Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Malex3 károsultjai

Hozzászólások

(#51) DodiRyzen7 válasza Chaser (#50) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

abszolut igazad van
semmi baj
én nem haragszom / eddig sem haragudtam
De aki így lehúz másokat ahhoz lenne pár keresetlen szavam :K :D

(#52) raulgon8700 válasza Chaser (#50) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Nem az volt ennek az egésznek a lényege,hogy bárki-bárkit madárnak vagy bármi egyébnek nézzen,vagy bárki-bárkit bármiért is hibáztasson...Csak gondoltam,hogy hátha együtt többre megyünk,és talán van egy kis esély arra,hogy ha nem is kapjuk vissza a pénzünket,vagy bármi történjen az üggyel kapcsolatban.

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#53) gy.laci


gy.laci
csendes tag

Küldött valakinek a számláról vagy a termékről olyan képet, ahol látszik a szériaszám?

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#54) DodiRyzen7 válasza gy.laci (#53) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

Nem nekem nem
de szerintem senkinek sem
ennyire azért nem hülye
jól ki volt ez találva; szerintem figyelt mindenre DE Columbo felügyelő óta tudjuk hogy a bűnöző mindig hibázik!
ma beszélek egyik bankos ismerősömmel és utánna járok hogy a bank mikor / milyen esetben zárolhatja az adott számlát!
kellene valami nyom amin el lehetne indulni 🤔🧐

(#55) gy.laci válasza DodiRyzen7 (#54) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Szerintem feljelentés után, a rendőrség által zárolhatják a számláját.

A saját bankod kérheti az összeg visszautalását, de a másik félnek ezt jóvá kell hagynia.
Ennek költsége nálam 3.000.-be kerülne (Erste).
Akkor látok rá esélyt, ha más folyószámlájára kérte a pénzt.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#56) gy.laci válasza DodiRyzen7 (#54) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Az első nyomokat a Raiffeisen fogja kiadni, hiszen köteles lesz.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#57) DodiRyzen7 válasza gy.laci (#56) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

Ha egyaltalan foglalkoznak majd vele
lehet el sem kezdik majd vizsgalni csak megy majd /jon a papir 3 honap mulva hogy sehol semmi :(

(#58) Chaser válasza DodiRyzen7 (#51) üzenetére


Chaser
titán

nekem is lenne, csak jóra nem vezetne ( :

raulgon8700
madár - > rárepül a csalira
én nem nézek madárnak senkit, de aki rárepült az rárepült

feljelentitek aztán ennyi
nyilván nem gyökkettes', első dolga az volt amint pénz ugrott be a számlára azt le is vette
ha pedig gyökkettes, már régen látta ezt a topikot és azért vette le

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59) gy.laci válasza Chaser (#58) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Legyen ez az Ő gondja, ha kell ügyvédet fogadok, meglátjuk mi lesz belőle.
Mindent vissza kell fizetnie, ha kell hitelt vesz fel vagy elmegy dolgozni, ahogy mindenki más tenné.

Amúgy nem volt profi, mert csomag feladása esetén, kérnie kellett volna egy telefonszámot és e-mail címet, ezt nálam nem tette meg (sajnos későn vettem észre).

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#60) Chaser válasza gy.laci (#59) üzenetére


Chaser
titán

sajnos ez nem így működik a gyakorlatban
a bíróság megítélheti, illetve polgári perre is mehetsz
de ha nincs miből - értsd: nincs bejelentett munkahelye, ingatlan a nevén -, akkor nem tudod behajtani legálisan
van itt egy bánáti gyerek nevű tag - nem ez a nickje, polgári neve - , több év után talán bekerült valami pihenőre egy darabig
ő konkrétan a saját adataival csalt, elküldte szépen az igazolványa másolatát a "vevőknek", és mégis csak röhögött a markába, rengeteg embert lehúzott
valószínűleg teszi ezt a mai napig is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61) gy.laci válasza Chaser (#60) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Igen, halottam róla, amúgy sok értelme nem volt, egy életre elásta magát...

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#62) gy.laci


gy.laci
csendes tag

2021.02.02-án megteszem a feljelentést személyesen a rendőrségen, ha addig nem utalja vissza a teljes összeget.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#63) raulgon8700


raulgon8700
csendes tag

Én a héten feljelentést teszek,beszéltem a rendőrséggel.
Azt mondták tegye meg ezt a lépést az összes károsult.
Hát kíváncsi leszek,hogy mi lesz belőle.

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#64) gy.laci válasza raulgon8700 (#63) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Az lesz, hogy bárhol folyószámlát nyit, azt zárolni fogják.
A rá érkező pénzt, pedig a károsultaknak fogja utalni a bank, szóval nem ússza meg. :K

[ Szerkesztve ]

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#65) Mikki96 válasza raulgon8700 (#19) üzenetére


Mikki96
csendes tag

Sziasztok, engem is átvert, processzorral, de szerencsére csak egy 10-esem ment rá, elvből nem utalom az egész összeget már

Don't be a fanboy

(#66) DodiRyzen7 válasza gy.laci (#55) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

Ha szolsz hogy vannak tovabbi karosultak is biztosan “jobban” foglalkoznak majd vele Engem 126500ft-al vett le
ha kellenek az adataim itt a szamom ezen elersz:
0620/314-94-06
am fel kell jelenteni; aki ilyen szemetlada az ezt erdemli

(#67) V60


V60
aktív tag

Én a jövő héten megyek be a rendőrségre mert csak akkor érek rá. Nem fogom hagyni akármi is lesz a vége.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#68) kisbéci válasza V60 (#67) üzenetére


kisbéci
tag

Szintén.

“On the first day, man created God” ― Daniel Delgado F.

(#69) gy.laci válasza V60 (#67) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Elvileg kedden megyek, írok ha megvan...

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#70) Alpachino


Alpachino
veterán

Egy észrevétel az eset kapcsán, hogy 1 azaz egy pozitívval, miért nem utalunk előre soha senkinek, és telefonos egyeztetés nélkül soha semmit nem vásárolunk, bármilyen vonzó is az ajánlat :( Azért bátorkodtam ide írni, mert én is ennek a csalásnak az áldozata lehettem volna, de sajna megtanított már az élet, hogy apró ellentmondásokból, tévedésekből kiszűrjem a gyanús alakokat....Tehát, én is a meghírdetett 2060 supert szerettem volna megvásarolni Malex3 tól. Láttam hogy van telószáma és bőven piaci ár alatt hírdeti, azonnal fel is hívtam. Fel is vette (akkor még) és megbeszéltük, hogy személyesen átveszem, mondjuk akkor egy kicsit elbizonytalanodott a hangja, de semmi más gyanús akkor még nem volt. Gyorsan közölte is, hogy a vga nincs nála, mert ő egy tervező cégnél dolgozik Szegeden, a vga pedig az otthonában, tehát csak 4 után tudja átadni, miután hazaért.....még ez is hiető volt....csak hogy kértem tőle a jegelést is, nagy nehezen le is jegelte. ( Mellékesen jegyzem meg, hogy a hírdetés megjelenése után 3 percel hívtam fel, tehát nagyon nagy valószínűséggel én voltam az első, vagy is akik ezután a jegelt hírdetésre írtak, és utaltak, már biztos bukták a pénzüket)
A masodik apró hiba amiért gyanússá vált, hogy azt közölte felhív, miután hazaért, hogy mehetek a vga ért, mivel én is Makói vagyok, tehát hirtelen ő is az lett :) de közben megint rácsörögtem, miután feltette az 5700xt-t azt mondta azonnal mennek érte, egy szegedi srác 5 perc múlva már ott is lesz, mert az a vga bizám, láss csodát, már Szegeden van nála kéznél....kérdeztem is hogy lehet ez ? Megvolt a pontos magyarázat persze : ez a vga a cég tulajdona ahol dolgozik, és látták, hogy milyem jól és gyorsan eladta az övét, gondolták gyorsan leselejtezik és potom 130k ért rajta keresztül eladják... :Y persze 200.000ft feletti piaci ár helyett :D na ekkor már gyorsan váltott is hogy lesz több ilyen vga és sajnálja, hogy nem lehetett az enyém ilyen áron, de ígérte, hogy lesz még, mert a "cég" folyamatosan selejtezi ezeket az "elavult" vga-kat....
Az eredeti elképzelésnél maradva, 4 óra után 2060 s új leendő tulajaként "vártam" a hívását. Pesze hiába. 4.30 kor hívtam, de előfizető nem kapcsoható....onnam még legalább 3x hívás 6ig, de már az első után is tudtam, hogy ez nem kispályás és ez nem csak engem szívatott, hanem másokat átvert és nem miattam kapcsolta ki végleg a telóját.

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#71) gy.laci válasza Alpachino (#70) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Köszi, hogy írtál róla, tanulságos történet volt. :R

Amúgy több fórumtagnak küldtem PÜ-t, hátha véletlenül ismerné valaki, és esetleg jobb belátásra bírná.
Talán megelőzhető lenne a feljelentés is.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#72) raulgon8700 válasza gy.laci (#64) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Valószínűleg nem a saját nevén van a számla.
Na de mindegy is,felesleges találgatni, nem rajtunk fog múlni mi fog történni az üggyel kapcsolatban.

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#73) DodiRyzen7 válasza gy.laci (#71) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

En az ilyet jobb belatasra birnam az biztosan a kedve el menne ettol a mentalitastol orokre az tuti
ha valaki feljelentette hivjon mar fel legyci Koszi :R

(#74) raulgon8700 válasza DodiRyzen7 (#73) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Én ma megtettem a feljelentést.
Tegyétek meg ti is,hátha több sikerrel járunk.

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#75) V60 válasza raulgon8700 (#74) üzenetére


V60
aktív tag

Szia.

Mit kell vinni/csatolni a rendőrségre? Én is megyek majd.

Üdv Zola

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#76) raulgon8700 válasza V60 (#75) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Csak személyi, és a beszélgetés vele valamilyen formában.

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#77) V60 válasza raulgon8700 (#76) üzenetére


V60
aktív tag

Köszi.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#78) DodiRyzen7 válasza raulgon8700 (#74) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

neked mit mondtak? szerinted érdemben foglalkozni fognak vele?

(#79) pilu85


pilu85
őstag

Én ezt az utánvétes dolgot sem értem. I7 10700 helyett egy p4 procit kapsz mit tudsz csinálni aztán?
Feladta, súlyra egyezik...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#80) gy.laci válasza pilu85 (#79) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Utánvét még veszélyesebb is, érdekes módon mégsem hívják fel rá a figyelmet.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#81) pilu85 válasza gy.laci (#80) üzenetére


pilu85
őstag

Amiatt amit én írtam? Vagy miért?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#82) gy.laci válasza pilu85 (#81) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Nem, hanem a "soha ne utalj előre" szöveg mindenhol ott van, de az utánvétes átvételt meg sem említik.
Hozzászólásom az oldalnak szólt, hogy találjanak ki valamit, hogy kevesebb legyen a csalások száma (ha visszaolvasol, akkor nekem is volt egy-két kérdésem).

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#83) pilu85


pilu85
őstag

Engem is húztak le 2* is. Egyszer 20 egyszer 30 ezerrel kb. Mostmár nem tudnak, csak 100+pirosas tagtól vásárolok, meg aki régóta benn van. Aki becsületesen most kezdi itteni pályafutását azt bem irígylem, nehéz lesz pirosakat szereznie. :W

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#84) raulgon8700 válasza DodiRyzen7 (#78) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Semmi konkrétat, de talán pl IP cím alapján lehet némi esély rá.

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#85) gy.laci válasza raulgon8700 (#84) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Számlaszám és telefonszám is elég lehet kiinduló pontnak.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#86) V60 válasza raulgon8700 (#84) üzenetére


V60
aktív tag

És Te milyen formátumban vitted/mentetted ki a beszélgetéseket amiket vittél a rendőrségre?

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#87) raulgon8700 válasza V60 (#86) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Telefonommal fotóztam ott a helyszínen.

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#88) pilu85


pilu85
őstag

Egy momentum még a régi tagság meg sok piros mellé a soksok fórum hozzászólás. Számomra ott is látszik, hogy az illető nem lopni jár ide.

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#89) DodiRyzen7


DodiRyzen7
újonc

szevasztok

aki feljelentette ezt a tetvet esetleg tud mondani valami "bíztatót" vagy még ti sem tudtok semmit? :R előre is köszönöm

(#90) raulgon8700 válasza DodiRyzen7 (#89) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Sajnos semmi.

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#91) DodiRyzen7 válasza raulgon8700 (#90) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

szevasz
gondolom a rend éber őrei azóta sem tettek semmit? :F

(#92) raulgon8700 válasza DodiRyzen7 (#91) üzenetére


raulgon8700
csendes tag

Hali
Nem tudok róla semmi sajnos.

Már nem gyűjtöm a pontokat,köszönöm

(#93) DodiRyzen7 válasza raulgon8700 (#92) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

köszönöm
bármi infod van vagy lesz kérlek írj privátot
köszönöm előre is :R

(#94) kisbéci válasza DodiRyzen7 (#93) üzenetére


kisbéci
tag

Meg nekem is, kérlek!

Lehet, hogy az a legegyszerűbb, ha ide is írsz :)

“On the first day, man created God” ― Daniel Delgado F.

(#95) DodiRyzen7 válasza kisbéci (#94) üzenetére


DodiRyzen7
újonc

valami info a feljelentésről / erről a "kedves" kollégáról?
csak mondott már ennyi idő után valamit a rendőrség....?!?! :F

(#96) Mikki96


Mikki96
csendes tag

Amúgy srácok szerintem semmi sem lesz belőle, engem pár éve egy 100 ezres videókártyával vert át egy suttyó és hiába volt minden bizonyíték a kezemben, csak annyit mondott hogy meghackelték a gépét és nem ő írt nekem, nem tudta hogy küldtem neki egy 100-ast pedig az ATM kmaerája rögzítette, hogy amint megérkezett a pénz ki is vette. Elsikkadt az ügy, pedig évekig jártam utána. Most ennek a srácnak óvatosságból csak egy 10-es előleget küldtem, úgyhogy könnyen beszélek, de Magyarisztánban magasról szarnak az ilyen ügyekbe. :(

Don't be a fanboy

(#97) gy.laci válasza Mikki96 (#96) üzenetére


gy.laci
csendes tag

Gyorshajtásért sem fogok fizetni, mert azt mondom, hogy üldöztem a csalót, aki átvert engem.
Ennek nem így kell működnie, bízom az igazságszolgáltatásban.

A múlt: gy.laci felhasználónak 29 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#98) Mikki96 válasza gy.laci (#97) üzenetére


Mikki96
csendes tag

A remény hal meg utoljára, de nekem eddig csak rossz tapasztalataim vannak.

Don't be a fanboy

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Malex3 károsultjai
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.