Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  LG GSA-4163B A105 DL DVD imgburner hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vitaliyplay


vitaliyplay
csendes tag

Sziasztok!
Az XboX 360 konzolomra szeretnék játékokat kiírni. Láttam pár videót youtube-on, hogy hogyan kell megcsinálni. A progikat megszereztem, játékot letöltöttem, csak az írásnál akadtam el.
Itt egy kép a hibáról:

Valamikor más hibát ír, csak arról nincs képem mivel elb*szta az egyetlen doublelayer dvd-met az imgburner és elfelejtettem printscreenelni :$
Hiba: set l0 zone capacity failed;
A DL DVD amire írni akartam:

Amikor betettem a dvd-t a meghajtóba, a vindóz jelezte hogy üres dvd, tehát (szvsz) nem azzal volt a baj.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#2) kételkedem válasza vitaliyplay (#1) üzenetére


kételkedem
addikt

Több okból sem fogsz ebben a témában segítséget kapni, amikből az a legfontosabb, hogy warezhez semmilyen formában nem nyújtunk segítséget!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3) vitaliyplay válasza kételkedem (#2) üzenetére


vitaliyplay
csendes tag

Nem muszáj segíteni a másikon. :O

[ Szerkesztve ]

(#4) kételkedem válasza vitaliyplay (#3) üzenetére


kételkedem
addikt

Cinikusan annyit is írhattam volna, hogy a vásárolt játékokkal nem lenne ilyen gondod!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5) vitaliyplay válasza kételkedem (#4) üzenetére


vitaliyplay
csendes tag

dehát én csak segítséget kértem. különben itt nem a játék a lényeg hanem az adat írása. ha másnak lenne ilyen problémája ezek szerint ebben a témában nem találna megoldást, nyitna egy újat ugyan ezzel a hibával akkor jól letolnák hogy "Deháát már van egy ilyen téma!! miért nem odaírtál?? szégyeld magad kisfiam!"
nem vitázni jöttem ide, és te?

(#6) kételkedem válasza vitaliyplay (#5) üzenetére


kételkedem
addikt

Tételezzük fel, hogy adatot szeretnél kiírni DL lemezre, de hibaüzenettel kidob a program.
Több ok is lehet.
- nem jó az író
- nem szereti az író a lemezt, amire írni szeretnél
- nem megfelelően van paraméterezve az író program
- stb stb

Tételezzük fel, hogy nálad az íróprogram paraméterezése nem jó. Ha az itt leírtakat alkalmazod, talán nagyobb sikerre számíthatsz!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7) vitaliyplay válasza kételkedem (#6) üzenetére


vitaliyplay
csendes tag

Hát épp ez az. Mindent így csináltam, mégis hibákkal dobál. Az író támogatja a DL-t, utána olvastam. CD-t, DVD-t olvas és ír hibátlanul már évek óta, szóval nem ez lesz a gond. Más (főleg külföldi) fórumokon is utánanéztem a témának de az első hozzászólásnál valahogy megakadt a dolog és senki se tudta a megoldást. Arra gondoltam hogy a DL DVD-t nem szereti (márka). Talán butaság... de valahol Dual Layer-nek, valahol Double Layer-nek említik. Van különbség a kettő között?
OFF: Köszi a segítséget. :B

[ Szerkesztve ]

(#8) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Tegyük fel, hogy az adatok, amiket a lemezre szeretnél írni, azok legálisak.
Ebben az esetben fáradj át a linkelt topikok valamelyikébe.
- Probléma a DVD/CD íróval
- Dvd írás hiba

Warezzel kapcsolatban nem fogunk segítséget nyújtani, lévén az alapelvek tiltja a warezt.
Ezt a topikot bezárom.

Harrrr!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  LG GSA-4163B A105 DL DVD imgburner hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.