Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Látom de nem hallom! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tony


tony
csendes tag

SZIASZTOK
LÁTNI MÁR LÁTOM DE NEM HALLOM:az ABIT NF7-S,SONY 4011 CD-ROM,Winamp2.8,v.Média Player,Win 2000prof. s4.
Ha beteszek egy zenei CD-t/cda form/a meghajtoba,nem hallom a hangot,csak látom a lejátszon a kijelzön hogy megy!
Az alaplapi kézikönyvet elolvasva találtam egy olyan részt,hogy audio kimenetet lehet a lapra csatlakoztatni(gondolom akkor ez a bemenet)meg is vettem egy (a deszkához nem mellékelt)audio kábelt,csakhogy ez meg tul rovid.
Meg kölönben is,ugy hallottam,hogy valahol lehet ezt engedélyezni az op. rendszerben(mármint hogy az IDE kábelen menjem az audio jel)DE HOL?

(#2) Pötyi


Pötyi
őstag

Khm... Az az 50 Forintos tyúkbél kábel be van kötve a CD-ROM audio kimenete és a hangkártyád közé?

QNX is cool!

(#3) Alvin_ti4200 válasza tony (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Kell egy CD Audio kábel, ha nem XP-t, 2000-et vagy ME-t használsz

(#4) vicces válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


vicces
addikt

na ez érdekel!

nekem még a winamp nem szolaltatott meg audio cd-t winxp-s környezetben, tyúkbél nélkül. csak a media player!

tehát halljam a megoldást!

:)

(#5) VÁMpír válasza tony (#1) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

Az eszközkezelőben a CD-ROM-nál engedélyzed az audio CD-k digitális lejátszását és működik majd kábel nélkül is!

(#6) tony


tony
csendes tag

Nem mondom ez aztán a gyorsaság!
NEM. Még nincsen bekötve az a bizonyos gatyamadzag(nem is mondta eddig senki hogy kell).

(#7) tony válasza VÁMpír (#5) üzenetére


tony
csendes tag

Köszi mingyá kiproba.

(#8) tony


tony
csendes tag

:DD:C
NA UGYE HOGY MŰKÖDIK!
köszönöm

(#9) Pötyi


Pötyi
őstag

Igaz, ez csinal nemi forgalmat azon az IDE kabelen, amin a CD-ROM lóg, emiatt meg az egész gép belassul majd kissé, dehat ha valaki kényelmes, akkor ne vegyen tyúkbelet... :D

QNX is cool!

(#10) VIPowER


VIPowER
senior tag

Én nem tettem rá ilyen kábelt. Digitális lejátszást is lehet választani ahhoz meg ugye nem kell.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Látom de nem hallom! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.