg - de olvass vissza legközelebb :U

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#793) zolomon17


zolomon17
senior tag

DZs

Nem melegedik túl a VGA-d esetleg? :F Mert egy kicsit durva, hogy ki is kapcsol a géped... vinyód ép?

Xirtam

Fűzd csak tovább, előbb utóbb előáll a két suna a farbával :DDD

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#794) DZs válasza zolomon17 (#793) üzenetére


DZs
senior tag

Semmennyire nem indul a játék, hogy túlmelegítene bármit is. A többi új játék - Witcher, Assassin - futnak. A merevlemezekkel nincs gond.

(#795) Xirtam válasza zolomon17 (#793) üzenetére


Xirtam
veterán

Jólvan megyek osztom őket tovább aztán megkapják az ívet :D utána meg " A jó asszony mindig tudja , hol a helye " :D ;] :P

(#796) Romvr válasza Xirtam (#795) üzenetére


Romvr
őstag

Be küldöd őket gulyást csinálni a hajó konyhára? Úgy kell azt :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#797) Xirtam válasza Romvr (#796) üzenetére


Xirtam
veterán

Naná , ennünk csak kell! :D

Amugy remélem a 2. részben, több parancsot oszthatunk ki hogy hova mit mivel kit öljenek :D

(#798) tiv83us válasza DZs (#788) üzenetére


tiv83us
veterán

Vidd at egy haverodhoz, probaljatok ki ott. Ha ott is ezt csinalja, akkor irany vele vissza a boltba es kerjel cseret.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#799) Romvr válasza Xirtam (#797) üzenetére


Romvr
őstag

Én se bánnék egy olyan társrendszert amiben ha akarok akkor egyedül megyek. Most csak koloncok a nyakamon.
Illetve egy olyan harcrendszert hogy ha Biotikus vagy akkor nem viszel magaddal egy egész hátizsáknyi lőfegyvert, meg ilyeneket, hanem csak azt ami kell neked. Valamint ha éppen "erőhasználatot" csinálsz akkor nem vágja hadba magát az emberünk és az egész csapat. Ha már embernél tartok. Remélem a második részben már lehet fajt is választani (volus vagy hannar szeretnék lenni :DDD ), és azon belül a nemet. És ha még arcgeneráló is lenne mondjuk a Turiánokhoz... olyan sminkelést csinálnék hogy még én is megijednék magamtól. Jah és esetleg némi AA-t is tehetnének a játékba (nem elemről van szó :( )

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#800) Drizzt válasza zolomon17 (#784) üzenetére


Drizzt
nagyúr

SPOILER

Ha eléred az egymillió kreditet, akkor a beszerzőtsiztednél a hajón lehet venni mesteri fantom fegyvereket, ezek a legjobbak. A puska sebzése 320-as. Közelről szinte mindenkinek elég egy lövés, de messzire is jó.HMSWG VII-ről van szó.

I am having fun staying poor.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.