Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adam526


adam526
tag

A téma magáért beszél, ti hol vettétek a telefonjaitokat?

(#2) canniball válasza adam526 (#1) üzenetére


canniball
nagyúr

Khmm, khmm...a Budapest-et mintha nagy betűvel írnák (mint minden egyes település nevét)... :U

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3) Viktor77 válasza canniball (#2) üzenetére


Viktor77
titán

A fórummotor nem engedi, csak az első betűt nagynak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) canniball válasza Viktor77 (#3) üzenetére


canniball
nagyúr

Sorry, ezt nem tudtam. :B (Akkor kell egy új fórummotor! ;])
Remélem nincs harag!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5) bLaCkDoGoNe válasza adam526 (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban az XXL GSM boltban vásároltam. A Liszt Ferenc térnél (az Andrássy út térrel szembeni oldalánál), ill. az Oktogonnál abban a pincehelyiségben volt boltjuk. Három nagydarab kopasz fickó, de nagyon rendesek, a telefon a mai napig megy, amit ott vettem anno, adásvételivel, mindennel.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) adam526


adam526
tag

Nincsen harag:B
Az xxl-gsm-et én is néztem, de sztem nem a legolcsóbbak közé tartozik, és nincsen sehol sem kiírva, hogy nettó vagy bruttó
a honlapjuk: Bővebben: link

(#7) looser


looser
addikt

(Lehetőleg) új telefon után nézelődök, s ráakadtam a Használt GSM oldalára, azon belül is egy Leila GSM nevű cégre. Van valakinek erről a boltról tapasztalata? Weboldaluk nincs, így az imént linkelt oldal lehet(ne) a kiindulópont. Rengetegféle készüléket árulnak és sokuk egész jó áron van, viszont egyvalami elbizonytalanít: az új készülékek között vannak sok éves darabok, pld. Nokia 7110 avgy 8890, ezek valóban 2 év garival futnak, mint ahogy felugró tájékoztató írja?
A másik érdekesség, miszerint (csak kiragadott példa, de több telefonnál ez áll a felugró tájékoztatón): Nokia N95 Fekete - Minden tartozékkal, dobozzal együtt +5000 Ft. Tehát az - elvileg - új telefont azon az áron kapom, ami a készülék felett ki van írva (esetünkben 66.990 Ft), de ha a dobozában ÉS tartozékokkal szeretném a készüléket megvenni, az +5e Ft?
Érdekelne a véleményetek!

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.