Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14601) #58984960


#58984960
törölt tag

Sziasztok!

Pirospont illeti Bundata kollégát. Egy remek kis hdd-t vásároltam tőle. Korrekt, rugalmas eladó. Ajánlom mindenkinek!

Köszönöm az üzletet! :R

Üdv

(#14602) dorten


dorten
tag

Piros pont jár federer88040 úrnak a játék biznisz sikeres lebonyolítása miatt. :R

(#14603) sziada5925


sziada5925
aktív tag

Kérnék egy pirosat shady9027 fórumtársnak, egy Sapphire HD3870 videokártya volt az üzletünk tárgya. Minden rendben zajlott.

Üdv: Ádám

(#14604) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Piros pontot kérnék kisuti kollégának lap+procit vettem, korrekt és megbízható! :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#14605) Armor72


Armor72
csendes tag

Kérek egy pirosat Qpa fórumtársnak, egy Razer Barracuda hangkártyát vettem Tőle. Gyors , korrekt eladó! üdv

(#14606) colos890721


colos890721
tag

gonczila-nak kérek egy ezért az üzletért!

colos890721 felhasználónak 176 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! https://www.faceboook.com/compharvest https://comp-harvest-kft.business.site/

(#14607) Roys


Roys
csendes tag

Egy pirosat Frisi kollégának ezért a Fényképezőért nagyon rendes és korrekt eladó volt, köszönöm!

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=Roys21 (Privátra illik válaszolni!!!)

(#14608) knix válasza vendettta (#14590) üzenetére


knix
tag

piros pont vendettának ezért az üzletért. minden rendben zajlott.

(#14609) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Kérnék egy nagy pirosat fateless kollégának ezért a jó kis notiért , korrekt és megbízható tag :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#14610) tarajos


tarajos
tag

Kérnék egy pirosat Gianni27 kollégának ezért a videókártyáért, korrekt eladó ajánlom mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

peace

(#14611) colt


colt
csendes tag

Fekete pontot kérnék bevésni stereo 2.0 forumosnak mégpedig azért mert vettem tőle 2db 9800gtx vga-t az egyik alapból rossz volt ugy küldte le de megcsináltattam és jó lett ez nem is érdekelt annyira aztán ugyanúgy vissza esett és a második kari is meghibásodott 2 hét alatt kb.. ezen már felháborodtam szerintem jogosan! Írtam neki hogy meg tudom csináltatni a karikat de ez pénzbe kerül 6eft-ba kértem ,hogy fizesse ki de semmi reagálás!

(#14612) LaptopSystem

Szeretnék kérni egy piros pontot! scrapunit fórum tagnak eme remek üzletért![link]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14613) LaptopSystem

Szeretnék kérni egy piros pontot! zolli Fórum társnak Korrekt eladó!Eme remek üzletért! :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14614) Afterdark


Afterdark
csendes tag

Kérek simmii16 fórumtársnak egy piros pontot ezért az alaplapért.

afterdark felhasználónak 8 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Aki nem káromkodik vezetés közben, az nem is figyel az útra...

(#14615) lefkosia


lefkosia
őstag

vendetta kollégának kérnék egy piros pontot ezért az üzletért. Korrekt embert ismertem meg személyében.

The Truth Is Out There

(#14616) Tibl


Tibl
tag

Nagy pirospontot szeretnék kérni KINIZSI forumtársnak, EZÉRT az üzletért. Köszönöm.

Hardstyle i's my style ! Feel the beat !

(#14617) ScrapUnit


ScrapUnit
aktív tag

alfa156 kollégának jár a piros matrica vásárlással kapcsolatban! Előreutalás, posta rendben zajlott, megbízható vevő! :R

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#14618) szuper-t


szuper-t
senior tag

Kérnék egy Pirospontot magyi91 kollégának egy moitort cseréltem vele :[link]
személyes találkozás volt minden rendben ment, a csere készülék azóta is tökéletesen működik :R

(#14619) zollí


zollí
csendes tag

Kénrnék egy piros pontot, alfa156 kollegának, megbízható, pontos vásárló, eme üzletért :R

(#14620) zollí


zollí
csendes tag

kérnék egy piros pontot, ScrapUnit kollegának, a pontos, korreket üzletért :R

(#14621) ScrapUnit


ScrapUnit
aktív tag

zollí kollégának kérek egy pirosat matrica biznisszel kapcsolatban!

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#14622) biacsia


biacsia
tag

Szeretnék kérni egy pirosat oettinger01 fórumtársnak ezért !

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#14623) rappaz82


rappaz82
csendes tag

Egy piros pontot kérnék szépen Hoppá kollégának, az készpénzért cserébe, amit ezért a noti kijelzőért hagyott nálam.

Csak ilyen vevőt kívánok mindenkinek!

Köszönöm az üzletet!

Soha ne fuss vonat és nő után, mindig jön egy másik!

(#14624) 1pg


1pg
csendes tag

Hali!
Pirospont jár lamb fórumtársnak ezért az üzletért.
Megbízható, korrekt, pontos és informatív :DD , mindenképp ajánlott üzletfél. :K
:C :R

Be correct !

(#14625) syl5


syl5
őstag

e-zoli Piros pont!
Korrekt, megbízható, pontos üzlettárs!
Gigabyte HD 5670-et vettem tőle, minden rendben zajlott, még a garit is megígérte, pedig nem is szerepelt a hirdetésbe!

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#14626) moex1


moex1
tag

Kérnék egy pirosat ragaraga fórumtársnak. Játékot cseréltünk, és korrekt, megbízható partnernek bizonyult.

Az Alone in the Darkban van multiplayer? :)

(#14627) Aidan85


Aidan85
aktív tag

HERR Z-nek kérnék egy piros pontot, ebben a hirdetésben vettem tőle egy Phenom 2 X2 560 BE @X4 4.1GHz+ processzort. Mindenkinek csak ajánlani tudom, minden a megbeszéltek szerint zajlott, azt kaptam, ami meg van hirdetve. :R

(#14628) mezgag


mezgag
csendes tag

Nagy :)) pontot kérnék
metrosgyerek
kollégának!
Korrekt üzleti partner! :K
Mindenkinek csak ajánlani tudom! :C
Üdv! :R

[ Szerkesztve ]

mezgag

(#14629) magyi91


magyi91
csendes tag

Kérnék egy pirosat szuper-t kollégának ezért az üzletért !
A monitor kiválóan működik, nagyon rendes egyén! :C :R

[ Szerkesztve ]

A cél, mindig szentesíti az eszközt!

(#14630) Skynet258


Skynet258
veterán

Kérnék egy pirosat Saint kollégának ezért az üzletért - gyors, pontos vevő, ajánlott. :K

https://geekpulse.hu

(#14631) mezgag


mezgag
csendes tag

Nagy :)) pötty járcilo9 kollégának!
Ezért az üzletért!
Jó minőségű fóliák! :C Korrekt, megbízható üzleti partner! :K
Mindenkinek csak ajánlani tudom! :Y
Üdv! :R

mezgag

(#14632) csuha


csuha
tag

-=Ghost=- -nak megy a piros a korrekt üzletért.

Ez van... de nekem több kell, ez van... hát tegyél érte...

(#14633) metrosgyerek


metrosgyerek
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy nagy piros pontot ezért az üzletért mezgag -nak.

Korrekt, rugalmas eladó :) Sok sok ilyen PH-st!

üdv.
metrosgyerek

Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!

(#14634) sastam


sastam
tag

Szeretnek kerni egy pirospontot fluidpwn-nek ezert az uzletert.
Nagyon korrekt volt!

www.tamassasvari.com

(#14635) pigatt


pigatt
őstag

LeC fórumtársnak kérnék egy pirosat az 1GB-os Kingstone DDR400-as RAM-ért.

i9 / 4080 / 32"

(#14636) 5diez


5diez
csendes tag

Találtgyerek jár a pirospont a korrekt, gyors üzletért és a hibátlan prociért
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14637) sto1911


sto1911
veterán

laccczka-nak jar egy piros a vizhutesert.

(#14638) Lenti89


Lenti89
csendes tag

[v_tomi felhasználónak] egy hatalmas piros pont
az [ASUS 5970-ért]
:R :R

(#14639) syl5


syl5
őstag

niigata: Pontos, korrekt tag!
160-as notebook hdd-t vett tőlem!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#14640) ovecs


ovecs
senior tag

Hatlamas piros pont jar Tobee forumtarsnak!!!
Meg oktober elejen vasaroltam tole 1 merevlemezt, amikoris igerte, hogy ha esetleg megtalalja a szamlat akkor atkuldi. kozel amsfel honap utan is emlekezett igeretere, es atkuldte az azota megtalalt szamlat :C

Ezuton is koszonom a korrekt hozzaallast :R

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#14641) petcsike


petcsike
tag

Egy hatalmas pirosat szeretnék küldeni Brav3T fórumtársnak ezért. Segítőkész, rendkívül korrekt eladó, nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#14642) Toobee válasza ovecs (#14640) üzenetére


Toobee
veterán

Ovecs-nek úgyszint jár a piros. Korrekt volt, nem türelmetlenkedett a számla miatt. Igazából meg se nagyon érdemelném ezt a pirost, mert elfelejtettem ezt az egész számla dolgot, de ma valahogy beugrott. Ezúton is köszönöm a vásárlást! :R

https://barbieripnk.hu/

(#14643) petcsike


petcsike
tag

Pirospontot kérnék LeC kollégának ezért. A megbeszélt időben nem tudtam ott lenni, későbbi időpontban tudtuk csak megejteni a korrekt üzletet. Ezúton szeretném megköszönni, és mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#14644) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Piros pontot kérnék 5diez kollégának,ezért az üzletért!

06-3o/9759I39

(#14645) syl5


syl5
őstag

kiki88: Rendkívül pontos, megbízható üzlettárs!
Egy EVGA GF GT430-at vett tőlem!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#14646) bsnss1976


bsnss1976
csendes tag

Pirosat kérnék -zolee--nak ezért az üzletért: [link]. Megbízható, pontos vásárló!

4. kerület Újpest hétköznap 8.30-17.00. +36-20-662-8666

(#14647) lamb


lamb
csendes tag

http://hardverapro.hu/tag/1pg.html
megbízható,abszolut korrekt ,és pontos ügyfelet ismertem meg mindenkinek bátran ajánlom Dell 5010 tipusu laptopot üzleteltünk,probléma,és süketelések nélkül!!!
piros pontot érdemel.

Fő a megbízhatóság és a korrekt üzlet!!! lamb felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! https://www.muszakimagus.hu

(#14648) Rocsi76


Rocsi76
csendes tag

Piros pont 1989rigo-nak. Vásárolt áru: 250Gb HDD Korrekt eladó, azt kaptam amit vártam :)

(#14649) balee_007


balee_007
csendes tag

Nagy piros pontot kérnék pepe_g kollégának ezért az üzletért. Nagyon rugalmas és korrekt eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#14650) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Szeretnék egy piros pöttyöt igényelni kymera fórumtársnak, ezért az üzletért. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.