Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (Kolombusz) blogja

Hozzászólások

(#151) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Teljesen rá vagyok kattanva a 90-es évekbeli diszkózenére. (Eurodance)

A múltkor gondolkoztam azon, hogy mi lehet az oka annak, hogy a legjobb zenéket a 90-es évek elején csinálták. És vajon annak, hogy legjobb autókat is akkor? Elég csak a japán dream teamre gondolni: 300ZX, 3000GT, RX-7, Supra. Az még egy más világ, más generáció volt. Emberek tele reménnyel, tenni akarással...

(#152) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Rettenetesen szakadozik a netem. Tegnap, mikor sokkar rosszabb idő volt, csak néha laggolt be, most viszont folyamatosan rossz. Se a skype, se a wow, de még a netezés sem megy problémamentesen.

Tegnap megnéztem moziban a Rambót. Nekem tetszett. Elképesztő, hogy Stallonenak még 60 körül is milyen karja van. Sürgősen rá kell feküdnöm a gyúrásra. :)

(#153) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem fogok megváltozni egy nőért. Nem-nem-nem. Nem is tudnék. Az nem én lennék. Senki sem változik.

Megkeresem elvesztett önbecsülésem valahol a padlón. Megmutatom, hogy ki vagyok és mit tudok. Sokszor megmutattam már, most is meg fogom. De nem, most nem fogok visszazuhanni mélyebbre, mint ahonnan indultam.

[ Szerkesztve ]

(#154) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Mozgalmas napom volt, de nem bánom, bár ilyen lenne mindegyik.
Voltak a Duna Tv-től forgatni délelőtt, délután bankban voltam, befizettem pénzt, átutaltam.
Veszek valami nagyon dögös valamit. Majd, ha meglesz, teszek fel képet.

Utána voltam konditeremben, aztán itthon tanultam, majd voltam a Media Marktban, utána végigjártam a sétálóutcát, majd ettem egy gyrost.

Semmilyen nagyszabású gondolat nem született ma a fejemben, nem estem letargiába, élvezem a napjaim. Legjobb.

(#155) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hurrá, ismételten.
Megint sikerült.
Ha én normális vagyok, megeszem a nem létező kalapom. Hogy lehet valaki ilyen hatással rám? És én nem bánom. Ez a legdurvább. Olyan dolgokat is jelzésnek veszek, amit nem kellene, holott jópárszor szembesülhettem volna a dolog reménytelenségével. És mégis. A remény hal meg utoljára. Hogy ez mennyire igaz...

A legjobb barátomnak is sikerült túllépnie egy hasonló korszakán, nekem még mindig nem megy.

De ha mégis összejön. A világ legboldogabb embere lennék. Ez kétségtelen.

Amúgy a mai nap is gyorsan telt, hálistennek. Holnap lehet, hogy megjön amit vettem, bár nem valószínű. A magyar posta nem arról híres, hogy a dunántúlról egy ajánlott csomagot egy nap alatt eljuttat Miskolcra.

(#156) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Gondolkoztam.
Egyelőre hagyom a dolgokat folyni a medrükben tovább.
Nem kezdeményezek, majd meglátjuk, mi lesz.

(#157) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Vasárnapi blog-poszt következik.

A sokat szidott magyar posta egy nap alatt kézbesítette a csomagom, amiért csütörtök délután el is villamosoztam, a pályaudvarra. Megérkezett benne a készülék, rossz állapotban. Karcos, rossz a slide. Bevittem a Nokiához, kb. 150 ezer forintért rakták volna rendbe. Elszomorodtam és elkezdtem túrni a netet, konzultáltam más tulajdonosokkal is. Másnap útnak indultam, használt mobilboltba mentem, ahonnan egy csávóhoz irányítottak, aki telefonszervizeléssel foglalkozik. Kb. 2000forint+1000 forint munkadíjért rendbeszedi a slide-ot.

Én rendeltem egy hátlapot, holnap jön meg, 2500 huf volt, valamint plexipolirt a kijelzőhöz 1500 hufért.

Valakit kell keritenem, aki a fényezést is helyrepofozza és akkor lesz egy igen szép 8910-esem.

Péntek este aztán megtartottunk egy miskolci mini ph talit, ahol mindössze hárman, plusz az egy srác barátja voltunk, de azért jól elbeszélgettünk. Remélem legközelebb valami össznépi tali is összejön. Utána továbbáltam, a sör+tequila+sör+vbk kombó megtette a hatását, igencsak lelkes voltam. A fentebb taglalt nőügy azonban eszembejutott és már kevésbé voltam boldog, viszont továbbra is igen lelkes, de hálistennek nem csináltam hülyeséget, mert senkinek nem volt meg a leányzó száma.

Mivel a tervezett 5 emberből 1 nem jött el, egynek pedig le kellett lécelnie, ezért kis dumálgatás után mi is elhúztunk. Én még bementem, vettem kaját a mekiben, hazahoztam és jól bezabáltam.

Utána fórumozgattam, kaptam egy tempbant, Hitlerezés miatt. Másnap (azaz tegnap) fél 12ig aludtam, hogy aztán a napomat dögléssel, fórumozással és xboxozással töltsem, ahelyett, hogy tanultam volna.

Este összehoztunk egy vizipipázást, volt egy kis tequila is. Hajnali egy körül értem haza, tízig aludtam. Kicsit fórumoztam, aztán tanultam, egész jól haladtam. A mai napra, a szar időre való tekintettel nem maradt más hátra, mint lazsálás.

See ya.

(#158) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem tervezett. Mobilról írt blog hsz következik. Rossz irányba indultam el. Mindenhol: tanulás, életmód, nők. Zsákutca mind. Bár a tanulást komolyan veszem, érzem, lehet több kellene, de se kedvem, se erőm nincs változtatni. Reméljük a legjobbakat.

nők: megint hiú ábrándokat kergetek, tovább kellene lépni az 5 éves reménytelenségen. Persze, ha nem lennék beszari, akkor másnál már próbálkoznék.

életmód: megint híztam. Újabb negatív rekord. 98.5 kg. Szankciók lesznek. A jelenlegi mozgás mennyiséget tartom. Hétfőn foci, vagy kosár, 45 percben. Kedd kondíterem. 60-70 perc. Szerda floorball. 45 perc. Csütörtök pihi. Péntek laza séta, vagy bringázás. Hétvége kérdéses. Azonban elrettentésképp itthon is hordani fogom az övem, figyelmeztetve magam, továbbá az eddigi kaja adagom felét fogom csak megenni. Ez rendbe fogja hozni a dolgokat, ha sikerül megtartani a lelkesedést. Nem lesz könnyű.

leghosszabb mobilos hszem végéhez értem. Jó éjt!

(#159) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ma sikerült tartani a fogyókúrát.
Semmi érdekes nem történt, szokásos, szürke hétfő volt.

Holnap valószínűleg elmegyek fodrászhoz, hosszú már a hajam.

(#160) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tegnap óta úgy meg vagyok fázva, hogy az félelmetes.
Már fáj az orrom, annyit fújtam.

(#161) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem szép dolog másnak az emailjeit olvasgatni.

(#162) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Most az én gyomrom van olyan állapotban, mint tegnap Twollah kollégáé.
Fogyózom és nagyon éhes vagyok. Hiányzik a vacsora.

Ma már jobban vagyok, csak taknyolok.
Holnap lehet kimegyek a városba és veszek valamit.

Elhalálozott ma egy Energizer akkum, lassan 5 éves, derekasan szolgált.

(#163) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A fogyókúra terv szerint halad, eddig sikerült tartanom magam.
Még egy-két rossz hét, utána megszokom.

Délelőtt nincsen gond, a problémák délután 5 után kezdődnek.
Rettenetesen éhes vagyok néha, főleg, ha nem foglalom el magam valamivel.
Most is.

Nem postoltam már 4 napja.
Történt március 15-én egy dolog, amiből a konkluziót 16-án hajnalban sikerült levonnom. Sikerült. Lezártam magamban egy 5 éves reménytelen epekedést. A magamban felépített ideált szétzúzta két dolog, amit megtudtam a leányzóról. Köszönöm, nem kérek belőle. Egy a többi közül. Fantasztikus érzés. De tényleg.

Ennek örömére egy régi barátommal hajnali 2ig msn-eztem vasárnap, így nem keltem fel a reggeli f1-re, csak délután néztem meg.

Tegnap nem történt érdemleges dolog. Ma meghoztak egy tartalék rugószettet a készülő 8910-hez. Holnap megyek, felpróbálok egy fasza Nike cipőt, ha jó a lábamra, megveszem. 7 ezer forintot megér. Vadi új.

(#164) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tegnap este 96.6 kg-ot mutatott a mérleg.
Haladás.
Egy bizonyos pont után úgyis belassul a fogyás.

Ma már nem tört rám a kínzó éhség sem.

A holnapi naphoz nagyon nincs kedvem. Lehet, hogy lesz nagy vérengzés az egyik órán.
Nah mindegy, kibírjuk, aztán utána pár nap pihi.

Ma vettem egy Nike cipőt, nekem nagyon tetszik, kényelmes is. Találkoztam atyuska kollégával is, átvettem tőle Ivanh mobilvinyóját, amit majd holnap odaadok neki.

Holnap sztem felhivom a mobilos csókát is, két hete lesz pénteken, hogy beadtam a 8910-t, készen lehetne mostmár (alkatrészre várunk, szóval nem az ő hibája).

(#165) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hogyan építsünk szarból várat című fejezet következik a most következő pár napban.
Ha felépül, jó lesz.

Ha nem, marad minden úgy, ahogy eddig. Így is jó lesz.

(#166) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A húsvét vasárnap úgy telt, mint az összes többi vasárnap, csak sonkát reggeliztem.
Megnéztem az F1-et reggel és mivel tegnap úgy éjjel fél 2-ig fent voltam, ezért nagyon álmos lettem délután. Betettem egy másfél órás funky mixet és szunyáltam. Aztán tanultam kémiát.

A fogyókúra halad, most megálltam ugyan, de hamarosan túllendülök és ismét fogyni fog rólam a zsír.

Várok valakire.

(#167) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Még mindig várok valakire.Most már kezdem picit unni.

Én voltam ma az este hőse.
Vizipipázni akartunk, de a két hely közül az egyik, ahová szoktunk menni pipázni, ha nem barátoméknál pipázunk, zárva volt.
A másikban meg kifogyott a szén.

Bejártam a belváros szórakoztatóipari egységeit és végül sikerült boltolnom egy kis szenet az egyetlen pipázó társasággal. Úgyhogy a két söröm közül az egyik ingyen volt. :DDD

A nap korábbi része apróságokkal telt. Aludtam délután két órát, előtte tanultam.
Volt kis xdobozolás is.

Jó kedvem van. Nagyon. Nem tudom miért. Nem piától. Attól amúgyis csak akkor van jó kedved, ha amúgy is az volt.

(#168) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Mióta legutoljára írtam, átestem egy igen csúnya betegségen, ami hányás és hasmenés, de főként előbbi formájában jelentkezett. Kedden halálomon voltam, délután szinte azt sem tudtam, hogy hol vagyok.

Azóta rendbejöttem. A húsvét csendesen telt, itt voltak a nagyszülők.
Pénteken este voltam egyet bowlingozni, aztán vizipipázni a barátaimmal.

A tegnapi nap átlagos szombatnak nevezhető, tanultam, gépeztem.
Kinéztem egy notebookot, ha minden jól megy, holnap meg is rendelem. Egy T61-es IBM a kiszemelt.

A szombathoz hasonlóan a mai nap is teljesen átlagos volt, tanulás, gépezés, tévézés volt, ami újabb 24 órát felemésztett az életemből.

A nyáron, majd azt követően az ősszel túleshetek egy jelentős életmódváltáson, ami azt hiszem, jól fog esni. Persze, eleinte biztos rossz lesz, de aztán annál jobb. Vannak terveim, amikből vagy lesz valami, vagy nem, sok mindentől függ a dolog. Remélem, ez a hátralévő egy hónap hamar eltelik, hogy aztán gyorsan túlessek az érettségin. A nyár szuper lesz, csak zsúfolt.

Ma korábban fekszem, holnap már iskola. Nincs sok értelme. Itthon többet tudnék kevesebb idő alatt készülni a vizsgákra.

(#169) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem gondoltam volna a kezdetekkor, hogy eléri a 10000 lekérést a blogom. Ezek szerint van, akit érdekelnek a mindennapjaim, nevet egy jót, együttérez, elgondolkodik. Van értelme annak, hogy írjam. Meg jó visszaolvasni, látni a saját gondolataim, amelyek közül egyik-másik így utólag viccesnek tűnhet.

Könnyebb lesz ez a hét, mint számítottam rá. 4 nap múlva hétvége. Ha minden jól megy, pénteken akár át is vehetem a T61-et a futártól. Attól is függ, hogy ma meg tudom-e rendelni, vagy csak holnap.

[ Szerkesztve ]

(#170) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Félelmetes egyformaságban telnek a napjaim.
A mai napot azért sikeresen feldobtam: reggel lenyomhattam az ébresztőórát, az az igazság, nem emlékszem. Fel sem tűnt, hogy milyen hosszan, nyugodtan alszok. Aztán negyed tízkor nyitottam ki a szemem... Első órám nem volt, második azonban igen. Arról sikeresen lemaradtam. Ilyen gyorsan még nem készültem, fél tízkor már a termünkben voltam. És még az osztályfőnökkel is tudtam beszélni.

Ezután teljesen átlagos mederbe terelődött a napom. Hazajöttem, rendeltem egy pizzát, mert Anya korán ment el, de "legalább" későn jött haza. Tanultam, aztán codoztam és zenét hallgattam.

A holnapi nap hosszabb lesz és ezzel természetesen fárasztóbb is, nem is beszélve a csütörtökről. Azt egy sétagaloppnak megfelelő péntek követi, amikor átveszem a D630-as Dellt, valamennyire belövöm magamhoz, aztán este megyek valahová.

Jut eszembe, holnap megyek a ballagási meghívókért. Én nem verem olyan nagy dobra, mint sokan mások. Van ismerősöm, aki 10-15 embert hív meg. Nem lehet majd elférni... Én csak a szüleimet, meg a keresztapámat tervezem meghívni. A nagyszülők messze laknak, majd csak érettségi után tervezzük megülni a ballagást, de akkor is csak egy szolid családi vacsora keretében. Se az ötvenhatodik nagybácsi kiskutyáját nem akarom meghívni, se túl nagy dolognak venni az elmúlt hat évet. Egy gimnáziumot bárki el tud végezni. Örök emlék, blablabla, minek örüljek, hogy életemnek egy újabb szakasza lezárul? Frászt.

(#171) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nah, a mai napon is túl vagyok.
Elég gyorsan elrepült.

Végre megint élveztem a matekot, pörgött az agyam, ment minden frankón.
A délelőtt többi része teljesen értelmetlen, töltelék volt.

Hazajöttem, megkajáltam: lekváros péksütit ettem. Utána írtam egy szövegértést, aztán elmentem kémia előkészítőre. Miután azt letudtam, itthon még kémiáztam és írtam még egy szövegértést.

Kémiát kéne a legjobban tanulni, mert egyelőre a fontos tárgyak közül azt érzem a leggyengébbnek. A matek, töri menni fog, a magyart valószínűleg elkúrom. A kémia tudásom jelenleg sortól függ... A biosz elég jó, de még van mit csiszolni rajta. Félek, hogy elrontom az életem, de én sem tudom, mit és hogyan kellene csinálni. Talán itt jön ki annak a hátránya, hogy én egyből másodikba mentem, ezért egy évvel fiatalabb vagyok, mint az osztálytársaim.

[ Szerkesztve ]

(#172) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Gyorsan eltelt ez a két a nap, a csütörtök is könnyebb volt, mint amire előzetesen számítottam. Az elmúlt egy hónapban olyan érzésem volt, mintha butultam volna, nem tudom miért, de ezen a héten rájöttem, hogy hálistennek nem. Semmi gond az eszemmel. Biztos fáradt voltam.

A laptopot csak a mai napon adták oda a DHL-nek, holnap fogják kiszállítani. Várom már. Egyelőre nem lesz wifi router, ezért remélem, hogy a wlan csatlakozó ebben is erős, mint egy barátom Acerében. Azzal simán fogtam egy nyitott wifit, 4-500kbit/sec-el lehetett használni, Faterom Asusával, mikor a múltkor hozta meg szinte használhatatlan volt. Arra, hogy ágyból netezzek, tökéletesen elég lenne akár 2-300 kbit is, csak fogja rendesen a jelet.

Kellene venni farmert, de azt hiszem, csak a jövő hétvégén lesz a dologból valami.

Sikerült beállítani a processzor energiagazdálkodását, így 1.1 volton megy, 1000mhz-en, sokat megy a gép, napi 10-12 órát, nem mindegy, mennyit fogyaszt.

(#173) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A tegnapi nap kimaradt.
Reggel korán ébredtem, hozták a laptopot. A délelőttöt azzal töltöttem, hogy a legszükségesebb programokat feltelepítettem rá. Még a zenéimet kellene átmentenem az asztali gépről, meg a teljes dokumentumok mappámat és készen lennék.

Szombat délután Forma1-t néztem, aztán estére elmentem bowlingozni. Másfél óra után egy barátommal meguntuk, úgyhogy továbbálltunk. Az volt a terv, hogy elmegyünk vízipipázni, de ad1 az első hely tele volt, ad2 a második helyen csak napközben lehet pipázni és hétvégén amúgy sem. Ebben mondjuk annyi a vicces, hogy nem egész két hete hétvégén és este pipáztunk. Nah mindegy. Esernyő híján sikerült bőrig áznom, ugyanis mikor indultam, még nem esett, mikor jöttem haza, már igen.

A mai nap folyamán érettségi sorokat írtam, aztán megnéztem a Forma1-t. Az eredménynek örvendek, Kubicától szép volt a harmadik hely, Hamilton nem szerzett pontot. Alonsot sajnálom, az a Renault nem sok mindenre elég.

Délután internetezgettem, meg codoztam. A laptop egyébként nagyon szuper, remekül össze van rakva, halk és gyors. Az asztalon gond nélkül fogta a jelet, az ágyban azonban már szakadozik. Ezért, holnap megyek és veszek egy wifi routert. Valami olcsóbbat. Ha lesz, akkor linksys wrt54-t veszek.

A jövő hét bár nem lesz túl nehéz, a képet árnyalja azonban, hogy május ötödike, az első írásbeli napja közeleg.

[ Szerkesztve ]

(#174) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A mai nap hamar eltelt.
Iskola után vettem egy D-Link routert.
Persze nem volt szerencsém, kimaradt belőle az UTP kábel, úgyhogy az immáron szakadó esőben mehettem vissza a boltba. Szó nélkül adtak egyet, így már be tudtam konfigurálni a netet. Megy szépen az asztaliról és a laptopról is.

Délután tanultam, aztán jött Fater. Miután elment, levezetésképp codoztam egyet a barátaimmal. Semmi értelme nincs, de azért csináljuk. Jó lenne valami értelmesebb kikapcsolódást találni így hétköznap estékre.

Holnap rövid nap lesz. Ez a hét tényleg gyorsan el fog telni.

(#175) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Baljós csend uralkodik körülettem a napokban.
Várom már a hétvégét, hogy jól kialudjam magam. Hiába alszok eleget hétköznap, annyira lefárasztanak a napok, hogy estére holt fáradt vagyok. Még a zuhanyzás sem frissít fel, fél óra töritanulás után ragadnak le a szemeim.

Az elmúlt két nap a szokásos iskola, tanulás, gépezés hármassal telt el.
Tegnap voltam a Media Marktban, aztán vettem egy fekete patront a nyomtatóba, jó az, ha van itthon tartalékba, mostanában elég sokat kell nyomtatni nekem is, meg Anyának is.

Ma éreztem azt, hogy egy barátom akadályoz valamiben. Konkrétan az ismerkedésben. Ha nem lett volna ott, tuti mertem volna kezdeményezni.

(#176) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A 2006-os első blog postjaim után ismét ágyból, laptopon írom a hozzászólásom.
Ha jól rémlik, a csütörtöki nap kimaradt. Nem mintha bármi érdekes történt volna. Elkezdtem realizálni egy dolgot, nagyon igaz dolgot mondott nekem nemrég egy barátom, de nem mertem önállóan dönteni. Ez elképzelhető, hogy 1 éves kényszerpályára tesz.

Nem szeretnék orvos lenni. Gyerekkorom óta ezt sulykolták belém, de nem. Viszont a jelentkezési lapra orvosi és gyógyszerészeti mellett csak mérnök infót írtam be. Nem tudtam, hogy létezik egyáltalán had és biztonságtechnikai mérnöki szak. Ez tetszene. Vagy akár egy marketing szak, esetleg pénzügyi elemzői, vagy valami angol. Most érzem annak hátrányát, hogy fiatalabb vagyok egy évvel az osztálytársaimnál. Nem tudtam időben dönteni, így könnyen elképzelhető, hogy eldobtam az egy éves előnyömet. Meditálok majd még ezen. Sokat kellesz.

Ma este egy korrekt este volt. Vizipipa, Malibu, csocsó.
Írtam egy csajnak. Nem örvendek, hogy erre kényszerültem, de ha a személyes kezdeményezésre nem bírtam rászánni magam ebben az esetben, akkor legalább megpróbálom írásban. Nincs mit vesztenem.

4 óra 02 perc van még hátra (77%). Jó az üzemidő.

(#177) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Gyorsan elrepült a hétvége, ez a hátralévő 3 hét is gyorsan el fog.
Ez a hetem nem lesz könnyű. Bár az előzőre is ezt mondtam, most határozottabban úgy érzem, nem lesz az. Nem értem, minek szívatnak már minket, inkább hagynának készülni az érettségire.

Tegnap voltam nadrágot venni, vettem két Mustangot. Aztán tanultam és gépeztem.
Ma ugyanez volt a program, csak gatyavásár nélkül.

A fogyókúrával haladok, bár a fogyásom lelassult, a hétvégén pedig elengedtem magam, nem tudtam ellenállni a spájzban kísértő milka csokiknak és chipsnek. Többet ilyet nem veszünk.

(#178) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Már kedd este.
Megint elkiabáltam magam, ez a hét is könnyű lesz végül.

Semmi érdekes nem történik, igaz nem is tudom, mi történhetne.
A csajszi nem válaszolt. Innentől nem érdekel. Ha annyit nem képes mondani, hogy bocs nem, akkor nincs miről beszélni.

Az elmúlt 2 nap eseménytelenségéből kifolyólag a hozzászólás végéhez érkeztem.

(#179) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hétvégén végre történt valami érdekes is velem.

Pénteken voltam egyet sörözni a barátokkal, de nagyon untam már, hamar eljöttem. Elég rosszul sikerült este volt. A szombat pihenéssel és tanulással telt.

A mai nap volt a Critical Mass, szuperül sikerült és nagyon sokan voltunk.Miután visszaértünk a sportcsarnokhoz, egy barátommal kimentünk miskolc-tapolcára inni egy sört.

Jövő héten végig öltönyben kell mennem, mert azokat a tanárokat, akikhez nem megyünk szerenádozni, az iskolában búcsúztatjuk. Nagyon rossz lesz. Az öltönyt maximum egy este erejéig tudom elviselni, nem, hogy jövő héten végig, aztán utána a ballagáson, majd utána az érettségin abban legyek.

(#180) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Mai kérdésem a miért?
Miért cseszem, csesztem el ennyi időt a számítógép előtt?
Miért nem csak este, vagy rossz időben, mikor nincs jobb dolgom? Miért nem kint vagyok, bringázok, csinálok ezt azt?
Miért írtam több mint 15 ezer hozzászólást a fórumra? A legtöbb ember bunkó paraszt, vagy hülye itt a fórumon is. Ahogy terjed a net, egyre több és több. A drága időt meg ezekre cseszem el.

Itt sírok, hogy történjen valami az életemben, de közben semmit nem teszek érte. Szánalom.

[ Szerkesztve ]

(#181) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Elballagtam, ez is megtörtént.
Sok dolog miatt örülök, sok miatt szomorú vagyok. Igazából még fel sem fogtam az egészet.

Egy dolog miatt viszont nagyon, nagyon szomorú vagyok és nehéz lesz túltenni magam rajta.

(#182) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Az elmúlt 1 hónapban nem volt napi agymenésem.
Nem is lesz egy ideig.
Időm lenne rá, de nem érzek semmilyen perverz késztetést arra, hogy írjak.

1 hónap múlva újra itt.

(#183) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

3 hónap után egy kis helyzetjelentés, hogy aztán megint eltűnhessek egy időre.
Holnap költözöm Debrecenbe, felvettek a DEOEC-ÁOK-ra.
A nyár mondhatni tökéletes volt. Egy-két apróságot leszámítva, amit utólag másképp csinálnék. Viszont, ha jobban belegondolok, talán még jó is, hogy ezek megtörténtek, mert megváltoztattak. Jó irányba. Mondhatni, megerősítettek. Tudom kire számíthatok, tudom kit kell megbecsülnöm.
Na ennyit a homályos írásról.

Ezen a nyáron nagyon sokat buliztam és még annál is többet utaztam. Magyarországon kívül eljutottam 8 országba, minimum 1 hónapot, de szerintem többet töltöttem külföldön, ami most nagyon kellett. Több nemzet tagjával buliztam együtt. Voltam Offspring koncerten, hatalmas élmény volt.

Rengeteg új embert ismertem meg, olyanokat, akiknek nagyon sok mindent köszönhetek és feltétlenül építenem kell velük tovább a barátságot.
Padlóra kerültem és felálltam. Feltöltődve, lelkesedéssel várom az egyetemet.

A nyár slágere nálam az Offspring kedvenceken kívül ez: [link]

(#184) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megint rég nem jelentkeztem. Ez is rövid bejegyzés lesz.
Az elmúlt két hónap tanulással, piálással, kapcsolatépítéssel telt.

Mivel számtech/elektronikai fórum, ezért inkább ezirányban írogatnék egykét dologról.
Vettem egy PSP-t, de nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, még gondolkozom azon, hogy eladjam-e.

Vettem egy nagyon komoly Onkyo erősítőt (bolti ára 150k), aztán elcseréltem egy korábbi Sonyra, meg tisztességes mennyiségű kp-ra. Most már kinéztem a hangfalakat, Jamo S606 szett lesz. Kell venni egy tv állványt, hogy rendesen elrendezhessem majd a szobában. Az albi amúgy nem rossz, amire nekem kell, tökéletes.

Btw az egyetem jó, már kezdek belerázódni a tanulásba is, mondjuk két hónap után és a közelgő vizsgaidőszak előtt ez nem is árt...

Soha nem éreztem magam még ennyire kiegyensúlyozottnak mint mostanában. Marha fáradt vagyok mindig, csak hétvégente tudom rendesen kipihenni magam, de nem gond.

(#185) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

1/12, azaz az első félév letudva az orvosin.
Minden tárgy megvan, ösztöndíj esélyes.

Épülnek a barátságok, élvezem az életem, szabadon szárnyalok.
Mi történt az utolsó bejegyzés óta? Gyakorlatilag csak erősödtem, minden szempontból. Testileg és szellemileg egyaránt. A sebezhetetlenség hamis érzete leng át.

A következő jelentkezésem húsvétkor tervezem, addig 2 dolgot kell elérnem, mindkettő teljesíthető, nincsenek most nagy célok előttem, ha az elkezdett úton haladok előre, akkor csak jobb lehet, még ennél is jobb. Szóval, húsvétra el kell érnem az eddigi tanulási módszereim teljes átértékelését, azaz mostantól rendesen kéne tanulni, rendszeresen, illetve kell vennem egy zöldséges Mercedest magamnak.

Húsvétkor újra itt! Addig ne felejtsétek, hogy csak magatok és a pénz számít, semmi más nem lényeg az életben.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (Kolombusz) blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.