Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) chicken


chicken
senior tag

Sziasztok,

a Fifa 10 topikban már leírtam a kérdést, de azt hiszem, nem feltétlen játékspecifikus a kérdés, úgyhogy idemásolnám:

"Egy ismerősöm megkért, hogy segítsek a 12 éves fiának, mert játszik a FIFA 10-zel, és menet közben megáll a játék - állítólag hibaüzenet nélkül. (windows 7 egy dell vostro 1015 laptopon). Teamviewerrel rámentem a gépre, és láttam, hogy már a dvd-nél olvasási nehzségei vannak. Rákérdezésemre azt mondták, hogy a lemez "nagyon karcos", mivel a gyerek nem vigyázott rá.

Kitaláltam, hogy csinálok egy iso fájlt, és gondoltam, majd Daemon Tools-zal vagy valamivel bemappelem, de utána derült ki, hogy a másolásvédelem miatt a lejátszáskor nem indul el, valami emulációs hibát ír ki. Mivel én nem játszom, próbáltam fórumokról összeszegetni, hogy mit kell csinálni, nem sok sikerrel. Kiírtam a képfájlt második próbálkozásra Alcohollal, ami fel is ismerte, hogy Securom valahányas védelem van rajta, meg még próbáltam ezt a DPM olvasási sebességet (itt már nem nagyon értettem, miről van szó) kétszeresre levenni, mert ezt írták, ennek eredményeképp iszonyú lassan lett kész a képfájl, de mind Alcohollal, mind Daemon Tools-zal ugyanaz az emulációs hibaüzenet jön elő.

Segítséget előre is köszönök!"

Lenne valakinek valamilyen útmutatója, hogy hogy lehet iso fájlt készíteni a gépre ilyen dvd-ről?

Köszi szépen
chicken

mens sana in campari soda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.