Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergello


Gergello
addikt

A lényeg: van egy dvdm ami angol szinkronos és van egy .srt-m amit mellé akrok megnyitni , hogy értsem is. Nahés olyan dvd lejátszó progit keresek amylik képes erre!
Ha ez nem megy, akkor olyat amivel a dvd-t xvdibe tudom jó minősgében kódolni !

(#2) XtoRR


XtoRR
tag

BSPlayer biztos ... Vagy nemtom mas meg mi van... Probaltad a WinDVD-t???? Mast nem is nagyon tudok, az AsusDVD-vel mi van

(#3) Gergello válasza XtoRR (#2) üzenetére


Gergello
addikt

BSplayer játszik dvd-t? nem tudtam... , midnjárt kipróbálom

(#4) fifi_addict válasza Gergello (#3) üzenetére


fifi_addict
tag

szerintem csak a fizetős változata...

...........................???

(#5) XtoRR válasza Gergello (#3) üzenetére


XtoRR
tag

Az 1.mit_tom_hanyas lejatsza a DVD-t, de nem persze olyan menus stilusban, csak ugy szimplan, mint egy avi-t divX tomoritesben, vagy egyebet...

(#6) ArGab válasza Gergello (#1) üzenetére


ArGab
őstag

Ha találsz ilyet, velem is megoszthatod.

De azt meg lehet oldani, hogy a DVD-be belefűzöl feliratot, akár srt formátumból is. Csak annyi kell, hogy legyen meg Imageben (+3 progi). Megpróbálom megkeresni, itt a PH!-n olvastam és ki is próbáltam. Működött.

(#7) Boolash


Boolash
aktív tag

Vagy felteszed a Vobsub-ot, és az elvileg minden film alá kiteszi a feliratot (ha talál mellette vele azonos nevűt)

(#8) Gergello


Gergello
addikt

hát free bs player biztos nem játszik, megpróbálom a vob sub +media player combót

(#9) XtoRR válasza Gergello (#8) üzenetére


XtoRR
tag

Na, ezt nekem ne meseld be!!! Most (ebben a pillanatban probaltam) jatszottam le egy Dual Layeres DVD filmet le vele,es megy.... A BSPlayerem egy Chip CD-rol van, meghozza 2004. aprilisi szamarol, a DivX kincstarrol, 1.00 verzio

[Szerkesztve]

(#10) ArGab


ArGab
őstag

Talán ez: Bővebben: link
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#11) Gergello válasza XtoRR (#9) üzenetére


Gergello
addikt

nálad esetleg, nálam biztos nem !

(#12) L3zl13 válasza XtoRR (#9) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem csak a progitól függ. Hanem attól is, hogy van-e fönt mpeg2 codec.
Pl ha valakinek fel van nyomva egy ACE vagy hasonló codecpakk, akkor minden szaros directshow-t használó lejátszóprogi viszi a DVD-t.

Ha nincs akkor meg nem.
mplayerc asszem viszi külön kodek nélkül is. És a vobsubbal talán rá lehet vasalni a feliratot, de csak akkor, ha directshow-t használ a megjelenítéshez, amiben nem vagyok biztos.

Aki hülye, haljon meg!

(#13) ArGab válasza L3zl13 (#12) üzenetére


ArGab
őstag

Nekem Mplayer még sehogy nem játszott DVD-t, hiába van a DVD fül, hibára szalad.

(#14) XtoRR válasza L3zl13 (#12) üzenetére


XtoRR
tag

nekem pld nincs felvasalva egy ACE sem, valahogy (nekem) nem tetszik. Adobe Mpeg encoder van, lehet,hogy az miatt tudok dvd-t lejatszani a BSPlayer-el...

(#15) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Media Player Classic

https://www.coreinfinity.tech

(#16) XtoRR válasza Gergello (#8) üzenetére


XtoRR
tag

Most latom, hogy a CD-n az Install mellett van egy kis text document, vmi leiras-fele a playerrol... Azt irja, hogy az egyik legjobb (egyebkent mindenhova ez van irva), ingyenes kis progi, mely alkalmas mit_tom_milyen formatumok kezelesere, nameg DVD-Video lejatszasara...

(#17) L3zl13 válasza ArGab (#13) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mplayer? Most melyikre gondolsz?
Mplayer az az eredetileg linuxra írt videó lejátszó cucc, aminek van már közben win-es verziója is.
Amiről én beszéltem az a media player classic (röviden mplayerc) lazán lejátsza nekem a DVD-t, pedig garantáltan nincs fenn codecpakk. De Vobsubot csak akkor tölti be hozzá, ha nem DVD-ként nyitom meg, hanem fájlként a vob-ot. :F
Bár lehet, hogy valamikor régebben raktam fel mpeg2 kodeket külön. Már nem emlékszem. :U

A DVD-t egyébként még a Windows Media Player (wmp) 10 is lejátszotta, de vobsub ott jem jött be, mert gondolom az se dshow-t használ hozzá.

Aki hülye, haljon meg!

(#18) ArGab válasza L3zl13 (#17) üzenetére


ArGab
őstag

Ja, ezt félreolvastam a c nem tűnt fel a végén.
Az Wines MPlayer legújabb 0.18.2-es verziója már ki lett egészítve DVD és DVD mappából fülekkel, csak nekem nem játszik le semmit. Erről beszéltem.

(#19) L3zl13 válasza ArGab (#18) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hát azt nem tudom. Ha minden igaz a linuxos verzió le tudja játszani. Lehet, hogy a win-es változat bugos.

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.