Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HEro


HEro
tag

Hali mindenki! Már megint néha újraindul a gépem magától, pedig mar azt hittem hogy a bios frissítés segített, de ezek szerint nem! Multkor olvastam vmelyik topicban hogy ez lehet hogy a táptól van, egy codegen 300W-os tápom van, a gépben a lentebb írt konfig van +cd olvasó+író és csak egy vinyó! Ezt egy 300w-os tápnak szerintem bírnia kéne! Tudom hogy nem a legmárkásabb de nem gondoltam volna hogy a táppal lesz gond, már ha tényleg az a mumus! Ja és meg próbáltam úgy hogy csak az író volt bent, de 15perc War3-után újraindult!
A boltban szerintetek kicserélik garanciában?, És még az is baj hogy a 12V-helyett 12,8-at ad! (multiméterrel mértem) :O

:)

(#2) dzsoni válasza HEro (#1) üzenetére


dzsoni
senior tag

Ugyanilyen samsung ramokkal szívtam én is NF7-S-ben. Memtest hibátlanul lefutott, de a gép folyamatossan reboot-olt. Kicseréltem a ramokat és jó lett. Először azért mindenképpen próbálkozz egy tápcserével. Ha nem nyert akkor esetleg megpróbálhatod te is a ramcserét.

(#3) Alvin_ti4200 válasza HEro (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A 12,8V még elmegy, de én Codegen táptól nagyon fosnék, főleg egy ilyen konfiggal. Mindenképpen próbáld ki vmilyen márkásabb (azona, Coolink, Chieftec, Enermax, Thermaltake) táppal, hogy azzal is csinálja-e a hibát.

(#4) Alvin_ti4200 válasza dzsoni (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen, a másik dolog a RAM lehet még, főleg ha húzva van.

(#5) handair válasza HEro (#1) üzenetére


handair
csendes tag

Igen. Nekem is volt ilyen gondom. Már egy 400w-os Azona pörög vígan (és kifogástalanul) a gépben, úgy kb 1 éve. Szvsz cserélj erősebb tápra.

na.

(#8) HEro válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


HEro
tag

Nincs húzva!

:)

(#9) HEro válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


HEro
tag

Most a coolinkokat néztem szted kb mennyibe kerülnek? Az a 350W-os és egy ventis!

:)

(#10) dzsoni válasza HEro (#9) üzenetére


dzsoni
senior tag

Mennyit szánsz egy tápra?

Most vettem egy Chieftec 360-ast 13k-ért.

(#11) HEro


HEro
tag

Max 8e-t!

:)

(#12) HEro válasza dzsoni (#2) üzenetére


HEro
tag

Az a gas a ramokkal hogy először egy db 256Mb-os ramot kértem, de elcserélték a boltban! hogy vigyem vissza? :F A masik dolog hogy a haveroknak nincs DDR-es memóriájuk! A boltba meg azért nem akarom úgy vissza vinni hogy nem biztos hogy az a rossz!

:)

(#13) dzsoni válasza HEro (#12) üzenetére


dzsoni
senior tag

Előbb tápcsere. Ha az rendben van akkor ráérsz foglalkozni a ramproblémával.

(#14) HEro


HEro
tag

Ekkora makkert! Az egyik haveromat felhívtam hogy neki milyen ramjai vannak, sajnos csak SD, de az a lényeg hogy neki éppen most szállt el a tápja, és valszínu hogy megveszi, hisz az ő konfiához ez elég vagy nem? Ha rossz akkor nem akarom eladni! Szerintetek kb mennyit ér? még nincs 2hónapos! :)) :DD

:)

(#15) UHHH


UHHH
senior tag

Harom?!;]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#16) HEro válasza UHHH (#15) üzenetére


HEro
tag

Csak a táp újan 5700Ft! Sztem inkább 4e! vagy ez már irreális?

:)

(#17) sirály12 válasza HEro (#14) üzenetére


sirály12
őstag

Attól függ mien a konfigja. De ha kissebb mint a tiedé akkor add el bátran. És vegyél egy jó kis tápot magadnak. De valamien jobbat.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#18) HEro


HEro
tag

Az én konfigomhoz elég egy COOLINK AP350X táp szerintetek? (A névvel ellentétben csak 300W-os)

:)

(#19) sirály12 válasza HEro (#16) üzenetére


sirály12
őstag

A 4 az ok. Annyit elkérhetsz érte.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#20) HEro


HEro
tag

Az én konfigomhoz elég egy COOLINK AP350X táp szerintetek? (A névvel ellentétben csak 300W-os)

:)

(#21) LukE válasza HEro (#20) üzenetére


LukE
veterán

hát, ha nem éppen a héten lett volna szkrázikakúlinktápom [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=26647[/L] topik

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#22) HEro válasza LukE (#21) üzenetére


HEro
tag

Szted akkor 8-ért milyet vegyek? De egy márkás tápból elég a 300W?

:)

(#23) UHHH


UHHH
senior tag

Jo-jo, akkor 4, azt hittem, haveri alapon megszamitod neki 3-ban!:)
Fele'nk ez igy szokas...

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#24) Alvin_ti4200 válasza HEro (#22) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

E-connectnél van ennyiért Coolink 300W-os.

(#25) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#24) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

7.705 forint bruttóban és 3 év gari van rá.

(#26) HEro válasza UHHH (#23) üzenetére


HEro
tag

Nalunk is csak akkor nem nagyon lenne pénzem az új tápra! :(((

:)

(#27) HEro válasza Alvin_ti4200 (#25) üzenetére


HEro
tag

És ez a 300W elég?

:)

(#28) HEro


HEro
tag

Valaki már erre az utolsó kérdésemre is válaszoljon!
:o

:)

(#29) zsoltee10 válasza HEro (#27) üzenetére


zsoltee10
addikt

Elégnek kell lennie, de a helyedben a jövőre gondolva inkább 350-400-as tápot vennék, mert ezt a konfigot még elviszi, de akkor legközelebb megint tápot kell venned, és a 400W DTK, csak 10k körül van, tehát +2k, és a jövőben nem fogsz bukni az ügyön, mert tápot már nem kell venned.

(#30) deepwell


deepwell
aktív tag

a coolink 350Ap egy eleg jo tap !! sot ... Szerintem egy kategoriaval vagy kettovel jobb mint a 400W os azonam !

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=240&p=7[/L]

szerintem ez mindent elmond a taprol !
meg 430W ot is siman leadott ugy hogy a feszultsegek alig estek !

Framerate is LIFE !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.