Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) woofias


woofias
csendes tag

MarQs: piros pont ezért az üzletért, gyors és segítőkész eladó.

(#602) xabolcs


xabolcs
őstag

piros pottyot kerek szepen Dex_5 forumtarsnak egy jo CL5-os rampar uzletert.

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#603) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

kábel üzletért egy piros pont-ot kérnék SimonYana kollegának gyors pontos!

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#604) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Újabb pirosat kérnék bsnss1976 kollégának OCZ ügyében.

Köszönöm!

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#605) taylorp


taylorp
senior tag

Pirosat kérnék Milbi kollégának, ezért az üzletért.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#606) Lasy


Lasy
veterán

Nikolaidc fórumtársunknak egy szép PH!ros pontot szeretnék kérnék a korrekt üzletért. (Amilo pro v2030)
:R
Köszönöm.

+36702778032

(#607) Atke


Atke
senior tag

Kérnék egy pirosat king_mp kollégának, a kábelharisnya bizmiszért

(#608) izomhod


izomhod
senior tag

muki_kutya-nak piros pont ezért a bizniszért, jó vevő, hamar megvolt minden :)

(#609) sutyesz96 válasza HUN__ter (#560) üzenetére


sutyesz96
őstag

Hát nemtom elfogadják e a modderek. :F
Mert vágod úgy kellett volna h ott egy olyan gomb h link. Arra rá kell kattolni, és oda belinkelni.
Mostmár mindegy.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#610) Ypstone


Ypstone
tag

Sziasztok gyuri81 nak kérnék egy nagy piros pötyöt ezért az üzletért [link]
remek készüléket vettem korekt megbízható eladótól.
Köszönöm

(#611) adidas4death válasza Ypstone (#610) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Dan86 kollegának szeretnék kérni egy nagy piros pöttyöt, ezért, és ezért az üzletért.
Korrekt, pontos, megbízható! Minden a megbeszéltekhez híven zajlott, az áru a hirdetésnek megfelelően hibátlan!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#612) fero02


fero02
veterán

Piros pont illeti daru fórum társat, akivel egy sikeres üzleten vagyunk túl.

Korrekt, pontos és megbízható üzleti partner. :R

(#613) headway


headway
csendes tag

Szeretnék kérni egy nagy pirosat ezért az üzletért smarter kollégának.

(#614) Chaos25


Chaos25
csendes tag

Embe úrnak kérnék egy pirosat! Előre küldtem neki az árút és minden úgy történt ahogy előre megbeszéltük! Megbízható vásárló! Köszi az üzletet és használd egészséggel!

[ Szerkesztve ]

(#615) ivanhoe80


ivanhoe80
csendes tag

Nagy piros pontot [iam11] kollégának az eddigi leggyorsabban lebonyolított [üzletemért] még új tag de rendkívül megbízható!!! :R

Üdv István! A tévhit is szentebb a hitetlenségnél. PSN Ivan-Mitya

(#616) lafaty80


lafaty80
őstag

Csak ajánlani tudom Rendeske kollégát

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#617) iam11 válasza ivanhoe80 (#615) üzenetére


iam11
csendes tag

ivanhoe80
kollegának nagy pirosat kérek Q6600 procit megvásárolta, gyors, pontos!

(#618) Zollkid100


Zollkid100
tag

Szeretnék kéni egy nagy-nagy pirosat dnemethfoto kollégának. Egy zsír új Samsung winchestert vettem tőle(linkelni sajnos már nem tudom),nagyon korrekt hozzáállással(és árazással).
Mindenkinek ajánlom :)

(#619) smarter


smarter
csendes tag

Szeretnék kérni egy pirosat [ezért] az üzletért headway kollégának :)

Használt laptopok, projektorok bolti ár alatt , akár nagy tételben is . Ha kereskedő vagy kérj ajánlatot folyamatos ellátással kapcsolatban !!

(#620) knapci


knapci
tag

Rodrigo. kolegának pirospont motostorm-ot vettem tőle,nagyon gyors és pontos eladó!Remélem üzletelünk még!!

Unatkozók kíméljenek!

(#621) WindyJoe


WindyJoe
aktív tag

Piros pont murdoq kollégának a remek monitorért, és a gyorsaságért...

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#622) jobbman válasza peterglas (#393) üzenetére


jobbman
tag

Vissza is megy a piros pont peterglas kollégának, gyors, rendes, megbízható. Lapot vett tőlem.

Régi PH-n: jobbman felhasználónak 84 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Frissítve: 2013.09.14

(#623) Midas 22


Midas 22
csendes tag

Szeretnék piros pontot kérni a következő vevőknek:

Rydike ezt vette meg tőlem

dugobaa ezt vette meg tőlem

QWE12 és janika226 ebből vettek egyet-egyet

MrViktor innen vette meg a hátlapot

tibi_hun84 ezt vette meg tőlem

Köszönöm

Midas

[ Szerkesztve ]

(#624) LeC


LeC
addikt

echo001 kollegának küldenék egy pirosat a sikeres üzletért :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#625) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Szeretnék kérni 1 pirosat veze társunknak , ezért a remek led szalagért .
Korrekt , pontos és gyors .

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#626) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Egy pirosat kérnék SATIKA31 fórumtársnak. Samsung Galaxy Ace-t vettem tőle. Makulátlan volt, mint, ahogy a hirdetésben állt és házhoz hozta, így egy rossz szavam se lehet rá! Ajánlani tudom!

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#627) Marta73


Marta73
újonc

animatrix11 nek kérnék pirosat [link] ezért az üzletért!

(#628) osonte


osonte
senior tag

Küldök egy pirosat Geri8 részére, memóriát vásároltam tőle. Gyors és korrekt eladó.

(#629) Reiko


Reiko
tag

Megy a piros pont Imperator999 kollégának ezért az üzletért! Köszönöm a vásárlást! :)

(#630) Varga Bálint


Varga Bálint
csendes tag

Szeretnék kérni egy akkora pirosat magán felhasználónak, hogy kilógjon az adatbázisból, ezért az üzletért!!! :)
Rendkívül, mi több, kiemelkedően korrekt eladó! Öröm vele üzletelni! Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

(#631) Xoxarle


Xoxarle
csendes tag

Piros pont Plaszy-nak, gyors, precíz, jó kommunikáció. Sikeresen zártuk az adás-vételt. Köszönöm Neki.

:C

(#632) javorszky


javorszky
tag

Egy nagyon nagy PIROS pontot kérnék ditti37 kollégának Ezért az üzletért!Előreutalással vásároltam tőle és azt kaptam ami le volt írva és amit elmondott.Minden a legnagyobb rendben volt !! Ajánlom mindenkinek,vásároljatok tőle bátran !!!!!! Nagyon korrekt és megbízható ember !!!!!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#633) Krissz80 válasza Xoxarle (#631) üzenetére


Krissz80
senior tag

Sziasztok!

Kérnék egy piros pontot Teebee1981-nek
ezért az üzletért.

Köszönöm

(#634) LucyFerr


LucyFerr
csendes tag

Pirospont [Szakee28]-nak, vincseszter gariztatásért. Mindenkinek ajánlom!

[ Szerkesztve ]

Ha megtisztelsz azzal, hogy megkérdezed meg van-e még, akkor tisztelj meg már azzal is, hogy köszi, de már nem aktuális az üzlet!

(#635) ClaydovE


ClaydovE
tag

Piros pontot kérek darkman20 fórumtársnak ezért az üzletért. Megbízható vásárló! :R

Üdvözlettel: ClaydovE

(#636) kymera válasza GardaY (#574) üzenetére


kymera
senior tag

garday kollégának kérnék szépen egy pirosat bevésni az alábbi üzletért.

Köszönöm

Üzlet

:R

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#637) Deck


Deck
titán

Hatalmas pirosat kérnék Lasy kollégának WT19i telefonom tuningjáért. Roppant segítőkész, korrekt, gyors, megbízható partner csak ajánlani tudom! :R

PS5

(#638) Isee


Isee
senior tag

Szeretnék egy nagy pirosat kérni tiborandras kollegának, innen ezt a notiprocit vettem tőle. Minden a legnagyobb rendben zajlott, megbízható üzlettárs, bátran ajánlom mindenkinek :R:R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#639) rizso


rizso
addikt

Kérnék egy pirosat alfa156 fórumtársunknak ezért az üzletért! A hirdetett termék olyan volt, mint amilyennek leírta, mindvégig segítőkész volt, korrekt, megbízható üzletfél, bátran ajánlom! Köszönöm az üzletet! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#640) BDave


BDave
őstag

Pirosat kérnék Ingo25-nek ezért az üzletért!

(#641) Brav3T


Brav3T
csendes tag

Szeretnék egy piros pontot kérni pszihopata85 fórumtársnak, ezért az üzletért. Korrekt vásároló, minden megbeszéltek szerint zajlott.

(#642) ztoldy


ztoldy
senior tag

Pirosat szeretnék kérni zsolesz010-nek, 2GB memóriát vettem tőle. Segítőkész, korrekt.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#643) Kam1kaze válasza Gery85 (#562) üzenetére


Kam1kaze
tag

Én is kérnék egy pirosat Gery85 - nek a 32GB pendrive-ok vételéért.

(#644) GardaY


GardaY
tag

javítás: pirosat kymera-nak az új prociért

Asus Z87 Plus, Intel i5 4670K, 20gb DDR3, R9 280x, 120gb SSD, WD 2tb, 550w Chieftec /// P30 Pro 256gb ///

(#645) mghltm válasza Isee (#638) üzenetére


mghltm
addikt

viszonoznam a pirosat Isee reszere a vasarlasert, gyorsan es pontosan lebonyolitottuk az uzletet mindkettonk megelegedesere :)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#646) zsolesz010 válasza ztoldy (#642) üzenetére


zsolesz010
senior tag

ztoldy fórumtársnak kérnék egy pöttyöt ezért a kis reggeli üzletért.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#647) Danny_L.hu


Danny_L.hu
tag

Sziasztok!

Piros pontot érdemel balpeter04 amiért korrekten és gyorsan segített hozzájutnom ehhez.

(#648) OnLy16


OnLy16
tag

Pirosat szeretnék kérni gyzsoltee számára, ez volt az üzlet tárgya. Megbízható, gyors, precíz. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Soha ne szállj vitába ostoba emberrel...lehúz a saját szintjére és megver rutinból.

(#649) hobbiletolto


hobbiletolto
tag

Pirospont goo92 kollégának vásárlás végett.

(#650) goo92


goo92
csendes tag

Szeretnék kérni 1 pirosat hobbiletolto-nak ezért az eladásáért TX3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.