Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) gabi123 válasza *Shaq* (#4650) üzenetére


gabi123
senior tag

Szintén mehet a piros pont *Shaq* kollégának ezért az üzletért: link

Megbízható, pontos, rugalmas! :K

Forza Ferrari!

(#4652) gtmobile718


gtmobile718
csendes tag

Epsylonnak kérnék egy hatalmas pirosat. Mobilt cseréltünk vele, nagyon gyors, pontos, korrekt. Csak ajánlani tudom!Ez volt az üzlet tárgya

[ Szerkesztve ]

AKIVEL VIGYÁZZ: lacinho1988!!!! NE POSTÁZZATOK!

(#4653) nagyzsolt69


nagyzsolt69
csendes tag

Baromi nagy piros pont jár 04ahgy kollégának! Ebből a készletből vásároltam Tőle ezt "- LC Power 420W LC420H-12, 6 hónap hátralévő iPon papíros garival. Kisebb irodai gépbe ajánlom csak. 3000Ft." Rendkívül rugalmas, segítőkész és precíz! Bátran kijelenthető, hogy Ő a KÜLÖNÖSEN AJÁNLOTT eladó! :C Nagyon köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Az igazi optimista nem fékez a zsákutcában!

(#4654) noterepair


noterepair
tag

kérnék egy pirospontot paci89 kollégának az olcsó és nagyon jó noti vinyóért,
valamint a jó rugalmasságáért.

(#4655) M1k133


M1k133
tag

Üdvözletem!

Piros pontok:

1. anstalt : Ezt a VGA-t vettem Tőle! Rugalmas és segítőkész, jó termék korrekt áron!

2. lista_x : Nagyon fontos 2db piros pontot kérnék rugalmas és korrekt eladó, nagyon jó áron és nagyon jó termékekkel! 1. vásárlás innen , 2. vásárlás 2 héttel később...

3. richfuel : Ezt vette meg Tőlem , gyorsan fizetett!

4. morson : Gyorsan , korrektül, jó áron jutottam hozzá ehhez!

5. Cobb : Rendkívül korrekt eladó, lelkiismeretes, kommunikatív, nagyon jó áron, garanciával vettem Tőle ezt! Csak ajánlani tudom! Postát is állta, és előre elküldte az árut azonnal! (nem visszaélni vele)

6. Balee_boy : Ezeket vettem Tőle, végül rendes papíros garanciával, nagyon ritka és esztétikus Ram-ok... Eladó is rugalmas és korrekt volt, megbeszélt időpontot tartotta!

7. Görgőce : Ezt a ventilátort sikerült gyorsan beszereznem Tőle, minden rendben volt, minden tartozékát megkaptam!

8. laolaj : Ismét egy sikeres üzleten vagyunk túl, jó áron kaptam minden tartozékával.

9. becsitibi : Lelkiismeretes, kommunikatív korrekt eladó, rendikül jó áron jutottam hozzá ezekhez, szép új állapotban. Még a lemaradt nem megbeszélt tartozékot is utánnamküldte!

10. deeewolf : Hibátlan tökéletes termék , még tökéletesebb áron , gyanúsan olcsó volt, vagy a többi van túlárazva, de minden rendben! Gyors és korrekt eladó!

11. puttonyos : Erre a hirdetésmre keresett meg és jó áron postával megkaptam a hibátlan szinte sosem használt hosszabítót!

12. IstvánLive : Teljesen patyolat(minden tartozéka megvan, hibátlan karcmentes állapot), szép tápot kaptam , iszonyatos bombabiztos csomagolásban , házhoz hozva! Nagyon kommunikatív eladó, bátran ajánlom! (Mellékesen: igen, itt kezdődik a felsőkategória csúcsa)

13. SymbianOS : Nem véletlen PH kedvence , megbízható kommunikatív , gyors és megbízható! Csak ajánlani tudom , jó termék (sok garanciával) , jó áron!

Köszönöm mindenkinek , nagyon korrekt voltak és mindenkinek ilyen üzletfeleket kívánok!

Üdv,
M.

[ Szerkesztve ]

--== M1k133® ==--

(#4656) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Szeretnék egy nagy pirosat kérni aceboy -nak ezért az üzletért. megbízható korrekt partner, csak ajánlani tudom!!!!!!

(#4657) Rakman


Rakman
tag

Jár a piros pont lista_x fórumtársnak ezért a félkonfigért. Korrekt, megbízható partnernek bizonyult!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=rakman

(#4658) jozsi700


jozsi700
csendes tag

Köszönet az aksi
vásárlásért beluschi fórumtársnak, minden rendben ment kérnék neki egy piros pontot!

jozsi

(#4659) r0xy


r0xy
csendes tag

Jár a Piros Pont [xgamer_pc] kollegának a korrekt [üzletért] !

(#4660) Gaben0630


Gaben0630
csendes tag

KoDaWe kollégának jár a pirospont ezért a bolt-ért. Megbízható-gyors partner!!

(#4661) Nagy Alex


Nagy Alex
csendes tag

Nagy pirost rx7tomy-nak ezért a cseréért! korrekt gyors üzletfél!

20/2954kettő kettő kettő

(#4662) oneal1


oneal1
senior tag

Pirospont jár tommije kollegának egy logitech g300 as vásárlásáért, korrekt partner, ajánlom mindenkinek!:)

(#4663) Madmax81


Madmax81
aktív tag

Nagy pirospont Oliverda fórumtársnak ezért az üzletért!

1956-2010 07.22 Varga László

(#4664) KillHates


KillHates
nagyúr

donpe részére szeretnék kérni egy piros pontot a korrekt üzletmenetért és a nagy árengedményért :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4665) BlackPriest


BlackPriest
őstag

Oliverda-nak jár a piros a prociért

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4666) spista222


spista222
addikt

Piros pont jár stawros fórumtársnak, alaplapot vettem tőle, minden rendben ment megbízható.

(#4667) tommycee


tommycee
csendes tag

Szeretnék egy pirosat nonee kollégának, ezért a sikeres üzletért!

(#4668) szkury


szkury
tag

Nagy Pirosat kérnék Monyos-nak ezért az üzletért!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#4669) szkury


szkury
tag

Nagy Pirosat kérnék SLajos74 -nek ezért a bizniszért!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#4670) csokolade


csokolade
tag

Egy piros pontot kérek cildren kollégának, rendkívül gyors és kommunikatív!
T61 hűtés
Köszönöm

Csokki ...olvadós, ropogós, celofános, mogyorós...

(#4671) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Egy nagy Pirosat kérek macskopite részére erre a hirdetésre jelentkezett, és adott egy AWE 64 CT 4500-ás kártyát köszönöm. Nagyon korrekt csak ajánlani tudom mindenkinek. :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#4672) Elek23Elek23


Elek23Elek23
tag

Pirosat kérnék tapppeeer kollégának ezért a sikeres üzletért. köszönöm.

(#4673) Jackson01


Jackson01
csendes tag

Kérek egy pirosat [aki19] kollégának a korrekt, sikeres és gyors üzletért! [link]

Üdv Mindenkinek!

(#4674) LiPi006


LiPi006
tag

piros pontot kérnék Norb3rto kollégának
ezért a ramokért korrekt megbízható na vele érdemes üzletelni! :C :R

Arany életünk van! Minden aranyárban van.

(#4675) persil


persil
nagyúr

Egy piros pontot érdemel ezért az üzletért Dan86, akivel nem egészen egy nap alatt lebonyolítottuk az üzletet.
Precíz, megbízható eladó, ajánlani tudom :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4676) Dan86


Dan86
csendes tag

persilnek szeretnék kérni egy jó pontot, ezért az üzletért. Korrekt, pontos, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek!

Köszönöm!

" Dan86 felhasználónak 36 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi értékelési rendszer alapján fórumon! "

(#4677) macko20


macko20
őstag

Kérnék pirosat lecsokolbi részére ezt vásároltam tőle.

Köszönettel: M20

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#4678) tomyt


tomyt
csendes tag

Kérnék egy pirosat Csaben01 fórumtársnak ezért :

[link]

az üzletért!

(#4679) Norb3rto válasza LiPi006 (#4674) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Viszont kérnék egy pirosat LiPi006 kollégának ezért, korrekt és megbízható! :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#4680) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Szeretnék pirosat kétni snake1977 kollégának
ezért az üzletért.
Köszi !

Üdv.: Csaba

(#4681) zjanika


zjanika
csendes tag

Pirosat kérnék bundata kollégának ezért az üzletért! 2.8/1/533 procit vettem Tőle, ami sajnos nem működött a lapban, de Ő megoldást talált. Kicserélte szőrén 3.06/512/533-ra. Nagyon köszönöm Neki!

[ Szerkesztve ]

Szeretem a korrekt üzletet!

(#4682) vivera


vivera
csendes tag

Egy nagy pirosat kérnék bacsis kollégának, ezért az üzletért. Ez már a második üzletünk, minden rendben zajlott, rugalmas és segítőkész üzletfél.
Mindenkinek ajánlom.

"Régi kerámia procikat keresek gyüjteménybe" = kilóra gyűjt paraszt vakítással :D

(#4683) conqver


conqver
aktív tag

Szevasztok!
Nagy pirosat kérek RiddleR komának EZÉRT az üzletért!
Korrekt és gyors eladó!!!! :R :R

Shadow&Dust.....

(#4684) anstalt válasza M1k133 (#4655) üzenetére


anstalt
csendes tag

Visszafele is jár a pirospont M1k133 kollégának ezért, nagyon korrekt és szavahihető vevő, nem hiteget, nem alkuszik pofátlanul és a kommunikáció is kiváló volt vele. NAGYON ajánlott! :K

(#4685) stawros


stawros
tag

Pirospontot kérnék az üzletért spista222 kollégának :)

Ha nem érsz el telón hagyj privit, mindenképp válaszolok, ahogy időm engedi.Ha privátra nem válaszolok az azért van mert nem vagyok gép előtt, jelenleg.

(#4686) Bazsó válasza kornel76 (#4595) üzenetére


Bazsó
tag

Vissza is jár a piros kornel76 kollegának!
Minden a megbeszéltek alapján történt, korrekt eladó, ajánlom mindenkinek.

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#4687) N_A_S


N_A_S
veterán

KisTopi95 kollégának piros, ezért. Korrekt vevő!

WOLFPUNTO kollégának piros, ezért

hávé kollégának piros, a Kingston V+ 200 SSD-kért, kettőt is vettem tőle! :R

acsi90-nek pedig mehet még 1 vagy akár 2 piros is, mert végül megvette a maradék 2 EVGA GTX680-at is. :R

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#4688) djzotya1983


djzotya1983
tag

Egy nagy pirospontot szeretnék kérni icnuc üzlettársnak a korrekt üzletért aminek tárgya EZ a kiváló processzor volt:)

(#4689) Tiketike


Tiketike
újonc

Petyametyó nagy piros pontot érdemel üzlet lebonyolítása miatt, gyors, alkalmazkodóképes, türelmes vásárló.
Csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#4690) *Shaq*


*Shaq*
csendes tag

medom fórumtárs egy chieftec házat vett meg tőlem, minden rendben lezajlott és rugalmas volt a szállítást illetően :R
(topic már nincs meg)

(#4691) dobobazsy


dobobazsy
őstag

Hatalmas pirosponttal jutalmaznám Winne kolegámat a jó kis 2500k prociért! bátran lehet neki előreutalni, csalódni nem fog benne senki :R

(#4692) Winne válasza dobobazsy (#4691) üzenetére


Winne
nagyúr

Köszönöm, vissza is ugyanígy big piros dobobazsy fórumtársnak, gyors, korrekt üzletfél, nagyon ajánlott! :R Ezt boltoltuk.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4693) fagylalt


fagylalt
senior tag

Sziasztok!

Kérnék egy HATALMAS pirosat verybigboy -nak, akitől egy nagy csomag DVD-t vásároltam.

Köszönöm! :R

Üdv: Divi

(#4694) sísapka


sísapka
csendes tag

Piros pontot szeretnék kérni [K.Tomee] részére [ezért] az üzletért. Gyors, pontos, korrekt!! Ajánlom mindenkinek!

Üdv.: FJ

[ Szerkesztve ]

(#4695) horesz91


horesz91
csendes tag

Piros pont Spitzespituynak ezért az üzletért! Korrekt megbízható!

(#4696) sísapka


sísapka
csendes tag

Egy hatalmas pirosat kérek szintén [K.Tomee] részére [ezért] az üzletért. Gyors, pontos, korrekt! Hogy mennyire? Véletlenül angol nyelvűt adott, amit sem ő, sem én nem néztem. Csak otthon, kibontás után, telepítéskor vettem észre, hogy angol. Szóltam neki, mire minden szó nélkül kicserélte a bontott angol verziót egy új bontatlan! magyarra! Hát ennyire. Ajánlom mindenkinek!

Üdv.: FJ

(#4697) Gergi


Gergi
aktív tag

[gerday] fórumtársnak kérnék egy hatalmas pirosat egy mobiltelefonos üzletért. Gyorsan lebonyolította az üzletet és a termék mindenben megfelelt a leírásnak.

(#4698) repa9845


repa9845
csendes tag

Piros pont coll3ctor fórumtagnak ezért az üzletért: Microsoft Sidewinder x8 - hibás görgővel.
Megbízható vásárló.

(#4699) repa9845


repa9845
csendes tag

Piros pont RiddleR fórumtagnak ezért az üzletért:1.44 NEC floppy meghajtó (fekete előlapos).
Megbízható eladó.

[ Szerkesztve ]

(#4700) _ak_


_ak_
addikt

Oliverda-nak szeretnék egy pirosat, ezért az üzletért. Minden olajozottan ment.

Let's begin, de gozaimasu!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.