Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tibor_


Tibor_
csendes tag

Kétségbe esve láttam, nincs külön linux téma, így rögtön nyítok egyet.....
egyik chat ismerősőm kérdezte melyik distribuciót válassza én nyögdécseltem, hogy suse, az sose, a mandrake megromlott, és a ubuntu meg kivándorot a woodooval.
Amniért tényleg nyitottam ezt a témát, az, hogy milyen distribuciót válaszak, ami a sarge és ubuntu között állna elméletben, az ubuntu szép, a sarge használható, (pc-re egyiket se raknám ;) ) komolyan egy distrubició neve érdekelne csak válaszként.

(lehetőleg letölthető, általam még nem említett distrib érdekelne)

Köszönöm, hogy hozzászóltál

[Szerkesztve]

Tibi

(#2) _Petya_ válasza Tibor_ (#1) üzenetére


_Petya_
őstag

Üdv!

Csak 581 linuxos téma van: [link]

Használd a keresőt!

Petya

[Szerkesztve]

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#3) Tibor_ válasza _Petya_ (#2) üzenetére


Tibor_
csendes tag

okok..értettem, igenis...csak nincs külön főtéma :), külön további témakörök operációs rendszerenként

Tibi

(#4) Tibor_ válasza Tibor_ (#1) üzenetére


Tibor_
csendes tag

Nagy problémám az, hogy ftp http szervert is akar az illető, és olyan legyen, hogy x-elni, és igen/nemelnie (y/n) kelljen, mindezt ráadásul grafikus felületen (ubuntu servert ajánlottam neki az nem felelt meg. és engemet is érdekelne, van valamilyes debian alapokra épült nagyon, nagyon felhasználóbarát distribució)
Gentoo linuxt még nem volt szerencsém felinstalálni, és megnézni

Tibi

(#5) Forest_roby válasza Tibor_ (#4) üzenetére


Forest_roby
őstag

Légyszíves itt:[link] tedd fel a kérdéseidet!

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#6) Batman válasza Tibor_ (#4) üzenetére


Batman
őstag

Hello!

Tényleg van sok linux-os topic, van külön átfogó topic és a népszerübb disztrók mindegyikének van topicja.

Légyszives azok közül a neked megfelelőben tedd fel a kérdésed, ezt a topicot zártam.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.