Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) s0n1c


s0n1c
csendes tag

Gondoltam létrehozok ennek a masinának 1 topicot, mert a tulajdonságai és az ára alapján bestbuy lehet.Annyit tud mint 1 IS3 80e -ért

(#2) shivan


shivan
csendes tag

Remélem én is hozzájutok egy ilyen géphez a héten. A specifikációi alapján számomra maga lenne a tökéj, de azért ha valaki tudna egy komplett tesztről linket küldeni,azt megköszönném,mert én sehol nem találtam.

(#3) llamada


llamada
csendes tag

Két érdekes kérdés van:
1. A kodak-ok korábban nem támogatták az usb mass storage kapcsolatot pc-hez, közvtlenül csak a saját EasyShare szoftverével lehetett a kameráról képet felmásolni. Ennél mi a helyzet?

2. A CRV3 Li-elem, és a Li-Ion akku 3 és 3.7V-osak normál esetben. A leírása szerint ''nem ajánlott normál alkaline elem használata''. Vajon AA akkupárral elmegy rendesen, vagy a gyári 1600-as KLIC3000 akkukból kell mellé még venni?

(#4) llamada


llamada
csendes tag

Utánajártam, akit érdekel:

1. AA NiMH-val nem szólal meg, csak a saját akkuval. (Vagy CRV3-mal).
2. A képe és a videója irdatlan jó. AF, ZOOM nagyon jó.
3. Hiányzik róla az EVF dioptria-kompenzáló, de más nem.
4. Menüben kevésbé összefogott, mint a Canon, de el lehet vele lenni.
5. Nem kifordítható az LCD, viszont nagyon nagy (2.5'' !)
6. QuickTime mov-ban 20 másodperc 10MB lett (640x480, default tömörítéssel, ''állítólag'' van hosszúidejű tömörítés, ami kb +60-70% időt enged
7. Burst-ök első-n és utolsó-n alapon
8. Full manuál módok (fókusz is, de nincs fókuszgyűrű az objektíven
9. Az objektív ''hagyományos'', teljesen kitolódó, full zoomnál nagoyn hoszú.



Publikált tesztek:

http://www.digitalcamerainfo.com/content/Kodak-EasyShare-Z612-First-Impressions-Review-/.htm
http://reviews-zdnet.com.com/Kodak_EasyShare_Z612/4505-6501_16-31738566.html
http://www.steves-digicams.com/hardware_reviews.html
http://www.thinkcamera.com/news/article/mps/UAN/136/v/1/sp/334946542793670167688

(#5) sulep


sulep
senior tag

Légyszi írjon valaki véleményt akinek ilyen gépe van. Fontos lenne

(#6) sulep


sulep
senior tag

Nehogymár senkinek ne legyen ilyen gépe. Légyszi írjatok tapasztalatokat a géppel kapcsolatban.

(#7) znagy1 válasza sulep (#6) üzenetére


znagy1
csendes tag

Szia,

Én a hétvégén vettem egy ilyen gépet. Nem sok tapasztalatom van. Egy pár száz képet próbálgatás gyanánt csináltam, és nagyon király amatör felhasználó számára. Az előző hozzászólások állják a helyüket.Ha kérdésed van megpróbálok válaszolni, de nem vagyok profi fotós.

(#8) Bobee


Bobee
csendes tag

Hali!
Azt szeretném kérdezni erről a gépről, hogy sima AA méretű akksi elemmel is elmegy??
Illetve a géphez mellékelt klic8000 tip akksi meddig birja átlagos használat mellett, és mennyi idő alatt tölti fel a töltője!!??
a válaszokat előre is köszönöm!

(#9) Maci-Laci válasza Bobee (#8) üzenetére


Maci-Laci
csendes tag

Szia!

AA-s elemmel vagy aksival nem műkösik, csak klic8000 elemmel vagy aksival.
Egy töltéssel kb 300 képet tudok készíteni, persze a zoom-olás és a vaku használata jelentősen befolyásolja a teljesítményét.
Én vettem hozzá egy tartalék akkut, jóval olcsóbban mint a gyári,
Itt érdemes nézelődni: [link]

A gépről a tapasztalat, hogy nagyon jól kezelhető, jó mínőségű képeket készít.

pl. [link]

Csak ajánlani tudom, Én nagyon szeretem. :B

(#10) takig válasza Maci-Laci (#9) üzenetére


takig
csendes tag

Helló
Most tervezek gép vásárlását, a befutók között van ez is, az Olympus sp510 és használt Fuji s5600 mellett. Kérdés: Milyen az optikai stabija? Mennyire zajosak a képekei ISO 200-400-nál?

(#11) Henker2 válasza takig (#10) üzenetére


Henker2
addikt

Dettó ezek a gépek vannak nekem is a palettán. És van egy S5600-am eladó :K

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#12) somé válasza takig (#10) üzenetére


somé
őstag

Erős színek,alacsony iso-n szép éles képek.Ritka rossz evf dioptria korrekció nélkül,erősen felcsapódó vaku,zoom gyors és halk,videó alatt használható,de belehallatszik.
Optikai stabi megfelelő,de volt dolgom jobbal is.Megfelelő fényviszonyok között pillanat alatt fókuszál,természetesen teléhez közeledve lassul,segédfény nagyon erős.
Bal felső sarokban túlzó peremsötétedés,egy ismerősömnek szintén,tehát szép nappali képeknél (is) az a sarok zavaróan sötét.
Ezüstöt kerülni,nagyon kényes.
SD-t használ :)

A stabi miatt viszont a jelenlegi új árat mindenképpen megéri,ekkora zoom-mal ebben az árban nincs alternatíva.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#13) Henker2 válasza somé (#12) üzenetére


Henker2
addikt

1 kérdés: Fuji S5600-asom van. Megéri-e erre z612-esre cserélni?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.