Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (Kolombusz) blogja

Hozzászólások

(#1) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Sziasztok!

Ez az új blogom, komolyabb hangvétele lesz, mint az előzőnek ( a cim ellenére). Szóval, a szisztéma, ami alapján irni fogok:
-mi történt velem az elmúlt időkben
-mi történt a világban, mi erről a véleményem
-elmélkedek a világ dolgairól

Heti 3-4 hsz-nél többre ne számitsatok, azt is csak hétvégén, mert akkor van időm hosszabb hsz-t irni ide. És persze este irom, az ágyból, notival. :)

(#2) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Az előző hetem igen felemásra sikeredett. A lány, akibe azt hittem szerelmes vagyok elég egyértelműen visszautasitott. A gimnáziumban minden jól megy, persze ofőtől megkaptam a lebaszást, hogy hogy mertem egy vitát párbeszéd formájában leirni. :DDD Nincs teljesen rendben a csávó, az tuti. Tegnap voltam biliárdozni, meg bowlingozni, a biliárd elég jól megy, a bowling az ingadozó. :F
Hosszas huzavona után megrendeltem 50k értékben a cuccokat a bringámhoz, persze csak május közepén fog megjönni... :( Az eBike akkor kapja meg a szállitmányt.

(#3) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ez történt a héten a világban:

Lezárult a kampány... Elég érdekes volt, bár minálunk már eldölt minden, sajna egy nagy MSZP tanya ez a hely. :(
Állitólag Orbán választási csalást akar elkövetni. Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy a nélkül nem lehetne megnyerni.

Dávid Ibolya még mindig nem akar koaliciót. Szerintem lefizette az MSZP. Véig birálta a kormányt, és kormányváltást sürgetett, most meg mikor lehetősége lenne rá, akkor azt mondja, hogy ő nem akar senkit hatalomra segiteni. Pedig épp ezt teszi, ha nem hozza létre a koaliciót a FIDESSZel. Hát ki a szélkakas, ha nem ő?

De nézzük csak Gyurcsányt. A héten olvastam a Szegfűk a rózsadombon cimű könyvet. A nagy kommunistákról szól. Hát Ferenc már a második házassága alatt KFT-t alapitott a következő feleségével és több tiz milliót adócsaltak. Jaj, Feri, neked mindent szabad? Persze te az igazság országát akarod megteremteni.

Sajnos az árviz még mindig sújtja az országot. Szegény emberek, mit élhetnek át. Voltam kint párszor a Sajó partján, az is szépen kijött, de a hét elején már eléggé visszahúzódott, itt nem volt nagy veszély. Persze Feri itt is itt van... Önti a lelket az emberekbe, pakolja a homokzsákokat. Azt teszi, amit Kovács László miniszterelnökhöz nem illőnek nevezett 2001-ben, mikor Orbán is pakolta a zsákokat. Vajon ma mit mondana? Azt, hogy a miniszterelnöknek kutya kötelessége ott lenni, ahol a baj van, és segiteni a védekezésben? Szerintem igen...

(#4) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hátra van még az elmélkedés...
e hétvégi elmélkedésnek két ország sorsán gondolkodnék...

Az első nem is ország, inkább országok. A tetű arabokra gondolok. Egy utolsó senki népség voltak évszázadokon keresztül. Aztán jött az ipari forradalom és szükség lett az olajra. Eötvös Lóránd torziós ingájával felfedezték a hatalmas olajmezőket a föld alatt. El kezdték kitermelni. Ha mi annyit kértünk volna, hogy minden kitermelt hordó után adjanak 1 centet, akkor az ország nem ott lenne, ahol ma van. Persze mi akkor is balfaszok voltunk... Az arabok pedig szépen elkezdték szivni az olajat. Hatalmas gazdagság lett... Szart nem tettek érte. Az másdolog, hogy ma jobban ismerik Eötvös Lórántot, mint a magyarok többsége...

Ellenpéldaként hoznám Japánt.
A rövidlátó kisfaszú úriemberek megdolgoztak azért, ahol ma vannak. Szép, apró lépésekben fejlesztették a gazdaságot, és nem búzlött nekik a munka, valamint a megkeresett pénzt sem herdálták el. Ebből van amúgy a mai japán gazdaságnak gondja, hogy a japánok nem sokat költenek. ez marhaság. minden pénzüket feketeimportból származó fasznövelőkre költik;]

[Szerkesztve]

(#5) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Este kaptok új agymenést. :)

(#6) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Na, ahogy igértem itt az esti agymenés:
Választások voltak vasárnap. Ennyire nagy különbségre nem gondoltam. Buktuk a választásokat. Kiváncsi leszek, hogy mit csinálnak a gazdasággal a szocik. Érdekes heteknek nézünk elébe az tuti.

Tegnap vettem egy újfajta zöldteás nesteat. Valami katasztrófa, nehogy kipróbáljátok. A szaga és a szine sem túl bizalomgerjesztő, de az ize... :( Az utóize meg olyan, hogy minden egyes korty után kiráz tőle a hideg. Versenyeztünk, hogy ki issza meg hamarabb. :D

Ma vettem egy fanta szőlőt. Az viszont egész jó, mikor el kezded inni, olyan mintha must lenne. :F

Holnap nem meek suliba, mert filmforgatás lesz egy retorikai segédanyaghoz és nem szeretném, hogy ehhez engem felhasználjanak.
Úgyhogy itthon maradok.


Holnap várhattok egy a jövőről szóló elmélkedést. :)

Jó éjt!

(#7) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nah, átgondoltam, hogy ez az elmélyüs blogolós nem én vagyok, szóval inkább lazább dolgokra számitsatok ezentúl.

2 hete nem diabloztam bneten. És a codról is leszoktam, mióta beszart. Alig játszok. Egyedül a gtasa köt le, de ott is csak a vonatozást élvezem már. :)

(#8) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megcsináltam a vonatos küldiket még tegnap. :)

Basszus, úgy mennék vissza temesvárra. :B

(#9) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szopok itt az ebike-kal. :(
Már úgy érzem, hogy soha nem fog kijönni amit rendeltem, annyit ködösitenek a telefonban.

(#10) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jah, amúgy tegnap megjött az első ingyecucc. Shelles matrica. :DD

Nemsokára lépek fogorvoshoz, nem fáj semelyik sem, de rég látta már. Remélem nem talál semmi gondot. :B

(#11) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jah, most kaptam két emailt, hogy feladták a dti-nál a cuccaimat. Tök jó. :DDD

(#12) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megyek lefekszem lassan. Holnap billiárdozni megyek, lámulok wazze. :D

Balfaszul játszok, de a haverok közt én vok a legjobb. Csak a gond az, hogy 4 ütésből 1x tuti úgy ütöm meg a fehéret, hogy felugrik.

(#13) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Fúj az a rohadt szél, hogy dögölne meg. :(

Jó volt a biliárd.

(#17) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megyek lassan aludni...
Holnap kell venni virágföldet a muskátliknak, meg megyek fodrászhoz.

(#18) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megint fogk menni biliárdozni. Tök jaú. :D

Úgy döntöttem, hogy veszek egy motorola v3i-t.

(#20) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szakad az eső, kabátban fázok kint. Nyár van wazze.

3 órát bowlingoztam, szarrávertem a többieket, átlag 160at dobtam...

Most meg zenét hallgatok. És várom a balatoni hajnalig tartó bulizásokat.

(#21) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Lassan egy éve nem írtam ide.

Na, ezen változtatni fogok. :)

Fantasztikus nap előtt állok, bővebben angoltanárhoz megyek, aztán haza.
Btw, azt hittem, hogyha felépül az új társasház mellettünk, akkor csend lesz, de tévedtem. Ide hallatszik, ahogy építik a mélygarázst, amit február közepére ígértek.

[link]
Igy néz ki az új társasház. Szvsz a mienk szebb, legalább nincsenek hülye kék ablakai.
Majd ha jövök haza angolról, lövök a mienkről is egyet. :)

[Szerkesztve]

(#22) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megvolt az angol, amint igértem, ime a kép a mi lakásunkról: [link]

A tervezett bringázás elmarad, helyette pingpongozunk.
Ejdejóóóó.

(#23) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jó volt a pingpongozás, több haverral is találkoztam útközben.

Lekaptam a téglát dvd-n most itt küzdök a hanggal, a wmp alatt a szokásos vistás kúthangon beszélnek, a jetaudio meg nem ad ki hangot.

(#24) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megvan az új szemüvegem, egész pofás.
Fekete a keret és a ''szára'' pedig narancsságra. Kedvenc párosításom.

(#25) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Este csocsó lenne, ha mennék, de nem megyek, mert jön egy csaj, akiből kurvára elegem van már, nem kívánom a péntek estémet a társaságában tölteni.

Inkább ph-zok itthon.

(#26) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmm, nemsokára meglesz az új digitgép, úgyhogy meg kéne hirdetni az a70-est.

(#27) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Mivel végignéztem már vagy 100 profil myvip-en és nincs semmi ötletem, hogy mit csináljak a gépen, így megyek lefekszem, olvasok valamit.

(#28) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Csalódás volt a taxi 4.
Lemaradtam simonyi kilövéséről is.


(#29) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megyek nézem a forma1-et.
Remélem jó kis futam lesz.

(#30) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

De jót aludtam délután.
Nagyon fáradt voltam. Cserébe tuti nem fogok tudni jó ideig elaludni este.

Finom a húsvéti sonka.

(#31) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megyek, lefekszem, holnap már kőkeményen tanulni kellesz.

(#32) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Mek nézem a meccset.
Holnap kelhetek korán, csütörtökön egy kellemes kémia, péntekene gy sokkal kellemesebb biológia szopatás vár rám.

(#33) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem is olyan nehéz ez a hét.
Holnap már döglés, mehetek úszni, stb...

(#34) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

De fáradt szemem a klóros viztől, látszik, hogy először voltam úszni az idén.

(#35) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Elég rövid kocsmázás volt, 3 martini után eljöttem, mert a többiek kiemntek a népkertbe whiskeyt inni, nekem meg az ilyesmihez nincs kedvem.

Hmm megismertem egy csajt, akit jó csajnak tartottak, sőt a képeken tetszett is, de most vörös és elég rövid a haja, igy meg nem valami szép. Na mindegy, nem mintha amúgy érdekelt volna.

Most jó kis 70-es évekbeli rockzenét hallgatok, punnyadok.

(#36) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jó volt a forma1, bár alonso teljesitménye csalódás számomra.
Megyek, olvasok, aztán megnézem a heti hetest.

Holnap elég nehéz nap lesz, bár úgy is mondhatnám, hogy a következő két hét szopás lesz.

(#37) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Lassan megyek zuhanyozni, holnap alhatok majdnem tízig.

(#38) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Holnap is korán kell még kelni, ez nem túl jó.

Ma megcsinálták a netet, igaz majdnem 2 órát szoptunk vele, de sikerült.
Újra hasit.

Nemsokára megyek zuhanyzok, aztán lefekszem.

(#39) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Semmi izgalmas nem történik velem.

(#40) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmm twollah blogjában 70-szer szerepel a tunetmentes szó ([link]).
Mondjuk kurvára unalmas, hogy áprilistól kezdve majdnem minden leirta, hogy tünetmentes volt.

Na mindegy, ez az ő blogja.

(#41) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah
''Ma tunetmentes voltam.'' by twollah

(#42) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

3 napja elkezdtem súlyzózni.
4 kilóssal kezdek 50-10-10-10-20 darabbal, a gyakorlatokat nem irom le, elég bonyolult lenne. :)
Ma már emeltem 60-15-15-15-30-ra, de az utolsó 30-ast nagyon nehezen birtam már. Most pár napig beállok erre, aztán megint emelek. Ha eljutok mondjuk 100-35-35-35-70-re, akkor előveszek egy nehezebb súlyzót.

(#43) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Na, jöhet a tömény unallllllllom.

(#44) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

huhuhuhuúúúúúú buli van wazze rázd a segged wazze

Nem nem ittam, csak hirtelen a semmitől a rossz kedvem átment nagyon jóba...

(#45) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ma egesz nap fajt a jobb labam... Ki nem szarja le???

Ja, amúgy a látszat nem csal. Tényleg fantasztikus kedvem van, hullámzok ide-oda.
Nem jó ez így.

(#46) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nehezen tudtam elaludni, de legalább könnyen felébredtem.
Így a reggeli, a mosakodás, stb. után elmehetek megvenni Anyának szülinapjára a GPS-t.

(#47) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Rózsaszin pitbullt hallgatok, most valahogy ahhoz volt kedvem.
myvip-et böngészgetek, de, hogy miért, azt nem tudom. :F

Valószínűleg mert nincs jobb dolgom.
Semmi buli nincs ma, semmi film nem megy a tv-ben, semmi jó játék nincsen, a ph is kihalt.

Holnap kéne forditani, mert hétfőn angol.
Kéne menni valahova ismerkedni.

(#48) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Sikeresen túljutottam egy újabb felsőfokú szövegen, ez a Cali kartellről szólt.
Lassan megyek zuhanyozni, aztán angolra.
Aztán veszek egy könyvet.

Ma már elő kéne szedni a biosz tételeket, ha nem is elkezdeni kidolgozni, de legalább átnézni, hogy mégis miket kell majd megcsinálnom.

Nincs hozzá kedvem. Most úgy örülnék, ha nem 2007, hanem 2008 lenne és felvettek volna az egyetemre. Ha felvesznek, az életem legjobb nyara lesz. Leteszem a jogsit, veszek egy 528-as BMW-t, vagy egy Primera GT-t és utóbbira szereltetek kompresszort. Inkább a BMW.

Messze van ez még.

(#49) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ilyen rossz időben az embernek semmihez sincs kedve.
Ma már bioszoztam, lassan megyek megmosakszom.

(#50) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Egyre jobban esik ez a hülye eső.
Elmosogattam, megteritettem, kicsit rendet raktam.

Tegnap megnéztem az addig jár a korsó a kútra című filmet. Nagyon jókat lehetett rajta nevetni.

Rübitől megkaptam a múlt héten az egyedi Nissan logóimat, olyan pólókat fogok nyomtatni magamnak, hogy ihaj. :)

Be kéne szerezni az entourage harmadik évadját, csak sajna mindenhonnan 3-4kbájt/sec-el jön, a barátom, akinek megvan pedig hegyaljára ment. Igy jártam...

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (Kolombusz) blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.