Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Szevasztok!

Piros pont illeti Tapsi17 kollégát. Korrekt, segítőkész üzletfél. Sok-sok ajándékot kaptam tőle a vásárolt termék mellé! Minden a megbeszéltek szerint zajlott!

Köszönöm!

(#5252) littlelion21 válasza Fr0z3n (#5234) üzenetére


littlelion21
addikt

Fr0zen fórumtársnak szintén jár egy piros pötty az említett üzlet kapcsán. :R

[ Szerkesztve ]

(#5253) decens


decens
tag

ezt a szettet sikerült egy csere-biznisz keretein belül elcsencselni salthman kollégával. korrektül zajlott minden, jár a piros!

(#5254) Geby


Geby
tag

Mondeo2000-nek mehet a piros pont az E2370 telóért.

(#5255) trecom


trecom
tag

Egy piros pontot szeretnék kérni Razermazer kollégának ebből a hirdetésből linkvettem tőle cpu blokkot meg motort tartállyal.

[ Szerkesztve ]

(#5256) hdpeti


hdpeti
tag

Piros pöttyöt kérnék naga kollegának,ezért az üzletért!

"...te Péter vagy,azaz kőszikla..."

(#5257) primera1


primera1
aktív tag

Jár a piros esgee85 fórumtársnak,korrekt,pontos üzlettárs,hibátlan és a leírásnak megfelelő árut kaptam tőle :K
Lumia800-ért adtam egy N9-et
Sajnos a hirdetést már törölte :(
Ajánlom a vele való üzletelést :R

Isten hozott! Mikor visz???

(#5258) esgee85 válasza primera1 (#5257) üzenetére


esgee85
csendes tag

Én is szeretnék egy pirosat kérni primera1 hardveraprós kollégának a Lumia800 - N9 csereberéért! Pontos, korrekt üzletember, azt kaptam, ami a hirdetésben szerepelt. Ajánlom mindenkinek!

(#5259) dlaccc


dlaccc
aktív tag

Kérnék egy pirosat pepe363 fórumtársnak. Egy egeret vásárolt tőlem.

[ Szerkesztve ]

(#5260) jolti05


jolti05
őstag

Piros pontot CoRt3z kollégának a töltőért és az akkukért. Állta az előre nem bekalkulált többletköltségeket, készséggel állt rendelkezésemre. Köszönet!

Szerk.: Elírtam egy szót :)

[ Szerkesztve ]

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#5261) redOne


redOne
csendes tag

Piros pontot szeretnék kérni crysis 2011 :) Megbízható ember!Jó vele üzletelni! ezért az üzletért http://hardverapro.hu/apro/elado_vagy_cserelnem_slim_250gb_hdd_13db_teljes_ja/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#5262) Fender


Fender
tag

2 db piros pont jár monkey részére a hirdetésben feltüntetett 2 (különböző) játék után. Gyors, megbízható, korrekt eladó! ;)

(#5263) Seth1


Seth1
tag

Piros pontot kérnék Tomy Yayo kollégának a Htc Desire üzletért, korrekt, pontos és megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#5264) chosa921


chosa921
tag

Sotho kolegának kérnék egy nagy piros pontotezért a tápegységért.

Gyors, korrekt, előre utaltam, hétfőn feladta , keddre itt volt az áru , úgy ahogyan megbeszéltük.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:Peti

(#5265) Alkukirály


Alkukirály
tag

Kérnék egy pirosat pikámer fórumtársnak, egy Huawei E220-as modem gyors és pontos megvételéért.

(#5266) szilu7


szilu7
senior tag

Kérek egy piros pontot hm74 fórumtársnak, ezért a remek fejhallgatóért. Gyors postázás, precíz csomagolás, kiváló állapotú fejes.

(#5267) pepe363


pepe363
tag

Sziasztok.

Kérnék egy PIROSAT
zobika kollégának.Vásároltam tőle egy Samsung DVD írót és tökéletesen működik!Korrekt segítőkész eladó csak ajánlani tudom.
Köszönöm neki még 1x!

Üdv: Peti

"A Monitor vakablak a világra!!"

(#5268) Orsee81


Orsee81
csendes tag

Kérnék egy pirosat Sareth-nek ezért az üzletért.

A legnehezebb dolog a világon tudni, hogyan kell valamit jól csinálni és szó nélkül végignézni, ahogy valaki rosszul csinálja.

(#5269) hm74


hm74
aktív tag

Piros pont jár szilu7-nek. Fejhallgatót vett tőlem. Gyors döntést hozott és rögtön utalta is előre a vételárat.

Erről szólt a bolt: ATH-AD900

(#5270) Sareth válasza Orsee81 (#5268) üzenetére


Sareth
senior tag

Viszont is kérnék egy hatalmas piros pontot Orsee81-nak, akitől ezt a Roccat Taito egérpadot vásároltam. Az üzletmenettel, postázással, csomagolással és magával a termékkel is tökéletesen meg vagyok elégedve. Köszönöm még egyszer a kedvességet és a gyorsaságot :)

[ Szerkesztve ]

(#5271) albert8


albert8
addikt

Kérnék egy pirosat mrhitoshi-nak.
Ezt vette tőlem:[link]
Megbizható, gyors :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5272) mrhitoshi válasza albert8 (#5271) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Vissza is. Ugyan ezt tudom elmondani albert8 kollégáról! Szóval jár neki a piros, és itt az üzlet: tárgya is. :R

PS4

(#5273) cozmo


cozmo
őstag

Jár a piros pont asdfgh000 kollégának a 3,40 Ghz /512/800/ - SL793 prociért.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#5274) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Kérnék egy pirosat chriss23 tagunknak a gyors korrekt üzletünkért. Ajánlom mindenkinek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5275) Evoli


Evoli
csendes tag

Sziasztok!

Egy nagy Piros pontot szeretnék kérni batman. kollégának ezek közül az egyik Chieftec BX-02B-B-SL házért.
Gyors, segítőkész volt. Köszönet érte.

Üdv.

(#5276) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Egy hatalmas pirosat kérnék Merlinclub kollégának. Egy ilyen szépséget vásároltam tőle! :C :R

(#5277) pepe363


pepe363
tag

Sziasztok.

Szeretnék kérni egy pirosat dlaccc kollégának egy pirosat Ezért!
Korrekt segítőkész,gyors eladó! Csak ajánlani tudom!
Köszönöm neki még egyszer!

Üdv: Peti

[ Szerkesztve ]

"A Monitor vakablak a világra!!"

(#5278) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Egy nagy Piros pontot szeretnék kérni freec1 fórum társnak ezért az üzletért Lg p350

[ Szerkesztve ]

(#5279) lamapo 48


lamapo 48
csendes tag

Kérek egy piros pontot,StReeT222 kollégának,ezért a korrekt üzletért.

(#5280) zobika


zobika
tag

Kérnék egy piros pontot pepe363 részére, aki egy DVD-írót vásárolt tőlem! Bátran ajánlom mindenkinek, mint vevőt!

Illa-berek, nádak-erek, a Motorosok, jó emberek!

(#5281) BFeco


BFeco
aktív tag

Piros pontot kérnék Lord Dragon fórumtagnak ezért. Gondos csomagolás, jó kommunikáció. Ajánlom!

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS

(#5282) arsenlupin


arsenlupin
aktív tag

Ezúton szretném megemlíteni tomer74-et, igen korrekt partnerként viselkedett, a mi kis üzletünkben!

Üdv:F

(#5283) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Üdv! brezo89 -nek szeretnék egy pirosat kérni mert a megbeszéltek szerint vitte tőlem ezt az iPhone 4-et és elégedett is volt! Korrekt volt az üzlet! :R

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#5284) kaszas19


kaszas19
senior tag

Pirosat kérnékmettpckollégánakezértaz üzletért. :R

(#5285) zobika


zobika
tag

Kérnék egy nagy piros pontot .:Kristian:. kollégának, akivel már a második üzletem zajlott le rendben.
Most egy 8800GT-t vettem tőle, ami korrektül működik is, ahogyan az megvolt írva.
Ajánlom bátran mindenkinek!!

Illa-berek, nádak-erek, a Motorosok, jó emberek!

(#5286) Zsotty1988


Zsotty1988
csendes tag

Nagy pirospontot szeretnék kérni pet370 -nek ezért a Sony hangfalakért!

(#5287) freec1


freec1
csendes tag

Kérnék egy nagy pirospontot petyametyo fórumtársnak ezért! Korrekt, gyors üzlet volt. A kislányom nagyon örül azóta is!

[ Szerkesztve ]

(#5288) batman.


batman.
senior tag

Evoli kollégának szeretnék feljegyeztetni egy piros pontot. Chieftec házat vett tőlem. Korrekt, rugalmas, gyors partnert ismertem meg személyében. :R

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#5289) Athelas


Athelas
csendes tag

kemi86: piros pontot kérek neki a korrekt árért és a pontosságért!

(#5290) Xantor


Xantor
tag

istvansz2 -nek szeretnék kérni egy pirosat: ingyen és bérmentve szánt nekem alkatrészeket.
Ha vele üzletel az ember, akkor baj nem lehet :)

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#5291) Ghoost1


Ghoost1
csendes tag

Üdv! Piros pontot kérnék egy üzletért itanczos kollégának, hihetetlen gyors és korrekt fórumos :R

(#5292) mindfreak


mindfreak
őstag

Nagy pirospontot kérek szépen omikron23 fórumtársnak. Egy kiváló videókártyát vettem meg tőle. :)

(#5293) csizila


csizila
csendes tag

Piros pontot kérnék [hgabor001] fórumtársnak, Vettem tőle egy alaplapot MD98000 ami sajnos nem volt jó Ezért visszajutattam az alaplapot és ő meg visszautalta a pénzt Korrekt segítőkész partner

(#5294) Magorh


Magorh
csendes tag

Sziasztok!

Piros pontot jár Budapestmod kollégának ezért az üzletért.

Korrekt, gyors és megbízható üzleti partner. Bátran ajánlom másoknak is.

Üdv.

(#5295) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Wolfmatic kollégának szeretnék kérni egy piros pontot, ezért az üzletért, mert gyors és megbízható ügyfél

best regards, egy fórumozó blogger

(#5296) bitfarago


bitfarago
csendes tag

Kérnék egy nagy pirosat thor87 fórumtársamnak, egy kijelzőt vásárolt tőlem.

(#5297) salthman


salthman
csendes tag

[decens] egy piros pontot kérnék ezért az üzletért [csere] segítő kész és pontos volt MEGBÍZHATÓ

(#5298) Alex33


Alex33
csendes tag

Szeretnék pirospontot kérni ProFil90-nek ezért az üzletért.

(#5299) omikron23


omikron23
senior tag

Kérnék egy nagy pirospontot mindfreak kollégának, ezt a videókártyát vette tőlem. Korrekt, megbízható, mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom... :C :R

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#5300) ent


ent
őstag

Óriási piros pöttyöt Smile8822 kollegának a sikeres adás-vételért!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.