Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Malex3 károsultjai

Hozzászólások

(#1) raulgon8700


raulgon8700
csendes tag

Sziasztok
Gondolom mást is megkarositott malex3 felhasználó, és arra gondoltam,hogy fogjuk össze ellene, hátha több esély van a pénzünk vissza szerzésére.
Sajnos a rendőrség kb semmit nem tesz ilyen ügyekben...

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#2) V60 válasza raulgon8700 (#1) üzenetére


V60
aktív tag

Szia.
Úgy látszik, hogy én is beleestem ennyi év után egy ilyen dologba. Mivel károsított meg téged? Én processzort vettem volna.
Üdv Zola

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#3) raulgon8700 válasza V60 (#2) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Én ssdket...
Eléggé profin elő volt készítve ez a csalás, szóval gondoltam,hogy nem csak én voltam az áldozat.

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#4) V60 válasza raulgon8700 (#3) üzenetére


V60
aktív tag

Igen csak megtévesztő volt a jegelt hirdetések és az értékelés is a másik üzletelőtől akit azóta töröltek. Érdekes. :F

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#5) raulgon8700 válasza V60 (#4) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Na mindegy,ez van,beleszaladtunk.
Kérdés van e erre megoldás.
Valahogy nekem ez hihetetlen, hogy a mai világban szamlaszam alapján nem tudják elkapni a csalokat.

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#6) V60 válasza raulgon8700 (#5) üzenetére


V60
aktív tag

Még jó hogy előkerítem/-jük :DD Számlaszám alapján simán a rendőrség is előkeríti és máshogy is ki lehet deríteni kicsoda-micsoda. Mindjárt kiokoskodjuk mi is legyen.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#7) raulgon8700 válasza V60 (#6) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Nekem volt már egy ilyen esetem néhány éve, feljelentettem, majd kaptam egy papírt 2 hét múlva,hogy lezarták az ügyet.
Ezert nem vagyok túl optimista :)

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#8) gy.laci


gy.laci
csendes tag

Sziasztok!

Én videokártyát és processzort vettem volna.
Szerintem a számlaszámnak elégnek kell lennie a nyomozáshoz, bank a rendőrségnek kiadhatja az adatokat.
Az adatlapján még telefonszám is van, ami természetesen ki van kapcsolva.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9) raulgon8700 válasza gy.laci (#8) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Tettetek már valamilyen lépést megtalalni őt?

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#10) V60 válasza gy.laci (#8) üzenetére


V60
aktív tag

Szia. Persze, hogy elég lesz a számlaszám ami Szegedi fiók.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#11) V60 válasza raulgon8700 (#9) üzenetére


V60
aktív tag

Épp nekiáltam kutatni.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#12) DodiRyzen7 válasza raulgon8700 (#3) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

En szarabbul jartam :(
126500ft egy 5700xt :( :W

(#13) V60 válasza DodiRyzen7 (#12) üzenetére


V60
aktív tag

Ezek azért már nem aprópénzek ahhoz, hogy a rendőrség ne foglalkozzon vele. :(((

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#14) gy.laci válasza raulgon8700 (#9) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Szerintem mindenki jelentse fel, úgy nagyobb esély lesz megtalálni.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#15) V60 válasza gy.laci (#14) üzenetére


V60
aktív tag

A Hardverapróra ne várjunk / 1 hetet? Felesleges?

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#16) gy.laci válasza V60 (#15) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Igen, jelenleg felesleges 1 hetet várni.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17) DodiRyzen7 válasza gy.laci (#16) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

Semmi ertelme varni tenyleg
valaki jelentse fel őket es szoljon hogy vannak tovabbi karosultak is Szivesen megadom minden adatom nektek; de ismerve a “rend éber őreit” nem sok esélyt látok rá sajna Én sem... csak pénzt idő és sok utánna járás :(

(#18) V60 válasza DodiRyzen7 (#17) üzenetére


V60
aktív tag

Azért annyiba csak nem kellene hagyni, hogy lenyeljük és veszteségnek könyveljük el. :(((

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#19) raulgon8700 válasza V60 (#18) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Tegnap kb 40xer próbáltam elérni a rendőrséget, sikertelenül.
Mindenki jelentse fel szerintem, és talán komolyan veszik.
Számlaszám mindenkinél ugyanaz volt?
Malek Sándor
Raiffeisen Bank
12067008-01752351-00100009

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#20) DodiRyzen7 válasza raulgon8700 (#19) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

Jaja az volt bizony
en kajak feljelentem DE remélem a jard találja meg hamarabb mert ha nem én tuti ................ ;)

(#21) V60 válasza raulgon8700 (#19) üzenetére


V60
aktív tag

Igen az a szám. :(((

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#22) raulgon8700


raulgon8700
csendes tag

Ha nem találják meg,az azért lesz mert nem akarják,ez azért már nem csak egy ember,és nem kevés pénz...

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#23) V60 válasza raulgon8700 (#22) üzenetére


V60
aktív tag

Pontosan. Ha valaki már megtette a feljelentést, kérhetném, hogy miként intézte? mert én még nem csináltam ilyet. Köszönöm.
És ha kell valakinek az adataim stb... megadom szívesen. :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#24) gy.laci válasza V60 (#23) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Úgy hallottam, hogy már online is lehet feljelentést tenni.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#25) V60 válasza gy.laci (#24) üzenetére


V60
aktív tag

Akkor holnap utána is nézek.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#26) DodiRyzen7 válasza V60 (#25) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

szuper
bárkinek van érdemleges információja írjon rám nyugodtan vagy hívjon bizalommal ezen elértek: 0620/314-9406 Köszönöm :R

(#27) kisbéci


kisbéci
tag

Na, akkor nem csak nekem volt gyanús az ember :) azt a videokartyat es procit nekem is eladta :DDD :DDD

“On the first day, man created God” ― Daniel Delgado F.

(#28) gy.laci


gy.laci
csendes tag

Egy valamit azért nem értek:
Hogyan lehet valaki pár hetes regisztráció után prémium tag?

Ezt ki kellene érdemelni, értem én, hogy valaki ebből él, de akkor is.
Komoly változtatásokra lenne szüksége az oldalnak vagy a bankoknak, hogy a több nagyobb összegű utalások, legalább egy hétig zárolva maradjanak (szerintem).

Ti is ilyet kaptatok:
"A Prohardver lapcsalád alapelveinek, illetve a HardverApró szabályzatának megsértéséért regisztrációd figyelmeztetésben részesült a következő ok miatt:"

Mintha engem figyelmeztetnének, mert nem tartottam be a szabályzatot.

[ Szerkesztve ]

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#29) kisbéci válasza gy.laci (#24) üzenetére


kisbéci
tag

Sikerult az online feljelentes?

“On the first day, man created God” ― Daniel Delgado F.

(#30) gy.laci válasza kisbéci (#29) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Még nem próbáltam, kicsit várok, hosszú menetre készülhetünk.

Gondolom már olvastátok, régi cikk, de hasznos lehet:
A rendőrségi feljelentés menete

[ Szerkesztve ]

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#31) DodiRyzen7 válasza gy.laci (#30) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

Prohardver is erdekesen kezeli ezt a helyzetet
ugyanis mint szolgaltatonak nem varni kene hanem neki is feljelentest kellene tennie hogy az egyik “ugyfelet / felhasznalojat” megkarositottak... szerintem ez hogy igy jar el az ő goodwill-jet rombolja; nem tudom miert nem tesz tevekenyen ellene valamit..
amit mi tehetunk max egy csoportos feljelentes hatha
DE szerintem - bar ne legyen igazam nem sok érdemi előre lepes lesz a dologban... ha meg a sajat kezembe veszem (amit azivesen tennek!) az minimum onbiraskodashoz fog vezetni... szerintetek?

(#32) V60 válasza DodiRyzen7 (#31) üzenetére


V60
aktív tag

Én is így gondolom. És ezt a Prémium tagságot sem értem, X ideig nem is lehetne/kellene adni senkinek. Ez is simán megtévesztő volt eleve. :((

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#33) Chaser válasza V60 (#4) üzenetére


Chaser
titán

mennyi értékelése volt, ha nem titok?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#34) gy.laci válasza Chaser (#33) üzenetére


gy.laci
csendes tag

A képet még 21-e este mentettem le, mert már akkor gyanús volt, hogy kitiltásra kerülhet.

[ Szerkesztve ]

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#35) Chaser válasza gy.laci (#34) üzenetére


Chaser
titán

és ilyen tagnak van aki 1ft-nál többet előreutal?
ne már emberek
referencia:
nem 1, nem 2, nem 10, hanem legalább 50+ értékelés de akkor 5 év tagsággal - de az se baj 100+ értékelés és 10év tagság ha valaki 100e ft-ot előre akar utalni -
van egy tippem ugyanaz a tag aki strix 3070-et "árult" 150e ft-ért, azt jelentettem és kidobták, szintén "makói volt"
csak gondolkodni kellene néha és akkor kevésbé fájna
akit lehúzott nyugodtan feljelentheti, majd pár év pereskedés után még pénzt is láthat - ha emberünknél van miből behajtani -
esetleg a bíróság megállapítja a kártérítést polgári per nélkül, de pénz attól még nem lesz hamarabb
ez a "spórolűs" sokaknak drága lesz, akkor is ha a qrvaanyámat', gondolkodni kellene, az ingyen van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36) gy.laci válasza Chaser (#35) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Igazad van, de mindenkinek el kellett kezdeni valahol.
Szerintem inkább megelőzni kellene, vagyis olyan szabályokat hozni, hogy ezek az esetek ne fordulhassanak elő.
Ha mégis előfordul, akkor pedig a "csaló" érezze magát kellemetlen helyzetben.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#37) Chaser válasza gy.laci (#36) üzenetére


Chaser
titán

igen, én is elkezdtem
eszembe nem volt utalgatni - max olyannak akinek volt referenciája -
amit eladtam azt helyben, így indul az ember
majd amikor már van elég referenciája akkor utalnak is neki - aki pedig ilyen nimandoknak 1ft-nál többet utal nem tudok rá mit mondani -
a megelőzés ennyi:
gondolkozik a delikvens mielőtt átmegy madárba
ha nem tudja személyesen mgoldani akkor vesz máshol, akár drágábban, mert az biztos nem igazán drágább
az ilyen férgek csak a madarak miatt léteznek - ne haragudjon meg akit madárnak hívok, de azért gondolja át mire is gondol amikor egy nimandnak utal pénzt, egy értékelésre pár hetes reg-gel? -
ennek ennyi a szabálya, se utalás, se uv nimandnak, csak személyes
ha az nem megy akkor lapozni tovább

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) gy.laci válasza Chaser (#37) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Gondolom ezért van csak "eladóként" értékelésed... :)

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39) Chaser válasza gy.laci (#38) üzenetére


Chaser
titán

nem
x - sok - éve megváltozott a ph értékelési rendszere
addig úgymond nem hivatalos értékelések voltak, "piros pötty" alapon
amit önkéntesek - ph által megbízottak - adminisztráltak
utána megváltozott az apró arculata is és jött az új értékeléses rendszer - ami már szintén változott azóta -
régi rendszerben 300 értékelésem van a most látható mellé - ott külön nem bontotta le a "rendszer" hogy vevő vagy vásásrló voltál -
én már ezer éve nem vásárolok itt, max eladok, ezért nincs az új rendszerben vevőként értékelésem
egyetlen fogalmat kell használni netes vásárlásnál ami nem személyesen zajlik, a referenciát
de ezt értelmezni is kell
ez a "szabály", ezzel tudod megelőzni az ilyeneket, semmi mással
anno mikor más sok értékelésem volt és régóta tag voltam, ha postán ment business és az én értékelésemnél kevesebb volt a tagnak akkor megkértem küldje előre az árut, tesztelem, minden ok küldöm a pénzt
több mint 90%-uknak ez meg is felelt, mert volt már akkor is némi referenciám

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40) gy.laci válasza Chaser (#39) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Csak egy személyes kérdés:
Miért törlöd az eladott hirdetéseket?

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#41) Chaser válasza gy.laci (#40) üzenetére


Chaser
titán

nem titok
sose tudni a nagytestvér' mikor esik be ide
nem is ennyi értékelésem lenne ha mindig kérnék, egy "picivel" több
én azt szoktam kérni már egy ideje csak akkor értékeljenek ha negatív, egyébként ne - amiért szoktak is furcsán nézni ( : -
ha nagyon ragaszkodik hozzá valaki mert neki kevés van akkor oké, de akkor sem szívesen

szóval gondolkozni kell és nincs baj
jöhetnek ritka jó dealek, de akkor mérlegeljen az ember, megéri-e rizikózni nagy pénzt hogy némi aprót spóroljon? én mindig arra jutottam, hogy nem, nem éri meg
15 éve itt vagyok, 1ft-tal nem húztak le - talán egyszer volt egy monitor ami nem leírt állapotban érkezett és kábel sem volt hozzá, ezt kivéve -
más kérdés hogy pár m ft-om repült a levesbe akkori családtag jóvoltából, de abból is tanultam:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42) kisbéci válasza Chaser (#41) üzenetére


kisbéci
tag

Ha nem éri meg, hogy aprót spórolj, akkor miért adsz el ennyi mindent?
Szeretetszolgálat vagy, és olcsóbban adod, mint ahogy hozzájutottál?
:))

“On the first day, man created God” ― Daniel Delgado F.

(#43) gy.laci válasza Chaser (#41) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Szerencsére nem vagyunk egyformák, szerintem kockázat nélkül nem érdemes élni.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#44) Chaser válasza kisbéci (#42) üzenetére


Chaser
titán

vásárlásról volt szó
azért nem utalok el 100e ft-ot egy nimandnak, hogy esetleg spóroljak 10-20e ft-ot, mert ha nem jön be akkor -100e ft-nál tartok
kockázatelemzésnek hívják ezt a nagyok
de akkor sem utalok el ha 50-100e-rel olcsóbb a bolti árnál és nimand árulja, valahogy a kettő kombinációja nem túl jó omen
van amit beszerz ár alatt adok el, van amit felette, ezt a piac szabja meg épp mire mit dob a gép
sok mindent meg épp árában, de úgy hogy használom x időt, hónapot
mert akkor veszem amikor mélyponton van az ára, és amikor felmegy eladom, ennyi a nagy titok
aki nem szeret az it-ben nagyot bukni és van ideje vadászgatni az így csinálja - pláne aki pár nap alatt képes megunni valamit mint én -

szerk:
gy.laci
van a kockázat és van a hülyeség
e kettő között érdemes különbséget tenni
nimandnak pénzt elutalni hülyeség, nem kockázat:)
lehet ő a világ legbecsületesebb embere is, de amíg nincs referenciája addig nekem mindegy mit mond, az számít mások - és sokan - mit mondanak valakiről
ha valakinek sok a pénze egyszerűbb ha elégeti mint ilyen kétes kimenetelű mesékbe belemegy
az gyorsabb és még idegeskedni sem fog ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45) gy.laci


gy.laci
csendes tag

Még egy észrevétel, ami az oldalnak szól:
Miért lehet letiltani a hozzászólásokat a hirdetéseknél?

Aki nem bírja a kritikákat, az "normális" áron hirdesse a termékeit.
Ha lettek volna hozzászólások, akkor talán elkerülhető lett volna, hogy többen utaljunk ugyanazon termékért.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#46) Chaser válasza gy.laci (#45) üzenetére


Chaser
titán

prémium tagságnál "benne van az árban"
nem kellett volna utalnia egyikőtöknek sem, ennyi a megoldás továbbra is
időről-időre mindig jönnek csalók, mindig repülnek rá madarak
időről-időre ezeket az illetkések is elmondják, de mindig megismétli magát az a bizonyos történelem
nem védem a ph-t, de jelen esetben nem tudna mit tenni
feltüntetik hogy ne utalj előre soha - nyilván azt nem mondhatják hogy akkor esetleg ha van referenciája valakinek más a helyzet -

mit tegyenek még?
szóltak hogy ne, de ti akkor is

szerk:

volt régen csalós topik de nyilván bezárták már
legtöbbször ők voltak a hibásak, mert más volt a helikopter
én is meguntam volna

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#47) gy.laci válasza Chaser (#46) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Sajnos ez van a köztudatban, és még fel is hívják rá a figyelmet (főleg a csalókét), ami jelen esetben nem változtat semmin.
Alatta pedig már a csalás esetén teendőkről ír, aminek igazából meg sem szabadna történnie, ha nem utalnánk előre. :F
Inkább azt kellene kiírni, hogy nyugodtan utalj előre, csalás esetén megtaláljuk a tettest.
Alá pedig azt, hogy regisztráció során megadott adatok alapján azonosítható lenne az elkövető.

Lényeg: ez egy bűncselekmény, amit büntetni kell!

[ Szerkesztve ]

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#48) Chaser válasza gy.laci (#47) üzenetére


Chaser
titán

tegyetek feljelentést mindenképp, meg fogják találni a kis férget
mivel nem egyszeri eset és 50e ft felett is van, ez egyértelműen csalás bűncselekménye
- esélyesen sokadik regje és már bőven van rovás a számláján -
de:
ettől nektek pénzetek még nem feltétlen lesz

és ez nem a ph kötelessége, ők nem hivatalos szerv, csak egy szolgáltató - a felületet adja, de azért nem tud felelősséget vállalni ha valaki felelőtlenül viselkedik, és akkor sem ha felelősen, max a gondos emberkét kivágja -
ahogy jófogás, vakera, stbstb. sem fog nekiállni nyomozásnak
sem hatókörük rá, sem kapacitásuk

akármilyen névvel beregelhetett, csak egy emailt kell megadni
rendőrség majd számlaszám alapján megfogja - ha anyuka/hugi/akárki nevén van a számla akkor is -
valaki gyűjtse össze akiket megkárosított, és mindenki tegyen feljelentést, ennyit tudtok tenni
és ezt minél gyorsabban

szerk:
gdpr miatt ti a ph-tól semmilyen infot nem kaphattok a tagról, és nem is fogtok kapni
a bűnözőket sok minden védi, az áldozatot csak az előrelátása
anno pl aki meglopott ingyen kérhetett bármennyi másolatot a feljelentésemből, ha én akartam volna kérni akkor fizetős ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49) DodiRyzen7


DodiRyzen7
újonc

Chaser végig olvastam a hozzászólásaid - és tiszteletben tartom a véleményed - de szerintem azért nem kéne engem vagy bárkit ismeretlenül "madárként" emlegetni meg be szólni hogy gondolkodni ingyen van... ez a topic eleve nem azért jött szerintem létre hogy "megmondóemberek" másoknak be szóljanak annak ellenére hogy ez történt hanem hogy a TÉNYLEGES KÁROSULTAK tudjanak egymásnak segíteni vagy megvitatni azt hogy most mi legyen! kérlek ne menjünk át "személyeskedésbe" meg tegyunk a msikra ismeretlenül megjegyzéseket mert azt egyrészt utálom másrészt kikérem magamnak!

itt jegyzem meg prohardver az utóbbi időben mindenkit minden kis szir szarért figyelmeztet; akkor ezek ellen egy azonnali BANN vagy aki másoknak "beszólogat" annak miért nincsenek szankciók?

egyszer védtem meg magam itt amikor 3080akat árultam és pozitív értékeléseim ellenére nekem támadt valaki; le hordott minden megélhetési bünözönek és a halott anyukámat gyalázta... mire megírtam hogy ezért minimum szájon fogom vágni és hívjon fel / megbeszéljük személyesen még ÉN kaptam a figyelmeztetést fenyegetés miatt....

szóval eleve rossz az egész szankcionáló rendszer itt - szerintem - de ez csak az Én véleményem

ex rendőrként és orfk dolgozóként tudom hogy érdemben valóban igazad van Chaser DE azért lehetne kicsit finomabban bírálni másokat; valószínüleg le lettunk huzva és ezt a "tanulópénzt" be kell nyeljük hogy máskor 3x ilyen óvatosan járjunk el...

zárásként: mindenkitől azt kérem amikor másikot bírál elöbb nézzen picit magába; azt meg hogy ezen az oldalon a logikusan gondolkodók olcson vesznek és árréssel adnak el az teljesen rendben van évi 600 ezer ftig ha jól tudom... a saját pénzét mindenki úgy kockáztatja ahogy akarja; de akkor miért nem támadja meg az uzemeltető vagy a megmondó emberek azokat akik tobb ezer ertekelessel szerepelnek.... :)?!?!

szóval sok a furcsaság...
de nem megyek bele mert megint Én leszek elmarasztalva....

Mindenkitől azt kérem hogy ne menjen neki nyíltan másoknak mert az sosem okoz jó dolgokat illetve tartsuk tiszteletben mások véleményét és a földön fekvőbe ne rugjunk még bele 2t és oktassuk ki ;) akinek persze nem inge.... :)

szevasztok

(#50) Chaser válasza DodiRyzen7 (#49) üzenetére


Chaser
titán

elnézést ha "beszólogattam"
részemről ha én hülye vagyok - volt már rá példa -, akkor oda állok a tükör elé és közlöm magammal, hogy gratulálok b@szd meg, ez "szép" volt...hogy legközelebb ne legyek az
azt hiszem segítettem:
feljelentést, pénz nagy eséllyel nem lesz
legközelebb meg majd gondolkoztok
meg lehet keresni, leverni a veséjét, legfeljebb ha rosszul sül el kis csücsülde önbíráskodásért jobb esetben, rosszabb esetben sokkal több csücsülde súlyosabb dologért
nem éri meg
ilyenkor el kell könyvelni egy buktát aztán menni tovább, de pár fokkal okosabban
elnézést ha valakit megbántottam, néha kicsit nyers vagyok, de szemtől szemben sem tudnék erre mást mondani

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Malex3 károsultjai
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.