Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) slug


slug
senior tag

Na már most van egy ilyen webkamerám, és kellene olyan pogram hozzá, ami csak akkor indulna el, ha mozgás van, és persze egyből elkezdene felvenni. Ha van ilyen, akkor linket pls. köszi

(#2) slug válasza slug (#1) üzenetére


slug
senior tag

Hozzá se szagol senki?

(#3) biker


biker
nagyúr

én láttam ilye, cirka egy milla volt kamerákkal együtt a szett :DDD

biztonsági felügyeletre volt alkalmazva. azt is beállíthattad, hogy hol érzékeljen, pl a függöny mozgásterét kivetted, és az ajtóét meg nem, és akkor huzat sem izgatta...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) slug válasza biker (#3) üzenetére


slug
senior tag

Ez nem került 1 millába! :DDD

Na szóval nincs meg hozzá az eredeti program, és azzal lehetett, de már sehol nem találni!

(#5) Gregorius válasza slug (#4) üzenetére


Gregorius
őstag

Itt is van egy Logitech QC Express, az eredeti szoftverrel együtt. Csak épp a mozgásérzékelő funkciót hagyták ki belőle. Szoftver feltelepül, és ahol a ''dokumentáció'' írja, hogy ott kéne lennie, ott nincs semmi ilyesmi. :(((

És tényleg nem került 1 millába :D

(#6) slug válasza Gregorius (#5) üzenetére


slug
senior tag

na nekem is ez a problemam, mert nem talalom ezt a helyet, az eredeti softverrel meg lehet vhogy csinalni, csak mashol lattam, es nemtudom hogy hol! szoval kellene egy kis segitseg!!

(#7) supercow


supercow
őstag

Nekem van egy ősrégi Logi Quickcam VC USB kamerám, a bátyám nemrég vett egy újabb Logitech kamerát, és az ahhoz adott CD-n van ilyen funkció, a kamerához adott szoftverben. Érdekes, hogy az ő cd-je ment nálam is, vagyis a program ment ezzel a kamerával is, és volt benne megfigyelősdi, mozgásérzékelés+.avi mentés.
A lényeg: szerezz egy új Logitech CD-t, mert azon van amit keresel.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#8) Lortech


Lortech
addikt

Ehhez a géphez (Logitech quickcam express) kellene hosszabítókábel. Egy barátnőmnek kéne... nem tudom, hogy milyen a kábel, még nem láttam, szóval ha valakinek ilyen van akkor megírhatná, hogy miféle. Minden megoldás érdekelne...

Thank you to god for making me an atheist

(#9) Lortech válasza Lortech (#8) üzenetére


Lortech
addikt

UP... :F

Thank you to god for making me an atheist

(#10) Lortech válasza Lortech (#9) üzenetére


Lortech
addikt

Közben rájöttem, hogy butaságot kérdeztem...mert USB-s hosszabítókábellel meg lehet oldani biztosan, már csak kéne egy kölcsönbe...

Thank you to god for making me an atheist

(#11) Csirkeh


Csirkeh
csendes tag

Egy ilyen Quickcam Expressel rendelkezem éni, és valamitől akadozik az MSN-en, ahhoz képest hogy én is és a partner is ADSL-el rendelkezik... Erre tud alaki mondani valamit ?? :Y

CSIRK€H

(#12) Flashy válasza Csirkeh (#11) üzenetére


Flashy
veterán

a másikban már próbáltak tippelni. adsl uplink 100kbit, az kb 12kbyte/sec, ennyit visz át egy másodperc alatt. ebbe kell beleférnie minden forgalmadnak, amibe beletartoznak a befele jövő forgalom acknowledge üzenetei is. ja és ha 12 fps-t akarsz akkor 1kbyte lehet egy kép, ami 1024 byte lenne. na?

(#13) Csirkeh


Csirkeh
csendes tag

Akkor most mi lehet a megoldás??
Milyen net kell ahhoz hogy akadozás nélkül lássanak és lássak másokat? :))

CSIRK€H

(#14) Flashy válasza Csirkeh (#13) üzenetére


Flashy
veterán

nincs megoldás, ez van. lehet erősebb tömörítéssel próbálkozni, a mai gépek már elbírják, de hogy adsl-en felfele igazi folyamatos video ami rendes felbontású, az még nem. nem fér bele.

(#15) lapa


lapa
veterán

üdv. van egy logitech quickcam messenger webkamera beépített mikrofonnal. a gyári driverrel a mikrofon telepítésekor hibaüzenet jelenik meg és a mikro nem működik. másik gépen ugyanez, harmadik gépen gond nélkül megy. minden ötletet köszönök.

(#16) kexx


kexx
csendes tag

hello!

nem tudja valaki hogy lehet kikapcsolni, hogy a Logitech drivere ne allitgassa a mikorfon erzekenyseget? picit zavaro, hogy azt akarom, hogy az egesz szobaban hallhato legyek es kozben zenet is hallgassak, de a driver ugy dont, hogy marpedig o lehallkitja a mikrofont! legujjabb driverem van!

DURON 800 rules the world! | anima for prezident! | http://webvilagbeke.uw.hu

(#17) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Sziasztok ..egy kérdésem lenne hozzátok, Logitech QuickCam Go hoz szeretnék Drivert..mert ismerösöm eltörte a Cdt :F aztán nincs sehol driver..ha valakinek van..lécci vegye fel velem a kapcsolatot..msnen. elöre is köszi :R

(#18) _stick_


_stick_
őstag

Üdv!
QuickCam Messenger-t szeretnék venni, beépített mikrofonnal kerűl ~6800Ft-ba. Namár a képminőseég az olcsóbb típusó logitechekbe sem rosszabb semmivel. Ami engem érdekel, hogy a beépíthető mikrofon megéri-e a plussz ~3000Forintot. Tehát elég erős-e ahhoz, hogy ne kelljen levennem a monitorról és a szám elé tartani, vagyis az ''egészséges'' 50cm határon is fogja-e jól amit beszélek?

(#19) WonderCSabo válasza _stick_ (#18) üzenetére


WonderCSabo
félisten

1m-en belül is jó lesz. Sőt. Nekem ment már 3 méterről is. Igaz nem Logitechhel és maxra felraktam az érzékenységet.

(#20) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Nekem egy Logitech QuickCam CommunicatenSTX-em van, az a problémám, h amikor feltelpítem a drivert+programot, onnantól kezdve a windows 5-ből 1-szer tölt csak be, amúgy a töltőképernyő után feketére vált és kész. Ha leszedem onnantól megint jó... Egyszer régebben letöltöttem vmi másik verziót, azzal működött, mindaddig amíg nem frissítette magát, akkor megint rossz lett. Most viszont hiába próbálom ezt a letöltött verziót, nem jó.
Valaki tudna segíteni?

(#21) puncspuding válasza petyus_ (#20) üzenetére


puncspuding
csendes tag

Nem jó ez a driver. A problémámat vázoltam egy másik topicban is, leírom itt is, hátha valaki tud segíteni: Quickcam Communicate STX Plus-om van. Emellett SB Live 7.1 hangkártyám. A gond az, hogy amikor bedugom a webkamerát, akkor a hangkártya driverét elrontja, vagy azzal interferál, mert onnantól kezdve csak az első két hangfal szól. A hátsók helyett is. Csak a hangkártyadriver újratelepítése oldja meg, de csak addig, amíg újra be nem dugom a webkamerát.

(#22) Pacák válasza puncspuding (#21) üzenetére


Pacák
senior tag

A legelső sb live és az stx plus ugyanígy nem komálja egymást. Egyszerűen muszály kihúzni a kamerát, akkor jó minden. Ha be van dugva, akkor hajtépés van még játékok alatt is. Véletlenszerűen, kivédhetetlenül. Sógornak valamelyik újabb sb hangkártyája van, most nem ugrik be a neve, de asszem nem audigy - nála jó az ugyanilyen kamera. Hajtépés...

Megvan X-Fi -je van sógornak - tudom, abból is van egy kazalra való altípus...
De nem fogok hangkártyát venni...

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#23) Pacák válasza Pacák (#22) üzenetére


Pacák
senior tag

Ennek a kamerának a saját szoftvere közölte, hogy nincs frissebb verzió. Kézzel sikerült a 10.x verzió helyett egy 11.5 -öt találni. Kis ideig nyugi volt, aztán egy ablak felnyitására bereccsent a hang...

Nem vágom ki, csak kerékbe töröm, ha nem működik velem együtt.;]

Nuclear launch detected

(#24) Pacák válasza Pacák (#23) üzenetére


Pacák
senior tag

A 8.48 -as driver verzió megint nem jó. Még nem ismeri az STX Plus -t. :(

Nuclear launch detected

(#25) Pacák válasza Pacák (#24) üzenetére


Pacák
senior tag

Rájöttem a megoldásra! :DDD

Tökmindegy, hogy 11.5 vagy 10.X driver -t rakok fel. Az install végén az eszközkezelőben letiltottam az USB -s mikrofont, ami a kamerában van. Továbbá kikapcsoltam a visszhangmentesítő eljárást a kamera vezérlőprogijában. - Ez már csak parnoia volt részemről. Az USB -s mikrofon olyan egyébként mint egy fél hangkártya - és csak bekavar a rendszernek. Tegnap este óta öröm és boldogság. Rengeteget beszéltünk az öcsémmel és apósékkal is msn -en keresztül. :D

Öröm és boldogság. Fene se gondolta volna, hogy ilyen egyszerű a megoldás. Véletlenül jutottam el ide. Az alapja az volt, hogy már anno a Philips is csinált usb és analóg csatlakozással hangfalat... analóg csatin csak sima hangfal, de usb -re rádugva meg hangkártyaként látszik az eszközkezelőben. Gondoltam mi lenne, ha az usb -s kameramikrofont is egy fél hangkártyaként látja a rendszer, ami bekavarhat. Ééééés lőn. :)

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#26) G.A. válasza Pacák (#25) üzenetére


G.A.
aktív tag

pü ment

ja, még annyit hogy az alaplapi integrált hangkártyát is ki le kéne tiltani(tiltás elég vagy eltávolítás)?

[ Szerkesztve ]

(#27) Pacák válasza G.A. (#26) üzenetére


Pacák
senior tag

A sógornak kezdetektől nem volt baja. Most sincs. Írod a privátban, hogy nálad van soundblaster Xfi is. Ha ezt használod, akkor az alaplapi integráltat már a bios -ban tiltsd le! Minnél kevesebb eszköz legyen egyszerre egy célra.

Bios fügő, hogy hol - szóval search&destroy. ;]

Ha mégsem tudod bios -ban letiltani, akkor a win eszközkezelőjében tiltsd a felesleges alaplapi hangot. :)

Nuclear launch detected

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.