Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Last Epoch

Hozzászólások

(#851) Har_melin válasza -FreaK- (#847) üzenetére


Har_melin
addikt

Act 9-ben, amikor megérkezel Shoretkába. De nekem új karakterrel (úgy, hogy már volt egy, ami tagja volt a céhnek) már az első táborban felkínálta a csatlakozást vagy hozzájuk, vagy a trade-hez. Onnan kezdve már az a karakter is gyűjti a reput és a favourt, csak az Obszervatóriumhoz (vagy a Bazárhoz) nem fér hozzá majd csak amikor eljutott a városig.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#852) la_cc


la_cc
addikt

Hogy lehet ezen a map-on kiigazodni, ha egy bizonyos területet keresek profécia miatt?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#853) la_cc válasza la_cc (#852) üzenetére


la_cc
addikt

Mondom tesztelek egy ilyen proféciát, a többi arénás, dungis vagy monolith-os volt, azokkal még nem akartam baszakodni. Ezek szerint ezt a "Condition" nélkülit nem úgy kell, hogy megnézem hol van "Siege Golem" és legyakom 5-ször? :D Valami end game content-ben lesznek és úgy kell majd?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#854) Hangfalképű válasza la_cc (#853) üzenetére


Hangfalképű
tag

Én is néztem az első ilyennél, hogy ezt most hogy. Annyi, hogy gyakj le siege golemet, de hogy hol, az mindegy. Told az echokat és majd szembe jönnek vagy campaign-t,de echoval jobban jársz :)

(#855) la_cc válasza Hangfalképű (#854) üzenetére


la_cc
addikt

Értem, köszi. :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#856) Har_melin válasza Hangfalképű (#854) üzenetére


Har_melin
addikt

Annyival pontosítanék, hogy attól függ, mit kell lecsapni? Amiről lehet tudni, hogy fixen hol spawnol, annál egyszerűbb a kampány.

Nekem pl. volt egy olyan, hogy három Diamond Matront kellett, ott egyértelműen jobban jársz (ha gyorsan meg szeretnéd szerezni a jutalmat), hogy ha a Temple Roof - Upper Temple kettőst futod. Ott garantáltan egy run alatt meglesz, echon meg a fene tudja, hányadikra adja be. Korábban írtam, hogy három óriás skorpiót egy komplett timeline alatt se sikerült, egyszerűen nem volt a monszták között.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#857) Hangfalképű válasza Har_melin (#856) üzenetére


Hangfalképű
tag

Oké, neked így könnyű. Én azt se tudom melyik monszter micsoda a neve alapján (ha csak nem egyértelmű, lásd scorpion), nem hogy még tudjam hol keressem :D

[ Szerkesztve ]

(#858) Har_melin válasza Hangfalképű (#857) üzenetére


Har_melin
addikt

A 95%-át én sem tudom, de ezeknél megmaradt, hogy ahogy emelkedik a "rangjuk", úgy lesznek egyre értékesebb drágakövekkel társítva. A szimpla rare monszták smaragd, a pár kiemelt alfőnök az gyémánt.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#859) Dani82


Dani82
senior tag

Gondoltam megveszem ma a jatekot, mert jokat olvasok rola, azon kivul, hogy az online jatszhatatlan :D akkor ma engedjem el, felesleges ma megvenni?

(#860) savior válasza Dani82 (#859) üzenetére


savior
őstag

Hetkoznap kevesebben jatszanak. Holnap talan mar jo lesz az online is.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#861) sto1911 válasza Dani82 (#859) üzenetére


sto1911
veterán

Offline hibatlanul mukodik, az online-t meg hamarosan ugyis osszepakoljak.

(#862) Har_melin válasza Dani82 (#859) üzenetére


Har_melin
addikt

Miért lenne kevésbé érdemes ma megvenni, mint tegnap?

Az online részen dolgoznak, valószínűleg előbb-utóbb teljesen kivasalják a hibákat. Ha nem kifejezetten kereskedni akarsz, akkor a multi az egyetlen, ami offline nem működik. Offline viszont teljesen jól játszható és az SSF céh prímán működik.

A kereskedés pedig itt azért nagyon más, mint a mondjuk a PoE-ban. Nincs item swapolás, az, hogy mit vehetsz meg függ attól, milyen rangod van a céhben, stb.,

Védd a fákat - egyél hódot!

(#863) hunvarlan válasza sto1911 (#861) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Nem tudom miért de nekem az offline sem indult el még soha eddig. Belépek mondom megézem online elindul e betölt és az első teleportnál megszakad. Ezen már csak röhögni tudok tényleg jó éjt! :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#864) Har_melin válasza hunvarlan (#863) üzenetére


Har_melin
addikt

azt hogy csinálod, hogy offline sem indul el? Én tegnap és ma is legalább 4-5 órát játszottam minden gond nélkül. Igazából csütörtök estére, péntek reggelre az offline már teljesen probléma nélkül működött.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#865) #57018880 válasza hunvarlan (#863) üzenetére


#57018880
törölt tag

nálam kő stabil az offline és gyorsan vált zónákat is, ott sajna nálad lesz vmi elkonfigolva.

(#866) la_cc


la_cc
addikt

258,503
all-time peak
;] :C

Ha nem baszakodna az online vajon mennyivel lenne több?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#867) #57018880 válasza la_cc (#866) üzenetére


#57018880
törölt tag

tippre olyan +50-60k lenne ha teljesen simán ment volna minden

ha sikerülne valakinek tényleg egy 2024-es AAA szintet produkálni a műfajban, akkor szerintem a 500 000 is meg lenne ...

(#868) hunvarlan válasza #57018880 (#865) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Hát fogalmam sincs mióta megjelent 2 szer raktam újra és vagy 4 szer vizsgáltam meg a fáljait rendesen fogalmam sincs mi lehet a baja be akarok lépni a karakterrel és ki dob a legelejére a játék és nem csináltam vele semmit. Persze ezt amióta megjelent csinálja offline módban. Megcsináltam amit leírtak a honlapjukon hogyan kell váltani offlinera mindent mégsem jó.

(#869) sto1911 válasza Lmh (#848) üzenetére


sto1911
veterán

https://steamdeckhq.com/game-reviews/last-epoch/

(#870) Lmh válasza sto1911 (#869) üzenetére


Lmh
őstag

Köszi, ez jó volt!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#871) la_cc


la_cc
addikt

Aki nekro-zik milyen build-et nyom? Tudna esetleg ajánlani melle valami melee wraith build-et? :)

Fire wraith-re szerettem volna átálni a maxroll-os build alapján, de nerfelték ezt a fegyót és már csak melee-re hat, így, ha már kiesett relatív hamar, arra gondoltam, hogy másik build kéne.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#872) Edge


Edge
veterán

Campaign után itt mi az endgame? Vmi poehoz hasonló mapozás?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#873) Hangfalképű válasza Edge (#872) üzenetére


Hangfalképű
tag

Monolithot tolsz és Dungeonöket meg Arena-t a leaderboardért.

[link] és [link]

(#874) Edge válasza Hangfalképű (#873) üzenetére


Edge
veterán

Na ez tök jó, kösz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#875) Har_melin


Har_melin
addikt

Próféciás téma folytatva:

- a Diamond Matronos próféciákat egyben le lehet tudni az Upper Temple szinten, fixen van három db.

- a Void Horror-osnál azt hittem, okos leszek és futottam egy beacont (ott mindig ezek jönnek az aktiválásakor), de sajnos ez nem volt jó neki, ott majd keresnem kell még fix farmolási pontot.

- Ahol a prófécia fejlécében a "Fulfilled X/Y" szerepel, az azt jelenti, hogy egyszer veszed meg a próféciát, de többször is megkaphatod belőle a jutalmat, ha teljesíted a követelményeket. Az X jelzi, hogy eddig hányszor sikerült.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#876) la_cc


la_cc
addikt

Csak engem vág ki 5-10 percenként?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#877) Kasya válasza la_cc (#871) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#878) la_cc válasza Kasya (#877) üzenetére


la_cc
addikt

Egész jól néz ki. :) Köszi!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#879) ooooobi válasza Lmh (#870) üzenetére


ooooobi
senior tag

Tegnap egy gyors próbát én is néztem LCD Decken. Telepítés után semmit nem állítottam a proton verzióknál de simán elindult. Egy offline nekrot próbáltam, hogy egyértelmüen látszódjon a töltési idö, ne a szervereken múljon. Csak kezdö karival tudtam megnézni, 40fpsre lockolva mediumon szépen futott, töltés mapok között kb 5-10mp. Mozgás joyal, alap skillek jol hasznalhatoak, de tuti büvészkedni kell a gombkiosztással, vagy a készitöknek kell ezt rendbetenni, hogy a mélyebben lévö funkciók is kényelmesen elérhetöek legyenek. De az is lehet csak én voltam béna :D. Egyik gombal elöjön egy köralaku "tárcsamenü", de hiába húztam rá a joyt valamelyik ikonra nem választódott ki, pedig minden gombot kipróbáltam közben nyomogatva. CPU 30-40% körül volt így az elején. A GPU viszont ugrándozott, csak álltam a karakterrel egy helyben hol 20, hol meg 95% között ugrált, pedig közben semmi nem történt.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#880) Lmh válasza ooooobi (#879) üzenetére


Lmh
őstag

Nagyon szépen köszi a beszámolót. Sokfélét olvasni, de azért jó kicsit közvetlenebb forrásból is hallani a tapasztalatokat.
Kérdés h később mennyire játszható.
Sajnos a Grim dawn is nagyon hamar kifulladt nekem emiatt, játszhatatlanul laggolt bizonyos területeken.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#881) Tyler Durden

Ma én is megvettem és úgy néz ki nem fogom megbánni, teljesen beszippantott. Mage-t kezdtem a sok melee karakter után, most jó egy kis ranged class tolni, csak kapkodom a fejemet, hogy mennyi fele lehet fejlődni. Reggel óta online tolom, gondolom a hétvégi pörgés visszább esett, semmi problémám nem volt eddig.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#882) la_cc válasza Kasya (#877) üzenetére


la_cc
addikt

Icy veins-en is vannak érdekes necro build-ek. :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#883) Har_melin


Har_melin
addikt

Próbaként most én is beléptem egy régi online karival (kiváncsiságból csatlakoztam a bazárhoz), meg az egyetlen liga karakterrel is. Mind a kettővel teljesen simán betöltött, nem akadt, nem volt gond a területváltásokkal sem. :C

Ha ez így marad (ezek szerint a belső problémákat sikerült orvosolni, legfeljebb a tömeg lehet a gond, de az meg orvosolható szerverekkel), akkor nagy pacsi a készítőknek. Én még maradok offline (még mindig csak ismerkedési fázisban vagyok lvl89 a legmagasabb szintű buildem), de ha már meglesz az összes empowered monolith, meg olyan 200-as corruption szint, akkor lehet, hogy majd a folytatásra átmegyek online-ra.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#884) Hangfalképű


Hangfalképű
tag

szerk: lehet benéztem valamit :C

[ Szerkesztve ]

(#885) la_cc


la_cc
addikt

Adorned idol target farmra a proféciák a legjobbak, illetve a monolitoknál az ilyen reward-ok? Van bármi egyéb, amit tehetnék még?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#886) la_cc válasza Har_melin (#883) üzenetére


la_cc
addikt

Én meg inkább azon gondolkozom, hogy átmegyek offline-ra és újra kezdem. Semmi értelmét nem látom az online-nak CoF-en. Loading szar néha, mai naptól kezdmeg meg "lost connection to server"-re lebaszkod állandóan. :U

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#887) Har_melin válasza la_cc (#885) üzenetére


Har_melin
addikt

Ha kifejezetten adorned kell, akkor a prófécia, mert a monolit teljesen random, hogy mit dob.

Meg nem tudom, hol tartasz a céhben, de a lvl3 szintnél eleve megkapod, hogy 25% eséllyel minden idol drop helyett három (1+2) essen. A szöveg szerint "whenever an idol drops", vagyis a prófécából esőre is érvényes kellene legyen

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#888) la_cc válasza Har_melin (#887) üzenetére


la_cc
addikt

4.5-nél vagyok már. :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#889) ooooobi válasza la_cc (#886) üzenetére


ooooobi
senior tag

Ha ismerösökkel akarsz multizni, tárgyakat átdobálni akkor CoF-al is van értelme online tolni nem?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#890) Har_melin válasza ooooobi (#889) üzenetére


Har_melin
addikt

Akkor igen, de csak akkor.

Én pl. multizni 100%, hogy soha nem fogok. Az egyetlen ok, amiért majd, talán átváltok multira, hogy ahogy engem is kisegítettek többször más játékban olyan cuccokkal, ami csak hevert valakinél, én is tudjak másnak segíteni, ha úgy alakul.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#891) Andor22


Andor22
aktív tag

jó kis diablo 4 killer :D
sorban biztos
126 ról 823 ra :D :DDD :DDD :DDD

(#892) BoneDragon válasza Andor22 (#891) üzenetére


BoneDragon
veterán

D4 a D4 killer

(#893) la_cc válasza BoneDragon (#892) üzenetére


la_cc
addikt

Big true :o

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#894) Lmh válasza Andor22 (#891) üzenetére


Lmh
őstag

Mi az a 126-ról 823ra? :U :F :B

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#895) Hangfalképű válasza Lmh (#894) üzenetére


Hangfalképű
tag

Az IQ-d, mikor rájössz, hogy mennyit ér valójában a diablo 4 ;]

(#896) Har_melin


Har_melin
addikt

LOL, most jutottam el oda, hogy komplett exalted csoportokat hide-ra állítottam a filterben. A pénzem egyszerűen nem tart lépést a droppal, nem tudok olyan gyorsan tabokat venni, amilyen tempóval potyognak a cuccok.

Csak én vagyok ilyen noob, hogy soha nincs elég pénzem, vagy ez csak a korai endgame sajátja és később több esik? A tabok ára meddig nő, van valami felső plafon?

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#897) savior válasza Har_melin (#896) üzenetére


savior
őstag

Csak azt tartsd meg, aminek hasznat is veszed. Legalabbis en igy csinalom :)

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#898) la_cc


la_cc
addikt

Shattering és removal runák között mi a különbség? A removal fixen ad shard-ot, a removal meg csak random a választható prefix-ek közül 1-et?

Pl. ennél tök mind1, nem?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#899) Har_melin válasza la_cc (#898) üzenetére


Har_melin
addikt

A removal után megmarad a cucc. Egy random affixet szed le a cuccról, de annyi shardot kapsz, amilyen szintű volt. Használható vele a glyph of hope, tehát lehet, hogy nem csökkenti a forge potencált, viszont csak nullánál nagyobb forge potenciálú cuccon használható.

A shattering megsemmisíti a cuccot és véletlenszerűen a rajta lévő affixokból kapsz shardokat. Ha szerencséd van, akkor mindből, akár többet is, mint az affix volt, ha peched, akkor csak egy párból vagy egyből és abból is az affix szintjénél kevesebbet.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#900) la_cc válasza Har_melin (#899) üzenetére


la_cc
addikt

Köszi! :R

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Last Epoch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.