Hirdetés

2024. szeptember 16., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect

Hozzászólások

(#1451) jahrn válasza Doom (#1450) üzenetére


jahrn
senior tag

A gond az, h a kinetic exoskeleton NEM ad skill cooldown bonuszt, mig a kinetic buffer igen :)
Es a scram rail vs rail extenison problemara magad valaszoltal, az utobbi nemileg nagyobb dmg bonuszt ad. Sniper rifle eseteben nekem nagyon bevalt, teny hogy AR-be nem tennem bele.

[ Szerkesztve ]

(#1452) Doom válasza jahrn (#1451) üzenetére


Doom
aktív tag

Ezt nem vágtam fejből, de ennek a hátrányát veteran-on Soldier-rel nem éreztem :) Lehet, hogy majd hardcore-on, pláne Adept-tal fontos lesz... De én le is cseréltem a kinetic-et combat exoskeletonra, hogy legyen több resistem.
Ja, és az inferno-s ammo upgrade szerintem még elég jó, bár nem számoltam ki, lehet, hogy a tungsten +40%-a többet ér...

[ Szerkesztve ]

(#1453) jahrn válasza Doom (#1452) üzenetére


jahrn
senior tag

Igazsag szerint sosem jatszottam vegig soldier-rel, csak addig toltam vele amig unlockoltam az AR-t. Nem az en vilagom.
Az inferno ammo jo, de sok probalgatas utan arra jutottam h a legtobb fegyver eseteben jobb a Tungsten/Shredder parost cserelgetni.

(#1454) VIBO


VIBO
őstag

tsao

a központi rendszer manuális visszaálliitására milyen moodszer van?
ahol az elemeket kell vagy a 2es vagy 3as oszlopba áttenni
mee vhogy nem jön össze ....

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1455) Lui04 válasza VIBO (#1454) üzenetére


Lui04
aktív tag

Tess: 1 2, 1 3, 2 3, 1 2, 3 1, 3 2, 1 2, 1 3, 2 3, 2 1, 3 1, 2 3, 1 2, 1 3, 2 3

(#1456) rup1u5 válasza Lui04 (#1443) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"A pause rész közben tudod a kamerát is forgatni, ha a jobb gombot nyomva tartod."
Na basszus! Én meg úgy nyomtam végig elsőre, hogy erre rá sem jöttem! :DDD

(#1440) jahrn:
"... Gyurj medium armor-ra, Master Marksman-ra,..."
Ezt kifejtenéd nekem kicsit bővebben? Hogy tudok medium armor-ra gyurni? És mi az a MM.?

Még két örzőt meg kéne találnom, hogy meglegyen mind a 21.
Van valami térkép ezekről? Mi van akkor ha megvan mind a 21?

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1457) fpeter07


fpeter07
veterán

Végigvittem a játékot, kicsit sajnálom hogy vége van, mondjuk pont itt a 2. rész, de azt majd csak akkor próbálom ki ha olcsó lesz, ennyit megér :R
Utánna visszamentem a játékba, de hogy lehetne újra kezdeni? Vagy van még lehetőség a mellék küldik teljesítésére? :)
Fantasztikus játék volt, amolyan félig film :)

(#1458) Doom válasza fpeter07 (#1457) üzenetére


Doom
aktív tag

Újrakezdeni ugyanezzel a karakterrel úgy tudod, ha a Start New Game után existing ID-nál kiválasztod a karaktert, ekkor új játékot kezd vele.

(#1459) Sanya200 válasza rup1u5 (#1456) üzenetére


Sanya200
csendes tag

Örzök helyei ha jól emlékszem akkor:
Fellegvár toronyba van 4 egy az emeleten ahol a tanáccsal lehet beszélni ott ellehet menni oldalra bal vagy jobb már nem tom egy ott ahol a kohoku admirális van a sarokban ahol beszélgetnek egy meg a lépcső mellett a falon belül ahol a legelején garrus beszélt a végrehajtóval.1 meg ahol felvetted a küldetést. Akkor van még az utcán egy pár egy a fellegvár toronnyal szemben egy a fvéd felé talán egy az úrnőnél egy amellett nem sokkal a krogan szoborral szemben valahol meg az üzelti negyedben felmész a lépcsőn és balra.Akkor van a fluxban egy hátúl a játékgépeknél a klinika mellett a sarokban a piac felé a lefele vezető lépcső előtt vannak árúsok ott egy a sarokban a volu nagykövetségen az fvédnél ahol lemész a lécspcsőn az árúshoz ott is akkor az irányítóközpontban ahol van a magányomozó arrafele végig fel a lépcsőn és ott lesz egy oldalt akkop van az a drága bár ahol megkérnek hogy szerezz vissza bathia feleségének holttestét ott a bárpultos mellett van egy ajtó kimész és jobbra.Egy van még a fvéd fele talán asszem e fellegvár torony mellett lehet lemenni a lépcsőn le a liftel és ott majd lesznek egy csomóan lesz egy beugró balra és egy ott,Meg egy a hangáraknál a hajódra ahogy mész ott feljebb mész egy kicsit és ott is lesz meg még egy ahol talival találkoztál. Asszem ennyi.

(#1460) rup1u5 válasza Sanya200 (#1459) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Mindezt fejből? Nem semmi! :C

Közben találtam térképet: Itt jelölve van az összes.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1461) Lui04 válasza rup1u5 (#1456) üzenetére


Lui04
aktív tag

"Na basszus! Én meg úgy nyomtam végig elsőre, hogy erre rá sem jöttem!"
Én első végigjátszás során a felénél jöttem rá :D

Ezt kifejtenéd nekem kicsit bővebben? Hogy tudok medium armor-ra gyurni? És mi az a MM.?
Medium Armor: Képességek között a taktikai páncél fejlesztésén belül megtalálod. Ha megvan, akkor már hordhatsz közepes páncélzatot is.
Master Marksman (Mesteri Lövész): Ez meg a pisztoly fejlesztésén belül a legutolsó fok.

Még két örzőt meg kéne találnom, hogy meglegyen mind a 21.
Van valami térkép ezekről?

őrzők
Mi van akkor ha megvan mind a 21?
Küldetés teljesítve ;)

Szerk.: közben már látom találtál :)

[ Szerkesztve ]

(#1462) rup1u5 válasza Lui04 (#1461) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"Küldetés teljesítve"

Na jó de XP legalább jár érte? Mert ha nem akkor hagyom a francba.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1463) Lui04 válasza rup1u5 (#1462) üzenetére


Lui04
aktív tag

Jár érte.

(#1464) Sanya200


Sanya200
csendes tag

Hát mivel vagy 5x végigvittem alap hogy tudom fejből de egy sajna kimaradt :Y
Amúgy van egy érdekesség a játékban ha teljesíted az elején azt a küldit amivel egy elkor bíz meg akkor az úrnő ad jutalmul egy díszt azt a dísz addig nem hagyott nyugodni még rá nem jöttem mire való :P Van egy olyan küldetés amikor egy lezuhant szondát kell megkeresni de egy majom vagy mi ellopja az adatmodult ,na azon a pályán van egy protian rom a hegyekbe amit jelöl a térkép is és ott lehet felhasználni a díszt és kiderül hogy a protianok jártak a földön régen asszem.

[ Szerkesztve ]

(#1465) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Miért van az, hogy hiába viszem Talit magammal sosincs elég technical skill-em, hogy kinyissak dolgokat, megvizsgáljam a lezuhant szondákat vagy hogy használjam a terminált ami a Geth activity című mellékküldetés végén van a Solcrum bolygón?
Most emiatt nem jutottam hozzá hasznos infókhoz. Ha Tali sem tudja kinyitni ezeket akkor ki és mikor?

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1466) Lui04 válasza rup1u5 (#1465) üzenetére


Lui04
aktív tag

Kiosztottad Tali pontjait?

(#1467) rup1u5 válasza Lui04 (#1466) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Autón osztja. Csak magamnak sakkozom.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1468) jahrn válasza rup1u5 (#1467) üzenetére


jahrn
senior tag

Ez lessz itten a gond. Manualisra kell allitani.

(#1469) rup1u5 válasza jahrn (#1468) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Így már jó. :K

Azt be lehet valahogy állítani, hogy Wrex a karabélyt használja mesterlövészpuska helyett?
Nem értem miért azt használja ha nincs is hozzá skilje.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1470) fpeter07 válasza rup1u5 (#1469) üzenetére


fpeter07
veterán

wrex úgytudom hogy a sörétest szereti, space lenyomásával tudod állítani a csapattagok fegyverét

(#1471) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

hali!
egy gyors kérdés! :D melyik a legjobb kaszt ?:D mivel érdemes kezdeni ?

(#1472) rup1u5 válasza fpeter07 (#1470) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ennyi? Ott szoktam. Egyszer kiválasztom neki a sörétest és onnantól azt fogja használni?

(#1471) szn0rbi:
Én a katonát javasolnám. Elsőre azzal toltam végig és később nehézpáncéllal és felfejlesztett karabélyal nem volt ellenfelem. ;]
Most harci adeptussal tolom (azt hiszem az a vanguard? javítsatok ki ha tévedek) és ez annyira nem jön be. Nagyon hiányzik a karabély. Ezekkel a csiri-biri biotikus erőkkel meg én nem igazén tudok mit kezdeni. Lökdösődni szoktam és aztán fejlövések közelről. Végülis nem rossza csak fedezékről-fedezékre kell haladni taktikusan és nem gyorsba legépelni mindenkit mint a katonával.
Kíváncsi leszek a második részben változnak-e a képességek. Lehet most a végére megszeretem ezeket a biotikus varázsolásokat. :)

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1473) jahrn válasza szn0rbi (#1471) üzenetére


jahrn
senior tag

Kb ez az erosorrend:

1.Infiltrator/Commando+Hacking bonusz skill
2.Vanguard/Shock Trooper+Singularity bonusz
3.Adept/Nemesis (konnyu es normal szintre) Adept/Bastion ( hard es insane szintre)+ Assault Rifle bonusz

[ Szerkesztve ]

(#1474) szn0rbi válasza jahrn (#1473) üzenetére


szn0rbi
csendes tag

köszi!

steamen vásárolt mass effectet hogy lehet magyarositani ?

(#1475) fpeter07 válasza rup1u5 (#1472) üzenetére


fpeter07
veterán

Ha nem lett volna minden csapattagnak valamilyen különleges képessége, akkor sokszor megszívtam volna :) Bio néha pont jól jött

(#1476) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

valaki a steames kérdésemre válaszoljon lécci :S ha simán rámásolom a magyarositást a steam nem bannolja az accomat?

(#1477) olanor


olanor
tag

Sokadjára játszom végig az első részt , és talán most sikerült a legjobb dolgokat megtalálnom az eddigiek közül.

Csak annyi lenne a kérdésem hogy milyen a legjobb karabély illetve páncél a játékban ?

Nekem most ezeket sikerült megtalálnom : 1

2

és a végére a legjobb team ... [link]

(#1478) jahrn válasza olanor (#1477) üzenetére


jahrn
senior tag

Pancelbol mar latom megtalaltad a legjobbat. :) Mondjuk a Predator M/H is jo valasztas (nem osszetevesztendo a sima Predatorral), csak a Predator L kerulendo

Illetve Wrex eseteben ott vannak a Geth Armory fele pancelok (pl. Battlemaster) amik igencsak utosek.

Fegyverbol egyertelmuen a HMW X sorozat a legjobb, lvl50 felett megvasarolhato a C-Sec shopban vagy a Normandy-n.

[ Szerkesztve ]

(#1480) olanor válasza jahrn (#1478) üzenetére


olanor
tag

Értem köszi . Szóval akkor ennél jobb páncélt nem találhatok magamnak ? :)
Lehet hogy neki állok még egyszer és keresek mellé valami igazán ütős karabélyt.

(#1481) ollie válasza szn0rbi (#1476) üzenetére


ollie
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Nem fogja banolni, de nem tudom, hogy működni fog e.

***

(#1482) jahrn válasza olanor (#1480) üzenetére


jahrn
senior tag

Van 6-8 olyan pancel amit ugyan feltelepit a jatek, de ingame nem talalhato meg. Ezeket csak konzolbol lehet elohivni. Van kozottuk par utos darab.

Pl Spectre armor

A mesh mindeggyiknel ugyanaz (nincs kulonbseg light/hvy kozott sem, csak annyi h noi vagy ffi verzio), csak a textura meg a statok kulonboznek.
De a devek anno irtak h nem veletlenul nem kerultek be a jatekba, csak sajat felelossegre.
A masseffect.wikia.com-on megtalalod oket meg a konzol hasznalatanak leirasat is.

[ Szerkesztve ]

(#1483) olanor válasza jahrn (#1482) üzenetére


olanor
tag

Hmmm ezt az oldalt nem is ismertem , itt látom azért vannak ütős fegyverek. Nem olyan rossz ami nekem van de van jobb. ;]

Armor-ból meg marad ez , nem akarom console-ból nyomni.

(#1484) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok! Remélem nem súrolja a szabálysértési határ túlsó felét a kérdésem. Ha igen, elnézést, és egy erre járó modi vegye ki legyen szives.

Ma hozzájutottam egy eredeti bontatlan mass effect-hez. (CD Projektes, magyar feliratos). Az lenne a kérdésem, hogy "legálisan" ki lehet-e valahogy kerülni azt, hogy a DVD-t mindig be kelljen rakni?

Használtam a keresőt, de eddig csak nodvd crack-et láttam említeni, crackelni meg nem akarom, nem hiába vettem eredetit. ISO, majd daemon tools működik?

(#1485) csoli31 válasza DeFranco (#1484) üzenetére


csoli31
aktív tag

A második javítás által már nem kell a lemez. Innen letöltheted (mind a dlct tartalmazó első javítást, és a másodikat is). ;)

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#1486) DeFranco válasza csoli31 (#1485) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Wow... köszönöm! :R

(#1487) glutamin válasza csoli31 (#1485) üzenetére


glutamin
őstag

Na ez nekem is hasznos lesz. Tegnap kezdtem el játszani vele. Eden bolygót megnéztem.

Elég vegyesek az érzéseim a játékkal kapcsolatban. A sztori jónak ígérkezik, grafika sem rossz, az emberek mozgása viszont néha nagyon gagyi. Pl ahogy egy helyben forglódnak, mintha valami forgózsámoly lenne alattuk. Ezt igazán megoldhatták volna igényesebbre. Valamint nagyon kötött, csőszerű a páyla amin haladni lehet. Remélem később lesznek nyitottabb részek is.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#1488) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy hol találom a csillagtérképen a földet?
Mert van egy olyan mellékküldetés amikor, valami VI elszabadult és azt kellene kikapcsolni.
Nem találom a földet, nem tudom melyik rendszerben van.
Segítségeteket előre is köszönöm !!!!

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1489) Vistaboy válasza nemeth989 (#1488) üzenetére


Vistaboy
veterán

Már régen toltam, de ha jól rémlik, van egy Sol nevű rendszer. Az a mi rendszerünk.

MOD: Megnéztem: a Helyi Csillaghalmazban van, ott van a Sol, na oda kell menned. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1490) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hi! ugyan már tavaly is játszottam vele de csak megkérdem:
miért van az hogy ha Krogan ellenfél jön azt 2x kell megölni? levistzem életét, összeesik, majd feltöltődik és nyomul tovább. (a pajzsa nem)

(#1491) ForRedGlory válasza Vistaboy (#1489) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bakker, ezt én sem tudtam... Na ha végigtolom a Mass Effect 2-t és elkezdem elölről (vélhetően nem utoljára :D) mindkét részt, akkor megsasolom Solt :)

(#1492) SzalaiG válasza olanor (#1477) üzenetére


SzalaiG
addikt

Honnan tudod, h mikor melyik fegyverrel lőj? :F
A pisztolynak nagyobb a sebzése, mint a gépkarabélynak? :U

Általános ötletek?

(#1493) bpx válasza whitezo88 (#1490) üzenetére


bpx
őstag

azért mert krogan :)
harcias nép, nagy állóképességgel
első részben nem tudom van-e rá utalás, mert nem olvastam el mindent, de a másodikban egy párbeszéd során (Patriarch) szóba kerül pl. az is, hogy több szívük is van

[ Szerkesztve ]

(#1494) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mire jó figyelni a csapat összeállításánál?

(#1495) fpeter07 válasza SzalaiG (#1494) üzenetére


fpeter07
veterán

Technikai képesség magas legyen [garrus, később zorah (vagy hogy kell írni..)], meg egy másik "kasztú" ember, hogy ne ugyanazok a képességei legyenek mint neked.
Én így szoktam menni.

(#1496) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Amikor ellopod a Normandiát és utána mégy Sarennek, hogyan lehet bejutni utána a föld alá?

(#1497) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!

Ha valaki Ati kártyával nyomja, méghozzá HD4850el, akkor milyen driverrel érdemes?
Mert nekem sajnos fagyogat és erős a gyanúm, hogy VGA driver gond lehet. 9.9van fent és Xp oprendszer.

(#1498) ForRedGlory válasza 8nemesis8 (#1497) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen, ez ATI probléma szerintem is.
Nekem a Mass Effect két helyen fagyott, mindig ugyanott: amikor havas animáció volt (most meg nem mondom melyik pályánál). Úgy tudtam csak átjutni rajta, hogy levettem a grafot minimumra. Amúgy nekem a 9.12 volt fent, amikor fagyott, most a 10.1-es van fent. Ezzel igaz hogy a Mass Effect 2, de nem fagy. Azért írom, hogy igaz hogy, mert a Mass Effect 2 is fagyott a 9.12-es driverrel.
Talán javít a helyzete, ha leveszed az anizotrop szűrés (már ha magas az értéke), talán segít.

(#1499) 8nemesis8 válasza ForRedGlory (#1498) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi az infókat, habár nem értem miért kellene lentebb adni. Nem egy friss játék simán vinnie kellene, lehet megpróbálok egy frissebb verziót, 9.9es használok, mert még ezzel a driverrel voltak a legjobbak a kártyák. Most még felteszem a 1.02patchet hátha segít valamit.

(#1500) ForRedGlory válasza 8nemesis8 (#1499) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja igen, Patch. Érdemes feltenni, azt hiszem az 1.01a-ban van olyan, hogy javítottak random fagyásokat.

Hirdetés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.