Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  KMPlayer

Hozzászólások

(#1) ivcsi86


ivcsi86
tag

Szerintem van annyira profi lejátszó,h megérdemel egy forumot... :C

(#2) ivcsi86


ivcsi86
tag

és akkor már lenne is egy kérdésem :P
hogyan lehet beállitani h alapértelmezetten ez nyisson meg mindent,és ne a MP?

(#3) Jadro válasza ivcsi86 (#2) üzenetére


Jadro
veterán

Opciók-beállítások-általános-fájlmegynyitás párbeszédablak - kiterjesztések rész. Erre tippelek, hisz itt lehet megadni fájltípusokat. Nem biztos a dolog, mivel én több lejátszót is használok és csak a filmeket rendeltem hozzá total commanderben a hozzárendelés opcióval. Egy próbát megér azért.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4) ivcsi86 válasza Jadro (#3) üzenetére


ivcsi86
tag

köszi,de én ott nem tudtam megoldani(lehet h csak mert hülye vagyok hozá,de nem jött össze) :O

(#5) Killberk


Killberk
aktív tag

Legegyszerűbb, ha a lejátszandó fájlon nyomsz egy jobb klikket, majd társítás -> program választása. Itt kiválasztod a listából kmplayert ha ott van, ha nem akkor "tallózás..."-al megkeresed. Kipipálod, hogy az ilyen fájlokat mindig a választott programmal nyissa meg. Megcsinálod ezt avi, mpg, wmv, mov-ra meg még ami kell és kész.

Amúgy tényleg nagyon jó a lejátszó. Én Media Player Classicról váltottam erre.

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#6) fene_vad


fene_vad
senior tag

mindent ut, egy szavazat itt is:)

mar csak arra kene vhogy rajonnom, h tobb mp3-at kijelolve mindet tegye a playlistbe...

tippek?

(#7) Jadro válasza Killberk (#5) üzenetére


Jadro
veterán

Ez nem a legegszerűbb de al egbiztosabb. Legegyszerűbb az lenne mint a winampban pl. Menüben kijelölöd ami kell és egy gombnyomás után máris azzal nyitja meg. Így egyesével el kell játszani, igaz csak a telepítés után.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8) Killberk válasza Jadro (#7) üzenetére


Killberk
aktív tag

Kmplayer esetében lehet, hogy legegyszerűbb. Sok beállítás között először nem is vettem észre a kis rubrikát ahova be kéne írni kiterjesztéseket, ezért csináltam hagyományos módon. ;)

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#9) ivcsi86


ivcsi86
tag

köszi

(#10) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Innen lehet letölteni. ;)

(#11) ates84


ates84
tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy ha egy időben fut a kmplayer és a winamp, akkor a winamp hajlamos magától bezáródni. Egyszerre nem tud stabilan futni a 2 progi. Ez mitől lehet? Van rá megoldás?

Egy másik:
ha nem full képernyőn futtatok egy filmet - akkor "always on top" módban megy, hacsak nem rakom le tálcára. Ezt ki lehet kapcsolni vhogy?

thx

AMD Phenom II 720 BE | AC Freezer 64 Pro | ASUS M4A78 PRO | GEIL Ultra 4096mb | SAPPHIRE HD4850 Vapor-X 512mb | SAMSUNG SATA2 500gb | SAMSUNG SH-S223 | GIGABYTE SuberB 460w | GIGABYTE GZ-X1

(#12) Pocak89 válasza ates84 (#11) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Nekem is az always on top-al van bajom. Azt tényleg jó lenne kikapcsolni.
A másik problémádat kipróbáltam nekem nem lépett ki. Legalábbis csak kevés ideig futtattam.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#13) Killberk válasza Pocak89 (#12) üzenetére


Killberk
aktív tag

Beállítások -> Általános -> Képernyő -> Video: sosincs felül

Utána újra kell indítani programot.

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#14) ivcsi86


ivcsi86
tag

nem tudja vki,h hogyan lehet hangot eltolni a filmen?

(#15) Pocak89 válasza Killberk (#13) üzenetére


Pocak89
aktív tag

:R Müxik :)

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#16) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!
Van egy olyan jelenségem, hogy mikor a HD film (720p) olyan részhez ér, hogy nagyon sok az infó (pl. sok fűszál, habzó tengerpart...), akkor darabossá válik a műsor, majd mikor ismét normális infómennyiségre vált a kép, akkor egy pár másodpercig felgyorsul a kép (a hang nem), majd ismét szinkronba kerülnek, és minden megy szépen tovább.
A laptopom egy X3100-as alaplapi VGA-val, és 2.2GHz-esC2D-vel bír, és persze KM Player.
Lehet ez a VGA gyengesége miatt?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#17) ivcsi86 válasza Palika71 (#16) üzenetére


ivcsi86
tag

röviden...IGEN.

(#18) chop


chop
őstag

Ez tenyleg egy kurvajo lejatszo, nekem csak ez van a gepem es visz mindent a WMV-tol az FLV-n keresztul a Quicktime-ig, nagyon fasza.

(#19) Palika71 válasza ivcsi86 (#17) üzenetére


Palika71
őstag

Köszi!
De valóban remek kis lejátszó program.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#20) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Nagyon jó kis lejátszóprogi, de van egy kis problémám vele. Miért van az, hogy ha teljes képernyőre váltok, csak nagy sötétség látszik? Magyarul: ablakba megy a film szépen, teljes képernyőn meg a nagy semmi. :F

(#21) ivcsi86 válasza csabooooo (#20) üzenetére


ivcsi86
tag

frissits a verzion,vagy telepits ujra,m ilyet nem szabadna csinálnia...

(#22) csabooooo válasza ivcsi86 (#21) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Kösz! Azóta megoldódott. :K

(#23) symon2000


symon2000
csendes tag

sziasztok!
hogy tudnam beallitani,hogy a km player frissitse a neten a codekeket?

(#24) gergo84


gergo84
aktív tag

szerintem ez egy jó kis lejátszó program.
előnye, hogy mindent visz.
viszont negativumként azt tudnám felhozni, hogy a feltelepítése után, a már a gépen lévő media player classic, power dvd, windows media player -ben, szoval mind a 3 szoftverben elment a hang :)

(#25) chop


chop
őstag

Bekapcsoltam a Vistan a UAC-t, erre a lejatszo minden kilepesnel nyavajog, hogy nem tud irni egy file-ba. Nem baj, mondom, adok neki admin jogot. Ekkor viszont minden file inditasanal kerdezi a Vista, hogy elindithatja-e (suxxx...), illetve a kulso skint se hozza be. Van valakinek tippje, hogy mi lehet a megoldas?

(#26) chop válasza chop (#25) üzenetére


chop
őstag

Problema megoldva:
http://www.kmplayer.com/forums/showpost.php?p=43111&postcount=4

(#27) whiskeys válasza Pocak89 (#12) üzenetére


whiskeys
őstag

nekem meg jó lenne ha mutatná mindig, de nem sikerül beállitanom.... :F

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#28) pete_21


pete_21
addikt

Hello!
A következő a problémám: van egy videoklipp, ami alapból 4:3 képarányú, de így torz, és 16:9 módba kéne váltani. A képernyőarány-korrigálást átraktam 16:9-re, de még jobban eltorzítja...
BSplayer-ben a Shift+2-vel szépen átrakja 16:9-re.
Tud valaki megoldást?

(#29) pete_21 válasza pete_21 (#28) üzenetére


pete_21
addikt

Közben rájöttem :)
Nem a képernyőarányt kell korrigálni, hanem ezt kell választani: "Őrizze meg a 1.78:1 AR (16:9 HDTV)".

(#30) Warpig


Warpig
aktív tag

Olyan gondom van a playerrel. hogy ac3-as filmet szándékozok megnézni 5.1es rendszeren, azonban nincs párbeszéd sáv (tehát a center hiányzik). Próbálgattam állítani, de nem sikerült. Vmi 5let?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#31) nova001


nova001
senior tag

Hello!
A következő a problémám
ac3 5.1 filmet akarok nézni...nincs mély csak nagyon gyenge...frisitettem az ac3 filtert és én e helyett ezt link akarom használni...xpm van

bárhogy álitom a hogy ezt a külsö codeket használja mindig azt a belsöt akarja

km playert szeretném hasznáni 5.1 filmre meg strereo filmre is...de nem jön össze :S
kl codec van fent.

(#32) nova001


nova001
senior tag

hogy kapcsolom ki hogy ne legyen mindig felül a km player bárhova is nyomok ? ;)
üdv

(#33) owen23


owen23
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne nekem Ati Radeon X1650pro videókártyám van és amikor feltelepitem a teljes drivert catalyst control centert is meg minden utánna amikor nézném a filmeket pl Km Playerrel vagy Bs Playerrel akkor sötét a képernyő beállitom a Catalyst Contor Centerbe hogy ne legyen sötét de amikor ujrainditom a filmet megint sötét és nem tudom miért nem állitja be ha elmentem a profilba is meg minden miért kell mindig beállitani?
Valaki valami ötlet?
Kérlek segitsetek!
Sziasztok! :W :W

http://hardverapro.hu/apro/elado_egy_uj_logitech_x-530-as_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#34) barnam_


barnam_
nagyúr

Nincs valami leírás hozzá, hogy mi mit csinál? Olyan sok mindent lehet benne állítani :B

(#35) copin válasza barnam_ (#34) üzenetére


copin
őstag

Ha tudsz spanyolul. :D
Szerintem logikus felépítésű, csak egy bill. parancs összefoglaló kell hozzá és kész. :)

(#36) bolic


bolic
őstag

Ez a KMPlayer is tudja beolvasni a Blu-Ray BD filmeket és feliratosul is kezel? :F PowerDVD 7.3 Ultra valami kritikus hibát talált és meg kellett patchelni, patcheltem és még mindig fekete képet fogad. :((

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#37) harylmu válasza bolic (#36) üzenetére


harylmu
őstag

Próbáld ki. :)

(#38) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Nem tudjátok h mi lehet akkor amikor 3 feliratos mkv közül az egyiknél nem mutatja a feliratot, de ha a beépített felirat szerkesztőt megnyitom, akkor ott mutatja rendesen?

Let's begin, de gozaimasu!

(#39) Kowa


Kowa
tag

Szaisztok
segitség kellene a következő hibajelzésben

--------------------
BINARY INFO
--------------------
FileName : 0001.wmv
Data :
File does not exist!

És nem inditja el a filmet a kmplayer. Ezt csak divx es filmeknél játsza el és egy mkv s filmnél mindig ezt a hibát irja ki. codec nincs a gépen mert eddig mindent lejátszott. A verzió 2.9.4.1433 egyébként a más lejátszó is hibát ir

(#40) copin


copin
őstag

oops

[ Szerkesztve ]

(#41) BullZeye válasza Kowa (#39) üzenetére


BullZeye
veterán

egyszerü :) nincs meg a fájl, azaz nem töltődött le, vagy hibásan, és nem tudja lejátszani mer tmondjuk p2p azaz torrentről húztad le.

nekem is lenne egy kérdésem, hátha van aki válaszol, miért van ennek ekkora gépigénye? eddig media player classicot használtam, ez viszont bnőm gépén alig alig fut...

(#42) Kowa válasza BullZeye (#41) üzenetére


Kowa
tag

De eddig lejátszotta az az érdekes

(#43) troller válasza BullZeye (#41) üzenetére


troller
senior tag

Menü->Video(Haladó)->Beállít:Nagy sebesség - 1GHz alatt
Képminőségben nem vettem észre romlást, viszont nagyot gyorsult gyengébb gépen.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#44) BullZeye válasza troller (#43) üzenetére


BullZeye
veterán

köszi, majd kiprószálom kis gépen is. Remélem télleg javulni fog, mert röhej, hogy egy vacak filmet nem lehetett végignézni 3Ghzre húzott Celeron procival Kmplayerrel, fel kellett telepítenem K Lite Codeck packot, hogy nézni tudjunk valamit ...

(#45) dokee78 válasza BullZeye (#44) üzenetére


dokee78
félisten

Kodec amúgy is kell a legtöbb lejátszóhoz!

(#46) BullZeye válasza troller (#43) üzenetére


BullZeye
veterán

azt is meg tod mondani, hogy van e KMplayerbe olyan mint Media Player Classicba, hogy a halk filmekent hangosítsa picit, úgy hogy ne legyen recsegő hangja, azt hiszem normalizernek hívták, itt viszont valami oknál fogva, hiába kapcsolom be, semmi sem változik, sőt van olyan hogy fő hangerő állítása, 100%ról hiába rakom akár 400%ra, akkor sem történik semmi, ez picit idegesítő, sőt, nagyon >>

jah másik meg, a hangerő 100%, vagy 0%, akkor is ugyanolyan a hang, nem halkul, hangosodik meg semmi :D

[ Szerkesztve ]

(#47) troller válasza BullZeye (#46) üzenetére


troller
senior tag

Nem sajnos, hang téren nem igazán vagyok benne, szól oszt jóvan. :)

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#48) rankesz válasza dokee78 (#45) üzenetére


rankesz
veterán

Ennek a lejátszónak éppen az a lényege hogy nem kell hozzá külön kodek pakkokkal telegányolni a gépet

(#49) amdni


amdni
aktív tag

Üdv!

Vista alatt használom a kmplayert, azt vettem észre hogy az audigy 2-m xp alatt észrevehetően jobban szólt szintén kmplayerrel.

Ez mitől van? A kmplayer csak a directsound hangleképzést használja? Ha jól tudom ezt a vista nem támogatja. Lehet hogy ez a gond?

(#50) BullZeye válasza troller (#47) üzenetére


BullZeye
veterán

közben kiderült, hogy azért nem szólt rendesen, mert 1ghz alattira raktam :) sajna van hátulütője ennek a funkciónak is....így maradt a 3ghz feletti opció...kis gépekre meg telepítek majd Klite Codeck Packot, sajnálom azért, jó kis lejátszó ez, de mégsem az igazi, de még így is merőben vezet Media Player Classiccal szemben

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  KMPlayer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.