Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6) maniac


maniac
senior tag

Huh hat hol is kezdjem. Mint irtam sajna baratnom csutortokig lemondta a talikat, szoval nem tudom hogy most mi van. Csutortokon remelhetoleg kiderul hogy most mi van. Na de kozben kaptam 2 hivast is. Az egyik a 24 eves Evi a masikat pedig a 16 eves Zsofitol kaptam. Evi motorozik meg minden, nagyon jo fej csajszi, es elegge szimpi meg ugy nez ki hogy kolcsonos ez, es mar jo ideje ismerem, de hat ugye most a Gigivel jarok szal max dumalni fogunk. Ja Evi hivo, es a black metalt elegge eliteli - meg jo hogy black metalos vagyok :). Meg annyit kell rola tudni hogy mivel 24 igy mar gondolkodo leny - szvsz a lanyok ebben a korban kezdenek el gondolkodni, akarhogyis mondjak hogy a lanyok elobb ernek. Zsofi black metalos, depressziv hajlamu, es ugyanolyan lelkivilagu mint en. Tehat a kapcsolatokban ugyanugy parazik meg ilyenek. Na szoval kivancsi leszek hogy ma este mi lesz. Az biztos hogy a baratnomet megcsalni nem fogom ha kidob csutortokon ha nem. Mar csak nehany dolog kellene, ahhoz hogy jol erezzem magam, ezek sorrendben: cigi,sor,sor,sor,sor,sor,sor,sor,cigi. Na mostmar csak ezeket kene beszervalnom :). Egyebkent valami Rémember koncert lesz amirol fogalmam sincs hogy mi :).

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.