Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) Lauda válasza Blackdeath (#5150) üzenetére


Lauda
félisten

Tyu milyen helyes kutyus. :R

Lehet, h kihuzkodja, Roni is kicuccolt mindig, aztan mar vissza se raktam neki, ha nem hat nem. ;]

(#5152) Nimrod válasza Kidus (#5147) üzenetére


Nimrod
addikt

Kaukázusim van, ennek a fajtának is vágják a fülét, teljesen feleslegesen.
Láttam vágatlan változatát is, szerintem közel sincs akkora eltérés a kettő között, mint a korábban említett dobberman esetében.
Sajnos az enyém pont az elcseszett vágás kategóriába esett és csak évekkel később derült ki (már így vettük). Ezért is mondom, hogy ilyen jellegű beavatkozást kutyán soha többet. :(((

(#5153) Nimrod válasza Nimrod (#5152) üzenetére


Nimrod
addikt

Ja igen, azt figyeltem közben, hogy mindenki máshogy írja le a dobit. Helyesen úgy látom dobermann. :)

(#5154) kircipeti válasza Nimrod (#5152) üzenetére


kircipeti
senior tag

Kepet raksz fel az ebedrol? Na, nem a fule miatt kerem, hanem amugy is. Keresgeltem neten, hatha meglatom, hogy melyik a vagott fulu, de ennel a szormoknal teljesen elakadtam:

Mas: Torpe pinscherrol van valakinek tapasztalata? Tesom kiadott lakasaba vesz egy ilyet a lako szobakutyanak. Nezegetem a kepeket rola, gyakorlatilag egy kicsinyitett doberman, ahogy latom. Nagyon kemeny.

[ Szerkesztve ]

(#5155) Nimrod válasza kircipeti (#5154) üzenetére


Nimrod
addikt

Videóm van, linkeltem már párszor.

Nagyon aranyos a kép egyébként, az enyém is ilyen volt picinek. Kár, hogy megnőtt. :O
Egyébként felnőttebb korukban eléggé bújósak, direkt rádől az ember lábára. :B

(#5156) kircipeti válasza Nimrod (#5155) üzenetére


kircipeti
senior tag

Huu, en lemaradtam rola. Nagyon szep a bundaja!

Van nalunk a faluban jopar kaukazusi es anyum mindig meseli, hogy milyen bujosak a dragak.

(#5157) Lauda válasza kircipeti (#5154) üzenetére


Lauda
félisten

De cuki szormacko... :C :DD

(#5158) Lauda


Lauda
félisten

Talaltam jo kis kutyas cuccokat:[link] ;]

(#5159) Kidus válasza kircipeti (#5154) üzenetére


Kidus
őstag

Buta....
Amugy en sosem engednem a kiado lakasomba a kutyat.
Egyszer engedtek meg anno anyamek, szonyegcsere kellett....
Sosem tudhatod, milyen kutya, mennyire szobatiszta, mennyi idejuk van ra, es ha elkoltoznek, lehet hogy meg honapokig kutyaszag lesz, vagy festeni/karpitozni kell, stb...
Vagy szerzodest kottetnek, hogy a kutyaval kapcsolatos utolagos koltsegeket vallalja, esetleg havonta tobbet fizet.
Csak azert mondom, mert mi mar rab*sztunk :)

Assuming Control

(#5160) kircipeti válasza Kidus (#5159) üzenetére


kircipeti
senior tag

Volt mar ott kutya korabban is, azzal nem volt gond, ebbol indul ki tesom :) Egyebkent megegyeztek, hogy allnak minden kart, meg ugye ott a kaucio is. O dolga, en csak mondom megnezem magamnak, hogy milyen verebet akarnak odavenni.

(#5161) ¤Envy¤ válasza kircipeti (#5154) üzenetére


¤Envy¤
tag

Mekkora, és milyen szép kölyök!!! :)
Szívesen megölelgetném én is ezt a bundás mackót :)

(#5162) Lauda


Lauda
félisten

Hej haver hol a kocsim.....

:DD

(#5163) Lauda


Lauda
félisten

Dagonyamuvek:

Ami a kerites mellett van fekete sav, na ott ugral fol-ala meg ugat a kettovel arreb levo szarnyasoknak, ilyenkor eso utan szepen tud kinezni. :C Kint voltunk a hatarban, ami letezett pocsolya meg sar, mindet befigyelte, kb 3-szor igy nezett ki. :Y :DDD

(#5164) Nimrod válasza Lauda (#5163) üzenetére


Nimrod
addikt

A második képen mire gondolhatott a kutyus? ;]

(#5165) Winner_hun válasza Nimrod (#5164) üzenetére


Winner_hun
félisten

Folyamatosan a kufircoláson jár az agyuk:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5166) Lauda válasza Nimrod (#5164) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom, de eleg sokat gondol ra. ;]

(#5167) Skizz


Skizz
addikt

Ez az idő kiborít. :(

Amúgy már kőkemény véreb lett a zserbóból, utcán sétáltattak ma egy idősebb NJ-t és úgy megugatta, hogy én is megijedtem. ;]

(#5168) Lauda válasza Skizz (#5167) üzenetére


Lauda
félisten

Elobb setaltunk egy orat, jol xarra is aztunk. :K Harapdalassal mi helyzet?

(#5169) Skizz válasza Lauda (#5168) üzenetére


Skizz
addikt

Mi jövő hétvégétől mehetünk terepre (doki szerint). Javul, javul. Lemegyek hozzá akkor farokcsóváláson meg nyalogatáson kívül nincs semmi, pár héttel ezelőtt meg televéreztem pár zsepit amikor kimentem hozzá. Szóval egyre jobb. :))

(#5170) Winner_hun válasza Skizz (#5169) üzenetére


Winner_hun
félisten

És hogy sikerült ezt elérni?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5171) Skizz válasza Winner_hun (#5170) üzenetére


Skizz
addikt

Grabanc rángatás+vezényszó, de elég erélyesen, aztán mostanra kezdi megtanulni, hogy ki a főnök. Párszor még rámharap, de már nem olyan erősen és elég szimplán a vezényszó is 2-3x egymás után.

(#5172) Lauda válasza Skizz (#5169) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor alakul a dolog, le fog szokni szepen. ;)

(#5173) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Hogyan lehetne rávenni az ebet, hogy a macskát biz kergetni kell? Eddig nem volt gond, üldözte őket, ám az imént vettem észre hogy üldögél egy nyávogóssal (a rohadék úgy megijedt tőlem hogy 3x esett le a kerítésről, mire átmászott :D) , a macskaszar pedig nem hiányzik a kertbe. :N

(#5174) MmDorian


MmDorian
őstag

Hali !

Mire kell figyelnem, ha szeretnék egy rottit ? Elég hülyén hangzik a kérdés, de nagyjából minden érdekel, honnan érdemes, hasonló dolgokat... :R

(#5175) Skizz


Skizz
addikt

**ssza meg, most voltunk ólért, erre fél centi híján nem fért be a kocsiba. (kombi Vectra méghozzá). Sebaj, legalább eláztam ma harmadszor is és korrekt módon átrendeztük az eladó kertjét. :(((

(#5176) niyabinghi válasza Skizz (#5171) üzenetére


niyabinghi
tag

Ahogy elkezdi váltani a fogait, nem fog nagyon csócsálni. Mire lecseréli az agyarait, (nagyjából) el is fogja felejteni ezt a "harapdáljuk a gazdit" témát.

(#5177) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Sziasztok,

a kutyám megint elkezdett rágni és az a baj faterom céges kocsija volt a célpont. Tegnap este meg lett kötve emiatt, de ezt se a kutya se én nem tudom elviselni.
Foglalkozok vele, szoktunk menni sétálni meg játszunk mégis ez van. Ma veszek neki új játékokat hátha akkor nem érdekli majd az autó meg az udvaron lévő értékek. Mit lehetne még tenni ezen kívül? :(

(#5178) Nimrod válasza (Bundás) (#5173) üzenetére


Nimrod
addikt

Környékbeli volt a macska? Lehet a kutya már ismerte és ezért nem bántotta. Enyémet sem érdekli időnként, de az előzőt megkapta egy cirmos az orrán, onnantól kezdve örök volt a harag.

(#5179) Lauda


Lauda
félisten

;)

(#5180) Winner_hun válasza Lauda (#5179) üzenetére


Winner_hun
félisten

Látom a fél füllel figyelés Roninak is nagyon megy:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5181) Lauda válasza Winner_hun (#5180) üzenetére


Lauda
félisten

Megy bizony, nezd itt pont forditva lokatorozik:

;]

Brunorol nincsenek friss kepek? ;)

(#5182) Winner_hun válasza Lauda (#5181) üzenetére


Winner_hun
félisten

:))
Nincs, majd lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5183) Lauda válasza Winner_hun (#5182) üzenetére


Lauda
félisten

Oksi! :B

(#5184) Ati007


Ati007
őstag

Kenzo kutyám nagyon sántikál az első lábára, megnéztem a tapiját de nem láttam semmit rajta, felhívtam a sulit hogy mi lehet vele és azt mondták hogy ínhüvely gyulladás mert nagyon sokat játszott meg hogy 1éves koráig elő szokott fordulni. Egyébként szeret ott lenni , nagyon sokat játszik más kutyákkal (van 2németjuhász csajszi és nagyon szépek).

(#5185) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Rudolfom és az ő mindennapjai:
01
02
03
04
05
Eddig ennyi... :R

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5186) Lauda válasza Tothgera30 (#5185) üzenetére


Lauda
félisten

Latom o is szeret dagonyazni. ;] :P

(#5187) Skizz válasza Gombinyó (#5177) üzenetére


Skizz
addikt

Ha van rá lehetőség, akkor borsozd be a kocsi kerekeit, vagy amit rág, azt kend be erőspaprikával (sima zöldpaprikát húzz végig rajta párszor). Nálunk ez megoldotta a problémát, egy próbát megér. De ha épp előtted csinálja, akkor 2 nagy pofon és vezényszó (pl. nem). Kettő együtt biztos siker.

(#5188) Skizz


Skizz
addikt

Voltunk ma a kertben (nagyobbikban hátul, fél focipálya), csak nem maradhat ott, mert nincs hátul kerítés, de valami iszonyatmód élvezte. :) Rengeteg sok új szag volt, el is fáradt gyorsan. De egy csomót fogócskáztunk, természetesen én voltam a fogó, hihetetlen nagy volt, értette a poént. :D Nemsoká' indulunk valami civilizáltabb környékre is.

(#5189) Lauda válasza Skizz (#5188) üzenetére


Lauda
félisten

Meg szep, h elvezte a gazdival fogocskazast, futkoraszast! :R Jatsz is vele sokat. :K Mi is elobb jottunk meg a napi 1 oras hatarbejarasbol+naponta tobbszor kimegyek hozza jatszani, simogatni. :B

(#5190) Winner_hun Azannya, merre jartatok? :D

[ Szerkesztve ]

(#5190) Winner_hun válasza Lauda (#5189) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi ma csak 4,5 órát sétáltunk:t

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5191) Skizz válasza Lauda (#5189) üzenetére


Skizz
addikt

Amikor utolértem mindig meglöktem a seggét azt megborult az egyensúly. ;] Jó volt, lehetne még párszor ilyen jó idő...

Utcán mit művelt... 4x akkora komondornak visszapofázott meg felpofozta (2 léc között :D ), aztán tipliztünk is sebtiben mert ammeg szétkapja azt a kerítést hogy híre se marad. De mindenhol ezt csinálta, mindenkivel összeveszett, alig bírtam visszatartani. Jó házőrző lesz. ;]

(#5192) Lauda válasza Skizz (#5191) üzenetére


Lauda
félisten

En is oda szoktam passantani oldalrol a valaganak mikor elfut mellettem, kicsit olyankor befarol, nagyon jo moka. :K

Jo az ha van batorsaga, kell egy jo hazorzonek. Ronival akkor nehezebb, mikor setara indulunk, annyira felmegy benn az adrenalin, hogy kilepve a kapun csak ugat oromeben. :B ;] Aztan meg minden szagra ugy megindul mint a vonat, eleg komolyan kell olyankor koordinalni, maskepp nem lehetne birni vele.

(#5193) Winner_hun válasza Lauda (#5189) üzenetére


Winner_hun
félisten

Erdőben, mint mindig. Csak ma 2x, délelőtt 3 óra aztán délután is lett még 1,5 óra:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5194) Lauda válasza Winner_hun (#5193) üzenetére


Lauda
félisten

Szuper lehetett! :R A kullancsokra figyelj, ebben a jo idoben folyamatosan ott vannak a szemetek, nyomasd a spot-ont meg nezd at seta kozben/utan is. :K

(#5195) Winner_hun válasza Lauda (#5194) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyet leszedtem róla, a lábán mászott...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5196) Lauda válasza Winner_hun (#5195) üzenetére


Lauda
félisten

A rohadekja. ;] :D Rajtam is szokott lenni par darab, illetve legtobbszor a kabatomon/nadragon elcsipem oket, Ronit meg gyakran atnezem/simizem, sokszor talalok stagnalo kullancsokat a mellso laba toveben, mintha valamire varnanak a mocskok. :U :D

(#5197) Tothgera30 válasza Lauda (#5186) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...imád... :))

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5198) Gombinyó válasza Skizz (#5187) üzenetére


Gombinyó
őstag

Előttem sajnos nem csinálja, akkor már le tudtam volna szoktatni róla :) Befűszerezem a kocsit, meglátjuk mi lesz.

(#5199) Dj Polc válasza kircipeti (#5154) üzenetére


Dj Polc
tag

Kis jeti :D

(#5200) Skizz


Skizz
addikt

Megvolt az első összetűzés sétán. Sötét volt, úgyhogy nem láttam, mekkora hézag van a kerítés aatt, de bakker egy jól megtermett világos szőrű (sose láttam még) NJ mászott ki alatta és fut felénk... megáll előttünk 20 centire, morog, azt odakap a zserbónak (mert az meg ugat mint az állat meg már támadna 20kg vs 50... muhaha), na nekem se kellett több, megsuhintottam az orra előtt a bökőt meg ráüvöltöttem egy nagyot (meglepődtem a saját hangomon, adrenail vót' :D ), azt hátrált, mi meg hazasétáltunk. Egy darabon követett, Zserbót úgy kellett két kézzel tépni, hogy ne menjen neki. Nem tudja szegény, hogy csúnyán kikapna... na mind1, lényeg, hogy az esti séta elmarad. :((( Holnap meglátogatom a házat, hogyha az ő kutyájuk, akkor tegyenek rá szájkosarat 24/7, vagy csináljanak kerítést baze. :o

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.